Перейти до змісту

Обговорення бордовки 2017 (12 рочків)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

як-що Напитися треба то я скинусь.

А матюкатися дозволите ? Хоть трішечки:-)),

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене найбільший кайф бордовок був в тому, щоб особисто познайомитися з людьми, яких читав ту вже роками, а в житті виявлялось, що вони абсолютно не такі, якими здавались на борді і якими собі уявляв, і оце нове знайомство було надзвичайно інтригуючим і цікавим, заставляло по-іншому дивитись на людей і вчитись не робити висновків по написаному. Зараз борду майже не читаю, а ще рідше пишу і практично нікого з нових юзерів по борді не знаю не те що по постах чи характеру, а й по ніках. Тому таких знайомств-відкриттів вже не буде. Можуть бути хіба що просто нові знайомства з людьми, про яких вперше чую. Та і "Сінатри" вже немає... :)

А тому, якщо деякі складні домашні обставини не зашкодять, то прийду виключно скласти компанію старпьорам і згадати, як колись було кльово, коли і трава зеленіша, і небо синіше, і війни не було... ну і подивитись, як @vanus буде торта в кишеню класти і папіроси стріляти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Plum сказано:

Та і "Сінатри" вже немає... :)

я чомусь згадав Гетто. Його також нема.

Але та епічна перша із ним бордовка...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не прийду. Остання Бордівка (та й моя перша) для мене була наче б я потрапив на зустріч випускників в клас, в якому не вчився, де випускники згадували між собою ті часи, про які ти ні в зуб ногою. Нові теми, обговорення, скандали, інтриги останніх часів Борди не піднімалися взагалі. "Новачків" було мало і всі ми, з моїх спостережень, почувалися трохи не в своїй тарілці. Але то чисто моя суб'єктивна думка. Може я просто не товариська людина. А так я взнав в лице багатьох дописувачів Борди.

Так що бажаю всім гарно і весело провести час!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 , розумію тебе, а також розумію @Plum а. Я колись також сидів на одному форумі (український, більшість з Києва) з часів його відкриття, плотно спілкувався, завів багато друзів, був модером, до технічного адміна "доріс")). Три роки нікого не бачив, а потім рішився і поїхав з дружиною в Київ на зустріч з форумчанами, інкогніто. Зібралось з 30 форумчан і форумчанок... О, які ж це були емоції, хвилювання і радість)). А потім форум якось став затухати, приходили новачки, але мало, та й вже не такі цікаві)))... Перші враження - вони самі яскраві, як не крути..і вже не повторюються, нажаль.

 

П.С. В мене також є бажання йти на бордівку, але розумію, що відчуття будуть ті самі, що описав Vaz75, і буде нецікаво для новачків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Юріч сказано:

@vaz75 , розумію тебе, а також розумію @Plum а. Я колись також сидів на одному форумі (український, більшість з Києва) з часів його відкриття, плотно спілкувався, завів багато друзів, був модером, до технічного адміна "доріс")). Три роки нікого не бачив, а потім рішився і поїхав з дружиною в Київ на зустріч з форумчанами, інкогніто. Зібралось з 30 форумчан і форумчанок... О, які ж це були емоції, хвилювання і радість)). А потім форум якось став затухати, приходили новачки, але мало, та й вже не такі цікаві)))... Перші враження - вони самі яскраві, як не крути..і вже не повторюються, нажаль.

 

П.С. В мене такод є бажання йти на бордівку, але розумію, що відчуття будуть ті самі, що описав Vaz75, і буде нецікаво для новачків.

 

33 хвилин тому, Igoryoshek сказано:

А може організувати бордовку для новачків.

Для всіх!

І знайомитися. Спілкуватися. Знаходити нових друзів, як знайшла на борді їх я)

майже кожен з нас живе в своєму  коконі. кілька друзів, кілька родичів, кілька колег. от і все коло спілкування.

для мене борда це в першу чергу можливість розширити це коло. можливість познайомитися і зустрітися з людьми, з якими я б ніколи і ні за яких обставин не зустрілася. кожна нова зустріч, нова людина- це нові враження, новий погляд на здавалося б звичні речі, новий досвід.

я не раз була новачком в колективах. це завжди важко, особливо, коли ти сором'язлива від природи. але коли новачків буде багато.. це вже зовсім інша справа))

так що, новачки борди, не сидіть вдома, підтягуйтеся!

можливо борда зараз не така, якою її знають " старички", але вона всерівно класна, вона наша!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

П.С. В мене такод є бажання йти на бордівку, але розумію, що відчуття будуть ті самі, що описав Vaz75, і буде нецікаво для новачків.

Судити суто за моїми відчуттями не варто. Мо я якийсь неправильний, хто зна. Сходи, спробуй, відпишись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Igoryoshek сказано:

А може організувати бордовку для новачків.

6 років на борді - це новачок?????

 

Таке враження, що всі інші бордівці були знайомі з дитинства... Всі (і я в т.ч.) колись проходили той перший раз, коли нікого не знаєш. Також був час коли частенько організовувались маленькі здибанки, де було затишніше, бо не так масштабно. Наразі не дуже впевнена, але, думаю, приїду. Є люди, які тут вже мало пишуть (можливо і читають), але нас познайомила Борда і їх все-таки хочеться побачити. Чим не привід для зустрічі?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Судити суто за моїми відчуттями не варто. Мо я якийсь неправильний, хто зна. Сходи, спробуй, відпишись!

 

Я не думаю, що ти неправильний, більше того, я знаю, що ти не неправильний, інакше наша перша мінібордівка не надихнула б на бажання зустрітись десь ще раз, що ми все ж таки організуєм, тільки в більш ширшому складі, ніж 5 чоловік...Я так думаю )).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Oksana04 сказал:

6 років на борді - це новачок?????

Для Бордівки - так, для Борди - ні. Я, наприклад, 3 роки вагався піти, не піти (одного року Бордівки не було самі знаєте чому).

 

3 часа назад, Oksana04 сказал:

Таке враження, що всі інші бордівці були знайомі з дитинства... Всі (і я в т.ч.) колись проходили той перший раз, коли нікого не знаєш. Також був час коли частенько організовувались маленькі здибанки, де було затишніше, бо не так масштабно. Наразі не дуже впевнена, але, думаю, приїду. Є люди, які тут вже мало пишуть (можливо і читають), але нас познайомила Борда і їх все-таки хочеться побачити. Чим не привід для зустрічі?)

Я не знаю, які Бордівки були раніше, можливо, душевніші і Ви, Оксано, потрапили в "струю". Я не знаю.

Я не закликаю не йти, Боже збав, лише описав свої відчуття, можливо, читаючи звіти попередніх Бордівок, забагато чекав сподівагь. Але все ж тон, заданий "старожилами", а-ля "остання, певно, Бордівка", "так, сходжу, друзів побачити", "Борда вже не та" і т.п., не вселяє оптимізму.

 

3 часа назад, Plum сказал:

Шо за сепаратизм?!

Та ну, сепартизм. Вже локальних Бордівок було ого-го, навіть в баньці на хаті у Егоїста (щось давненько він не пише).

Передостання, "сепаратистська", яка виплила з "міряння ху барами", була дуже душевна для мене, час в розмовах пролетів (для мене це найважливіше у зустрічах), а потім шшшшш (навіть не все згадати можу, не те що дітям розповісти). Там я познайомився і ПОДРУЖИВСЯ з бордівцями, яких я раніше не знав (окрім одного).

Сподіваюся, Оксано, у Вас саме так і було на раніших Бордівках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

локальних Бордівок було ого-го

 

Не треба плутати "борд-здибанки" і "борд-бані", яких і я організовував немало, з Великою Головною Центральною Бордовкою Всія Бордівчан :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Plum сказал:

 

Не треба плутати "борд-здибанки" і "борд-бані", яких і я організовував немало, з Великою Головною Центральною Бордовкою Всія Бордівчан :)

І вело Бордівки були. Але що ж ти скис? Чого перестав організрвувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, vaz75 сказал:

а потім шшшшш (навіть не все згадати можу, не те що дітям розповісти). Там я познайомився і ПОДРУЖИВСЯ з бордівцями, яких я раніше не знав (окрім одного).

дивна людина, там (на мегабордовці) ти хочеш бути тверезий й дивуєшся, чому не подружився й було нецікаво, а на мєлкій знімаєш обмеження й те, що ти подружився після цього, сприймаєш як належне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, MANJAK11 сказал:

дивна людина, там (на мегабордовці) ти хочеш бути тверезий й дивуєшся, чому не подружився й було нецікаво, а на мєлкій знімаєш обмеження й те, що ти подружився після цього, сприймаєш як належне

Що ти мелеш, який тверезий, я пив з усіма на рівні. Ще й докупляв пляшку - дві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

І вело Бордівки були. Але що ж ти скис? Чого перестав організрвувати?

 

Ну, почнемо з того, що я вже трохи більше року як не велосипедист, мій велосипед вкрали. І рочки два моя баня вже в такому стані, що їй треба капітальний ремонт, а не бордівки, "а у нас дєнєг нєт". Окрім того, Майдан, війна і вот ета вот всьо... ну і моя практично повна відсутність на борді останнім часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Plum сказал:

ну і моя практично повна відсутність на борді останнім часом.

Оце й пєчалька. А все інше - поправимо. Он Егоїсту всія Бордою допомагали. і тобі можуть (тільки потім не відхркстишся від любителів попаритися).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в мене була така біда як в Егоіста, я б певно теж до Борди звернувся. А банька -- це не те, на що просити в людей грошей.

Власне, цей топік не про це, закриваємо офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Таке враження, що всі інші бордівці були знайомі з дитинства...

Велика частка "старічків" знайомі до борди.
"для многих открытие" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, snouden сказано:

Велика частка "старічків" знайомі до борди

"Велика частина" це скільки? Десяток набереться серед активних учасників? Решта людей, які по суті і зробили Борду саме тим місцем, яким вона була багато років, приєднались вже потім і органічно "влились" в бордівську тусовку. Багато "новачків" зробили для популяризації борди набагато більше, ніж такі "старожили" як я.

 

Багато хороших спеців з різних галузей підняли розділ "Залізо" до одного з кращих в Україні рівнів, де можна було знайти консультацію з будь-якого "залізного" питання (кажу як перший модератор розділу). Політичні і філософські баталії в свій час були просто мега-запеклі, було дуже цікаво і почитати, і участь взяти. Ігри, музика, фільми -- це була дуже популярна частина борди, де новачки проявляли і досі проявляють себе у всій красі; раніше ці розділи були шалено корисними ще й завдяки файлообміннику. Гумор -- взагалі фактично на "новачках" і виріс, спочатку його зі "старічків" активно підтримував фактично лише @Shkoder. Вело-тусовка взагалі вважай на "новачках" побудована, зі "старічків" там пару чоловік активних було. "Відпочинок" теж практично весь на новачках виріс, чого варті хоча б пости @Navigator!

Не кажучи вже, що дівчата, справжня душа Борди -- всі були "новачками", серед них фактично немає тих, хто був знайомий з командою форуму "до борди".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я впевнений, що Борду зарано списувати з рахунків. Те що вона живе поряд з фейсбуками, однояйцевими і вкакашках вже стільки років достатній доказ. Політсрачів менше, бо по радикально об'єктивним причинам сусід виявився не те що не братом, а заклятим ворогом, що для багатьох тут стало шоком і спонукало трансформуватись, в чомусь ламатись і змінюватись. Бордівчани трансформувались поряд з історією, викладаючи тут своє бачення, переживання і в цьому наш форум унікальний. Але, ми ще не збудували Європейську Україну, не змоделювали Європейську Владу, ще одна відрижка імперії прикриваючись хрестами і молитвами продовжує нищити державність нашої країни, наші ЗМІ, так в масі своїй не зрозуміли, що відбулись кардинальні зміни, продовжують будувати чи то неосовок, чи то демократичну недорашку. Тем ще багато і на Борді варто поборотись за думки і світогляди молодих людей. По конях, пацанчики!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прийняв рішення, вертаюсь на борду. Всьо!!!! Це як прозріння, як повернення блудного сина. І почну з бордовки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, biathlonfan сказано:

А е39 і чарівний ліхтарик ще є?

Це питання має відношення до бордовки? Або до процитованого речення про викрадення мого велосипеда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...