Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, igorgame сказано:

Вони там кайлом махають, цемент на горбу носять чи мішки з картоплею?! Це просто ні у які ворота не лізе...

Взагалі то ти перелічив саму низькооплачувану роботу. 

Змінено користувачем sergkots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, sergkots сказал:

Взагалі то ти перелічив саму низькооплачувану роботу.

Ну це як приклад інтенсивності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавалося б що все добре - Змінити мобільного оператора і залишити старий номер можна буде з 1 травня. 

Якби не - "Нагадаємо, що впровадження послуги з перенесення номера в Україні відбувається на три роки пізніше затвердженого графіка і з запізненням на 20 років в порівнянні з іншими країнами." :(

Спойлер

Украинцам назвали очередной срок, когда в стране заработает сервисная услуга по смене операторов мобильной связи с сохранением прежнего абонентского номера. Это станет возможным уже через две недели, начиная с 1 мая.

Об этом передает "Зеркало недели" со ссылкой на официальный ответ Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сфере связи и информатизации.

В Нацкомиссии напомнили, что в Украине с 4 февраля по 30 апреля проходит опытная эксплуатация услуги перенесения абонентских номеров мобильными операторами совместно с госпредприятием "Украинский государственный центр радиочастот".

"Следующим шагом является внедрение переноса абонентских номеров на телекоммуникационных сетях мобильной связи с 1 мая", - заявили в Нацкомиссии.

Готовность к запуску услуги также подтвердили все крупнейшие операторы мобильной связи.

Напомним, что внедрение услуги по переносу номера в Украине происходит на три года позже утвержденного графика и с опозданием на 20 лет по сравнению с другими странами.

В то же время, сейчас мобильные операторы при разворачивании 4G-сетей продолжают повышать тарифы и вынуждают абонентов платить все больше и больше. В этой ситуации, как полагают эксперты, возможность смены оператора с сохранением номера позволит пользователям показать несогласие с политикой оператора и сможет косвенно влиять на формирование тарифов и предоставление услуг.

Якщо у такому так все відбувається, то що можна казати про інші сфери жіттєдіяльності в Україні :(

Змінено користувачем ForZa
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рубан І Савченко на волі.
Суд по приватбанку перенесено на 22  квітня. 
Я так розумію,що суд не вирішив ще під кого лягти,бояться лишитись без тепленьких місць.

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

Рубан І Савченко на волі.
Суд по приватбанку перенесено на 22  квітня. 
Я так розумію,що суд не вирішив ще під кого лягти,бояться лишитись без тепленьких місць.

Коли я та інші писали 4 роки про те, що у нас із судами повна жопа то що ви відповідали?

Хто провалив реформу суду?

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, sergkots сказал:

Коли я та інші писали 4 роки про те, що у нас із судами повна жопа то що ви відповідали?

Хто провалив реформу суду?

Хто? 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, zaHARE сказано:

Хто? 

 

https://uk.wikipedia.org/wiki/Судова_реформа_в_Україні

Цитувати

В травні 2014 року президентом України було обрано Петра Порошенка, в передвиборчій програмі якого реформування судової системи визначалося як одне з ключових завдань.[6] Головою Адміністрації Президента було призначено Бориса Ложкіна, екс-співвласника Українського Медіа Холдингу (УМХ). Його заступником став Олексій Філатов, партнер юридичної фірми «Василь Кисіль і Партнери», який спеціалізувався на вирішенні інвестиційних, корпоративних і банківських спорів. В 2013 році Філатов займався юридичним супроводом угоди з продажу УМХ.[7]

Головним завданням Олексія Філатова на державній службі стало забезпечення проведення судової реформи. Він виступав координатором Ради з питань судової реформи – консультативно-дорадчого органу при президенті України. До її складу увійшли міністри, голови судів, юристи, правозахисники, науковці, громадські діячі.

Завданнями Ради стали: підготовка пропозицій щодо стратегії реформування судоустрою та судочинства; налагодження взаємодії державних органів, громадянського суспільства та міжнародних організацій з питань підготовки судової реформи; моніторинг впровадження та аналіз ефективності реформи; інформування громадськості та міжнародної спільноти про хід реформи.

 

Дізнався щось нове для себе?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sergkots сказал:

 

https://uk.wikipedia.org/wiki/Судова_реформа_в_Україні

 

Дізнався щось нове для себе?

Давай так. Я не фахівець. Є тут на борді юристи.Хай скажуть те,що змінилось в судочинстві це крок вперед чи назад? Реформа закінчилась чи ні? Суди вкомплектовані чи ні? Які закони у ВР щодо судів лежать і не рухаються,бо немає кворуму?

http://sudovareforma.org/chronology/na-yakomu-etapi-reforma/

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, zaHARE сказал:

Давай так. Я не фахівець. Є тут на борді юристи.Хай скажуть те,що змінилось в судочинстві це крок вперед чи назад? Реформа закінчилась чи ні? Суди вкомплектовані чи ні? Які закони у ВР щодо судів лежать і не рухаються,бо немає кворуму?

http://sudovareforma.org/chronology/na-yakomu-etapi-reforma/

Цитата

Хтось знає бодай одну історію, коли хабарник виявився засудженим?

2014 рік: екс-начальник Луцького прикордонного загону погорів на хабарі. https://www.volynnews.com/…/eks-nachalnyk-lutskoho-prykord…/

2019 рік: маючи на рукахвиправдальний вирок, ще й стягнув 238 тисяч з держави.

А чому за таку "роботу" ніхто з прокурорів не сів?

 

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, zaHARE сказал:

Я не фахівець.

Да ну? :) Як подивитись то ти фахівець у ВСІХ питаннях, скрізь на форумі слід залишив і який... фахівець вищої проби!!! :) :) :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне пропіаритись, а далі - як завжди...

Зниження ціни на газ з травня під загрозою, – Асоціація газового ринку

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Подякуйте Ахметову": як українці втратять десятки тисяч доларів

А піпл мовчить і хаває...

Змінено користувачем igorgame
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, igorgame сказал:

Роскажи піплу хто були попередні власники,в яких він купив частку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, nickel сказал:

Стосовно цього не читав,не бачив обгрунтування.

Полазив щось почитати - одні коменти Геруса. Хотілося б ще отримати альтернативну точку зору.
ІМХО: в нас зараз самий жирний зелений тариф в Європі, не виключаю,що хтось хоче на тому нажитись. Але судячи з кількох статей,то бардак на тому ринку ще той. Я завжди за відкриті ,прозорі і однакові правила гри для всіх.

Змінено користувачем zaHARE
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо таке "ДОМАШНІ сонячні електростанції"? Є такий термін? Є якась чітка класифікація "домашня" і "недомашня"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jack74 сказал:

а шо таке "ДОМАШНІ сонячні електростанції"? Є такий термін? Є якась чітка класифікація "домашня" і "недомашня"?

до 50 квт - домашня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

ІМХО: в нас зараз самий жирний зелений тариф в Європі, не виключаю,що хтось хоче на тому нажитись.

І я навіть знаю хто  - ахметка. І йому ніхто не заважає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

до 50 квт - домашня

тобто поки 50то ніззя, а варто доставити лише одну панель, що перескочити ті 50квт, і ти вже "неДомашній"!, вже ЗЗЯ!? А хто і чим міряє? По паспорту? Чи по реальній віддачі?

Короче, думаю, тут багато нюансів і вони заклали конкретну корупційну складову

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jack74 сказал:

тобто поки 50то ніззя, а варто доставити лише одну панель, що перескочити ті 50квт, і ти вже "неДомашній"!, вже ЗЗЯ!? А хто і чим міряє? По паспорту? Чи по реальній віддачі?

Короче, думаю, тут багато нюансів і вони заклали конкретну корупційну складову

Доставиш панель і мусиш рейструвати фірму і т.д. Корупції немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домашні до 30 кВт при технічній можливості. ФОП здається не потрібно відкривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, sergkots сказал:

Домашні до 30 кВт при технічній можливості. ФОП здається не потрібно відкривати.

Цитата

Отже, народні депутати запровадили умову отримання "зеленого" тарифу для СЕС потужністю до 50 кВт - установлення їх на дахах, фасадах будівель та інших капітальних спорудах. Умова почне діяти з 2020 року.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...