Перейти до змісту
jack74

Стидоба України (самокритика)

Recommended Posts

1 час назад, volks сказал:

Якась одна водичка. Рахунки, рахунки, рахунки. А що ж то за такі страшні рахунки, що зжерають всю зарплату.

Всі такі бідні такі бідні, що наймають доглядальників тварин. А дехто знову не зможе на вихідних кудись вибратися чи поїсти в ресторані.

Нагадує приказку:

у всіх проблеми: в когось хліб черствий, а в когось діаманти дрібні.

Поширити це повідомлення

3 часа назад, Ukrainec сказал:

p.s. 

не знаю як там у Франції, але в провінції німаків особисто бачив бідних старших німаків від яких смердить за кілька метрів і які шараться по розпродажах з уціненим товаром. 

Скрізь "добре" де нас немає...

Це масове явище чи ти по парі бомжів робиш висновок про всю Німеччину? Бо і в нас є такі люди, які могли б жити достойно, але їм до вподоби жебрацько-бомжацький спосіб життя.

Поширити це повідомлення

17 хвилин тому, nickel сказано:

Всі такі бідні такі бідні, що наймають доглядальників тварин. А дехто знову не зможе на вихідних кудись вибратися чи поїсти в ресторані.

Нагадує приказку:

у всіх проблеми: в когось хліб черствий, а в когось діаманти дрібні.

я б між цими крайностями додав би ще щось і це б були б ми  зі своєю "бідністю" ;) 

13 хвилин тому, nickel сказано:

Це масове явище чи ти по парі бомжів робиш висновок про всю Німеччину? Бо і в нас є такі люди, які могли б жити достойно, але їм до вподоби жебрацько-бомжацький спосіб життя.

Про що й мова... скрізь є бідні і скрізь є багаті. З мого прикладу десь вище я вже казав, все залежить від того як людина себе опанує і як поставить.

Є в нас такі що їздять на авто з салону і квартири купують, а нарікають на державу, що та їм щось не додала. А посидівши з таким за кавою з годинку (не так давно) взагалі плакати хочеться і останню сорочку йому віддати.

upd А випили б пляшчину то б невпізнав би чоловіка - відразу ж "владика світу" 

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

7 часов назад, nickel сказал:

у всіх проблеми: в когось хліб черствий, а в когось діаманти дрібні

Ну так закон зростаючих потреб. І повернемось на кілька сторінок назад. "От якби я заробляв 500 дол, то відкладав би 300 дол" Ага, я також так думав. Це хіба що відразу 300 відкладати, тоді можливо. А якщо відкладати те, що залишилось, то і половину не відкладеш. Бо з більшою зп, ти вже можеш собі дозволити більше. А до хорошого швидко звикаєш. А потім дивишся назад і думаєш "бл.., а як я взагалі жив на 200 дол..."

Поширити це повідомлення

Завжди думав, що народний автомобіль - Ланос/Сенс. А воно от як виходить.

Верховна Рада поповнила свій автопарк народними Toyota Camry

Поширити це повідомлення

1 час назад, jack74 сказал:

то ти асоціюєш "верховну раду", з "народом"? Ти точно не в Україні живеш ;) 

Ну ти явно через слово читаєш. До чого тут я? Там в заголовку так написано.

Поширити це повідомлення

ну Тойота вся вважаєтся народною маркою :) , але самою народною вважаєтся Toyota Corolla, якої продано вже більше сорока мільйонів штук й яка займає перше місце в рейтингу самих популярних авто світу :) 

Поширити це повідомлення

4 годин тому, volks сказано:

Завжди думав, що народний автомобіль - Ланос/Сенс. А воно от як виходить.

Верховна Рада поповнила свій автопарк народними Toyota Camry

народними - бо купллені за народні гроші.

Поширити це повідомлення

По насірову. Наскільки зрозумів основна підстава для звільнення була -подвійне громадянство. Суд не отримав про це ні одного доказу і власне виніс,як для суду,справедливе рішення. Стидоба в тому,що НАБУ і САП не спромоглися бодай щось довести.  Тіпа нема в них нічого проти кості саприкіна насірова
 В чому тут для мене стидоба- НАБУ і САП сборіще ділетантів або в долі.І навіть антикорупційний суд нічого не виправить. ГОшкі  які формували НАБУ і САП теж обісралися,але мовчать.  Гройсман обісрався з цим звільненням,але пробує шось там порішать( не пускати,звільнити ще раз і т.д.) .  Це помилка(лєва довідка з посольства на яку він повівся) не рівня прем'єра.
  Довго ше цей цирк буде,ой довго( це не тільки про насірова).

Поширити це повідомлення

34 минуты назад, zaHARE сказал:

По насірову. Наскільки зрозумів основна підстава для звільнення була -подвійне громадянство. Суд не отримав про це ні одного доказу і власне виніс,як для суду,справедливе рішення. Стидоба в тому,що НАБУ і САП не спромоглися бодай щось довести.  Тіпа нема в них нічого проти кості саприкіна насірова
 В чому тут для мене стидоба- НАБУ і САП сборіще ділетантів або в долі.І навіть антикорупційний суд нічого не виправить. ГОшкі  які формували НАБУ і САП теж обісралися,але мовчать.  Гройсман обісрався з цим звільненням,але пробує шось там порішать( не пускати,звільнити ще раз і т.д.) .  Це помилка(лєва довідка з посольства на яку він повівся) не рівня прем'єра.
  Довго ше цей цирк буде,ой довго( це не тільки про насірова).

Суддя молодець, поступив по закону - не має доказів, значить всі вільні, розходимося по домам. А прокурори знову сіли в лужу. А піару то скільки було )))

Поширити це повідомлення

On 12.12.2018 at 07:26, volks сказано:

Ну так закон зростаючих потреб. І повернемось на кілька сторінок назад. "От якби я заробляв 500 дол, то відкладав би 300 дол" Ага, я також так думав. Це хіба що відразу 300 відкладати, тоді можливо. А якщо відкладати те, що залишилось, то і половину не відкладеш. Бо з більшою зп, ти вже можеш собі дозволити більше. А до хорошого швидко звикаєш. А потім дивишся назад і думаєш "бл.., а як я взагалі жив на 200 дол..."

Чиста пречиста правда .Та межа гідного життя в Украіні теж є.Маю на увазі верхню планку.Без будівництв, без хвороб ,без турційєгиптівтайландів ,це 1500-2000 доларів в місяць і можна навіть 300-500 відкладати.

Поширити це повідомлення

13 минут назад, Alex S сказал:

Чиста пречиста правда .Та межа гідного життя в Украіні теж є.Маю на увазі верхню планку.Без будівництв, без хвороб ,без турційєгиптівтайландів ,це 1500-2000 доларів в місяць і можна навіть 300-500 відкладати.

За 1500-2000 можна й в турцію і в єгипет легко по 2 рази в рік їздити

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Alex S сказано:

1500-2000 доларів в місяць і можна навіть 300-500 відкладати

З такого доходу за років 3-5 можна на будинок відкласти. 

Поширити це повідомлення

В 10.12.2018 в 11:26, Oggy сказал:

Вже коли на руках є необхідна сума для купівлі житла (скажемо, хоча б 15-20 тисяч $) - тоді є сенс покласти ці гроші по декільком надійним банкам, а за відсотки (можливо, плюс пару грн доплачувати "своїх") - знімати житло.

Класна схема. Тільки де взяти такі відсотки по доларовому депозиту?

Поширити це повідомлення

30 хвилин тому, volks сказано:

Класна схема. Тільки де взяти такі відсотки по доларовому депозиту?

OGGY,А мені надійні банки,  якщо не важко ,підскажіть?

Редаговано Alex S

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз