Перейти до змісту
Amor

Допоможіть вибрати авто до 3000$

Recommended Posts

СОАД    62
29 минут назад, FOX сказал:

А можна детальніше про техніку в дії? Ну допустимо, рама ціла номер рами залишається. А з номерним кузовом,  що робити?

Особисто мене дуже цікавить такий варіант.

номер кузова на рамі точно в крузаках та ленд роверах

а сам номер дублюється на кузову дуже рідко або у вигляді наклейки

Поширити це повідомлення

Юріч    3 450

Хм...Чоловік, який їздить на Жигулях, попросив порадити трохи кращу машину за 3 штуки зелених, хоча б таку, де є електросклопідіймачі. Вже дійшли до крузаків...рами, номера, донори...Жесть. Ех, Борда, давай, жгі єсчьо)).

• +1 5

Поширити це повідомлення

Litovets    85
12 часа назад, Amor сказал:

Не знаю що краще старіша ауді\хонда чи новіший ланос\сенс.

Як на мене то Хонда Сівік 5-го покоління в в кузові 3-х дверний хетч досить цікавий варіант.

Досить стильний вигляд як на такий вік, проста і невибаглива, відмінна керованість за рахунок багаторичажної підвіски по кругу і за 3к. уо +- якраз теоретично можна знайти живий варіант.

Сам як раз до такого авто придивляюсь.

• +1 1

Поширити це повідомлення

Amor    148
35 минут назад, Litovets сказал:

Як на мене то Хонда Сівік 5-го покоління в в кузові 3-х дверний хетч досить цікавий варіант.

Досить стильний вигляд як на такий вік, проста і невибаглива, відмінна керованість за рахунок багаторичажної підвіски по кругу і за 3к. уо +- якраз теоретично можна знайти живий варіант.

Сам як раз до такого авто придивляюсь.

Вчора як побачив Хонду Акорд і Сівік то так і не зміг заснути. Прийшлось ще раз включати комп щоб почитати про ці машини. Ніби по характеристиках все гуд. Тільки ще незнаю як буде в обслуговуванні ціна\якість. Але зовнішній вигляд взагалі супер ^_^

Поширити це повідомлення

Amor    148
2 минуты назад, Юріч сказал:

@Amor , якщо купиш Хонду, то з тебе пляха за наводку)).

То само собою. Але ще до того "куплю" напевне довго. Ніяк не можу переключитись на авто на українських номерах. Десь появиться в оголошенні нормальни поляк за ту ж ціну і знову сиджу і думаю що краще 

• +1 1

Поширити це повідомлення

yu2007    2 146
8 minutes ago, Amor said:

Десь появиться в оголошенні нормальни поляк за ту ж ціну

Ну не скажи. Приїжджав родич на Новий рік з Польщі на сівіку 5 покоління. Гарнюня, зі спортивним обвісом. Віддав за неї більше 3000. Злотих. Тобто десь в районі 800 доларів :) 

Поширити це повідомлення

Amor    148
9 минут назад, difoto сказал:

В мене племінник працює на СТО, картінгіст. Хонда Сівік - його мрія. А в керуванні і в ремонті він знає толк. 

А як на рахунок Акорда? Мені сподобались ці дві моделі, поки що на них і зупинився, хочу вивчити детальніше

1 час назад, yu2007 сказал:

Ну не скажи. Приїжджав родич на Новий рік з Польщі на сівіку 5 покоління. Гарнюня, зі спортивним обвісом. Віддав за неї більше 3000. Злотих. Тобто десь в районі 800 доларів :) 

Майже одна й та ж ціна і я впевнений що в нього авто буде в кращому стані :)

Поширити це повідомлення

difoto    5 216
19 хвилин тому, Amor сказано:

А як на рахунок Акорда?

поняття не маю щодо новіших. Дорожче обслуговування, гірше їде при інших рівних. В мене був старий Сівік - це була спорт тачка порівняно з "сімейним" акордом. В кожного свої потреби. Зараз в мене старезний форд транзит, який обходиться в 2000 грн на рік в ремонті, який може везти тону груза або 9 людей і 9 велосипедів десь в гори по хєровій грунтовці. 10 років тому в мене був Сівік, який на 2-й передачі робив 80 км/год і пролітав повороти на перехрестях на 60-ти. Вся справа в пріоритетах. Але Сівік - це однозначно болід, "живчик".

Поширити це повідомлення

vagus    153
18 часов назад, igor сказал:

Купи китайця, і не парь мозг. Сам маю і всім раджу. Бачив мс у таксиста -700т. пробігу. Газ ставиться на ура.

Математично можу обгрунтувати що китаєць не міг наїздити 700 тис! Це брєдятіна!

• +1 4

Поширити це повідомлення

igor    10

Блд. Біля там-таму бачив. Сам дивився на пробіг. І причому тут математика? Сам 1,5 роки на китайцеві катаюсь. Брав Б/У. І далі брати буду знову китайця, новішого. Він вартий своїх коштів. 

Поширити це повідомлення

Marshall    112

якщо мова зайшла за китайців - товариш думає продавати geely ck 1.5 2008 року синього кольору, пробіг майже 100ткм.

в нормальньому стані, за 3 віддасть

Поширити це повідомлення

vagus    153
1 час назад, igor сказал:

Блд. Біля там-таму бачив. Сам дивився на пробіг. І причому тут математика? Сам 1,5 роки на китайцеві катаюсь. Брав Б/У. І далі брати буду знову китайця, новішого. Він вартий своїх коштів. 

Причому тут математика! зараз попробую пояснити! Якщо авто наїзджає (навіть на таксі) 300км в день то в рік вийде десь 100.тис.км То скільки років треба їздити? Сам їзджу дуже багато в тому числі і по Європі! то більше 60-65 тис в рік наїздити не можу! А пробіги в 500-700 тисяч можуть бути тільки на комерційному транспорті такому як фури вантажівки буси які розраховувані на такі відстані!

• +1 1

Поширити це повідомлення

Foross    123
1 година тому, igor сказано:

вибачте за питання. ви не мазахіст?)

• +1 4

Поширити це повідомлення

Kiolan    163

Місяць назад був в ремонті опель 1992р з пробігом 590т.км.  Ремонт був по кузову. Запитував власника про мотор, казав що після німця власник тільки він, мотор не відкривався.

Поширити це повідомлення

vagus    153

На мінуточку автівці 25 років то я повірю що такий пробіг! І не треба порівнювовати авто тих років з авто теперешнього покоління і тим паче з китаєм!

• +1 2

Поширити це повідомлення

Litovets    85
2 часа назад, 4erkeZ сказал:

Доречі сьогодні на авторинку був Civic 1998року, 1.5 , 245 тис. пробігу за 3200. Візуально в досить хорошому стані.

В якому кузові?

Поширити це повідомлення

Amor    148

Посидів конкретно хонду подивився, то Civic буде дешевший в обслуговуванні. 

Треба буде сходити на базар і подивитись як воно в житті :)

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз