Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

В 04.03.2019 в 19:14, volks сказал:

Походу, її зробили.

Зробили вроді тільки харківську частину до кордону з Сумською обл.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Как и обещал:
Деньги на ветер
или
Польские гномы в Укравтодоре


Читать об Укравтодоре в цифрах – скучно и нудно.

Но - нужно.

Куда интереснее, конечно, запостить фотку разбитой дороги или историю об оторвавшемся на яме колесе машины зама Омеляна.

Но, чтобы понимать, почему так плохо и почему не будет лучше – нужно потратить немного усилий на восприятие цифр. Буквально 10 минут – и все станет на места.

Укравтодор опубликовал свою финансовую отчетность за прошлый год.

(http://ukravtodor.gov.ua/…/zvity_pro_vykonannia_pasportiv_b…)


В ПРОШЛОМ ГОДУ УКРАВТОДОР ОТРЕМОНТИРОВАЛ 987,8 КИЛОМЕТРОВ ДОРОГ.

Не 3800, как отрапортовал Омелян, а в 4 раза меньше – 987,8 километров.

Не 1300-1600 километров, как скромнее своего патрона намекнул Новак, а не дотянул даже до тысячи.

ЭТО – НА 56 (ПРОПИСЬЮ: ПЯТЬДЕСЯТ ШЕСТЬ) КИЛОМЕТРОВ БОЛЬШЕ, ЧЕМ В 2017.

И это - только 55% из запланированных на год.

Когда Новак в ноябре прошлого года рапортовал Кабмину об успешном завершении ремонтно-строительного сезона и полном выполнении годовых планов, он врал.
Реально остались не отремонтированы ещё 752,8 из запланированных на 2018 год километров.

Так:
⁃ по основной своей бюджетной программе 3111020 Укравтодор отремонтировал только 931,5 км, не выполнен ремонт ещё на 357,7 запланированных км. При этом деньги по этой программе использованы на 99%.
⁃ по бюджетной программе 3111600 (а это основные трассы - Киев-Одесса, Киев-Харьков, Киев-Чоп) выполнен ремонт на 18,8 км, остались не отремонтированы ещё 349,8 запланированных км.
Всего в натуральных показателях (километрах) Укравтодор выполнил годовой план 2018 только на 55%!

При том, что финансирование Укравтодора ( за вычетом сумм на погашение долговых обязательств) выросло в сравнении с 2017 годом в 2,2 раза или на 12,2 миллиардов гривень.

УВЕЛИЧЕНИЕ ФИНАНСИРОВАНИЯ НА 12,2 МИЛЛИАРДОВ ГРИВЕНЬ ПРИВЕЛО К УВЕЛИЧЕНИЮ ПРОТЯЖЕННОСТИ ОТРЕМОНТИРОВАННЫХ УКРАВТОДОРОМ ДОРОГ НА 56 КИЛОМЕТРОВ.

То есть каждый дополнительно отремонтированный Укравтодором километр обошелся бюджету в дополнительные же 218 миллионов гривень.

В сравнении с 2016 годом выглядит еще интереснее. При финансировании в 2016 (за вычетом погашения долгов) в 6,8 млрд Укравтодор тогда отремонтировал 712, 3 километра дорог.

За два года финансирование увеличилось в 3,3 раза или на 15,5 мрд грн, а количество отремонтированнных километров – только на 40% или на 275, 5 километров.

Почему так?

Может, у Укравтодора увеличилась протяженность дорог, за которые он отвечает, и содержание которых он финансирует?

Нет.

Наоборот, оно уменьшилось в 4 раза. Большую часть дорог Укравтодор передал местным властям и вместо 159 тысяч километров в 2016 году, теперь в ведении Укравтодора только 43,4 тыс км.

Может, все усилия и финансы Укравтодор бросил на неотложный ямочный ремонт?

Тоже нет.

Если в 2016 году он отремонтировал мелким (ямочным) ремонтом 9,1 тысячу квадратных метров дорог, то в 2018 только 5,8 или в 1,6 раз меньше. А в этом году – планирует еще меньше – 4,8 тыс. кв. м.

Математика.

Даже на уровне начальной школы математика - наука логичная и прозрачная.

Если числитель (то, что делят) увеличивается, а результат - нет, то дело в знаменателе.

Если финансирование растет в разы, а отремонтированных дорог не становится больше, а то и меньше, то причину нужно искать в стоимости работ.

И искать в тех же финансовых отчетах Укравтодора – они там тоже есть.

Что случилось со стоимостью за два последних года?

По основному виду работ основной бюджетной программы (средний текущий ремонт) СТОИМОСТЬ ВЫРОСЛА С 2016 ГОДА В 2,1 (ПРОПИСЬЮ: ДВЕ ЦЕЛЫХ ОДНУ ДЕСЯТУЮ) РАЗ. С 5,9 до 12,6 миллионов гривень за километр.

Укравтодор решил не останавливаться на этом и запланировал среднюю стоимость этого вида ремонтов на 2019 год в 14,7 миллинов гривень за километр или в 2,5 раза больше, чем в 2016 году.

Больше того, не дожидаясь 2019 года, на отдельных участках любимого детища зицпредседателя Укравтодора GO Highway стоимость среднего ремонта в Киевской области уже достигла 39 млн грн за километр, а в Одессе -103 млн грн за капитальный (бюджетная программа 311100).

ЗА КИЛОМЕТР.

Еще интереснее с мелким (ямочным) ремонтом и содержанием.

Если в 2016 это удовольствие обходилось бюджету в 26,3 тысячи за километр, то в 2018 уже 79,4 или 3 раза дороже. В 2019 по плану эти работы будут стоить уже 137,8 тыс грн за километр или В 5,2 (ПРОПИСЬЮ: ПЯТЬ ЦЕЛЫХ ДВЕ ДЕСЯТЫХ) РАЗА ДОРОЖЕ, ЧЕМ В 2016.

В стране инфляция за два года составила 500%? Курс доллара вырос впятеро или битум со щебнем стали дороже золота?

В стране - нет. В Укравтодоре -да.

Чем больше растет бюджетное финансирование Укравтодора, тем больше Укравтодор, руководимый самым эффективным менеджером 2018 года, увеличивает стоимость работ и снижает свою результативность в натуральных показателях.

Посмотрите, какие зеркальные кривые увеличения стоимости и снижения объема ямочных ремонтов на графике. Отрицательная корреляция. Классика жанра!

В итоге:

1. Увеличение финансирования Укравтодора в 2018 году на 12,2 млрд грн дало такие результаты:

- фееричное увеличение количества отремонтированных дорог аж на 56 километров,

- уменьшение площади заделанных ям на 2,5 тыс кв м или 43%

- и больше – НИЧЕГО.

2. КОЛИЧЕСТВО ОТРЕМОНТИРОВАННЫХ УКРАВТОДОРОМ ДОРОГ УВЕЛИЧИЛОСЬ НИЧТОЖНО, в сравнении с увеличением финансирования, а по некоторым видам ремонта – ЗНАЧИТЕЛЬНО СОКРАТИЛОСЬ.

3. За последние два года УКРАВТОДОР В РАЗЫ УВЕЛИЧИЛ СТОИМОСТЬ РАБОТ. Так, стоимость среднего ремонта километра дороги выросла в 2,5 раза, а стоимость содержания и мелкого ремонта – более чем в 5 раз.

4. Создание дорожного фонда привело к увеличению расходов бюджета, но не дало реальных результатов улучшения состояния украинских дорог.

5. Это объясняется отсутствием какого либо реального контроля за деятельностью Укравтодора. Бюджетные деньги утекают из Укравтодора через дыры бесконтрольно завышаемых цен.

6. Мининфраструктуры и Укравтодор манипулируют информацией о реальном состоянии дел в отрасли. 
Реально Укравтодор ремонтирует чуть больше половины от запланированного.
Отчеты о результатах работы в картинках - новое слово в истории освоения бюджетных денег.

7. Сохранение такого положения дискредитирует идею дорожного фонда, и создает питательную среду для коррупции и разворовывания средств госбюджета.

8. Никого это не колышет.
«Золотое дитя» господина Туска превратилось в Украине в священную корову, которую ни-ни.


НАБУ озвучило цифру возможного ущерба в Укроборонпроме в 1 млрд гривень. Масштабы возможных «протеканий» в Укравтодоре даже сложно представить.

И да, в чем собственно менеджерские и реформаторская эффективность Новака? В цифрах.

Он получает 900% надбавки к зарплате за то, что отремонтировал дополнительные 56 километров за 12,2 млрд грн? Или за то, что увеличил стоимость ремонтов в 2-5 раз? Или за то, что даже скромные планы выполняет только на 55%?


И – вишенка на тортик.

Договор на эксплуатационное содержание в 2019 году (на год) 283 километров дорог в Киевской области за 235 млн грн в феврале подписан с польской фирмой GNOM.

(https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-11-06-001672-b)

То есть по 830 тыс грн за километр.

Это то, что в 2016 году стоило 26,3 тыс грн за километр, а в 2019 запланировано на уровне 137,8 тыс грн за километр.

Эта фирма обслуживает два рынка в польском городе Лодзь, в Украине и Киевской области ни техники ни людей у неё не было.

По договору GNOM может выполнять работы как самостоятельно, так и через субподрядчика (классика прокладочного жанра).

Договор подписан в феврале, но начал действовать задним числом с 1 января.

Вот такие польские гномы в Укравтодоре.

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=773055013075471&id=100011129387515

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, zaHARE сказано:

Главний поліцейській Одеської області. 

Корєш труханова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Корєш труханова?

ні, підлеглий Авакова

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приголомшливий факт.

За даними Стокгольмського інституту дослідження проблем миру (SIPRI), 23% українського експорту зброї у 2014-2018 припало на Росію. Більше Україна експортувала тільки до Китаю: goo.gl/U3CWgU

Цікаво, які шанси на перемогу має держава, оборонку якої обкрадає її керівництво, і яка постачає зброю агресору? Дивний якийсь «геть від Москви».

 

СвÑÑлина вÑд Serhii Ivanov.

  • Збентежений 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і санкцій проти Раші Україною досі ніяких не введено

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"4 особи, у тому числі жінка, серед 60-ти переміщених сьогодні осіб - перебували більш ніж 9 років в пенітенціарних закладах на тимчасово окупованій території Луганської області без рішення суду. Тобто, їх вину не було доведено у законному порядку", - написала омбудсмен.

ЛЮДИНУ 9 РОКІВ ТРИМАЛИ БЕЗ СУДУ
https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/20/7209737/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian почитай куди ми рухаємося, власник Хортиці пише:

Две недели был в Украине. 
Одесса, Запорожье, Киев, Львов.

Коротко, выводы по моему рынку:
Страна забита контрафактным алкоголем. 
На полках магазинов 30-40% левого алкоголя с левой маркой. 
Правоохранители эти водки не проверяют. 
Есть ,внимание, государственная программа, в которой есть список названий левых заводов, которые трогать нельзя. 
Все эти дешёвые водки очень низкого качества и очень высока вероятность летального исхода у потребителей.

Минимальная розничная цена( МРЦ)- это инструмент контроля рынка и возможность легальным производителям честно работать практически не работает. 
Левые водки и коньяк открыто продают ниже МРЦ. 
Дают откаты местным правоохранителям.

Страна забита левым спиртом от , внимание, Государственного Монополиста УкрСпирт. 
Государственная монополия есть. 
А порядка нет. 
Вернее есть управляемый и очень выгодный коррупционерам хаос.

Страна стремительно теряет признаки государства. 
Законы не работают. 
Порядка в нашем рынке нет и не предвидится. 
Рынок коррумпирован на 80%. 
В доле все, и Укрспирт и правоохранители. 
От этого страна недополучает десятки миллиардов акцизов, которые оседают в их карманах. 
УкрСпирт как переходящее знамя коррупции, его вручают по-очереди, для грабежа в обмен на лояльность к власти!

Понимаю, что наша отрасль не Оборонка, где вскрыты шокирующие факты коррупции, но в нашей отрасли тоже работает очень много людей и мы платим огромные налоги. 
Я понимаю, что в стране есть важные задачи мова и вiра, но какая разница на каком языке говорит человек и в какую церковь ходит если эти люди миллионами покидают страну ?!

Я, как человек у которого смотрящие януковича пытались отнять бизнес, делаю официальное заявление:
так позорно плохо в нашем рынке не было даже тогда. 
И от смены рекетиров в кожаных куртках на мародеров в вышиванках легче не стало. 
Они одинаково противны и вредны для страны.

Любой радостный придурок, который будет вещать в комментариях о пэрэмогах будет отправлен мной в ближайший магазин для 100% подтверждения написанного в этом посте!

Последнее, прошу считать этот пост официальным заявлением в правоохранительные органы о преступлении.

Хотя кому это я пишу?
Взбесившимся от собственной безнаказанности мародерам?!

Но и молчать нельзя. 
Честно будет публично говорить о жутких фактах коррупции. 
Делай что должен и будь что будет!

  • Дякую! 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.03.2019 at 13:15, jack74 сказано:

і санкцій проти Раші Україною досі ніяких не введено

Гарант в твітері сказав, що "синхронізували" :)

Цитувати
Петро ПорошенкоПідтверджений профіль @poroshenko 14 год.14 годин тому
Сьогодні мною був оприлюднений Указ про значне розширення пакету санкцій проти російських фізичних та юридичних осіб. В тому числі, був доданий «азово-чорноморський пакет» санкцій.
Цитувати
Пакет санкцій проти РФ розширено
Сьогодні мною був оприлюднений Указ про значне розширення пакету санкцій проти російських фізичних та юридичних осіб. В тому числі, був доданий «азово-чорноморський пакет» санкцій. 
Усі, хто був долучений до акту агресії проти України у Керченській протоці і Азово-Чорноморському басейні були включені і до пакету санкцій, який був синхронізований з пакетом санкцій з боку ЄС та США. 
Спойлер

 

а ми так погано про нього думаємо!

;) 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

так позорно плохо в нашем рынке не было даже тогда. 

Та ладно. В 2011-2012 роках говорили, що в Луцьку 70% пальонушки.

1 час назад, nickel сказал:

Левые водки и коньяк открыто продают ниже МРЦ. 

Хотілося б хоча б фото побачити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

Та ладно. В 2011-2012 роках говорили, що в Луцьку 70% пальонушки.

Якщо вже так конкретно до слів докулупуватися, то - да, Черняк топить проти цієї влади і для цього може і прибрехати. Раніше в нього був пост, де він розповідав, як у відкриту запропонував новій владі здати всіх смотрящих Януковича у горілчаній галузі (це секрет полішинеля, їх знають усі гравці ринку). Нова влада список взяла і перенаправила грошові потоки собі в кишеню і залишила все як є. У відсотках не скажу, не в темі. Але це тільки підтверджує, що ця влада така ж як і попередня. Якраз це я намагаюся донести Нокіану, що це люди одінєї системи.

Только что, volks сказал:

Хотілося б хоча б фото побачити.

Гарантовані 20 гривень під кришечкою, це по твоєму що?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, nickel сказал:

для цього може і прибрехати.

Які тоді підстави вірити всвм іншим його словам?

47 минут назад, nickel сказал:

Гарантовані 20 гривень під кришечкою, це по твоєму що?

А є така х-ня? Я просто вже 4-ий рік не вживаю. Недавно в магазині був трохи шокований цвною 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volks сказал:

Які тоді підстави вірити всвм іншим його словам?

Він пише публічно, всі інші можуть це спростувати, але не роблять цього, бо правда. Він готовий здавати смотрящих, Юга може брати їх голими руками і сажати, але не бере, бо команда є "не чіпати". 

4 минуты назад, volks сказал:

А є така х-ня? Я просто вже 4-ий рік не вживаю. Недавно в магазині був трохи шокований цвною 100 грн.

Була така безстрокова "акція" від Біленької ще коли по 80 була, зараз вже може припинался, а може вже і більше кладуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці з Львівської області вирішили по своєму достукатись до можновладців, які "будують якісні і сучасні дороги по всій країні".

Відео-пародія на пісню Плакала, у головній ролі - дорога.

Пане гройсмане, де, сука, європейські дороги???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, risenseven said:

Пане гройсмане, де, сука, європейські дороги???

Крайній раз, як я їхав по дорозі з Луцька до Львова на крайньому авто - дорога була, сука, схожа на європейську.

Крайній раз, як я їхав по дорозі з Луцька до Володимира на крайньому авто - дорога була теж, сука, схожа на європейську.

Крайній раз, як я їхав по дорозі з Луцька до Рівного - там стояли знаки і вівся ремонт, полотно теж виглядало по-європейські.

Так шо в крайній строк Гройсмана навіть крайні дороги, що ремонтуються, виглядають достойно.

 

Але, може, люди переживають, що та дорога стоїть 30 років і не ремонтується? Так Гройсман, ніби, тільки років зо 5, як прем'єр...

Коли я будував свій крайній будинок, то я не чекав 30 років, щоб мені зробили європейський провулок, а домовився з сусідами і ми зробили його самі.

  • Збентежений 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, diezel сказал:

Крайній раз, як я їхав по дорозі з Луцька до Львова на крайньому авто - дорога була, сука, схожа на європейську.

Крайній раз, як я їхав по дорозі з Луцька до Володимира на крайньому авто - дорога була теж, сука, схожа на європейську.

Крайній раз, як я їхав по дорозі з Луцька до Рівного - там стояли знаки і вівся ремонт, полотно теж виглядало по-європейські.

Так шо в крайній строк Гройсмана навіть крайні дороги, що ремонтуються, виглядають достойно.

 

Але, може, люди переживають, що та дорога стоїть 30 років і не ремонтується? Так Гройсман, ніби, тільки років зо 5, як прем'єр...

Коли я будував свій крайній будинок, то я не чекав 30 років, щоб мені зробили європейський провулок, а домовився з сусідами і ми зробили його самі.

Ти певно відео так і не подивився - воно таки про львівські дороги. Та й у Луцьку вони чогось посходили разом зі снігом, певно технологія така, європейська.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, risenseven said:

у Луцьку вони чогось посходили разом зі снігом, певно технологія така, європейська.

До луцьких доріг Гройсман не має ніякого відношення. Автодор відповідає тільки Н-22, і то не за всю ділянку у Луцьку. Людям, які знимають таке відео я говорю ось що:

Quote

Нагадуємо про те, що із загальної мережі доріг в понад 450 000 км Укравтодор відповідає лише за 46 985 км доріг державного значення. Інші дороги знаходяться у компетенції місцевої та комунальної власності.

тому їм варто спочатку взнати, в чиїй власності та дорога, може в їх випадку правильніше піти і зламати руку голові сільради, ніж скакати по калюжах в надії на те, що Гройсман порішає?

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, diezel сказано:

Крайній раз, як я їхав по дорозі з Луцька до Львова на крайньому авто - дорога була, сука, схожа на європейську.

Крайній раз, як я їхав по дорозі з Луцька до Володимира на крайньому авто - дорога була теж, сука, схожа на європейську.

Крайній раз, як я їхав по дорозі з Луцька до Рівного - там стояли знаки і вівся ремонт, полотно теж виглядало по-європейські.

Так шо в крайній строк Гройсмана навіть крайні дороги, що ремонтуються, виглядають достойно.

 

Але, може, люди переживають, що та дорога стоїть 30 років і не ремонтується? Так Гройсман, ніби, тільки років зо 5, як прем'єр...

Коли я будував свій крайній будинок, то я не чекав 30 років, щоб мені зробили європейський провулок, а домовився з сусідами і ми зробили його самі.

 

Хтось явно зібрався жити вічно... вічного двигуна ще немає, а от вічний diezel на підході :)

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

И запомните, товарищ подполковник, - по моему пониманию, а значит и по пониманию всего моего экипажа, крайними бывают плоть, Север, мера, срок и необходимость! Все остальные слова маркируются у нас словом последний, то есть позднейший или самый новый, по отношению к текущему моменту! (с)

 

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь тут писали по репорту SIPRI,стосовно торгівлі зброєю з заліссям.

Ось скрін з того самого репорту.

image.thumb.png.6cf6291e44b3fc4796aaf0ab95a2df2c.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Yarchik said:

Хтось явно зібрався жити вічно... вічного двигуна ще немає, а от вічний diezel на підході

Крайній - це дуже класне слово,  risenseven навчив його використовувати. Тепер я завжди його буду вживати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слова єдиного виробника легковиків в Україні звучать як вирок:

"Україна не витримала конкуренції в боротьбі за великі інвестиції. Можна сказати, що вона навіть не вступала в боротьбу за 1,4 млрд євро інвестицій і 5 тисяч нових робочих місць"

Skoda відмовилася від будівництва нового заводу в Україні

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Діма! В офісі обшук!», пролунав в телефоні голос колежанки.

Ще через хвилину постукали у двері моєї квартири. На порозі троє слідчих та дві поняті. Мені зачитали ухвалу слідчого судді про проведення обшуку у квартирі та приміщеннях компанії й почалися слідчі дії.
Таким був ранок понеділка 26 листопада 2018 року для мене та моїх колег.

Роблячи бізнес ти морально маєш бути готовий до подібного розвитку ситуації у будь-який момент. Проте для всіх нас це була несподіванка і перший практичний досвід обшуків, відповідно рівень стресу досягнув максимальної позначки.

Здивуванням стала інформація, що містилась в ухвалі про проведення обшуку, щодо того, що нас всіх об’єднали в злочинну групу, метою діяльності якої було ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Разом з тим, в ході обшуку співробітники податкової міліції нічого кримінального не знайшли, ані у квартирі, ані в офісних чи складських приміщеннях. Тому слідчий прийняв рішення про вилучення товару. Всього товару!!! Включаючи підгузки та інший дріб’язок.

Самим образливим в цій ситуації було те, що все це відбувалося в понеділок після «Чорної п’ятниці», що означає тисячі прийнятих і ще не виконаних замовлень, які довелося скасувати та сильно вибачатися перед клієнтами.

Отже, що ми мали в результаті на той момент:

- Діяльність компанії зупинено;
- Товар вилучений і на нього накладений арешт (коли, скільки та в якому стані повернеться — невідомо);
- Є кримінальне провадження, у якому абсолютно з надуманих підстав підозрюються посадові особи підприємства в несплаті податків в особливо великих розмірах;
- Розуміння того, що ця історія якби про нас, але не про нас.

Адвокати, які були присутні під час обшуку, порекомендували шукати спеціалістів, які спеціалізуються на подібній практиці, тому, що кваліфікації «звичайного адвоката» в даному випадку недостатньо. Нам порекомендували Адвокатське об’єднання «Яр.Вал», після зустрічі з фахівцями якого ми вперше змогли трохи розслабитися і понизити рівень напруги, тому, що нам пояснили, що і як відбуватиметься далі і як ми зможемо розв’язати нашу проблему в правовому руслі. При цьому, було зрозуміло, що цей процес надовго.

І тут нас очікувало інше здивування! Дослідивши за допомогою фахівців АО «Яр.ВАЛ» матеріали кримінального провадження, ми впевнились, що єдиною підставою для визначення нам претензій в ухиленні від сплати податків фактично став… рапорт оперативного працівника з надуманими твердженнями про нібито виявлення кримінальної схеми та приховування від обліку операцій з продажу товарів. Правда, правоохоронці «підстрахувались» та інформацію, про висновки, що містились у рапорті оперативного працівника «підкріпили» висновком економічної експертизи, яка без дослідження жодних первинних документів (!!!), знов же лише на підставі того ж рапорту та декларацій товариства, нібито підтвердила висновки про ухилення від сплати податків та встановила особливо велику суму такого ухилення. Три рази шок!

В той момент ми прийняли досить непросте рішення — компанію в тому вигляді в якому вона існувала 9 років — закрити та звільнити всіх співробітників, оскільки необхідного ресурсу утримувати персонал і компанію на весь час цього процесу ми не мали.

Інтернет-магазин «Repka.ua» передали в управління колегам з MOYO.UA. Однією з причин було забезпечення виконання гарантійних зобов’язань перед клієнтами.
Ще два наші проекти sokol.ua і foxmart.ua тимчасово зупинили.

Кілька місяців нам знадобилося на те, щоб походити на допити, під час яких спростувати будь-який намір на ухилення від сплати податків, за допомогою тих же фахівців з АО «Яр.ВАЛ», отримати рецензію на «висновок експерта» та спростувати визначені нам збитки, зняти через суд арешт на весь вилучений товар, дочекатися закриття кримінального впровадження. Навіть отримати неофіційне вибачення;-)

Висновки:

- Так і не ясно, чому прийшли до нас (ми не зрозуміли, кому це могло б бути вигідним), а те що нам інкримінували — не підтвердилося;
- У слідчих, формально, були необхідні дозволи для проведення обшуку, при цьому спосіб, за допомогою якого органи слідства можуть сформувати претензії та зупинити роботу компанії, настільки зухвалий, що вражає навіть досвідчених адвокатів. Базуючись на нашому «кейсі» вони тепер публікують статті та проводять семінари для своїх колег. (Кому цікаво — https://racurs.ua/…/2250-recenziya-na-vysnovok-eksperta-bal…);
- Робити низькорентабельний «білий» бізнес — ідея така собі). Бо обороти ти показуєш великі, а грошей «пережити тяжкі часи» не маєш;
- Власний і фаховий адвокат (не просто юрист) на сьогодні повинен бути, як стоматолог чи перукар — у кожного. Адвокат, до якого ти можеш звернутись за допомогою у будь-який час дня і ночі для вирішення проблем, пов’язаних не тільки з бізнесом, але й для захисту себе і членів твоєї сім’ї. Для нас це був гарний досвід спілкування зі справжніми фахівцями, тому ми продовжуємо роботу з Адвокатським об’єднанням «Яр.Вал» на постійній основі.

Що далі?

Як виявилося, закрити компанію майже так складно як і відкрити) Тільки зараз з’явився час подумати, чим я хочу і буду займатися далі. Конкретних ідей поки не маю, тому відкритий до пропозицій. Самих різних, не обов'язково в e-commerce;-)

Користуючись нагодою, хотів би подякувати усім співробітникам, партнерам, клієнтам і просто небайдужим людям, які надихали нас всі 9 років на досягнення результатів і надали неоціненну допомогу в складні часи.

Дякую!

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...