Перейти до змісту

Костоправ в с. Забороль.


Sirgo

Рекомендовані повідомлення

33 хвилин тому, mykola сказано:

Микола, це про кого?

Хто має контакти  Романюка Петра Олександровича, напишіть в ПП, будь ласка? Потрібно для родички.

+380667136951

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, mykola сказал:

Микола, це про кого?

Хто має контакти  Романюка Петра Олександровича, напишіть в ПП, будь ласка? Потрібно для родички.

Про Романюка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В Горькой Полонке принимает женщина мануальщик. перед мостом справа зеленый дом. Постоянно куча клиентов на машиинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 03.02.2017 at 14:54, sirgo сказано:

В Боратині колись теж був, кілька разів при потребі їздив. Без уколу не обходилось жодного разу. Склалось враження що чолов'яга дійсно займається бізнесом. Хоча  свою справу знає.Допомагало.

 

 

Був один і останній раз на порозі, в с. Гірка полонка. Там жіночка вправляє. До неї привезли мене, бо сам, я вже би не добрався, можна сказати приповз. Вона вийшла, глянула на мене скрученого, і каже я за вас не візьмусь бо мені на море завтра їхати, то мені збиратись треба.Навіть пальцем не доторкнулась, щоб хоч чимось зарадити. Хоча реально розуміла мій стан.

 

Був я і в  Яшана, з МРТ хребта. Сказав після огляду, що в мене надто тонкий спинний мозок. І зарадити він не в силі. Ще сказав що проблеми з хребтом у мене будуть все життя. Ось і все що дало моє відвідування Яшана.

 

Про медкар теж нічого позитивного не можу сказати, був один раз. Лікар стверджував що все на місці все вправив, ( майже вставай і йди). Але я яким "прийшов" таким і "пішов". А ні, залишив пару гривень. Відносно такси.

 

Останні роки 3-4 їздив до костоправа в Ківерці. По мірі необхідності, тобто  як тільки складе. Відразу набирав, питав коли приймає і їхав. Допомагало від одного прийому, коли на декілька місяців, коли на тиждень. Якщо нічого не робити, та перейти в режим"овоч", я думаю вистачало б надовше. Але сьогоднішній темп життя, вимагає руху.   Такси в нього не має, хто скільки дасть. А допомагав реально. Казали ще його пацієнти, що він ніби шлунки підіймає. 

Лікар костоправ що у ківерці чи дійсно допомагає? Як його знайти? Чи варто звертатися до нього? Як діагностує хворобу? І головне щоб не нашкодив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...