Перейти до змісту

Допоможіть вибрати авто до 3000$


Amor

Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, PEACH сказано:

різниця в розході біля 1л/100км, але Сенс з пробігом після 100 000км буде мати проблеми КПП, на підході двигун, 

взагалі по темі, в даній ціновій категорії або Ланос, або 2109-99 інжектор, з 200тис км з "живим" кузовом - все інше ремонтується/міняється :)

А який розхід в сенса, бо їздив одним ланосом розхід місто 12 траса 7,5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 190
  • Створено
  • Остання відповідь
12 хвилин тому, Gendruk сказано:

А який розхід в сенса, бо їздив одним ланосом розхід місто 12 траса 7,5

в мене Авео 1,5, двигун такий же, відрізняється товщиною поршневих кілець і наявністю датяика полощення розподільчого валу, хоча на деяких Ланоса він теж є, розхід в місті до 10л, траса біля 6,  змішаний влітку 7,5-7,7л/100км, взимку +0,5-1л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Я за 50$ купив відро запчастин (у свій ваз-ік) із роботою.

А в стару іномарку - це може бути ціна одного підшипника - без роботи.

Не знаходиш? :)

В мене є наївна думка, що в іномарці раз зробив і надовго. Хай це і буде дорожче по запчастинах.

 

Навскідку, про свій тазік, на скільки вистачило нових запчастин:

- кардан, за 5тис. км полетіла хрестовина

- ступичний підшипник вистачило на 25 тис. км

- сальник задньої півосі - 10 тис. км

- підшипник задньої півосі - 20 тис. км

- головний гальмівний циліндр - 25 тис. км

- задній гальмівний цилідрик - 20 тис. км

- трос ручного гальма - 10 тис. км

- підшипники генератора 0км. як поставив зразу загули.

і тому подіне...

Запчастини беру в основному в автотуристі, і ті що дорожче коштують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, FOX сказано:

Навскідку, про свій тазік, на скільки вистачило нових запчастин:

а тепер ще розкаже ДЕ і ЯК ти їздиш ? ;)

 

Я свої не засікав. Але там де я їжджу - там буває жесть. І запчастини там не ходять довго. :)

В вересні потекла задня стійка. Перед тим міняв років 2 тому.  По тисячам - не скажу. не записую.

 

Є думка замінити авто на щось комфортніше.  будемо побачити.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zzzvalentinxxx сказал:

Як щодо старих скудіків?

 

Доречі, в мене був джампі 5 років (2003 р.в.) їздив, знаю. Зараз кум їздить на скудо 2000-го року (2,0 HDI, пробіг 390 тис.км) і рідний брат на скудо 1999-го року (1.9 TDI, пробіг біля 260 тис.км). Дуже хороші, неприхотливі автівки, кузова не гниють (принаймі в нас не ржавіли), розхід до 8.5 л соляри взимку і до 8 влітку (2.0 HDI) по місту, в брата по місту на півлітра-літр більший розхід, по трасі у всіх до 6,5 л, якщо не гнати швидше ніж 110 км/год. Мотори хороші, в HDI зрозуміло  лити якісну солярку. Якщо найти в пасажирі, не вбитий, ухожений (такий як я свій продавав :D), то це взагалі варіант бомба на всі випадки життя....Правда, збережений буде трошки більше вартувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, electrotrans сказал:

На іномарку також є різні запчастини по якості і по ціні. Ащоб зробив і надовго, то потрібно брати оригінал, який в 10-20 разів дорожче, ніж Польща, Словакія та інший Китай.

А на тазік запчастин з хорошою якістю немає. Оригінальні автовазовські запчастини також якістю не можуть похизуватися.

 

Я цілком і повністю розумію, що поки не перебереш повністю старий автомобіль то треба чекати від нього сюрпризів. Але по другому разу міняти нові запчастини, які були недавно поставленні це бісить.

 

23 минуты назад, Zheny@ сказал:

а тепер ще розкаже ДЕ і ЯК ти їздиш ? ;)

В основному Волинська область :)

Ладно через погану дорогу летіли елементи підвіски, я б нічого проти не казав.

 

А так маю мрію змінити старий таз на стару іномарку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, FOX сказано:

 

 

А так маю мрію змінити старий таз на стару іномарку :)

Що я вже і зробив. Ваз 2007 р.в. поміняв на омегу 1999 р.в. (повний електропакет, кліма, круїз і т.д). Ги, шо тут сказати? Оказується, можна їхати і насолоджуватись))) на море вазом не поїхав БИ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Gendruk сказал:

А який розхід в сенса, бо їздив одним ланосом розхід місто 12 траса 7,5

в мене на Лансері 2,0 бензин автомат розхід менший)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

в 3К можна і не влізкти

в 3-й гольф тим паче.

Женя, головне не спішити з купівлею і можна знайти дуже гарне авто за адекватні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что вазы десятки, двенадцатки, калины и китайцы всякие, по году свежее будут? 

А добавить 2-3 тысячи - это еще один бюджет, так еще все равно нужно учитывать, что придется доложить на срочный ремонт, машина будет явно не в идеале.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, СОАД сказано:

в мене на Лансері 2,0 бензин автомат розхід менший)

А я  й не кажу що це гарний розхід, це реальний розхід в декого буває менший, але не особливо, питав в таксистів який розхід то кажуть це норма. просто хтось писав що в сенсі на 1 літр менший то не факт, але там трабли з коробкою і часом з мотором

http://fuelcontrol.info/services/model/noclass/Lanos (Sedan)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 часа назад, Gendruk сказал:

А який розхід в сенса, бо їздив одним ланосом розхід місто 12 траса 7,5

Шось дуже багато. В мене Шевроле Епіка 2.5 автомат розхід приблизно такий по місту. 

По трасі якщо не спішити то теж в 7.5 можна вкластись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, electrotrans сказал:

Свежее ніж що?

иномарки начала и середины 90х.

Сестра тоже присматривает машину в этой ценовой категории.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Amor сказал:

Доброго дня усім. Прошу поради з вибором авто до 3000$.

Шукаю більш-менш комфортний автомобіль, зараз маю черевичка, основна проблема з тим що всього 2 місця. Хочу знайти якесь авто на українських номерах 

Розглядаю будь які варіанти.

Купи китайця, і не парь мозг. Сам маю і всім раджу. Бачив мс у таксиста -700т. пробігу. Газ ставиться на ура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вдруг де +/- то здаєдеться ідеальний варіант,
типо такого
https://auto.ria.com/auto_audi_a6_18853923.html 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В загальному я не шукаю супер ідеальну машину, тимбільше на такі гроші. Враховуючи те що в мене жигуль 2006 року карбюратор, то будь яка машина з склопідйомниками електричними це для мене вже просто щось неймовірне :) 

Авто вітчизняного виробника я вже точно не хочу. Постійно все скрипить, дує, тормоз що він є, що його немає. Брав цю машину якраз для того щоб навчитись кататись, якщо щось поламав то не так дорого ремонтувати.

 

З того що сам розглядав, то мені попались тільки ланоси і сенси. В цьому випадку я вибирав би ланоса якогось (хоча не дуже я хочу того ланоса). 

Якщо подивитись на ціни автомобілів з іноземною реєстрацією, то лишній раз задумуюсь чи правильно я взагалі роблю, вибираючи авто з українською реєстрацією

 

З попередніх сторінок конкретно зацікавили:

•Seat Toledo

•Honda Accord

•Audi

•Opel

 

Потрібно посидіти почитати про ці машини. Не знаю що краще старіша ауді\хонда чи новіший ланос\сенс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купити розбитого рамника з документами) й також пригнати з європи) а дальше дело техніки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, СОАД сказал:

купити розбитого рамника з документами) й також пригнати з європи) а дальше дело техніки)

А можна детальніше про техніку в дії? Ну допустимо, рама ціла номер рами залишається. А з номерним кузовом,  що робити?

Особисто мене дуже цікавить такий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, FOX сказал:

 А з номерним кузовом,  що робити?

Особисто мене дуже цікавить такий варіант.

Закон порушувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, FOX сказал:

А можна детальніше про техніку в дії? Ну допустимо, рама ціла номер рами залишається. А з номерним кузовом,  що робити?

Особисто мене дуже цікавить такий варіант.

номер кузова на рамі точно в крузаках та ленд роверах

а сам номер дублюється на кузову дуже рідко або у вигляді наклейки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм...Чоловік, який їздить на Жигулях, попросив порадити трохи кращу машину за 3 штуки зелених, хоча б таку, де є електросклопідіймачі. Вже дійшли до крузаків...рами, номера, донори...Жесть. Ех, Борда, давай, жгі єсчьо)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Amor сказал:

Не знаю що краще старіша ауді\хонда чи новіший ланос\сенс.

Як на мене то Хонда Сівік 5-го покоління в в кузові 3-х дверний хетч досить цікавий варіант.

Досить стильний вигляд як на такий вік, проста і невибаглива, відмінна керованість за рахунок багаторичажної підвіски по кругу і за 3к. уо +- якраз теоретично можна знайти живий варіант.

Сам як раз до такого авто придивляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Litovets сказал:

Як на мене то Хонда Сівік 5-го покоління в в кузові 3-х дверний хетч досить цікавий варіант.

Досить стильний вигляд як на такий вік, проста і невибаглива, відмінна керованість за рахунок багаторичажної підвіски по кругу і за 3к. уо +- якраз теоретично можна знайти живий варіант.

Сам як раз до такого авто придивляюсь.

 

Вчора як побачив Хонду Акорд і Сівік то так і не зміг заснути. Прийшлось ще раз включати комп щоб почитати про ці машини. Ніби по характеристиках все гуд. Тільки ще незнаю як буде в обслуговуванні ціна\якість. Але зовнішній вигляд взагалі супер ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...