Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, yu2007 сказал:

Кор Ай 7 і 2 ядра - ну ізвінітє ...

знову тн+фільм хаде-реді і 4 комірки аку, але вже не 16, а 20 штук. Мєгаолігарх :-) 

 

мна мна мнааа.. а ТАК луччіш?

Мєгаолігарх - це макбук0))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь
24 minutes ago, Forever Autumn said:

 

мна мна мнааа.. а ТАК луччіш?

Мєгаолігарх - це макбук0))) 

Луччіш, судячи з теххар. Але все ж це гроші на вітер, як на мене. 

Макбук макбуку рознь. Якщо аір - то по ціні в останньому лінку вже наблизились майже впритул, якщо про - то ще мальоха треба піднатужитись )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Луччіш, судячи з теххар. Але все ж це гроші на вітер, як на мене. 

Макбук макбуку рознь. Якщо аір - то по ціні в останньому лінку вже наблизились майже впритул, якщо про - то ще мальоха треба піднатужитись )))

 

 

Тож якраз вже по теххар і дивилася. І Ссд, і айпіес, і пам*ять. так щоб навєрняка. 

 

на макбук ейр 13 тре на тищ 8-9 ще піднатужитись.  29 тис))) але не хочу я мак. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Forever Autumn said:

але не хочу я мак. 

 

Тоді пам'ять (ОЗУ і диск) - останнє, на що я б звертав увагу.

 

Тому що...  

Тому що:

- ССД дешевшають, "ще трохи" і за сто баксів можна буди купити терабайт.

- Хоч ОЗУ і дорожчала останній місяць-два, ціна повинна теж впасти, рік-півроку тому вона була дешева як вода

А в переважній більшості "неМАКів" ці комплектуючі міняються/додаються на раз-два без втрати гарантії.

 

Якби в роті росли гриби і я сьогодні мав 15 тисьондз на бук, то мій алгоритм вибору виглядав би наступним чином (без претензій на якусь істину, просто ІМХО).

1) Проц. Порівняти/почитати тести і визначити, який мінімально задовольнятиме мої потреби в роботі на цьому буці сьогодні і через N-років. Всі що нижче по потужності - відразу наф, все що вище - дивитись в першу чергу на ціну. Наприклад, коли якийсь ноут з більш продуктивним бродвелом буде дешевший за свіжий, але менш продуктивний скайлейк, чи як там його.

2) Відео. Комп не для ігор? нафік з пляжу.

3) Матриця. Ніяких ТН+філм

4) Корпус (в т.ч. охолодження), акум (якийсь розумний баланс між автономністю і вагою/кількістю комірок).

5) Все решта: блютузи, віфії, вебками, слоти, підсвітка клавіш, сканер відбитків...

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

якщо брати для роботи і подорожі радив би щось з таких https://www.olx.ua/obyavlenie/transformer-sony-vaio-flip-13-3-i7-8gb-512gbssd-fullhd-ips-IDkw2uk.html#d53c7a090c,

юзав похожий, ергономіка непогана, зборка дуже якісна в соньках, поки на ремонт корпусів соньок неприносили, хоча займаюсь не перший рік ремонтом ноутів. зараз у самого сонька, з тюнінгом, як для себе. по швидкодії по таких параметрах і класу неуступає маку, а може навіть і переганяє + проблем поменше з встановленням піратського софту))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікавить Ваша думка, який з ноутбуків краще

НОУТБУК ASUS X556UQ-DM302D (90NB0BH1-M07610)

Чи

Ноутбук Acer Aspire E5-575G-59UW (NX.GDWEU.054)

Різниця між ними не велика, але все ж таки є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще сходити в магазин пощупати руками, я на мою думку то асер краще робить корпуса за асус, виглядаэ асус ныби стильно а береш в руки так дешевий пластик. в асерах я такого не наблюдав. підіть походіть по магазинах і пощупайте а там і самі побачите що для вас краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Рома19 сказано:

краще сходити в магазин пощупати руками, я на мою думку то асер краще робить корпуса за асус, виглядаэ асус ныби стильно а береш в руки так дешевий пластик. в асерах я такого не наблюдав. підіть походіть по магазинах і пощупайте а там і самі побачите що для вас краще.

А міцість пластику ти в магазині на зуб визначаєш, чи в якихось магазинах дають його гепнути об підлогу?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Ukrainec сказал:

А міцість пластику ти в магазині на зуб визначаєш, чи в якихось магазинах дають його гепнути об підлогу?

 

мені дають і "на зуб" попробувати і "поламати", але взагалі вкожного своє розуміння міцності пластику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Рома19 сказано:

мені дають і "на зуб" попробувати і "поламати", але взагалі вкожного своє розуміння міцності пластику.

Міцність - це стійкість до механічних ушкоджень/впливів. Які в кого ще можуть бути розуміння цього я уявити не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Ukrainec сказал:

Міцність - це стійкість до механічних ушкоджень/впливів. Які в кого ще можуть бути розуміння цього я уявити не можу.

невдавайтесь в глибину фізики бо тема не проце, якщо хочете подискутувати на цю тему то велком в пп як то кажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Рома19 сказано:

невдавайтесь в глибину фізики бо тема не проце, якщо хочете подискутувати на цю тему то велком в пп як то кажуть.

Якщо нема бажання заглиблюватись у фізику, то в пропоную тобі в своїх повідомленнях не згадувати її терміни, бо даною підміною понять вводиш в оману значну частину людей, які знають її основи. :) 

В такому випадку краще писати відразу типу: мені просто подобається бо він "красивий" чи "красивіший", все тоді стає "на свої місця і зрозуміло" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Ukrainec сказал:

Якщо нема бажання заглиблюватись у фізику, то в пропоную тобі в своїх повідомленнях не згадувати її терміни, бо даною підміною понять вводиш в оману значну частину людей, які знають її основи. :) 

В такому випадку краще писати відразу типу: мені просто подобається бо він "красивий" чи "красивіший", все тоді стає "на свої місця і зрозуміло" :D

взагалі то заглибились в фізику ви перші а наговорюєте на інших B) почитайте свої пости і мої, а в оману я нікого не вводжу, якщо ви невзмозі відрізнити якість зборки то вибачте я то тут ні причому. а якщо ви хочете пофлудити в темі то неварто цього робити оскільки тема не про це ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Рома19 сказано:

взагалі то заглибились в фізику ви перші а наговорюєте на інших B) почитайте свої пости і мої, а в оману я нікого не вводжу, якщо ви невзмозі відрізнити якість зборки то вибачте я то тут ні причому. а якщо ви хочете пофлудити в темі то неварто цього робити оскільки тема не про це ^_^

Частково погоджуюсь. Але не погоджусь з тим як можна оцінити якість пластику лише помацавши його?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви власне чим займаєтесь, бо я напиклад  ремонтую корпуса частково, і про якість пластику знаю не по розказам, пластик майже всюди однаковий, але є маленькі нюанси які і впливають на ремонт і в загальному про якісь, десь він міцніший а десь слабший, так от все залежить від виробника, в асусах не самий кращий пластик, і він тонший ,якщо порівнювати з асерами, за що і слабший, а отже і ламається легше, відчого і береш в руки в 1 куті а він починає прогинатись і скрипіти, а як зазначає автор йому потрібно ноут частково для подорожей. а ось в асерах я такого ненаблюдав, там і пластик грубший і коли береш їх в руки (ноути фірми асер) то в них такої проблеми ненаблюдалось як в асусах.B) надіюсь мій пост буде кориснішим для автора. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...збираю пляшки в міському парку 

1 година тому, Рома19 сказано:

а ви власне чим займаєтесь, бо я напиклад  ремонтую корпуса частково, і про якість пластику знаю не по розказам, пластик майже всюди однаковий, але є маленькі нюанси які і впливають на ремонт і в загальному про якісь, десь він міцніший а десь слабший, так от все залежить від виробника, в асусах не самий кращий пластик, і він тонший ,якщо порівнювати з асерами, за що і слабший, а отже і ламається легше, відчого і береш в руки в 1 куті а він починає прогинатись і скрипіти, а як зазначає автор йому потрібно ноут частково для подорожей. а ось в асерах я такого ненаблюдав, там і пластик грубший і коли береш їх в руки (ноути фірми асер) то в них такої проблеми ненаблюдалось як в асусах.B) надіюсь мій пост буде кориснішим для автора. :D

Треба відразу так розписувати, аргументовано. А не щоб потрібно було витягувати

Зі свого досвіду: в бізнесбуків-фуждітсу чи НР корпус на дотик теж ніби пластик і прогинається, бо в реалі напилений пластиком метал. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...