Перейти до змісту

Українську мову пропонується зробити обов'язковою


san4ez1

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, romaxa11 сказал:

В мене є друг, народився і виріс на Львівщині. Батьки українці. Зараз живе в Одесі, попав під московське православ'я. Українець для нього ніщо - словянин, православний - все. Маркери - америкоси, царь-батюшка, славянє.

Я б навіть цю тему не піднімав коли б не було війни, бо нікому б нічого не довів. Зараз я можу казати як доконаний факт - що московське православ'я - технологія захоплення чужої землі. Якщо ти першим ділом православний другим - словянин, а вже третім ділом (з наголосом на "це неважливо але") - українець. Мої вам хлопці співчуття. Технологія на вам нормально відігралась. Ви повірили на казочки чужою мовою про те, що українцем бути неважливо. Хто вам ворог?

Не рівняйтесь на дурнів...

Не змішуйте "мед говно и гвозди" як вони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 283
  • Створено
  • Остання відповідь

Роман, я дуже добре знаю московьске православ'я, нажаль дуже добре. Давай будемо розмежовувати московське православ'я на теритрії рф і московське православ'я на території України. З тим що на території рф все дуже добре і займається воно непогано тим, що виховує православних патріотів. Зверни увагу патріотів.

В Україні мета протилежна - виховати аморфне сотворіння - словянина, якому втовкмачити провідну роль московського православ'я і його найвищу цінність в світі. Яка росія православна і як слідує христовим заповідям ми маємо змогу бачити, як впливає православ'я також. В мене колись були сумніви на рахунок того, що й там можуть в Україні бути нормальні люди типу Драбинка (хоча то всьо ілюзії). Але їх плоди однозначні - симпатики росії, антиукраїнці, антинаціоналісти, в кращому випадку хохли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ми дойдемо до тоталітарної держави, де всі ходять строєм, вірять в одну релігію і одного царя та історію, яку треба приймати такою, яка прийшла "з верху".

PS звиняйте за мою украЇнську..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, romanc сказано:

Так ми дойдемо до тоталітарної держави, де всі ходять строєм, вірять в одну релігію і одного царя та історію, яку треба приймати такою, яка прийшла "з верху".

PS звиняйте за мою украЇнську..

знову ж таки прибалтійські країни не прийшли до тоталітаризму, просто там живуть негромадяни от і все, добре живуть, в росію не тягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, romanc сказано:

Не рівняйтесь на дурнів...

Не змішуйте "мед говно и гвозди" як вони...

Він модний пацанчик з крутим власним виробництвом ексклюзивної мебелі - спеціалізується на репліках італійської топ продукції. Він явно не дурак.

 

Є у мене знайомий батюшка на Волині Віктор(МП) - зараз патріот України, ну не сильний, але впроваджує потроху українську мову в літургію. Він хохол - не кацап і не українець, хоча батьки українці, я не маю підстав стверджувати що він українець. Одружився на росіянці, має двох дітей - два виїхали в Пітєр, один як у нас прийнято став повною ватою, другий на шляху, але проживши все своє життя в Україні вибрав кацапію. Після нього в мене ілюзії відпали повністю. Мені стрьомно там навіть заходити бо я маю певні підозри за що хохли в московському патріархаті моляться - за яку владу, за яке воїнство і за чий мір. Маски скинуті і хто має очі нехай бачить, хто має вуха нехай чує. Я нікого не переконую, але вражений що після відкритої зневаги України, українського все ж мала б бути хоч якась інтелектуально-фізіологічна реакція. Якщо її немає, то нема про що говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, romanc сказано:

Так ми дойдемо до тоталітарної держави, де всі ходять строєм, вірять в одну релігію і одного царя та історію, яку треба приймати такою, яка прийшла "з верху".

PS звиняйте за мою украЇнську..

Ми не можемо прийти до тоталітаризму, навіть з януковичем не прийшли, і з петрусем не прийдемо, бо ментальність інша. І кацапи б незмогли, якби тотально не розстрілювали, морили голодом всіх кого могли і не вивозили на Сибір всю інтелігенцію. Тут не буде царя в цьому і відмінність наших генних маркерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, я поправляю тебе в термінах, тому що виникає плутанина, і твої вислови стають схожі на кацапське месиво фактів, тільки з іншою точкою зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чому, але мені подобається, коли мене називають хохлом, це ж по ознаці українського козака. Це кацап, чи бульбаш є принизливим призвиськами.

Поправьте мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Москалі ділять історію на чорне та біле, але вона мае дуже багато відтінків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, romanc сказано:

Москалі ділять історію на чорне та біле, але вона мае дуже багато відтінків.

Вони її ділять і дуже часто міняють лише на расєя вєлікая дєржава, все інше не прийятне для них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу Пітера, кількість заробітчан з Западної, які будують міста рашки не на багато зменшилася у порівнянні з довойною, а Схід чомусь працював вдома. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, la20 сказал:

Вони її ділять і дуже часто міняють лише на расєя вєлікая дєржава, все інше не прийятне для них.

Ми теж повинні вірити, що УкраЇна велика (не знаю украинского аналога этому слову) держава, але на історічні факти не однозначні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, як русскоговорящій - не проти. Мене нічого з вищенаведених пунктів не утискає. А кого утискає - той або ідіот, або окупант. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romanc сказано:

Ми теж повинні вірити, що УкраЇна велика (не знаю украинского аналога этому слову) держава, але на історічні факти не однозначні.

А що там неоднозначного? Подивіться мапу етнічного українського населення 1918 року:

Показати прихований контент  

1918_Carte_Ethnographique_de_L%27Europe_Ukrainiens.jpg

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

А що там неоднозначного? Подивіться мапу етнічного українського населення 1918 року:

Показати прихований контент

1918_Carte_Ethnographique_de_L%27Europe_Ukrainiens.jpg

Hide

 

Сто років пройшло с того часу.

Так Крим татарам, Маріуполь грекам? Хотя це не ті греки, які живуть у Греції, у нас греки-елінці, які розмовляють на древнегрецькій мові, та греко-татари зі своєю мовою. Живуть у різних селах поруч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, romanc сказано:

Хотя це не ті греки, які живуть у Греції, у нас греки-елінці, які розмовляють на древнегрецькій мові, та греко-татари зі своєю мовою. Живуть у різних селах поруч

це нац. меншини, а не московські окупнати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

це нац. меншини, а не московські окупнати

а 40 відсотків російськомовних-це окупанти.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romanc сказано:

А суто еврейські міста були до 2 мірової.

після 2-гої у них тепер своя держава є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romanc сказано:

а 40 відсотків російськомовних-це окупанти.?

Якщо вони не визнають українську мову, то так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію, чому ви вважаєте, що Схід не визнає українську мову. як державну? Чому ви думаєте, що ми споплюжуемо її? Це в вас і закладає москальська пропаганда. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любе дійство спричиняе протидійство. Цим вони і користуються. Вброс в одну сторону, вброс в другу і ми росхитуемося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, romanc сказал:

Я не розумію, чому ви вважаєте, що Схід не визнає українську мову. як державну? Чому ви думаєте, що ми споплюжуемо її? Це в вас і закладає москальська пропаганда. 

 

Тому що, коли після Революції Гідності деякі революціонери зняли закон про мову (точно не пам'ятаю, як він зветься), ну той, що знімав регіональні мови, то різко всі почали мєтатись і створювати якісь там свої республіки, трясця вашій матері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...