Перейти до змісту

Чи безпечно вживати сирі перепелині яйця?


Nana

Рекомендовані повідомлення

Довго думала, в який розділ написати, вирішила сюди. Років 10 тому купувала старшій, вона із задоволенням щоранку по 2 яйця випивала. Але тоді не було стільки страшилок про сальмонельоз. Чи вживаєте ви сирі перепелині яйця? Бо сьогодні малому купила, а тепер думаю - давати чи не давати?.. Варені він не їсть, на жаль. Та й про спалахи сальмонельозу ніби не чути...  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Radek Wolunski сказал:

В перепелиних яйцях сальмонельозу не може бути.

чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись постійно купляв. Одного разу дуже отруївся, зараз прочитав симптоми сальмонельозу, дуже схоже. Купив майже на межі терміну придатності, не звернув увагу. Як наслідок майже нестерпний біль в животі, температура під 40 і сильний піт. Промивання допомогло. Після того не ризикую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, Radek Wolunski said:

В перепелиних яйцях сальмонельозу не може бути.

За хвилину в інтернеті можна знайти інформацію, що може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і я про те. Прочитала, що бажано вимити добре в гарячій воді із содою. Якщо зараза ще не пройшла через шкарлупу..(((  Добре брати в знайомих, які впевнені, що пташки здорові. В мене таких немає. 

Відгукніться, хто розводить перепілок. Я би для малого купувала постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна новина - ми здорові, отже яйця є свіжими і добрими. Правда, я їх добряче вимила із содою, ошпарила кип'ятком. Що цікаво, змився повністю малюнок на шкарлупі, отой рябенький. Значить, це не пігментація шкарлупи, а просто засохлі к...и.... Мийте добре перепелині яйця перед вживанням у сирому вигляді!

Перечитала ще дещо, і якщо боятись сирих яєць - значить треба забути про яєшню глазунью, яйця "всмятку". 

Простіше просто знайти надійного розводятора-реалізатора перепілок. Шукаю контакти! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще знайшла

ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ТРАДИЦИОННОЙ И НЕТРАДИЦИОННОЙ МЕДИЦИНЫ. "Сальмонеллы устойчивы во внешней среде. В открытых водоемах они могут выживать до 90 дней, а в водопроводной воде--более года. Пищевые продукты являются хорошей средой не только для сохранения, но и для размножения сальмонелл. Длительное время они выживают в масле (до 200 дней), молоке (в зависимости от кислотности -- от 4--9 часов до нескольких месяцев), в кисломолочных продуктах (4--301 день). В мясе и мясопродуктах сальмонеллы сохраняют жизнеспособность от 12 дней до 6 месяцев, в яйцах -- от 13 до 224 дней. В овощах, фруктах, ягодах сальмонеллы сохраняются до 16 суток, на хлебе и хлебобулочных изделиях -- от 1 до 15 дней, в минеральной воде -- до 2 месяцев. Сальмонеллы устойчивы также к действию высоких температур. При температуре 65--80 оС они жизнеспособны в течение 2--45 минут, при 0 оС -- до 142 дней. Сальмонеллы достаточно устойчивы к воздействию различных вредных факторов окружающей среды. Основным источником инфекции являются животные и птицы. На земле практически нет ни одного вида животных, от которых при тщательном обследовании не были бы выделены сальмонеллы. Свинина в 20 % случаев заражена сальмонеллезом, куры в 5--6 %. Яйца домашних птиц содержат сальмонеллы в 10 % случаев и, если выпить такое яйцо, то в организм человека попадают миллиарды сальмонелл. Взрослые люди малочувствительны к сальмонеллезу. Чтобы развился воспалительный процесс, в организм человека должно попасть огромное количество возбудителя. Дети проявляют высокую чувствительность к сальмонеллезу. Если взрослые заражаются энтеральным путем, то у детей возможен контактно-бытовой и воздушно-пылевой путь инфицирования." "Весник инфектологии и паразитологии" "Сальмонеллы представляют собой грамотрицательные палочки длиной 2-4 мкм и шириной 0,5 мкм; имеют жгутики, подвижны, хорошо растут на обычных питательных средах при температуре от +6 до +46оС (оптимум роста +37оС). Длительно сохраняются во внешней среде: в воде до 5 мес, в мясе и колбасных изделиях от 2 до 4 мес, в замороженном мясе - около 6 мес (в тушках птиц - более года), в молоке - до 20 дней, кефире - до 2 мес, в сливочном масле - до 4 мес, в сырах - до 1 года, в яичном порошке - от 3 до 9 мес, в пиве - до 2 мес, в почве - до 18 мес. В некоторых продуктах (молоко, мясные продукты) сальмонеллы способны не только сохраняться, но и размножаться, не изменяя внешнего вида и вкуса продуктов. Соление и копчение оказывают на них очень слабое влияние, а замораживание даже увеличивает сроки выживания микроорганизмов в продуктах."
Інформований - значить озброєний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю-пам'ятаю, сальмонела не В яйцях, а НА яйцях. А тому небезпечні не сирі, а немиті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, на яйцях. Але якщо довго лежать, тобто несвіжі, та зараза через пористу шкарлупу потрапляє в середину. Треба слідкувати за термінами. І вірити виробникам

 

20170126-0002.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комаровський про сальмонелу, про яйці, і навіть про перепелині :) (десь на 10-й хв)

Показати прихований контент  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене друг, випив сирими пару перепелиних яєць (допив останні з холодильника) щоб не давати дітям бо вони йому якимись странними показались... на 5 днів попав в інфекційне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Waver сказано:

У мене друг, випив сирими пару перепелиних яєць (допив останні з холодильника) щоб не давати дітям бо вони йому якимись странними показались... на 5 днів попав в інфекційне.

:blink:Мазохіст твій друг, чи самогубець? :) Ну якщо сам же засумнівався, то чого сирими пив, чого ж не пожарив?! Комаровського на нього нема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

:blink:Мазохіст твій друг, чи самогубець? :) Ну якщо сам же засумнівався, то чого сирими пив, чого ж не пожарив?! Комаровського на нього нема :)

Люди з слабким і крепким здоров'ям в собі не помиляються, на відміну від середніх, які можуть помилково подумати що воно в них крепке, як той друг )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...