Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

41 минуту назад, nickel сказал:

Порошенко - президент. Я за нього не голосував. То це мій президент чи ні?

А хто обирав? Не українці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, volks сказал:

А хто обирав? Не українці?

Нєчєго сказать - до@бісь до орфографии.

Хочеш потролити? Давай, я тобі навіть підіграю. Якщо Петю обрали українці, а я за Петю не голосував, то я не українець? Але я точно знаю, що я - українець, отже Петю обрали не українці. Так от українці (прості українці, народ, людський капітал і т.д.) це не 1 юніт,  тому є українці які голосували за Порошенка, а є які не голосували, є українці, які готові до змін, є які не готові. Навіть готовність не може бути однакова, хтось готовий на 100%, а хтось лише на 10%, якщо це взагалі можливо виміряти. Тут така ситуація, що як не напиши, завжди знайдеться довбо@об, а то й не один, який домахається до слів, хоча суть в іншому. Садовому краще вдалося це описати, треба було вставити його цитату без коментарів, але тоді б Ukrainec не зрозумів що я хотів цим сказати. А суть в тому що українці більш готові до змін, до 4 промислової революції, ніж інститути влади. А по словах Ukrainec - навпаки. Ніби не складно, але для двох, виявилося, заскладно.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, nickel сказал:

Так от українці (прості українці, народ, людський капітал і т.д.) це не 1 юніт,  тому є українці які голосували за Порошенка, а є які не голосували, є українці, які готові до змін, є які не готові.

Так в чому не праві @Ukrainec і @Соромітник? Українці вибрали Пєтю, українці вибрали цей грьобаний укроп. Українці дають і беруть хабарі, українці роблять хрєнові дороги, українці свинячать в під'їздах і вулицях, українці своїми колимагами перетворюють газони на болото. І так далі по списку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volks сказал:

Так в чому не праві @Ukrainec і @Соромітник? Українці вибрали Пєтю, українці вибрали цей грьобаний укроп. Українці дають і беруть хабарі, українці роблять хрєнові дороги, українці свинячать в під'їздах і вулицях, українці своїми колимагами перетворюють газони на болото. І так далі по списку.

Я думав ти тролиш, а ти просто не розумієш. В обшем вибач.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Українці дають і беруть хабарі, українці роблять хрєнові дороги, українці свинячать в під'їздах і вулицях, українці своїми колимагами перетворюють газони на болото

хоч щоб трохи ти задумався й можливо знайшов відповідь, дай відповідь, в першу чергу собі (бо для себе я цю відповідь знаю) : чому, в більшості своїй, українці, не роблять цього всього, що ти описав вище, коли переїзджають жити в цивілізовану країну. Коли знайдеш для себе відповідь на це питання, може й зрозумієш, що мав на увазі Нікель.

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата
Олег Ляшко
 
@OVLiashko
Адмінсуд за нашим позовом заборонив Уляні Супрун виконувати обов‘язки глави МОЗ. Життя і здоров’я українців - найвища цінність. За це і боремся!

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, nickel said:

Це біда...


Всі ви, прості українці, любите на особистості переходити :) 
Біда в тому що такі прості українці як ти, завжди шукають винних у всіх своїх бідах та негараздах. І ви ніколи не зрозумієте що вам ніхто нічого не винен в цьому світі.
Ти не обирав Порошенка ? а от більшість українців отих простих як ти — обрала. І зараз ще раз обере. І ти як громадянин україни маєш прийняти позицію більшості або, якщо не вважаєш себе частиною соціуму, дуй десь в нейтральні води та живи собі наодинці. Чи вважаєш що є держава де вибори інакше працюють ?
 

 

1 hour ago, MANJAK11 said:

хоч щоб трохи ти задумався й можливо знайшов відповідь, дай відповідь, в першу чергу собі (бо для себе я цю відповідь знаю) : чому, в більшості своїй, українці, не роблять цього всього, що ти описав вище, коли переїзджають жити в цивілізовану країну. Коли знайдеш для себе відповідь на це питання, може й зрозумієш, що мав на увазі Нікель.


А це хіба не українці мовчать коли їдуть по поганих дорогах, коли хтось сцить в під'їзді та т.д. ? не українці не штрафують тебе за порушення ?
В Україні закони менш жорсткі ? при чому тут влада ?

З останнього:
Співробітницю посеред білого дня просто поприколу бив бомж палкою в самому центрі в Сім23 — купа народу і всі мовчать, ніхто не вступився та навіть нічого не сказав.
В однокласниці батько отримав на заводі травму — дві години швидку не викликали поки не помер, надіялися що отямиться. Тепер ніхто нічого не бачив.
Це мля не українці ? Вони б в Чехії інакше себе поводили ?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

чому, в більшості своїй, українці, не роблять цього всього, що ти описав вище, коли переїзджають жити в цивілізовану країну. Коли знайдеш для себе відповідь на це питання, може й зрозумієш, що мав на увазі

Бо там за таке покарають, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:

А це хіба не українці мовчать коли їдуть по поганих дорогах, коли хтось сцить в під'їзді та т.д. ? не українці не штрафують тебе за порушення ?

не всі мовчать, не всі сцять, не всі не штрафують. Але критичної маси поки нема, а система й не способствує цьому

1 час назад, Соромітник сказал:

Співробітницю посеред білого дня просто поприколу бив бомж палкою в самому центрі в Сім23 — купа народу і всі мовчать, ніхто не вступився та навіть нічого не сказав.

цікаво, звідки ти про це взнав

1 час назад, Соромітник сказал:

В однокласниці батько отримав на заводі травму — дві години швидку не викликали поки не помер, надіялися що отямиться. Тепер ніхто нічого не бачив

можливо й так, можливо й ні. Яку травму ? як отримав ? може він випивший був й не визивали, щоб не підставити, бо випивший на виробництві + травма, думаю, сам догадуєшся. Ти вкидаєш інфу без подробиць, але як то кажуть, можуть бути нюанси, які кардинально міняють ситуацію. Я не виправдовую нікого, люди є всякі, але й в цьому основна соль, що люди є всякі. 

 

31 минуту назад, volks сказал:

Бо там за таке покарають, чи не так?

не тільки тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, MANJAK11 сказал:

не тільки тому

А чому? "Теорія розбитих вікон"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

А чому? "Теорія розбитих вікон"?

в основному так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:

Всі ви, прості українці, любите на особистості переходити :) 

Моя ж ти бубочка, обідили її. Сопельки витерти?

Воно завжди так, за собою ж такого не помічаєш. Хотів нікеля підмахнути, а тут, у відповідь, самого підмахнули. Колода в своїх очах завжди непомітна. Кстаті, а чо ви "прості" пупи землі, про свою особистість з малої букви пишете? То ж можна з великої, і якось тако "на Особистості Царя Всея Русі". 

1 час назад, Соромітник сказал:

Біда в тому що такі прості українці як ти, завжди шукають винних у всіх своїх бідах та негараздах. І ви ніколи не зрозумієте що вам ніхто нічого не винен в цьому світі.

Біда простих царів як ти, що ви завжди думаєте що в мене є біди та негаразди і я в них когось виню. І ти, як і Нокіан ніколи не зрозумієш, що ну не нию я, не мій стайл.

1 час назад, Соромітник сказал:

Ти не обирав Порошенка ? а от більшість українців отих простих як ти — обрала. І зараз ще раз обере. І ти як громадянин україни маєш прийняти позицію більшості або, якщо не вважаєш себе частиною соціуму, дуй десь в нейтральні води та живи собі наодинці. Чи вважаєш що є держава де вибори інакше працюють ?

Я і прийняв, на життя і здоров'я гаранта я не посягаюся, хоч він мені не до вподоби. Він президент України, а отже і мій, бо я громадянин України. Але ж це не означає, що він мені має подобатися. Пережив Януковича, переживу і Петю. Та й моя фраза до Українця була не про Петю, но тобі не понять.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

А це хіба не українці мовчать коли їдуть по поганих дорогах, коли хтось сцить в під'їзді та т.д. ? не українці не штрафують тебе за порушення ?
В Україні закони менш жорсткі ? при чому тут влада ?

З останнього:
Співробітницю посеред білого дня просто поприколу бив бомж палкою в самому центрі в Сім23 — купа народу і всі мовчать, ніхто не вступився та навіть нічого не сказав.
В однокласниці батько отримав на заводі травму — дві години швидку не викликали поки не помер, надіялися що отямиться. Тепер ніхто нічого не бачив.
Це мля не українці ? Вони б в Чехії інакше себе поводили ?

:101010: :101010: :101010:

 

35 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 

можливо й так, можливо й ні. Яку травму ? як отримав ? може він випивший був й не визивали, щоб не підставити, бо випивший на виробництві + травма, думаю, сам догадуєшся. Ти вкидаєш інфу без подробиць, але як то кажуть, можуть бути нюанси, які кардинально міняють ситуацію. Я не виправдовую нікого, люди є всякі, але й в цьому основна соль, що люди є всякі. 

 

Всякі кажеш? Відсоток! Ключова відповідь: відсоток тих хто не змовчить відносно байдужих. Відсоток тих хто бажає дотримуватися якихось правил. В нас він критично малий. А так це все лише відмазки  відмазки з твого боку. 

 

34 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 Але критичної маси поки нема, а система й не способствує цьому

 

система це ми... навіть якщо ти і не голосував за Порошенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, MANJAK11 сказал:

в основному так

Ну раз так, то я скажу просто "якщо навколо бидло - це не привід самому бути бидлом". Але ж як сказав @Соромітник в українців завжди хтось інший винен.  Вони завжди знайдуть виправдання тому, чому вони себе ведуть як бидло. І буде в цьому винна влада, система, автодор, сусід, невістка, кацап, жид, пшек, мадяр. Будь-хто, але тільки не українець. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та живіть як хочете, один з другим та з третім :) Це мабуть фетіш такий, доказувати собі й оточуючим, що ви живете виключно серед гівна. Особисто мені достатнього того, що гівно не все, принаймні поки що достатньо

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, MANJAK11 сказал:

Це мабуть фетіш такий, доказувати собі й оточуючим, що ви живете виключно серед гівна. Особисто мені достатнього того, що гівно не все,

Ткни пальцем, де хтось із нас написав, що всі навколо гівно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, volks сказано:

Ткни пальцем, де хтось із нас написав, що всі навколо гівно.

On 04.02.2019 at 14:49, Ukrainec сказано:

Нє ну є в нас щось таке гавняне яке нас на генетичному рівні роз"єднує. 

 Так підійде?

Я вже навіть смайли не ставлю. Розставте ті які кому до вподоби.

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, zaHARE сказал:
  Цитата
Олег Ляшко
 
@OVLiashko
Адмінсуд за нашим позовом заборонив Уляні Супрун виконува
ти обов‘язки глави МОЗ. Життя і здоров’я українців - найвища цінність. За це і боремся!
 
 
Цитата

 

Можливо, не всі пам'тають, але квартиру у Вишневому Уляні Супрун пропонував саме представник партії Ляшка. В обмін на дороге обладнання для місцевої лікарні Супрун мала отримати новеньку квартиру в новобудові. Але завдяки Назару Холодницькому, який свого часу працював разом з мером Вишневого, справу фактично злили (http://sapfails.antac.org.ua/#Suprun).

В підсумку виходить, що спійманий на хабарництві і не покараний депутат-радикал Мосійчук через суд добився відсторонення Супрун, яка відмовилась від хабаря. Сюр.

 

 

 

Цитата

Всі вже бачили, що реформований київський адмінсуд (ОАСК) заборонив Ульяні Супрун виконовути обов'язки міністра? Це той самий реформований київський адмінсуд, який повернув на посаду Насірова. З великою вірогідність той же реформований суд 15 лютого взагалі зніме Супрун з посади.

Давайте, й далі топіть за Поршенка. Будемо мати на посадах таких, як Насірова, і - за бортом таких, як Супрун. І звичайно Порошенко тут нідчого взагалі. До речі, рішення прийняв той самий суддя Каракашьян, який вирішив, що відома політична реклама Луценка є соціальною, і він же визнав незаконним призначення Ситника http://bit.ly/2TytoxQ.

Чому за всі рішення цього суду персональну відповідальність несе Порошенко? Бо цей суд взагалі мав бути розформованим, проте якось так сталося, що саме він зник з Указу Президента http://bit.ly/2TsBRCU.

А знаєте, чому саме з цим судом трапилася така прикра випадковість? Бо саме в ньому розгладаються позовив до всіх центральних органів влади.

Петро Олексійович, не стримуйте себе. Давайте вже з тою Супрун, як з Саакашвілі: мішок на голову і в літак. Те, що ви зараз робити руками ОАСК по-суті - те саме.

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halcogen сказано:

З тої Супрун толку не було. Як було хабарництво і розгільдяйство в лікарнях так і залишилося. Плакати не будемо.

За всіх не говори.

Це єдиний міністр, що проводить реформу а не просування власних бізнес інтересів.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, halcogen сказал:

З тої Супрун толку не було. Як було хабарництво і розгільдяйство в лікарнях так і залишилося. Плакати не будемо.

В мене в родині є діабетик,  90% ліків отримує безкоштовно, деякі ліки ,які не потрапили в перелік безкоштовних,але йому треба ,зараз купує в 10!!!!!! раз дешевше ,ніж було до Супрун. Я сам іноді купую ліки. Раніше шукав в Польщі,бо там були дешевше,зараз ціни майже зрівнялись( я кажу за ті,які купував). Навари в аптечної мафії впали в десятки разів. Крім того зараз можна здати ліки,які ти не використав абоо неякісні( таких половина) назад. Цек теж удар по аптечній мафії.
Благодійні "добровільні" пожертви при лікарнях не беруть налік,все через термінал на банківський рахунок.
  Збільшили бюджети на медицину,купують нове обладнання. Будують по ОТГ десятки нових сучасних амбулаторій. Сімейні лікарі,то взагалі окрема тема.
Вона відразу казала,що не буде хабарників за руку ловити,бо на їх місце прийдуть нові. Вона казала,що буде міняти систему,щоб красти неможливо було і не вигідно.
  Це те з чим я мав справу особисто,при тому,що в лікарнях чи аптеках буваю досить рідко( тьху-тьху).

Ще можна додати збільшення вимог до якості медосвіти,щоб не за гроші екзамени здавали. Тому друга мафія, освітянська ,її теж душить.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Я дочь офіцера, і далі бла-бла-бла.. )))

кароче, нема чим крити. Чи може ти сам аптекар?

  • Подобається 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Я дочь офіцера, і далі бла-бла-бла.. )))

Вот картинка, точно под тебя, только чуток текст поменять. "В вопросе я не разбираюсь....НО"

11150611_original.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, halcogen сказал:

Протифлазід коштував рік назад 330грн, зараз 380-390грн. Які ліки подешевшали в аптекаx, можна взнати? З півроку назад родичці привозили ліки з Польщі, бо там значно дешевше було.

2013 рік-280грн- 35 доларів
2019 рік -365грн-13доларів.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, zaHARE сказано:

2013 рік-280грн- 35 доларів
2019 рік -365грн-13доларів.
 

Ти ніц не доведеш.

Бо щось без сенсу, без логіки доводити, наводити суперечливі аргументи - це теж наша не краща пострадянська риса. Людина просто відчуватиме щасття коли останє слово в суперечці буде за нею. То хай побалдіє. Тут достатньо написано і всі все розуміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, zaHARE сказал:

В мене в родині є діабетик,  90% ліків отримує безкоштовно, деякі ліки ,які не потрапили в перелік безкоштовних,але йому треба ,зараз купує в 10!!!!!! раз дешевше ,ніж було до Супрун. Я сам іноді купую ліки. Раніше шукав в Польщі,бо там були дешевше,зараз ціни майже зрівнялись( я кажу за ті,які купував). Навари в аптечної мафії впали в десятки разів. Крім того зараз можна здати ліки,які ти не використав абоо неякісні( таких половина) назад. Цек теж удар по аптечній мафії.
Благодійні "добровільні" пожертви при лікарнях не беруть налік,все через термінал на банківський рахунок.
  Збільшили бюджети на медицину,купують нове обладнання. Будують по ОТГ десятки нових сучасних амбулаторій. Сімейні лікарі,то взагалі окрема тема.
Вона відразу казала,що не буде хабарників за руку ловити,бо на їх місце прийдуть нові. Вона казала,що буде міняти систему,щоб красти неможливо було і не вигідно.
  Це те з чим я мав справу особисто,при тому,що в лікарнях чи аптеках буваю досить рідко( тьху-тьху).

Ще можна додати збільшення вимог до якості медосвіти,щоб не за гроші екзамени здавали. Тому друга мафія, освітянська ,її теж душить.

@zaHARE Ви пробували купити прививку для дитини? Спробуйте якщо вам цікаво, будете "приємно" здивовані. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...