Перейти до змісту

Допоможіть вибрати авто до 3000$


Amor

Рекомендовані повідомлення

В 09.06.2017 at 19:31, CTyDeHT сказал:

якщо в Вас теж w210 і Ви впевнені що він без іржі, то це дуже хороша машина. Дай Бог Вам не доведеться знімати задню балку і Ви не стикнетесь з згнившими повністю лонжеронами, які з вигляду вроді норм, але протикаються викруткою наскрізь

По справжньому хороший 210-й буде там коштувати майже так як тут. Ніхто такі машини на бляхах не гонить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 190
  • Створено
  • Остання відповідь
В 09.06.2017 at 19:31, CTyDeHT сказал:

якщо в Вас теж w210 і Ви впевнені що він без іржі, то це дуже хороша машина. Дай Бог Вам не доведеться знімати задню балку і Ви не стикнетесь з згнившими повністю лонжеронами, які з вигляду вроді норм, але протикаються викруткою наскрізь

По справжньому хороший 210-й буде там коштувати майже так як тут. Ніхто такі машини на бляхах не гонить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.05.2017 at 21:37, CTyDeHT сказал:

за рік мав 2 машини в такій ціновій категорії: 

 

1. ЛАДА 2111 2007р

 

2. мерс w210 на бляхах 1996 р

Сумно звичайно, що цінова категорія одна, а різниця 10 років...якби не наша реєстрація то перевага була би захмарна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.06.2017 at 19:31, CTyDeHT сказал:

якщо в Вас теж w210 і Ви впевнені що він без іржі, то це дуже хороша машина.

210-х без іржі не буває в наш час. Бувають тільки різної ступені іржавості, починаючи від таких що тримаються купи на шпаклівці і грязюці і закінчуючи такими які хоч пару прогнилих дірок але таки мають.

Тих яким провели справжній ремонт кузова я не згадую - таких одиниці, якщо взагалі є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.06.2017 at 08:11, Litovets сказал:

210-х без іржі не буває в наш час. Бувають тільки різної ступені іржавості, починаючи від таких що тримаються купи на шпаклівці і грязюці і закінчуючи такими які хоч пару прогнилих дірок але таки мають.

Тих яким провели справжній ремонт кузова я не згадую - таких одиниці, якщо взагалі є.

А я вірю що є, в рідній фарбі, без дірок, з оригінальним пробігом тищ 100-150. Але навряд чи в Україні і стоять вони ой як не дешево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Trrrrr сказал:

А я вірю що є, в рідній фарбі, без дірок, з оригінальним пробігом тищ 100-150. Але навряд чи в Україні і стоять вони ой як не дешево.

У нас свобода віросповідання. Вірте, на здоров"я, у що хочете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

адекватна ціна у цього варіанту ? Чи взагалі варто брати кенго  2001 року зараз ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Volt said:

адекватна ціна у цього варіанту ? Чи взагалі варто брати кенго  2001 року зараз ?

 

Супер. Ще й "не битий/не фарбований". А судячи з пробігу - власник лише в церкву по неділях на ньому їздив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно авто на іноземній реєстрації.
На очі портапила дуже цікава постанова суду:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/66706337

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Віталька сказал:

тобто відлов пішов? чи це тільки ОСОБІ_4 не пофартило ?

Справа давненька (Дата набрання законної сили: 24.05.2017). Але сам факт того що купив машину за 3000 - попав на 60 000.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Dean сказал:
Справа давненька (Дата набрання законної сили: 24.05.2017). Але сам факт того що купив машину за 3000 - попав на 60 000.

 

Цікаво як діє в цьому випадку особа якщо вона не має таких коштів? Я думаю мав би він 60 000 то не купляв би машину за 3 000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ж 2х місяців немає, ок, а якщо прийде нерезидент і забере своє авто назад, чи йому просто не віддадуть, поки він щось там не заплатить....

і якщо зупинку визнали неправомірною, чому Чернігівська митниця подала апеляцію про те, що він не мав права користуватися ТЗ, звідки ж вони знали? 

плуги та екстрасенси, наші дні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cуд не з поліцiєю, а з митницею. Незаконна зупинка поліцією не стосується дій митниці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почалося -:)

 

Ану хотілося почути юристів, якими це пільгами хотів скористатися той чувак з Чернігова. І чи дійсно те рішення апеляційного суду виглядає правомірним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...