Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2017


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

On 09.11.2017 at 09:15, Deemon сказано:

так як стовпи посеред тротуару

Довго не міг догнати де там Вінниченка на твоїх фото.Тому не їздь по Вінниченка вмазаним, бо попадеш на Гнідавську:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 607
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, S30 сказано:

Довго не міг догнати де там Вінниченка на твоїх фото.Тому не їздь по Вінниченка вмазаним, бо попадеш на Гнідавську:)

 

просто уважно тре читати. мова йде про два різних випадких. і два різні посилання в різних постах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що то за дтп ьуло на відродження біля Вогу???? Бачив поліцаїв і евакуатор забирав червоний чобіток з розбитою мордою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Barkas сказал:

Що то за дтп ьуло на відродження біля Вогу???? Бачив поліцаїв і евакуатор забирав червоний чобіток з розбитою мордою. 

З кимось не розминувся . На зустрічній, ближче до Шкоди, стояло ще одне авто.

А сьогодні було дтп поцікавіше.

У Луцьку маршрутник збив людину і втік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,просто наші маршрутники вже давно охх.... ,Вони їздять,як хочуть,то ще й людей збивають. Куда ми котимся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,просто наші маршрутники вже давно охх.... ,Вони їздять,як хочуть,то ще й людей збивають. Куда ми котимся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, volks сказано:

А сьогодні було дтп поцікавіше.

У Луцьку маршрутник збив людину і втік

 

десь після обіду біля вокзалу поліція зняла водія прямо з маршрутки №4 і повезли з собою.

потім та маршрутка довго там стояла пуста, не менше години. хто забирав - не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, AID сказал:

 

десь після обіду біля вокзалу поліція зняла водія прямо з маршрутки №4 і повезли з собою.

потім та маршрутка довго там стояла пуста, не менше години. хто забирав - не бачив.

Молодці. Але за таке ще й права потрібно довічно забирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім Луцьк, але...

http://www.volynpost.com/news/101432-zagynuv-golova-shackoi-gromady-sergij-vinnichuk

Біля селища Голоби Ковельського району трапилася дорожньо-транспортна пригода, в якій загинув Сергій Віннічук, голова Шацької об'єднаної територіальної громади.

Як розповіли очевидці, надвечір 15 листопада легковик, у якому перебували шачани, зіткнувся на трасі з лісовозом.

Внаслідок зіткнення загинув голова Шацької ОТГ і ще один пасажир, ще двоє людей травмовані, їх госпіталізували в реанімаційне відділення райлікарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив наслідки цієї ДТП, картина в живу дуже жахлива ((

Взагалі вечір сьогодні... З Голоб до Луцька 4 ДТП!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Підгайцях за кругом (на переході чи біля переходу) Ford Connect збив чоловіка... Людина лежить на дорозі. На той момент ні швидкої, ні поліції ще не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, rabzy сказано:

В Підгайцях за кругом (на переході чи біля переходу) Ford Connect збив чоловіка... Людина лежить на дорозі. На той момент ні швидкої, ні поліції ще не було.

 

Це все що ти зробив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Oli сказано:

Це все що ти зробив?

Маю тобі відзвітутвати, в які саме служби я зателефонував ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rabzy сказал:

Маю тобі відзвітутвати, в які саме служби я зателефонував ?

та ні, але тоді складаєтся враження, що ти просто констатував факт й поїхав собі далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, MANJAK11 сказал:

та ні, але тоді складаєтся враження, що ти просто констатував факт й поїхав собі далі

Колись вже обговорювали цю тему. Медицина така річ що якщо не знає не варто лізти.

Визвав швидку, поліцію - молодець, а далі не знаєш - не лізь, бо можна зробити тільки гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

та ны, але тоді складаєтся враження, що ти просто констатував факт й поїхав собі далі

Враження хибне, але я про такі речі не хочу і не буду писати. Бо, як на мене, це виглядає, як якийсь піар і показ себе в якості якогось прямо героя: а я це зробив, а я туди зателефонував... Досить офтопити. І хай @Oli потре ці останні пости.

P.S. Аби постраждалий лишився живий і швидше одужав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ha3aP сказал:

Колись вже обговорювали цю тему. Медицина така річ що якщо не знає не варто лізти.

Визвав швидку, поліцію - молодець, а далі не знаєш - не лізь, бо можна зробити тільки гірше.

так можна й не визвати нічого, а просто мимо проїхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rabzy сказал:

І хай @Oli потре ці останні пости.

та хай потре, хто ж проти )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, MANJAK11 сказал:

так можна й не визвати нічого, а просто мимо проїхати

Таке... Далеко не кожна людина може у важкій ситуації думати адекватно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно 2 години назад, перехрестя Перемоги /8 березня. Учасники - червоний Фольцваген і мотоцикл чи мопед з двома їздоками

Схоже червоний Фольц хотів повернути з Перемоги наліво на 8 березня (рухаючись з мосту), мотоцикліст хотів його об'їхати зліва. В результаті - мотоцикл під бігбордом, 2 швидкі, мотоциклісти були в шоломах (2 шоломи лежали на землі, з чого зрозумів що їх двоє), в Фольца пом'ятий лівий бік. 

Баришню на ношах вантажили в швидку, при пам'яті, напівсидячи, думаю була пасажиром мотоцикла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Vadimm said:

Приблизно 2 години назад, перехрестя Перемоги /8 березня. Учасники - червоний Фольцваген і мотоцикл чи мопед з двома їздоками

Схоже червоний Фольц хотів повернути з Перемоги наліво на 8 березня (рухаючись з мосту), мотоцикліст хотів його об'їхати зліва. В результаті - мотоцикл під бігбордом, 2 швидкі, мотоциклісти були в шоломах (2 шоломи лежали на землі, з чого зрозумів що їх двоє), в Фольца пом'ятий лівий бік. 

Баришню на ношах вантажили в швидку, при пам'яті, напівсидячи, думаю була пасажиром мотоцикла.

http://www.volyn24.com/news/93971-nichna-avariia-parochka-na-motocykli-vrizalasia-u-mashynu-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При мінусовій температурі на мотоциклі)))) то треба мати море мозгів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нафіга там поворот наліво?   не всі розуміють де головна дорога, а тут ще й поворот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...