Перейти до змісту

Чому в Луцьку дороге живе пиво на розлив?


MaestroA

Рекомендовані повідомлення

42 хвилин тому, Foross сказано:

доставка + податкі, + оренда, +  зп треба людям дати + ще заробити хочеться, от і виходить накрутка 200-250%

 

Думаю, оренда (центр) і зп у півмільйонному місті точно не менші, ніж у Луцьку.

 

13 хвилин тому, yu2007 сказано:

Як варіант, або роджери жорстко демпінгують з прицілом на майбутнє, або в Луцьку діє картель, який тримає ціни :) 

 

Не знаю за Луцьк, але у всіх відвіданих мною містах ціни +- як у Роджера.

 

Ще цікавий факт... Не пригадаю вже де, близько року-двох тому, в одному з подібних мережевих магазинів (мережа велика, представлена в різних областях, ціни "Роджерські"), мене здивував продавець своїми знаннями про пиво. Побачивши, що я вагаюсь у виборі, він давав мені дегустувати та розказував про різні сорти пива на рівні крутого сомельє. На моє запитання, звідки така глибина знань, відповів, що регулярно проходять курси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь

@yu2007

для пива ніхто форму нову видумувати небуде, навіть були зелені з під оцету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MaestroA

 

там просто етикетку приклеїли і все, яку хочеш можна наклеїти...

і не забувай що живе пиво це пиво яке заражене на якомусь етапі приготування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Oli , ще не проснувся ;) ?

 

Кисле, зелене, оцет...

Зняв літрові прес-форми, поставив прес-форми на 0,95. ПЕТ-заготовка аналогічна. Надув кілька десятків тисяч пляшок, вернув назад літрову прес-форму і дуєш далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Oli said:

@yu2007

у мене досвід є, тож знаю що пишу...

та я теж свого часу бухав крепко :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Oli said:

@yu2007

я про магазини, живого пива

окей, тобто ти хочеш сказати, що в усіх магазинах живого пива літрова пляшка завжди має об'єм 1000 мл?

 

а ця історія:

брехня від початку і до кінця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

завжди

 ні.  

але ми це контролювали, так як люди час від часу скаржились...  старались купувати нормальні пляшки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Oli said:

 ні.  

але ми це контролювали, так як люди час від часу скаржились...  старались купувати нормальні пляшки.

 

О, так про недовидуті ПЕТи я написав "деякі реалізатори", а ти відразу "неправда"

 

А хто такі "ми контролювали"? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо точності літражу тари, не думаю, що таке масово. Коли в пивбарі "0,5" по вул. Гордіюк я беру з собою пиво в ПЕТ-пляшці і вдома переливаю в свої пивні кружки, то з літри виходить дві по вінця. А вони точно по 0,5, це я перевіряв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, ходжу на пивко зі своєю тарою!

А хто знає, де дістати кухля на 1.05 літра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Все, ходжу на пивко зі своєю тарою!

Не знаю як зараз, раніше в свою тару наливати не хотіли, мотивуючи це ти, що невідомо, що в тій тарі до того було, хто з неї пив і як ти її мив...

 

7 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

А хто знає, де дістати кухля на 1.05 літра?

В таких пивних конструкція крану не передбачає наливати пиво в кухоль, тільки в ПЕТ-пляшку... або ж наливали в пляшу, а потім переливали в кухоль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Basil В моєму населеному пункті є три "пивних точки", скрізь можна приходити зі своєю тарою, навіть потрібно. Інше питання, кажуть що пивко розбавляють водою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тих Краях хєр поймеш які ціни. в одному 11,99грн, в другому, он пишуть, 11,00грн, а в третьому біля мене взагалі 14,75грн (карочь 15-00).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, biathlonfan сказано:

На постійній основі, чи акційне?

Не знаю, останнім часом коли не зайдеш ціна однакова. Про акцію ніби не писало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, MaestroA сказано:

Ще цікавий факт... Не пригадаю вже де, близько року-двох тому, в одному з подібних мережевих магазинів (мережа велика, представлена в різних областях, ціни "Роджерські"), мене здивував продавець своїми знаннями про пиво. Побачивши, що я вагаюсь у виборі, він давав мені дегустувати та розказував про різні сорти пива на рівні крутого сомельє. На моє запитання, звідки така глибина знань, відповів, що регулярно проходять курси.

Я коли вперше прийшов у "Аверс" мені хлопці також налили кожного по 0,1л - для проби.

Спробував. Спинився на Нефільтрованому. (Не сприйміть за рекламу, в жодному разі.) Ціни в порівнянні із модними "Пивбазами" на смаколики - нижчі майже навпіл!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, biathlonfan сказано:

А є Наш Край Експрес, які  належать підприємцям і працюють по франшизі.

за умов франшизи, знижка однакова як для Нашого краю, так і для Експресів.

В більшості ,які націнки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кінці літа проїздом через Іваничі. Пиво сьогодішнє на розлив біля автостанціїі Іваничах купував но 8 чи то 8.5 гривень. для порівняння заїжджав ще до Павлівки, в магазин біля заводу, ціна такаж, проте на смак в першому місці пиво краще, газіків більше. Зі слів місцевих там установка для наливу новіша. У наших пивнухах Павлівське коштувало по 16 грн за пляшку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...