Перейти до змісту

Відкриття ІТ-коворкінгу


Mariya

Рекомендовані повідомлення

Пора організовувать "клюб".

Якісь конференції тощо...   може воскреснуть які ініцативи  кластеру ...

Що там він хтось чув?  (http://www.litac.org/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Ех... Ніхто не ідеальний... Але зате ми маємо куди рухатись :)

 

Власне, щодо алкоголю, то це завжди спірне питання. Але запропонувала, бо маю досвід організації подібних заходів у Львові.

Там формат такий. Є спікер на цікаву тему (наприклад, продажі в ІТ). Збирається відповідна тусовка. 1 годину вони слухають доповідь, дискутують. Далі знайомляться між собою і ще далі спілкуються за фуршетом із бокалом вина (іншого алкоголю не було). Захід скоріше нетворкінговий, ніж навчальний, але все ж по закінченню ти і якісь моменти для себе почерпнув, і знайомими обзавівся, і вечір приємно провів. Власне, таке хотіли б організувати і тут. Наприклад, кожну першу п'ятницю місяця, щоб люди могли планувати задовго наперед :) А вино пропонуємо не виключати, бо його наявність у відгуках посідає друге важливе місце одразу за якістю доповіді ;) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по клубах і заходах - ми завжди за!

Вже готуємо свої ідеї. З радістю підтримаємо ваші :)  Тільки розкажіть, що було б цікаво, щоб ми не тикали пальцем в небо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну на перших порах можна було б поговорить "ніочем" о високом.  Принаймні  Гугл  стверджує що нині в тренді поговорити про загальні парадигми програмування =\

 

Ну якщо в загальному, наприклад пропоную тему Скрам. Чув в нас на Волині люди ніби юзають, слово модне. технологія "тіпа кльова".  Хотілося б почути практичні коментарі по роботі з цим "звіром" :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@LSD , сину :) це фантастика
Якщо в Україні є людина, яка запустила скрам в чистому вигляді :) то її можна в зоопарку показувати
У всіх то якийсь мутант: троха як книжка пише і троха з національним колоритом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я ж про місцевих мутантів і питаю ... От цікаво що да як в наших  краях. 

 

Ну озвучують що є  ...

а там як насправді власне і цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Mari4ka Дітки, а можна спитать, а чий татко фінансував цю вашу забаганку бізнєс-ідєю?

Co-working - це РОБОЧЕ місце! А в наш час це не просто наявність стола, пєчєньок і вайфая - це й в дома є. (ну гарних мордашок) - в наш час це РОБОЧЕ місце того, хто не має можливості собі дозволити ОФІС на початках. Це, хоча-б, стіл+КОМП+КІМНАТа для "совєщаній" (трєнінгоф по-модньому), де є фліпчарт, де є проектор... А порожній стіл з "фуршетом" келишків вина і печива посеред розмальованих стильно стін - це ПАБ! ПАБ, котрий ви хочете спозеціонувати як ПАБ Луцьких АЙТІШНИКІВ...

Ні, я не просто стібуся, я дійсно хочу, щоб в Луцьку таке було, але ж коворкінг - це не "фотки розмальовок стін" і "цьомань гостей", а дійсно капіталовкладення в ОБЛАДНАННЯ! В те, що не може собі дозволити "бізнесмен"-початківець на початках

...а "бізнес-центрів" в нас і досі вистачало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поговорити про скрам чи як кораблі бараздять це ж не поділитись досвідом запуску)

Говорити - не ліс валити, хтось наприклад все знає і як коворкі запускати і вапщє)) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по фоткам, реально там працювати не буде можливим, якщо ще й буде купа бухих пі..ків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 щодо фінансування - секрету немає геть ніякого. Орендар приміщення - ІТ академія Логос, яка відкрила на базі цього ж приміщення луцьку філію. 2 кабінети в приміщенні є відокремленими і у вечірній час там буде проходити навчання. Проте весь інший час та всі інші площі будуть доступні для роботи.

 

Щодо поняття коворкінгу і його потреби. Є люди, яким вдома не дуже зручно працювати. Атмосфера не та, неможливо сконцентруватись чи просто купа факторів, які відволікають. Такі люди орендують робочі місця в подібних закладах, в різних антикафе, домовитись зі знайомими про спільну оренду їхнього офісу. Ми не кажемо, що у всіх є така потреба, але й стверджувати, що робота вдома, і робота в офісі це однакові речі, теж не дуже вірно. Часто для них важливу роль грає не наявність того ж, що й вдома, а можливість проснутись, зібратись, приїхати а робоче місце і налаштуватись на саму роботу.

 

Щодо забезпечення коворкінгу, то в кожному приміщенні є фліпчарт, екран і можливість підключення проектору, який теж є в наявності. Є і окрема кімната, яку можна забронювати на певний час та провести зідзвон, обговорити щось з командою, зустрітись з замовником. 

 

Щодо техніки, то її наявність - це не загальноприйнята практика, особливо те, що стосується подібних заходів для ІТ. По перше, це і окремий софт, для якого потрібна ліцензія (так, phpStorm'ом можна користуватись і без ліцензії, але ми б такого не хотіли), і технічні характеристики (а раптом ми не вгадаємо Вам з монітором?), і персональна інформація (локально розгорнуті сайти і т.д.). Чимало ІТ-спеціалістів працюють з 2-ма моніторами. Сукупна вартість всієї потенційно необхідної техніки виливається "в копієчку" і на старті (як Ви правильно підмітили) ми просто не можемо собі це дозволити. Але не стверджуємо, що за якийсь час у нас не буде якогось технчного мінімуму.

 

Та і якщо говорити про тих, хто не може собі дозволити офіс. Скільки ми не дивились приміщень - от ніде не бачили, що офіси здаються одразу з будь-якою технікою. ЯКщо знаєте такі - то поділіться інформацією :)

 

Щодо фуршету - це була офіційна презентація та відкриття коворкінгу. Такий формат відбуватиметься зовсім не часто і можливість "набухатись" фактично виключена, бо кількість алкоголю дуже обмежена (хоча організм, звісно, в кожного різний).

Будь-які заходи, що відбуватимуться на базі коворкінгу, не повинні створювати дискомфорт резидентам. Якщо ж таке ставатиметься - ми готові виправити всі такі моменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання зустрічей - це питання мощЬних людей. З алкоголем.. чи без.. чи то з "трішки алкоголем" це особиста біда тих, що вважають себе лакмусовмими папірцями по відношенню до алкоголю, м'яа, диму, жінок і етк (потрібне підкреслити)

 

Меньше з тим, якщо я, до прикладу, не люблю java з усім її бекграундом, я би всерівно пішов на крутих чуваків, яких у нас є, але, нажаль, не в Луцьку. І так в любому з напрямків, кожен сам собі знає що для нього пріоритет, але лівим оком моніторить яка двіжуха і в інших казанах.

 

Шукайте - запрошуйте людей і до вас потянуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов сьогодні поглянути то мені сподобалося.

 

Зручний інтер'єр впринципі. Місця, хто там переживав, достатньо. 3 аудиторії одна цілком підходить для переговорку чи невеличкого класу. Дійсно гарний вид на вулицю. Чисто, є кухня з кавоапаратом мікрохвильовою можна і чогось перекусити. 

Центр міста. Думаю люди оцінять. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О тут назріло питання: чому то ось цей ІТ захід проходить у Ваших конкурентів а не у Вас?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@LSD наскільки мені відомо - вони домовились з місцем проведення ще до нашого офіційного відкриття. Певно, не варто щось міняти, якщо вже домовились з кимось іншим :) Тому сподіваємось, що наступні заходи пройдуть у нас.

А хто був в Innerspace і був у нас - то знає, що ми не конкуренти. Різна атмосфера, інтер'єр, позиціонування і навіть місткість. Якщо ми можемо у великому залі розмістити 90 людей, і ще й буде місця спокійно попрацювати іншим, то в них площа цього не дозволить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Балакали про заходи, тому певно тут і розміщу трішки реклами :)

Організовуємо цієї неділі тренінг з продажів в ІТ. Деталі на фб: https://www.facebook.com/events/375815666117934/

Будемо раді бачити, якщо хтось надумає завітати :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

І знову всім привіт!

 

Маємо ще 2 івент-ініціативи: 

Розмовний клуб з нахилом на ІТ-англійську: https://www.facebook.com/events/1464910643529828

Зустріч для менеджерів проектів в ІТ: https://www.facebook.com/events/279270909169774

 

Заходьте в гості, якщо цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 8 місяців потому...

поковоркали-поковоркали, печенькі скінчились, татко грошей на нові не дав, от і розбіглись шукати нові "бізнс-ідеї"...

Як кажуть "а я казала!"

То лише в сучасних серіальчиках про великі міста все так райдужно, а в житті - не доросли ми ще до такого в нашому селі... нєокупаємо... такі ІТ-клюби ще реально робити при навчальних закладах (щоб печеньки пожувати з келишком вина), але не в центрі міста з немаленькою орендною платою (я так думаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

поковоркали-поковоркали, печенькі скінчились, татко грошей на нові не дав, от і розбіглись шукати нові "бізнс-ідеї"...

Як кажуть "а я казала!"

То лише в сучасних серіальчиках про великі міста все так райдужно, а в житті - не доросли ми ще до такого в нашому селі... нєокупаємо... такі ІТ-клюби ще реально робити при навчальних закладах (щоб печеньки пожувати з келишком вина), але не в центрі міста з немаленькою орендною платою (я так думаю)

 

Згідно гугла в Луцьку є як мінімум два коворкінга :)

Цікаво, вони діючі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хтось казав шо іннерспейс ніби робить  а от той 2гий ..... в адреналіні? ...  даж не знаю  кому він там потрібен був ...

 

Ну в нашому місті можна знайти конуру і подешевше ніж пропонують коворкінги  тому думаю сильно подібні проекти невзлетять ... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і яку суму готові заплатити  коворкери за можливість  попрацювати, поспілкуватись і тд у теплому приміщенні в центрі міста  на сьогодні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0 цілих 0 десятих

Для того, щоб коворкінги були востребувані (і окупаємі, звичайно), це повинен бути бізнес-район великого мегаполіса, куди народ з'їжджається по справах, заробляти, і їм нема часу шукати квартири чи шумні інет-кафешки, щоб зробити якусь свою роботу. А оці ІТ-паби в селі - це дитячі рожеві мрії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажи про це Іннерспейсу. Впевнений що він не надприбутковий, але як коворкінг і місце туси творчих людей – дуже навіть файно себе почуває 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...