Перейти до змісту

Допоможіть вибрати авто до 3000$


Amor

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 190
  • Створено
  • Остання відповідь
2 минуты назад, Юріч сказал:

@Amor , якщо купиш Хонду, то з тебе пляха за наводку)).

 

То само собою. Але ще до того "куплю" напевне довго. Ніяк не можу переключитись на авто на українських номерах. Десь появиться в оголошенні нормальни поляк за ту ж ціну і знову сиджу і думаю що краще 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Amor said:

 

Десь появиться в оголошенні нормальни поляк за ту ж ціну

Ну не скажи. Приїжджав родич на Новий рік з Польщі на сівіку 5 покоління. Гарнюня, зі спортивним обвісом. Віддав за неї більше 3000. Злотих. Тобто десь в районі 800 доларів :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене племінник працює на СТО, картінгіст. Хонда Сівік - його мрія. А в керуванні і в ремонті він знає толк. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, difoto сказал:

В мене племінник працює на СТО, картінгіст. Хонда Сівік - його мрія. А в керуванні і в ремонті він знає толк. 

 

А як на рахунок Акорда? Мені сподобались ці дві моделі, поки що на них і зупинився, хочу вивчити детальніше

 

1 час назад, yu2007 сказал:

Ну не скажи. Приїжджав родич на Новий рік з Польщі на сівіку 5 покоління. Гарнюня, зі спортивним обвісом. Віддав за неї більше 3000. Злотих. Тобто десь в районі 800 доларів :) 

 

Майже одна й та ж ціна і я впевнений що в нього авто буде в кращому стані :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Amor сказано:

А як на рахунок Акорда?

поняття не маю щодо новіших. Дорожче обслуговування, гірше їде при інших рівних. В мене був старий Сівік - це була спорт тачка порівняно з "сімейним" акордом. В кожного свої потреби. Зараз в мене старезний форд транзит, який обходиться в 2000 грн на рік в ремонті, який може везти тону груза або 9 людей і 9 велосипедів десь в гори по хєровій грунтовці. 10 років тому в мене був Сівік, який на 2-й передачі робив 80 км/год і пролітав повороти на перехрестях на 60-ти. Вся справа в пріоритетах. Але Сівік - це однозначно болід, "живчик".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, igor сказал:

Купи китайця, і не парь мозг. Сам маю і всім раджу. Бачив мс у таксиста -700т. пробігу. Газ ставиться на ура.

Математично можу обгрунтувати що китаєць не міг наїздити 700 тис! Це брєдятіна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блд. Біля там-таму бачив. Сам дивився на пробіг. І причому тут математика? Сам 1,5 роки на китайцеві катаюсь. Брав Б/У. І далі брати буду знову китайця, новішого. Він вартий своїх коштів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мова зайшла за китайців - товариш думає продавати geely ck 1.5 2008 року синього кольору, пробіг майже 100ткм.

в нормальньому стані, за 3 віддасть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, igor сказал:

Блд. Біля там-таму бачив. Сам дивився на пробіг. І причому тут математика? Сам 1,5 роки на китайцеві катаюсь. Брав Б/У. І далі брати буду знову китайця, новішого. Він вартий своїх коштів. 

Причому тут математика! зараз попробую пояснити! Якщо авто наїзджає (навіть на таксі) 300км в день то в рік вийде десь 100.тис.км То скільки років треба їздити? Сам їзджу дуже багато в тому числі і по Європі! то більше 60-65 тис в рік наїздити не можу! А пробіги в 500-700 тисяч можуть бути тільки на комерційному транспорті такому як фури вантажівки буси які розраховувані на такі відстані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но не на китайському автопромі 700тис. це можна розказувати такі басні дівчатам або хлопчикам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igor сказано:

Блд. Біля там-таму бачив. Сам дивився на пробіг. І причому тут математика? Сам 1,5 роки на китайцеві катаюсь. Брав Б/У. І далі брати буду знову китайця, новішого. Він вартий своїх коштів. 

вибачте за питання. ви не мазахіст?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяць назад був в ремонті опель 1992р з пробігом 590т.км.  Ремонт був по кузову. Запитував власника про мотор, казав що після німця власник тільки він, мотор не відкривався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мінуточку автівці 25 років то я повірю що такий пробіг! І не треба порівнювовати авто тих років з авто теперешнього покоління і тим паче з китаєм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі сьогодні на авторинку був Civic 1998року, 1.5 , 245 тис. пробігу за 3200. Візуально в досить хорошому стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, 4erkeZ сказал:

Доречі сьогодні на авторинку був Civic 1998року, 1.5 , 245 тис. пробігу за 3200. Візуально в досить хорошому стані.

В якому кузові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посидів конкретно хонду подивився, то Civic буде дешевший в обслуговуванні. 

Треба буде сходити на базар і подивитись як воно в житті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Koly4ui сказано:

то вже цей варіант цікавіший :)

https://auto.ria.com/auto_volkswagen_golf-iii_18899407.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, PEACH сказано:

то вже цей варіант цікавіший :)

https://auto.ria.com/auto_volkswagen_golf-iii_18899407.html

Щось пробіг в 66 тис км насторожує. Машині мінімум 18 років, виходить в рік проїжджала трохи більше 3.5 тис км. Хоча всякі водії бувають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, 4erkeZ said:

Щось пробіг в 66 тис км насторожує. Машині мінімум 18 років, виходить в рік проїжджала трохи більше 3.5 тис км. Хоча всякі водії бувають)

пробіг на приборці - останнє на що варто звертати увагу при купівлі авто старше 10 років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Marshall сказано:

пробіг на приборці - останнє на що варто звертати увагу при купівлі авто старше 10 років

 Я щось неподумав. Він там і обнулитися міг)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...