Перейти до змісту

Українську мову пропонується зробити обов'язковою


san4ez1

Рекомендовані повідомлення

Повністю підтримую впровадження такого закону. Аби це й справді не було лише балачками для відволікання уваги народу від чогось більш важливого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 283
  • Створено
  • Остання відповідь

Також підтримую даний закон, як писав хтось вище - кожен має знати мову країни в якій проживає. Вчора дивився голос країни, і мене вразив виступ в'єтнамця, який за 8 місяців вивчив українську мову і говорить практично без акценту. 

А відповідь звідки взялось руськоязичне населення дає професор Павло Гриценко. Раджу всім подивитись, дуже цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Selbeor сказал:

Також підтримую даний закон, як писав хтось вище - кожен має знати мову країни в якій проживає. Вчора дивився голос країни, і мене вразив виступ в'єтнамця, який за 8 місяців вивчив українську мову і говорить практично без акценту. 

 

такі да, в'єтнамець за 8 місяців зробив те, що Азіров (і йому подібні) не змогли за все життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, vaz75 сказано:

не змогли за все життя.

Не захотіли, бо не поважають нашу мову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

такі да, в'єтнамець за 8 місяців зробив те, що Азіров (і йому подібні) не змогли за все життя.

і тут раптом він потрапляє у Київ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14962802_1275177845857117_78005374901602
 

Так українська мова має бути обовязковою для ЗМІ і державних установ. Бажаючі отримати громадянство мають здати іспит на знання мови. Я не проти вживання інших мов, чим більше мов ми знаємо тим багатшими є, але я за збереження та розвиток власної. Нас поколіннями вбивали, мордували голодом, насильно русифікували, природньо нам треба відродитись. Років через 20-30 можна говорити про інші правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rostyslav Martynyuk

12 год · 
 

Хочеться свята

От і karabas порахував продажі квитків на музичні концерти. І справді свято!

За 2016 частка проданих квитків на українських виконавців сягнула... 75%! Уся західна братія - 20%. І - увага - русскіє ... 5%.

Ясно, що не все із 75% українського - українське. Чого тільки варті Потап, Врєм'я-і-Стєкло, і-Ґріби, і-Монатік.

Але згадується статистика karabas за 2013: українські виконавці (включно з Повалій і Лорак) - менше 10%, захід - 30%, русскіє - 60%!!

Отже, такої "відсутности" русскіх не було цілу вічність. Принаймні, не на пам'яти тих, кому за 40.

Тепер закасуйте рукави, шановні любителі поп-музики, і робіть із Потапа Антипотапа, а з Ґрібов крем-зупку. Хочецця україномовного репу, хіп-хопу, і щоб "внутрішня русская кровотеча" таки істєкла.

Про шо це я? Ага-ага. Дайте нам Закон про мови. Отой шо самий поганий - по версії вати. І українське стане українським. За версією karabas

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, romaxa11 сказал:

От і karabas порахував продажі квитків на музичні концерти. І справді свято!

За 2016 частка проданих квитків на українських виконавців сягнула... 75%! Уся західна братія - 20%. І - увага - русскіє ... 5%.

Ясно, що не все із 75% українського - українське. Чого тільки варті Потап, Врєм'я-і-Стєкло, і-Ґріби, і-Монатік.

Але згадується статистика karabas за 2013: українські виконавці (включно з Повалій і Лорак) - менше 10%, захід - 30%, русскіє - 60%!!

Це добра статистика для нашої держави, але як вона пов`язана з мовним законом? Ми заміщаемо москальський продукт своїм, як на українській мові, так і на російській. а 5 відсотків - то шансон напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б нам збільшити видобуток энергоносіїв та перестати закуповувати їх авто.

http://np.pl.ua/2016/12/politsiya-ohorony-poltavschyny-otrymala-novi-avtomobili-foto-video/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за,а то дитина передивлась уже всі мульти і фільми дитячі які продубльовано українською,а російською уже майже не сприймає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Basil сказано:

 

А Баба Яга Москаль проти:

 

Ми Хохляндія, хлопаки. От з такими міркуваннями ми Хохляндія і я розумію карму цієї країни. Коли десь почую як рускоязичний хохляндець нарікає на життя, спробую пояснити що він просто мусить жити в гівні і корупції і нема чого прагнути кращого, бо там де разгаварівают, там так і живуть. Інакше не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не зрозумів, що він не так сказав: як що примуть закон, то забов`яжуть його виконувати простий народ, а верхушці буде на нього насрати. як і на інші закони. Вони і нинішній закон про державну мову не виконують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

А я не зрозумів, що він не так сказав: як що примуть закон, то забов`яжуть його виконувати простий народ, а верхушці буде на нього насрати. як і на інші закони. Вони і нинішній закон про державну мову не виконують.

І що поганого в тому, щоб простий народ виконував цей закон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

А я не зрозумів, що він не так сказав: як що примуть закон, то забов`яжуть його виконувати простий народ, а верхушці буде на нього насрати. як і на інші закони. Вони і нинішній закон про державну мову не виконують.

Подобається Україна? Чи може хочеться свалити кудись західніше, бо східніше точно ж ні? Може є відчуття що це недодержава з недонародом? А може аналізуються проблеми чому так? А може проблема в тому числі що мовний і інформаційний простір завалено мовою окупанта, який вбивав, вбиває нас і відкусив колосальний шмат території? Я ніде не перебільшив. Російська мова - це мова окупації і смерті, бідності і руїни, феодалізму і колонізації. Де є лояльність рускому міру, там йде деградація і корупція. рускій мір одноосібно змінив міжнародне право, спонукаючи весь світ замісь освоювати космос будувати системи територіальної оборони. Зараз мільярди ресурсів кинуто на армії, силові блоки, розвідку. Просто говориш російською в Україні - ти точно не українець, бо українець говорить українською. Російськомовного українця немає, так як немає непольськомовного поляка. Є американець, англієць польського походження. Ти в кращому випадку росіянин українського походження, в гіршому ніхто не скаже хто ти. Українська мова в Україні? Офігіти проблема!!!! Не будораж народ!!!! Українська мова взагалі нєкананічєская, вам хіба ожирівша свиня з бородою про це не казала, чи хряк що віджерся по лаврах на українському хлібі і подачках? Рускоязична Україна - це Хохляндія, це не малоросія, але й не Україна. Тому нема на що нарікати. Говориш російською - живи як кацап і діти твої житимуть і нема чого в бік Європи дивитись, там немає рукоговорящих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох як "бідні" рассіянє хвилюються, на токшоуах різних їх каналів одне питання - утискання прав рускоязичних граждан. Як вони цього бояться. Весело. Значить вірним  шляхом йдемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З твоїх слів, тоді ж як можна рахувати українськими міста і області, у котрих розмовляють виключно російською?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, romanc сказал:

З твоїх слів, тоді ж як можна рахувати українськими міста і області, у котрих розмовляють виключно російською?.

 

 

B)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, vaz75 сказал:

Ох як "бідні" рассіянє хвилюються, на токшоуах різних їх каналів одне питання - утискання прав рускоязичних граждан. Як вони цього бояться. Весело. Значить вірним  шляхом йдемо.

Ми як раз ведемося на їхню вудку. Їх мета посварити українців між собою, вибрали карту мовного питання, зробили вброси, мов Українська держава вас притискае у мовному питанні, йшла помірна українізація східних областей, помірна, але йшла, були незадоволені їй, але це не афішувалося. І от росія почала накручувати населення у цьому питанні, І що робить Україна, вона починає закручувати гайки. І як ви думаете, схоче народ окупованних теріторій, який не підтримує ні орків ні Україну, а такого там більшість повертатись в Україну. Та й у тому ж Маріуполі зараз багато народу не підтримує ні Україну ні росію, за яку багато голосувало на псевдореферендумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман ти читав що хочуть впровадити? Ота вся срань крутиться вже 25 років і її потрібно вирішити. Ми вже втратили Крим бо помірно українізували, як ти кажеш. Втрати пів Донбасу, бо не пхалися і хай живуть як хочуть. Тут або Україна, або лнрднр. російська мова це вірус державного сніду. тільки впусти і далі або здохнеш, або радикальне лікування. Шкода що ти того не розумієш. Країнці це не та нація яку можна звинувачувати в фашизмах-нацизмах. нам би вижити поряд з ордою кацапською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У держструктурах і зараз офіційна - українська, фільми у кінотеатрах теж. Але, як що народ силою заставлять розмовляти на вулиці тільки українською буде Майдан і відділення областей. Цього і хоче росія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...