Перейти до змісту

4s проблема з r-sim


Рекомендовані повідомлення

при зміні сім карти виявилася проблема. не знаходить мережі і видає "телефон не активовано".

в чому може бути проблема і як вона ліквідовується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова про Айфон? При чому привезений з-за бугра? - телефон неактивований і, я так розумію, заблокований на оператора.

Для того, щоб його активувати, потрібна "рідна" сімка, але це всього-лиш зробить з Айфона Айпада, а для того, щоб він став ще й дзвонилкою, потрібно буде його або офіційно розблоковувати за гроші, або користуватись через "прокладку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ним успішно користувалися тут понад два роки.

вирішили змінити оператора і така халепа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де купували буду питати,яущо це так важливо

а операто був кс. але же і кс не працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, timomaas сказано:

де купували буду питати,яущо це так важливо

Ну, якщо того Айфона купували в Київстара по контракту "за гривню" (не знаю, чи таке було, чи такого ніколи не було, не слідкую), то відповідно і заблокований міг бути на КС. А от чому зара знов з ним не працює, то вже дивно...

 

 

1 година тому, timomaas сказано:

а операто був кс. але же і кс не працює

Може все ж там телефон раніше через "прокладку" працював?! А її викинули і тепер пробують втулити цілу нормальну сімку, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. "прокладка" - це, так би мовити, посередник між сімкою і телефоном. Фізично це виглядає як імітація по розміру сімки (з мікросхемкою всередині), поверх якої вставляється ваша реальна сімка, і це все разом втикається в телефон.

1226765176_smartphones20unlocked20with20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, дійсно... то я зтупив... Ну, знач зламали ту "прокладку", раз вона не робе

Тут я вже не порадник, ними не користувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, запросто може бути що з одною сімкою робить а з іншою ні, імхо! Тут щось якісь давати поради марно, це вже фактично напівсамопал ці р сім. Хіба піти і спробувати підшукати р сім яка буде працювати саме з цією сім.

 

Тс, а в тебе вискакує спершу меню самої Р сім? Коли вставляєш нову сім? Повинно ж бути спочатку це меню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полагаю что после того как начались проблемы, Вы решили обновить свой Айфон и Вам это удалось :) теперь версия какая????? Если старше 8..... То теперь либо оффф разлок либо балалайка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, timomaas сказал:

та нічого не оновлював. ще 5 стоїть

Не слухай нікого, всезнайки типу - "ну може бути що з тим оператором працював а з іншим ні" для чоговам взагалі щось писати тут якщо ви самі не знаєте? ало? 

Оскільки я колись сам був власником декількох телефонів на Р-сім то можу сказати, що діло тут не в зміні оператора. Я думаю що ти просто пошкодив р-сім, сам мав необережність до цієї делікатної штуки. Походи по сервісам з ремонту айфонів і попитай про наявність р-сім, у противному випадку закажи її в інтернеті. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та які тут ще здогади потрібні... Функцію "імітації активації/розблокування" якраз і виконує ця "прокладка". Якщо не виконує, знач щось з нею сталось. Річ вона ніжна, тендітна... Шукай другу "р-сімочку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...