Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, Ukrainec сказал:

Ніхто ж не зізнається, що давав хабара

Хай но ще старше покоління, яке ще вчилося, піде на пенсію, а їх місця займуть ті, що отримали диплом за такою схемою. І тоді справді в кожному кабінеті буде Ok, Google.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Ukrainec сказал:

На мою думку весь цей "флешмоб" з відмовою якраз і затіяли виробники ліків, щоб потім на тяжких скосити ще більше баблаю. Вакциновані не вигідні, бо 700грн або 30$ за дозу це ніщо, в порівнянні скільки витрачає один пацієн у випадку захворювання, а якщо це епідемія? А якщо пішли ускладення і людині треба все життя лікуватися. 

Тому тут треба задуматись кому більше вигідніше. 

завжди прикольно читати, коли з банальної жадібності чи відката, тут і зараз, роблять *теорію заговору* з профітом через надцять років.Це те саме, що сказати, що масовий продаж лісу з а кордон, це не хтось набиває собі кармани, тут і зараз, а змова аграріїв, які таким чином звільняють землі для посіву ріпака, щоб потім за кордон на біопаливо продавати )))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повний ...ць!!! А ціни-то піднімають, зарплата у керівництва яка, а вам на-те, користуйтесь і не вякайте...

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кусочок вати з Луцька. Засрав коментарями усі новини місцевих ЗМІ у ФБ.  Хтось знає це тєло в реалі?

https://www.facebook.com/mikhail.verpuchinskiy

СвÑÑлина вÑд Mikhail  Verpuchinskiy.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.12.2018 в 17:30, zaHARE сказал:

Накопичення залишків на рахунках місцевих бюджетів в Казначействі - 63 млрд грн, що є значним ресурсом. При цьому, залишки коштів на депозитних рахунках місцевої влади - 13 млрд грн

Ну от пазлик і склався:

1 Мінфін заборонив містам класти кошти на депозити.

2 Зате фактично змусив купувати ОВДП.

Україна позичила 18 мільярдів гривень для держбюджету

Україна виплатила МВФ частину боргу

Живемо по новому - беремо нові борги, щоб віддати старі. І нові набагато дорожчі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, halcogen сказал:

Країна в якій нічого передового не випускається буде жити за такою схемою. Ми аграрна країни, придаток ЄС.

Можна нічого передового і не випускати, але й не бідувати, бо ми аграрна країна і можемо годувати не лише себе і ЄС. При тому, що нас природа наділила усім необхідним, щоб стати передовою аграрною країною, ми могли б бути передовими ще в багатьох сферах, але постійні кредити цьому не допоможуть.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Для аграрної країни стільки народу не треба. Та й проблем з продуктами в світі не має.

Мені просто цікаво - скільки тобі років??? Покоління ЗНО чи трохи більше? Як можна таку хуйню постити - "Для аграрної країни стільки народу не треба" - а ти рахував скільки треба? Чи може господарі з ЄС порахували за тебе? "Придаток ЄС" - жований крот, патріотизм зашкалює!!! Супер, молодець!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Для аграрної країни стільки народу не треба. Та й проблем з продуктами в світі не має.

 

Чоловіче, що ви курите?  https://www.rbc.ua/ukr/news/ukraina-popala-spisok-stran-nehvatkoy-prodovolstviya-1517238311.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bormotuha сказано:

 

Чоловіче, що ви курите? 

А Ви самі свою статтю уважно читали? Список країн з проблемами продзабезпечення не збентежив? А причина чому Україна попала в список думок не навіває ніяких?-(( Стаття так собі на рівні замітки (як і багато інших "стурбованих" статей чи інтервю), а причини не зазначені, крім України.

І так, halcogen, як це не прикро, правий стосовно

3 годин тому, halcogen сказано:

Для аграрної країни стільки народу не треба

І стосовно "придатка ЄС" ,який би той крот жований не був, одним патріотизмом не закриєш. Бо купа вишиванок і гімн України в ВР це ще не ознака патріотизму. І твій особистий патріотизм їх не цікавить.-((

І так, конкуренти нікому не потрібні, особливо ЄС. Так що не будуй ілюзій.

Почитай уважно (чи пошукай сам)  хоча б що малось на увазі під "золотим мільярдом" для загального розвитку і зрозумієш чим живуть ті для кого ти і багато мільярдів інших в принципі не цікаві і непомітні і не бажані.

В принципі продзабезпечення не є проблемою як такою. Це можна реалізувати навіть на даному етапі розвитку. А такий розвиток  подій зламає існуючий устрій світу, що вже не вигідно тим для кого ми ніхто.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, S30 сказано:

 Список країн з проблемами продзабезпечення не збентежив? 

І так, halcogen, як це не прикро, правий стосовно

І стосовно "придатка ЄС" ,який би той крот жований не був, одним патріотизмом не закриєш. Бо купа вишиванок і гімн України в ВР це ще не ознака патріотизму. І твій особистий патріотизм їх не цікавить.-((

І так, конкуренти нікому не потрібні, особливо ЄС. Так що не будуй ілюзій...

 

В принципі продзабезпечення не є проблемою як такою. Це можна реалізувати навіть на даному етапі розвитку. А такий розвиток  подій зламає існуючий устрій світу, що вже не вигідно тим для кого ми ніхто.

 

 

1, Я так бачу, що на Борді все розжовувати треба -  halcogen Для аграрної країни стільки народу не треба. Та й проблем з продуктами в світі не має.

Україна не тільки аграрна, металургія теж є (була), а це основа усі\ї промисловості, далі - проблема продуктів все таки існує навіть у нашій країні ( маю на увазі мінімальні зарплати і пенсії), поцікавтесь у пенсіонерів, як на півтори тис. живуть.

 2. Конкуренти нікому не потрібні, особливо ЄС. Так що не будуй ілюзій...  Ілюзіями не страдаю уже років з 18, давно зрозумів, треба заробляти, а не клянчити подачки з барського столу, і уже років так сім офіційно ніде не працюю, та й до того років 10 працював офіційно лише заради стажу (і це не основний дохід)

 3. В принципі продзабезпечення не є проблемою як такою. - не така вже й легка спроба усіх нагодувати, тим більш коли нема бажання годувати ледацюг і дармоїдів (особливо в нашому парламенті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)  Як усе прогнозовано.

Питання було про маштаби планети , а скотилося до до розміру твого карману.:)

А як думати не хотіли, так і не хочемо.

Амінь.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, S30 сказано:

:)  Як усе прогнозовано.

Питання було про маштаби планети , а скотилося до до розміру твого карману.:)

А як думати не хотіли, так і не хочемо.

Амінь.

 А яка відмінність від світу? Як по Дарвіну - сильний пожирає слабшого, тільки лозунгами прикриваються.

На рахунок карману - правильно, своя рубашка ближче до тіла, і лукавити не потрібно. Кого в першу чергу захищати будете, свою родину, чи голодуючого з Африки? Німеччина уже нагодувала біженців, як цигани, падли робити не хочуть, тільки бродяжничають. Зайшов я якось в Міндені в супермаркет електроніки, то вони порозсідались на підлозі між рядами і гризуть семки щи щось подібне, усі люди шарахаються від них. Запитував знайому, що живе в Німеччині, каже біженцям 200 євро на тиждень платять допомоги.

 Також погугліть про великі копорації, багато нового дізнаєтесь про так звану псевдо допомогу. Єдина мета компаній не накормити, а збагатитись, а це різні речі.

Змінено користувачем bormotuha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, bormotuha сказано:

А яка відмінність від світу? Як по Дарвіну - сильний пожирає слабшого, тільки лозунгами прикриваються.

На рахунок карману - правильно, своя рубашка ближче до тіла, і лукавити не потрібно. Кого в першу чергу захищати будете, свою родину, чи голодуючого з Африки? Німеччина уже нагодувала біженців, як цигани, падли робити не хочуть, тільки бродяжничають. Зайшов я якось в Міндені в супермаркет електроніки, то вони порозсідались на підлозі між рядами і гризуть семки щи щось подібне, усі люди шарахаються від них. Запитував знайому, що живе в Німеччині, каже біженцям 200 євро на тиждень платять допомоги.

 Також погугліть про великі копорації, багато нового дізнаєтесь про так звану псевдо допомогу. Єдина мета компаній не накормити, а збагатитись, а це різні речі. 

А, то Вам просто поговорити треба. Ну то так би і сказали відразу.

Бо оце все мені розповідати не потрібно.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ну є в нас щось таке гавняне яке нас на генетичному рівні роз"єднує.

 

Ну вось ви спорите, по суті віддалено про одне і те ж саме, просто  кожен трандить по своєму. Натомість кожен намагається знайти відмінності і виділити це в "аргумент", щоб довести опонету типу: "сам дурак". Нє ну невже не можна навпаки, шукати в аргументах опонента ту думку, яка вас поєднує і далі спулкуватися у відповідному руслі.

 

Ось вам і стидоба ukrainians 

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Нє ну є в нас щось таке гавняне яке нас на генетичному рівні роз"єднує.

 

Ну вось ви спорите, по суті віддалено про одне і те ж саме, просто  кожен трандить по своєму. Натомість кожен намагається знайти відмінності і виділити це в "аргумент", щоб довести опонету типу: "сам дурак". Нє ну невже не можна навпаки, шукати в аргументах опонента ту думку, яка вас поєднує і далі спулкуватися у відповідному руслі.

 

Ось вам і стидоба ukrainians 

 

Так ти нічим не кращий. В тебе постійно українці самі винуваті. От і зараз те саме пишеш. Хоч би раз написав: схаменіться браття, ми ж працьовиті, освічені люди, ми мусимо цю владу перемогти, ми мусимо жити краще, в єдності сила. А в тебе в кожному пості - хахли винуваті.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Так ти нічим не кращий. В тебе постійно українці самі винуваті. От і зараз те саме пишеш.

Які пости такі і відповіді.

 

15 хвилин тому, nickel сказано:

.. Хоч би раз написав: схаменіться браття, ми ж працьовиті, освічені люди, ми мусимо цю владу перемогти, ми мусимо жити краще, в єдності сила.

Від того що я напишу що ми мусимо/маємо/повинні ніц не зміниться.

На мої заклики: "вставайте/приходьте/долучайтесь/зберіть підписи/вийти за рамки писанини" бо ми мусимо/маємо жити краще, у відповідних темах  щось не сильно були підтримані бордівцями. А потріпатись, погвалтувати проблемами клаву пафосами таки да. Тут і не лише тут таких диванних люблять. Не піднімати попу з дивану, щоб за них зробив хтось,  а в результаті ще похвалдили звісно простіше. 

15 хвилин тому, nickel сказано:

А в тебе в кожному пості - хахли винуваті.

Хахли тут при чому? Хахли там, а ми тут, то давай змінювати країну разом і кожен індивідуально.

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ukrainec сказал:

Які пости такі і відповіді.

 

Від того що я напишу що ми мусимо/маємо/повинні ніц не зміниться.

На мої заклики: "вставайте/приходьте/долучайтесь/зберіть підписи/вийти за рамки писанини"  у відповідних темах  щось не сильно були підтримані бордівцями. А потріпатись, погвалтувати проблемами клаву пафосами таки да. Тут і не лише тут таких диванних люблять. Не піднімати попу з дивану, щоб за них зробив хтось,  а в результаті ще похвалдили звісно простіше. 

Хахли тут при чому? Хахли там, а ми тут, то давай змінювати країну разом і кожен індивідуально.

Ну от про це я тобі і пишу. Ти так пишеш, що з тобою не хочеться виходити, а винуваті всі, крім тебе. Вміння підняти і повести за собою людей - одне з найрідкісніших і найскладніших, а ти людей виниш, що не йдуть за тобою. Може це тобі чогось не вистачає?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Нє ну є в нас щось таке гавняне яке нас на генетичному рівні роз"єднує.

Раз ти так завуальовано переходиш на особистості, То я тобі не стидобі і негавняному поясню.:)

Я взагалі давно ніц нікому нічого не доводжу, бо діло неблагодарне.

Якщо я щось пишу і на зрозумілому для опонента рівні (щоб без завернутих розумних фраз) і з посиланнями, то розраховую на те , що він читатиме і думатиме.

Якщо людина відповідає мені (з твоїх слів)

20 хвилин тому, Ukrainec сказано:

по суті віддалено про одне і те ж саме

то для таких людей у мене є своя категорія "А пагаваріть?" Далі спілкування припиняється бо не цікаво. З такими каші хєр звариш.

ПС І ти б епітетами розкидався поменше.;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, nickel сказано:

Ну от про це я тобі і пишу. Ти так пишеш, що з тобою не хочеться виходити, а винуваті всі, крім тебе. 

Знаємо таких, з шаблями на москву і танки піти, запросто. А далі що? На мою думку перш ніж йти в наступ треба усунути всі власні недоліки і проблеми, а це ніколи не  здійсниш без самокритичного мислення.

53 хвилин тому, nickel сказано:

Вміння підняти і повести за собою людей - одне з найрідкісніших і найскладніших, а ти людей виниш, що не йдуть за тобою. 

Ну як тобі сказати, є дві різниці піднімати людей в тирнеті і в живу. Повір, в живу людей в разів 10 легше підняти ніж в це робити в тирнеті. В тирнеті просто кожен вважає себе безликим і чітко усвідомлює  долю своєї безвідповідальності, що можна просто  перерегатись. І це властиво всім людям на планеті. І підняти це не лайкнути, а заставити підняти дупу і вийти на вулицю за переконання. Натомість в живу, коли людині довелося пересіктись поглядом з тобою чи з натовпом, то багато людей пачинають вважати себе зобов"язаними. Інше питання як лідера, що ти будеш з цим всім робити. 

В живу ти маєш обмежені часові ресурси обговорити назагал усі командні  проблеми і недоліки. Є проблеми вислухати всі пропозиції. Також продуктивність обернено пропорційна кількості учасників. І як правило рішення продукується ситуативним,  інколи навіть таким що не задовільняє і розчаровує більшість. Натомість в тирнеті ми як парвило володіємо відносно безмірними часовими ресурсами і витрачаємо їх на роз"єднання.

Тому вважай, що я нікого не звинувачую, а лише апелюю до персональної безвідповідальності. :) 

 

53 хвилин тому, nickel сказано:

Може це тобі чогось не вистачає?

Згідний, може... 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec не звертай увагу, що це Садовий і що це реклама. Він написав те що я думаю, тільки сформулювати не міг. Те що мене завжди обурює в твоїх текстах - винуваті самі українці.

Давос це не лише сині шапки. Звідти можна і цінну інформацію отримати. От скажімо звіт про готовність країн до 4-ї промислової революції.

Доооовгий текст, але ключовий для України висновок такий: є разюча різниця між Україною та іншими країнами в такому факторі, як готовність до нових викликів “людського капіталу” і “інституцій” (стор. 38-41), в тому числі державного апарату, який функціонує за рахунок тих самих людей.

У більшості країн ці показники приблизно рівні. Скажімо - Швейцарія (1-е місце за людським потенціалом, 5-е за інституційним), Польща (36, 39), Швеція (6,6), Португалія (29,26), Таїланд (53,51), Словаччина (45,42) і так далі. Якщо спростити, то теза така - рівень держав приблизно відповідає рівню людей.

Натомість показник України є наступним - 34-е місце за показником “людський капітал” (вищий ніж в Польщі!). Але аж 94-е місце за готовністю інституцій. Подібна разюча різниця притаманна ще одній країні - Росії (25 і 87).

Висновки:
 люди є, державу ще слід збудувати;
 Україна на сьогодні є найбільшим джерелом людського потенціалу для Європи і слабкість інституцій лише буде сприяти еміграції (а тому не ЄС і США, а самі українці В ПЕРШУ ЧЕРГУ мають бути зацікавлені в подоланні корупції і модернізації держави);
 реальний відрив від “русского мира” це - передовсім ефективні інституції.

Це скучно, це не яскраво, це не вірусно. Але це те, про що має думати наступний Президент.

Весь звіт тут — http://bit.ly/2RzJLbO

 
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, nickel said:

@Ukrainec .....Те що мене завжди обурює в твоїх текстах - винуваті самі українці.

Даруйте, мусив запитати :) а хто винуватий ? Москалі ? Євреї ? Американці ?
"Нам всі винні" — досі в тренді ? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Соромітник сказал:

Даруйте, мусив запитати :) а хто винуватий ? Москалі ? Євреї ? Американці ?
"Нам всі винні" — досі в тренді ? :)

Скажем так, "українці" не саме правильне визначення в моєму тексті, бо маються на увазі дві сторони: "влада" і "не влада". І там і там - українці. Але якщо з владою все зрозуміло, то з не владою трохи важче. Що таке "не влада"? Я замінив його на "українці", правильніше було б на "прості українці". З Ukrainec-ем це давня суперечка, тому не вимагає пояснень. Для тебе поясню:

Текст "Те що мене завжди обурює в твоїх текстах - винуваті самі українці." варто читати "Те що мене завжди обурює в твоїх текстах - винуваті самі прості українці."

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, nickel said:

Текст "Те що мене завжди обурює в твоїх текстах - винуваті самі українці." варто читати "Те що мене завжди обурює в твоїх текстах - винуваті самі прості українці."

А владу нам обирають жителі Атлантиди з інопланетян ?
Бо я не можу догнати наприклад найпростішого — за останніх 15 років багато нових облич з'явилося :) вони звідки ? Нашу місцеву владу нам з Марса прислали ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Соромітник сказал:

А владу нам обирають жителі Атлантиди з інопланетян ?
Бо я не можу догнати наприклад найпростішого — за останніх 15 років багато нових облич з'явилося :) вони звідки ? Нашу місцеву владу нам з Марса прислали ?

То всьо не ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Соромітник сказал:

А владу нам обирають жителі Атлантиди з інопланетян ?3

Порошенко - президент. Я за нього не голосував. То це мій президент чи ні?

32 минуты назад, Соромітник сказал:

Бо я не можу догнати наприклад найпростішого

Це біда...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...