Перейти до змісту

Допоможіть вибрати авто до 3000$


Amor

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 190
  • Створено
  • Остання відповідь
13 хвилин тому, Юріч сказано:

Але мабуть поляк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже довго думав, але вирішив підшукати для себе ланоса з мотором 1,5. Буде пасажирське авто але не дуже д,ороге в обслуговуванні. Покатаюсь трошки, підзбираю і куплю щось цікавіше. 

Хонди і інші авто звичайно класні, хочеться купити, але не хочеться купувати машину таких років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, ігорчик сказал:

Підшукай дачію логан і буде тобі щастя

 

Також в цій категорії попадається Geely. Але щось нічого не чув за такі машини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Cherman сказал:

За такі гроші, логан купити нереально. Для цього треба, хоча б 3700-4000.

Моя думка краще вже в когось зайняти тих 700-1000 баксів і купити більш менш нормальне авто! Всеодно пройде короткий час зявляться кошти і власник зрозуміє що той корч за 3000 шт пораби вже поміняти! а лаха продати це теж не просто!Такщо подумай!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, vagus сказал:

Моя думка краще вже в когось зайняти тих 700-1000 баксів і купити більш менш нормальне авто! Всеодно пройде короткий час зявляться кошти і власник зрозуміє що той корч за 3000 шт пораби вже поміняти! а лаха продати це теж не просто!Такщо подумай!!!

 

Можна без проблем, але це буде ситуація так як в попередніх постах. Неважливо на яку суму будеш шукати авто, 3 чи 10 тисяч, завжди буде не вистачати тої 1000 до "нормального авто"

Так що поки буду брати по своїх фінансах, а з часом поміняю :)

Авто ще ж треба обслуговувати, гроші то я позичу, на всі куплю а на обслуговування не залишиться нічого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Усе закінчилось тим що взяв авто на європейських номерах. Opel Astra G 2000 рік. 

Незнаю чим це ще все закінчиться, але я задоволений :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Amor сказано:

Усе закінчилось тим що взяв авто на європейських номерах. Opel Astra G 2000 рік. 

Незнаю чим це ще все закінчиться, але я задоволений :)

за скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

за скільки?

 

Обійшлось мені це все приблизно в 2700$

Двигун 2,0 дизельний. Пробіг 250 тисяч, є підозри що навіть не скручували, так як є сервісні книжки.

З зручностей - кондиціонер, люк. Все робоче. Навіть заїжав на діагностику підвіски то тільки стійки стабілізаторів потрібно замінити.

Люди які шукали авто відповідальні попались, порадили що краще взяти і привезли дійсно доглянуте авто, а не зламок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.03.2017 at 15:15, Amor сказал:

Обійшлось мені це все приблизно в 2700$

Будь ласка опишіть детальніше процедуру купівлі.

Які документи робляться? Скільки коштують? Скільки потім вартує продовжити перебування авто? Як зі страхуванням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А через рік не буде кому вигнати і прийдеться здавати машину на шрот якщо раніше наша паліція не забере машину за нелегальне керування автом.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Student91 сказано:

А через рік не буде кому вигнати

Пропаде одна фірма - з'явиться інша.

Або заробити за рік на розтаможку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, host1303 сказал:

Пропаде одна фірма - з'явиться інша.

Або заробити за рік на розтаможку.

 

А що, опеля 2000-го року розмитнюються?

Імхо, я щось не дуже розумію, поясніть, такий опель розмитнений вартує 4+ тис.баксів. Це така вигода купувати кота в мішку за майже 3 штуки зелених?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

А що, опеля 2000-го року розмитнюються?

Якщо двигун Євро-5 то розмитнюються, а якщо -ні, то заміна двигуна на Євро-5 і розмитнення :-DDD)))

 

1 година тому, Юріч сказано:

такий опель розмитнений вартує 4+ тис.баксів. Це така вигода купувати кота в мішку за майже 3 штуки зелених?

Вигода у відстрочці повного платежу за один раз, хоча при таких розкладах вона справді ніяка(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Дуже сумнівна пропозиція.:)

Ой, таких авто вже який рік стільки їздить, і вони постійно "сумнівні", але ж нічого, їх все більше і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

А, скільки їх на шротах розбирається. Все більше і більше.:)

той добре, проблем із запчастинами не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Cherman сказано:

то це буде ще тисячі 3 точно

Влада обіцяє знижувати ставки на розмитнення, тому можливо не через рік, а через 2-3 ціна повинна впасти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, FOX сказал:

Будь ласка опишіть детальніше процедуру купівлі.

Які документи робляться? Скільки коштують? Скільки потім вартує продовжити перебування авто? Як зі страхуванням?

 

Опишу процедур, яку пройшов я. Підібрав модель авто, зустрівся з гонщиками, порадився за варіанти авто, розпитав процедуру пригону. Потім за вечір вибрав 5-6 варіантів, їм потрібно мати ваш закордонний паспорт та гроші (вартість авто, я давав 1500євро). Вони приїхали, обдивились всі варіанти і дали мені знати що за ту суму яку я спланував такого не купиш. Довго я думав тоді, шукав. Але наступного дня подзвонили і розказали що знайшли це авто. Я погодився, вони привезли і я доплатив повну суму.

По документах роблять техпаспорт (я є співвласником), техогляд (2 роки), страховка (пів року).

Також зробив українську страховку (цивілку) так як кажуть що для нашої поліції вона треба. Покатаюсь і буде видно чи треба вона чи ні.

 

 

На рахунок інших постів. Розмитнення, не розмитнення я не знаю. Я вирішив ризикнути і я задоволений, що буде дальше мені не відомо. Можливо заборонять їздити, а можливо ні. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Itzamna сказал:

Мене цікавить - хто перетинав кордон (поляк чи ті хлопці), на кому висітиме держмито. 

 

"ті хлопці" :)

Хоча я дивлюсь тут митну декларацію то той хто робив в'їзд має громадянство "Р5" - скажу чесно поняття не маю що це означає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Amor сказал:

техогляд (2 роки), страховка (пів року).

Скільки це коштує?

Що буде як закінчиться страховка? Просто залишиться наша автоцивілка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, FOX сказал:

Скільки це коштує?

Що буде як закінчиться страховка? Просто залишиться наша автоцивілка?

 

Поновлення страховки робиться через пів року з України. Коштує щось до 20$ вроді. 

Техогляд навіть не питав. Приблизна ціна поновлення документів через рік 200$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Amor сказал:

 

Поновлення страховки робиться через пів року з України. Коштує щось до 20$ вроді.

Іноземна страховка обов'язкова, при наявності автоцивілки? Чи можна зробити через рік, коли знову треба підмітитися на кордоні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, FOX сказал:

Іноземна страховка обов'язкова, при наявності автоцивілки? Чи можна зробити через рік, коли знову треба підмітитися на кордоні?

 

Такого я незнаю, мені треба буде десь в липні\серпні поновлювати. Тоді вже буду питатись. До того часу може багато чого змінитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...