Перейти до змісту

Чому в Луцьку дороге живе пиво на розлив?


MaestroA

Рекомендовані повідомлення

Відповіді я не маю, лише констатую факт. Дорожчого живого пива на розлив, як у Луцьку, я не зустрічав.

 

Для прикладу: магазин живого пива в центрі м. Миколаїв (Миколаївска обл.), 25 січня 2017 р. Ціна за 1 літр!

IMG_20170125_193553330.jpg

 

Купував, якщо не помиляюся, "Південна Баварія Світле". Хороше смачне пиво.

Вартість пляшки щоправда рахується окремо (ціни у лівому верхньому куті на фото). Але різниця все одно більш ніж суттєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь
54 minutes ago, MaestroA said:

 Але різниця все одно більш ніж суттєва.

 

Для повноти картини викладіть схожу світлину з луцькими цінами. Ну щоб побачити суттєву різницю.

 

І як на смак та миколаївська баварія в порівнянні з павлівським?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, yu2007 сказал:

 

Для повноти картини викладіть схожу світлину з луцькими цінами. Ну щоб побачити суттєву різницю.

 

І як на смак та миколаївська баварія в порівнянні з павлівським?

в нас літом меньше 17грн за 0,5 не було, зараз не знаю, пиво зимою не п'ю, только вино уотка (люблю потних баб і піво, отпуск лєтом)

південна баварія, знающі люди кажуть 9грн за літр, кэг 400грн варить вроді як луганск, ой, шо за нах, скажуть патрійоти (інфа і возмущенія були літом), ну то вже таке, везуть сюди в кегах,  а тут 18-21.

MaestroA

от і весь наєбізнес, а hулі ти хош?  це ж нормально, я думаю,

шо за дєтскіє питання ;)

чі ти і далі хоч мєлочь по карманам тиріть?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Для повноти картини викладіть схожу світлину з луцькими цінами. Ну щоб побачити суттєву різницю.

Фото не маю. Але ціни знаю. В переважній більшості 16-20 грн. за 0,5 л.

 

30 хвилин тому, yu2007 сказано:

І як на смак та миколаївська баварія в порівнянні з павлівським?

Як вже писав, на смак чудове. Особливо з в'яленою воблою з ікрою. :P

Південну Баварію варить Мелітопольський пивзавод (Запорізька обл.). В Луцьку воно теж є.

Павлівське я не надто люблю. Беру його тільки у випадках, коли вибір стоїть між пляшковим у якомусь звичайному продуктовому магазині. Південна Баварія, Баварське, Душа Пивовара і багато інших видів мені значно краще смакують. Але це мої усобисті уподобання. Загалом розливне пиво в різних містах нічим не гірше і не краще за те, що продається у нас, бо його більшість вариться по всій країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Аверсі" в підвалі місцеве (їхнє ж) 12,5 за 0,5л. Мені смакує "Нефільтроване".

 

Почнемо з того, що в нас баригі звикли заробляти овер 100% на всьому.

Є бізнесмени, як і ще так не пали низько, але бариги переважають.

А нороду пофіг, що за 800км воно вдвічі дешевше.

Доставку порахувати, усі хабарі усім іт.д.

 

 

а ще, у нас дороге (порівняно) таксі, житло, шмотки  і все решта.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MaestroA said:

А Південну Баварію варить Мелітопольський пивзавод (Запорізька обл.). В Луцьку воно теж є.

От і причина. Скільки км з Мелітополя до Миколаєва, а скільки до Луцька? А в дорозі відбувається усушка/утряска :) 

 

Ну або ж це якась картельна змова. Всі пивні реалізатори (як каже Женя - "бариги") тримають однакову високу ціну.

 

На Борді має бути хтось з реалізаторів, якщо я не помиляюсь. Можливо він (чи вона ;) ) поділиться інформацією про підстави для такої високої ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Почнемо з того, що в нас баригі звикли заробляти овер 100% на всьому.

Є бізнесмени, як і ще так не пали низько, але бариги переважають.

А нороду пофіг, що за 800км воно вдвічі дешевше.

Доставку порахувати, усі хабарі усім іт.д.

Бізнесмени, наєбізнесмени, бариги... як і більшість всього, мало чим відрізняються по країні.

 

14 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а ще, у нас дороге (порівняно) таксі, житло, шмотки  і все решта.

Житло не знаю. На шмотках в торгових центрах особливої різниці не помічав. А за таксі таку думку неодноразово чув. Але я практично завжди машиною по неволинських землях. А цього разу був поїздом. Трохи накатав по Миколаєву на таксі різних служб. 20-30 грн. посадка, 6 грн. за 1 км. Не сказав би, що дешево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MaestroA сказано:

Трохи накатав по Миколаєву на таксі різних служб. 20-30 грн. посадка, 6 грн. за 1 км. Не сказав би, що дешево.

патамуша ти нє мєсний :)

1 хвилина тому, MaestroA сказано:

На шмотках в торгових центрах особливої різниці не помічав

да ладно.  Ще на початку 2000-х народ массово їздили в РІвне і Львів за дешевшим шмотом. Особливо брендовим.

У на воно +200-300%.

3 хвилин тому, MaestroA сказано:

в торгових центрах

Де всі одні й ті ж ооджі, сінсеї із резервдами та інші ширпотреби із "Ціна єдина по всій країні!"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

От і причина. Скільки км з Мелітополя до Миколаєва, а скільки до Луцька?

Шкода що не зробив фото, але перед новим роком (місяців півтора тому) в Сумах бачив Земан близько 20 грн./л., не більше запам'ятав точно. Вид був не вказаний. Але в Луцьку навіть традиційне значно дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

21 хвилин тому, MaestroA сказано:

Трохи накатав по Миколаєву на таксі різних служб. 20-30 грн. посадка, 6 грн. за 1 км. Не сказав би, що дешево.

патамуша ти нє мєсний :)

 

Нєа. Я питав вартість розрахунку при замовленні. Правда українською. :)

 

17 хвилин тому, Zheny@ сказано:
21 хвилин тому, MaestroA сказано:

На шмотках в торгових центрах особливої різниці не помічав

да ладно.  Ще на початку 2000-х народ массово їздили в РІвне і Львів за дешевшим шмотом. Особливо брендовим.

У на воно +200-300%.

Було таке. Зараз не чув, щоб хтось їздив.

 

17 хвилин тому, Zheny@ сказано:
21 хвилин тому, MaestroA сказано:

в торгових центрах

Де всі одні й ті ж ооджі, сінсеї із резервдами та інші ширпотреби із "Ціна єдина по всій країні!"

Мабуть, так і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, фото в топікстарті з магазину Хмільний Роджер. І в асортименті на сайті є наш Земан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доставка + податкі, + оренда, +  зп треба людям дати + ще заробити хочеться, от і виходить накрутка 200-250%
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Foross сказано:

доставка

 саме так, доволі багато брали, а щоб був асортимент мусиш брати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Foross said:

доставка + податкі, + оренда, +  зп треба людям дати + ще заробити хочеться, от і виходить накрутка 200-250%
 

Ну так, але ж як тоді миколаївським роджерам вдається тримати такі низькі (порівняно з нами) ціни? Їм Земан безкоштовно доставляють? Чи вони податки/зарплату/оренду не платять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

Ну так, але ж як тоді миколаївським роджерам вдається тримати такі низькі (порівняно з нами) ціни? Їм Земан безкоштовно доставляють? Чи вони податки/зарплату/оренду не платять?

у власників совість є. можливо не так заробляють, або оборотом беруть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Як варіант, або роджери жорстко демпінгують з прицілом на майбутнє, або в Луцьку діє картель, який тримає ціни :) 

 

пс. читав якось про мутки з живими пивами ) ну, наприклад, деякі реалізатори, як розкрутять точку / прикормлять клієнтів, починають періодично замовляти не до кінця видуті ПЕТи. Ну там 0,95 замість 1 л або 1,4 замість 1,5 л. От тобі і "совість є" ))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

починають періодично замовляти не до кінця видуті ПЕТи. Ну там 0,95 замість 1 л або 1,4 замість 1,5 л. От тобі і "совість є" ))) 

це від власників незалежить.  у 90% постачальників ПЕТ  пляшок,  замість 1л  900-940грам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Foross сказано:

це від власників незалежить

 власник купує де дешевше.

 

чим більше купуєш тим менша ціна.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Foross сказано:

замість 1л  900-940грам

 літри літрами, грами грамами

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

як розкрутять точку / прикормлять клієнтів

 

це неправда, людина ніколи знову не купить кисле пиво....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Oli said:

 літри літрами, грами грамами

 

та да

Reveal hidden contents  

Бутылка-"экономка"
2005 год, на Палласа открылся новый магазинчик разливного пивка. Все новенькое, блестящее, красивое, 80 сортов пива. Красота. Не убогий ларёк как давеча, всё культурно. Пока наливают наши четыре полторашки, стоим дурачимся - электронные весы стоят рядом с кассой - взвешиваем монетки, ключи, сотовые телефоны от нечего делать. И шутки ради ставлю на эти весы налитую бутылку. 1,435 грамм.

- Ух ты, пиво оказывается легче воды! А я и не знал.
- Да не, не может быть! это же вода и есть + там всякий солод, дрожжи...
- Ну сам смотри!
- Фиг знает... Может и так.


Вернулись в квартиру, пьем, веселимся тряпки жжём и чота решаем проверить плотность пива, благо интернет уже подключен. Читаем:
— при 2% алкоголя, масса литра пива – 1018 граммов;
— при 4% алкоголя, масса литра пива – 1034 грамма;
— при 8% алкоголя, масса литра пива – 1063 грамма.
— настоящее Баварское пиво из Мюнхена - 1488 грамма

Оппаньки... А ведь ещё - бутылка, пробка, ручка - это же ещё грамм 70-80. Фигня война - главное манёвр! Проверим теорию калибровочной тарой! Бутылка мин.воды "Карачинская" 1,5 литра. Открываем и переливаем в пустую ПЭТ из пивнушки. А не лезет. До краёв налито, а ещё немного осталось. За десять лет много раз повторял этот фокус - 8 из 10 в среднем. 

Оцените размах индустрии - точки, поставщики ПЭТ, изготовление прессформ для выдува, логистика. 

Выход - подружиться с пивником в любимой точке, он намекнет какую тару выбирать. "Полторашки нормальные, а двушки не бери" например.

ЗЫ: Меня такой подход лично очень бесит - ну надо денег, так сделай цену не 70 руб, а 78 - кто на эти ценники смотрит вообще? Но налей полноценные 2 литра, я на них как бы рассчитываю. Да но нет.
Аналогичный кандибобер с пластиковыми стаканчиками в летних кафе - попробуйте впихнуть туда содержимое баночки пива.

Пиво "Осеннее"
Бухгалтер-девочка рассказала, работала до этого в пивной конторе. "пришли кеги однажды, и в каждой остаток по 5-7 литров вместо обычных литра-двух. Ну жалко же выкидывать! Начальник решает - всё в один чан (9 разных сортов) на догазацию, сверху 5 литров спирта. Смешать, но не взбалтывать и оливку. Получилось почти десять кег. 
Развозят по точкам: марка - пиво "Осеннее", полутёмное (почему именно "осеннее" - уже никто и помнит), крепость - 7% алк, цена 2,5 рубля за литр против обычных 4-5 за нормальное пиво. 
Сидим, ждём. Чот немного сцыкотно - думаем, сча звонить начнут с жалобами. Ага, начались звоночки:
- Везите ещё Осеннего! Побольше!!! Народ метет только в путь и требует добавки! Говорят - дешёвое, а вкуснооое и по мозгам крепко дает!
Извините, ребята, рецептура утеряна навсегда. Второй раз мы такую бодягу не смешаем)"

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...