Перейти до змісту

Українську мову пропонується зробити обов'язковою


san4ez1

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, romanc сказано:

На сьогодні поносу достатньо)) Мозки киплять))

Всім миру у вашій хаті. 

А мир порушили кацапи.Чого ти так сраку рвеш, "ДОБРОДЕТИЛЬ"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 283
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, veter сказал:

Ущємлєніє на ліцо :D

 

Сраку на ліцо?:blink: Ну ви збоченці :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в забороні української мови ДУЖЕ велику роль зіграла кацапська церква(хоча знаючи батьшок  їхніх - там церквой непахне навіть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні -українська церква(тим паче вона була на наших теренах), а кацапи ,як завжди, все спиздили.Ще й ,за бабло, примудрились нас обісрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да пох.Бо тільки православниє ватніки спаляться зараз.Бо на волинських новинах вони інкогніто, а тут побачимо кого треба ---

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • FDFDFD-0.8.png.9396f348a88f71ad5807684d7
  • la20
  • Power users
  • team_atb_members.gif
  •  1 322
  • 6 694 повідомлень
  • З нами: 9 років і 1 місяць
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити популярною українську мову можна тільки зробивши успішну розвинену країну.Тоді російськомовні самі будуть цього прагнути.А так як побудова такої країни прямо суперечить українському менталітету, то цього ніколи не буде.При першому пришесті свідомих(при ющу) була така підозра, а тепер при другому тверда впевненість.Була надія на іноземців у владі, але не склалось - заважали пиз...ти.Як-що ті придури приймуть цей закон, то від неньки може залишитись 5-6 областей з феодальним устроєм.А це вже загрожує екологічною катастрофою - широта української душі не дозволяє зійтись на відкаті на побудову сміттєпереробних заводів.Знаково, що колиска українства Львів вже в своєму гавні.Що до закону питання - після його прийняття всі свідомі готові відмовитись від піратської російськомовної Windows, фільмів з рос перекладом скачаних з російськомовних торентів, популярних сайтів типу овер та 4пда, звьозд російськомовних?Чи буде "ну яж розумію, мене закон не стосується", коли зачепить особисто?Більшість військових на фронті російськомовні, цікаво з яким ентузіазмом сприймуть новину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, iiron сказано:

Зробити популярною українську мову можна тільки зробивши успішну розвинену країну.Тоді російськомовні самі будуть цього прагнути.А так як побудова такої країни прямо суперечить українському менталітету, то цього ніколи не буде.При першому пришесті свідомих(при ющу) була така підозра, а тепер при другому тверда впевненість.Була надія на іноземців у владі, але не склалось - заважали пиз...ти.Як-що ті придури приймуть цей закон, то від неньки може залишитись 5-6 областей з феодальним устроєм.А це вже загрожує екологічною катастрофою - широта української душі не дозволяє зійтись на відкаті на побудову сміттєпереробних заводів.Знаково, що колиска українства Львів вже в своєму гавні.Що до закону питання - після його прийняття всі свідомі готові відмовитись від піратської російськомовної Windows, фільмів з рос перекладом скачаних з російськомовних торентів, популярних сайтів типу овер та 4пда, звьозд російськомовних?Чи буде "ну яж розумію, мене закон не стосується", коли зачепить особисто?Більшість військових на фронті російськомовні, цікаво з яким ентузіазмом сприймуть новину.

Сприймуть з ним, бо боронять Україну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, iiron сказано:

після його прийняття всі свідомі готові відмовитись від піратської російськомовної Windows

тут не зовсім ясно, кому треба російський Windows, якщо є український?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, iiron сказал:

Зробити популярною українську мову можна тільки зробивши успішну розвинену країну.Тоді російськомовні самі будуть цього прагнути.А так як побудова такої країни прямо суперечить українському менталітету, то цього ніколи не буде.При першому пришесті свідомих(при ющу) була така підозра, а тепер при другому тверда впевненість.Була надія на іноземців у владі, але не склалось - заважали пиз...ти.Як-що ті придури приймуть цей закон, то від неньки може залишитись 5-6 областей з феодальним устроєм.А це вже загрожує екологічною катастрофою - широта української душі не дозволяє зійтись на відкаті на побудову сміттєпереробних заводів.Знаково, що колиска українства Львів вже в своєму гавні.Що до закону питання - після його прийняття всі свідомі готові відмовитись від піратської російськомовної Windows, фільмів з рос перекладом скачаних з російськомовних торентів, популярних сайтів типу овер та 4пда, звьозд російськомовних?Чи буде "ну яж розумію, мене закон не стосується", коли зачепить особисто?Більшість військових на фронті російськомовні, цікаво з яким ентузіазмом сприймуть новину.

Цікавий погляд. Однак я думав, що більшість війскових в АТО україномовні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, iiron сказано:

Зробити популярною українську мову можна тільки зробивши успішну розвинену країну.Тоді російськомовні самі будуть цього прагнути.А так як побудова такої країни прямо суперечить українському менталітету, то цього ніколи не буде.При першому пришесті свідомих(при ющу) була така підозра, а тепер при другому тверда впевненість.Була надія на іноземців у владі, але не склалось - заважали пиз...ти.Як-що ті придури приймуть цей закон, то від неньки може залишитись 5-6 областей з феодальним устроєм.А це вже загрожує екологічною катастрофою - широта української душі не дозволяє зійтись на відкаті на побудову сміттєпереробних заводів.Знаково, що колиска українства Львів вже в своєму гавні.Що до закону питання - після його прийняття всі свідомі готові відмовитись від піратської російськомовної Windows, фільмів з рос перекладом скачаних з російськомовних торентів, популярних сайтів типу овер та 4пда, звьозд російськомовних?Чи буде "ну яж розумію, мене закон не стосується", коли зачепить особисто?Більшість військових на фронті російськомовні, цікаво з яким ентузіазмом сприймуть новину.

В одному ваша помилка. В Україні є декілька процентів активних як проукраїнських (зараз їх число збільшилось), так і прораша(зараз число зменшилось). Всім решта все пофіг. Тому цей закон спокійно сприймуть всі, бо кричати зараз рассія! рассія! - ще війська введуть, воно нада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, case_l сказал:

увімкніть перевірку правопису в браузері

він перевіряє та виділяє українські слова))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман, ви опонуєте загальній течії, доводячи що не все російське погано. Я згідний. Давайте уявімо ваш дискус на території росії. Українська діаспора найбагаточисельніша. Кожен третій з закінченями на ко чи русифікованими українськими прізвищами. Важко уявити, як нащадки українців виборюють собі право на власну церкву, власну мову, на свій інфопростір в росії? Це взагалі реально? Без побиття, посадки? На всю росію була одна бібліотека української літератури яку закрили. Про що мова? Жодного українського храму. Про що мова? Чому ми маємо відрізнятись, бо хтось живе стереотипами неіснуючого державно утворення і маркерами, які він продукував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romaxa11 сказано:

В одному ваша помилка. В Україні є декілька процентів активних як проукраїнських (зараз їх число збільшилось), так і прораша(зараз число зменшилось). Всім решта все пофіг. Тому цей закон спокійно сприймуть всі, бо кричати зараз рассія! рассія! - ще війська введуть, воно нада?

Може й так.Але зараз точно не самий піходящий момент для цьго закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, iiron сказано:

Може й так.Але зараз точно не самий піходящий момент для цьго закону.

кращого немає, просто повірте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romaxa11 сказал:

Роман, ви опонуєте загальній течії, доводячи що не все російське погано. Я згідний. Давайте уявімо ваш дискус на території росії. Українська діаспора найбагаточисельніша. Кожен третій з закінченями на ко чи русифікованими українськими прізвищами. Важко уявити, як нащадки українців виборюють собі право на власну церкву, власну мову, на свій інфопростір в росії? Це взагалі реально? Без побиття, посадки? На всю росію була одна бібліотека української літератури яку закрили. Про що мова? Жодного українського храму. Про що мова? Чому ми маємо відрізнятись, бо хтось живе стереотипами неіснуючого державно утворення і маркерами, які він продукував?

Можна пруф, де я писав, що "не все російське погано", ти мене плутаешь з кимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romanc сказано:

По поводу Пітера, кількість заробітчан з Западної, які будують міста рашки не на багато зменшилася у порівнянні з довойною, а Схід чомусь працював вдома.

Погугли якось дотації на східні області. Ага.

jpg016.jpg

Бо данєцкіє отримали із держбюджету 13 млрд грн,

А Волинь отримала втричі менше.

Коли в мене ЗП була 3 000 грн. Там була на аналогічній посаді 5 000 - 6 000 грн.

Тули бабло вливали. А наші за які шиши мали підіймати свої бізнеси і т.д?

так отож бо і воно.  Що лишалося? Правильно - на "сезон". Щащвичай Білорусь, Пітєр, рідше Москва. Хоча і там вистачало.

Рідше Польща і далі. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, romanc сказано:

Можна пруф, де я писав, що "не все російське погано", ти мене плутаешь з кимось.

І все ж чого одні ведуть "притомну" державну політику і маючи 72 суб'єкти кладуть на їх іншість створюючи адінрускійнарод, тримаються в купі. А ми будучи за суттю монолітом ділимо якоюсь проплаченою кацапською фігньою? Чого кацапський батюшка в раісі хрестить всіх, а "наш" кацапський батюшка ділить нас на уніятов-грешніков і агнцов праваславних і агнци це хавають не даючи по яйцях тому гандону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Бо данєцкіє отримали із держбюджету 13 млрд грн,

А Волинь отримала втричі менше.

Так Волинь в чотири рази менш по населенню. У самому Донецьку більше жило.

У мене була середня зп по місту (по відділу стататистики, це та з якої йдуть налоги) - 2500- 3000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, iiron сказано:

після його прийняття всі свідомі готові відмовитись від піратської російськомовної Windows, фільмів з рос перекладом скачаних з російськомовних торентів, популярних сайтів типу овер та 4пда, звьозд російськомовних?

Я почав з себе давно. Дуже.

Вінда у мене українська, починаючи від 7-ки.

Фільмам надаю перевагу з українським дубляжем. Вкрай рідко російський. Серіали хіба що,і то по причині описаній нижче.

Тореенти наші українські, Толока, та HDClub, (так київські хлопці) , але от тільки росіяни на підтримку трекера і озвучки, витрачають дох*уя бабла, на відміну від наших.

Овери є українські. Також попри засилля російськомовних юзерів намагаюся спілкуватися українською.

Музика зазвичай така, яку я не розумію :) тобто англомовна. Багато слухаю наших, українською . та той же ОЕ. від якого моцкалі кип'ятком сцють уже давно.

А ти з себе почав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...