Перейти до змісту

Як під'єднатись до інтернету в селі.


Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфоком:

Цитувати

На даний момент є можливість підключення в селах Боратин, Підгайці, Милуші, Жидичин, Кульчин, де-яких районах Луцька (райони вулиць Карпенка-Карого, Лазо, Рівненська)

 

Уарнет:

Цитувати

радіо канал

Основні переваги: можливість під’єднання у будь-якій точці Львова та Львівської області, де є покриття мережею "Радіо Cервіс".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суто конкретному абоненту, окремий виділений направлений канал - так, але ціна то буде не "домашня". А для загалу - Інтертелеком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієш, "погано" чи "непогано" - це тут трохи недоречне характеризування. Ні Інфоком, ні Уарнет не транслює в ефір, так би мовити, інтернету для вільного доступу. Вони організовують чіткий направлений канал на конкретного клієнта. Тобто для конкретного замовника чіпляють в себе направлену на клієнта антену, обладнання, і, відповідно, в клієнта. Клієнту ця вся "кухня" і коштує відповідно, тобто немало.

А Інтертелеком транслює в ефір, йому не потрібно доставляти в себе щось, щоб комусь дати інтернет. Тому, відповідно, для клієнта це дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію, з достовірних джерел, що є значні райони де вони таки транслюють в ефір направленою тією "куйньою" і є шанс що в секторі тієї "куйні" може бути і ваша садиба. Підключення 120$ не менше, + можливо за виїзд тестової групи доведеться викласти паро грн, але воно того варте

Тому й пропоную, щоб не тикати по клаві зайвого телефонувати і питатися. Як варіант, а раптом повезе! Бо якщо повезе то можна отримати таки стабільний лінк без обмежень по трафіку за прийнятну ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Я купив ось таку антену для підсилення UMTS  на 21дбм/

2017-01-05 22.31.51.jpg

Встановив я сьогодні ще одну антену для підсилення UMTS/WCDMA 2100 (попередня для мтс connect 450mhz), швидкість з Київстаровською сімкою збільшилась з 0.3, 0.4мб до 3, 4 мб., на закачку і аплоад з 0.1, 0.2мб. До 0.8, 0.1мб.

Меньша антена для UMTS.

c5e2d2364296118b9f8beff502de7c7e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.01.2017 at 21:02, @leg сказано:

В мене Кум в сусідньому селі УГЛИ , користується інтертелекомом без антени модем висить біля вікна в сторону села Навіз, поставите антену повинно нормально працювати.

@@leg , який провайдер інтернету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, prijmak сказано:

@@leg , який провайдер інтернету?

вангую, що

Цитувати
On 10.01.2017 at 21:02, @leg сказано:

В мене Кум в сусідньому селі УГЛИ , користується інтертелекомом без антени модем висить біля вікна в сторону села Навіз, поставите антену повинно нормально працювати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна ще так ловити UMTS сигнал[emoji38] це я колись експерементував модем в вікно і є 3ж сигнал.
16ec451c879a6c9ec743087ee7ae51b7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
В 10.01.2017 at 17:59, Basil сказал:

віддаленість від Луцька, то ще не показник... назвіть своє село, тоді розглянемо детальніше...

теж цікавить інтернет на віддаленості 35-40 км село Хопнів ківерцівський район. Який інтернет буде норм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...