Перейти до змісту
jack74

Стидоба України (самокритика)

Recommended Posts

5 минут назад, WebTraveller сказал:

Говориться  про  жити а не виживати))

Нормально харчуватися, одягатися, на відпочинок хоть деколи їздити

А якщо діти є, то я взагалі мовчу

Три роки і ти - власник житла. Заради цього можна і потерпіти без Єбипта чи Турції. А далі живи і радій.

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, nickel сказал:

Три роки і ти - власник житла. Заради цього можна і потерпіти без Єбипта чи Турції. А далі живи і радій.

Ну якшо для більшості ціль всього життя однокімнатна квартира в 30 квадратів без ремонту, то шось я в цьому житті не розумію)) Від чого тут радіти. 

Як можна жити в однушці сім"ї чоловік+жінка+двоє дітей. Яка тут радість?

Ну і якшо вже точно рахувати, то 3 роки це менше 10-ти тищ з таким відкладенням. То навіть на однокімнатну не вистачить.  

А ще ж і хворіють деколи люди

Поширити це повідомлення

14 минут назад, WebTraveller сказал:

Ну якшо для більшості ціль всього життя однокімнатна квартира в 30 квадратів без ремонту, то шось я в цьому житті не розумію)) Від чого тут радіти. 

Ну і якшо вже точно рахувати, то 3 роки це менше 10-ти тищ з таким відкладенням. То навіть на однокімнатну не вистачить.  

А ще ж і хворіють деколи люди

Можеш прогуляти ті гроші і в результаті ні квартири ні машини. Будеш далі скитатися як квартирант

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, halcogen сказал:

Повкалуйте не 4, а 5-6 років і буде вам не однушка, а трьоxа.

Ага. 6 років (при самих хороших розкладах) повкалувати на квартиру, потім ще кілька років на ремонт квартири і обставити

У всьому собі і дітям відказувати, розказувати дітям шо щасливе майбутнє от-от настане))

Харчуватись мівіною, потім після ремонту квартири лікувати язву шлунка після мівіни.

А потім і життя закінчилось))

От така щаслива картина. В такому випадку вже краще квартирантом скитатися

Поширити це повідомлення

30 минут назад, WebTraveller сказал:

Ну якшо для більшості ціль всього життя

Не всього життя, а 5 років. А потім не доведеться викидати 2500-3000 на вітер щомісяця.

Поширити це повідомлення

Только что, WebTraveller сказал:

Ага. 6 років (при самих хороших розкладах) повкалувати на квартиру, потім ще кілька років на ремонт квартири і обставити

У всьому собі і дітям відказувати, розказувати дітям шо щасливе майбутнє от-от настане))

Харчуватись мівіною, потім після ремонту квартири лікувати язву шлунка після мівіни.

А потім і життя закінчилось))

От така щаслива картина. В такому випадку вже краще квартирантом скитатися

Ну тоді сидіть у мами на шиї, або чекайте поки бабушка того і вам дістанеться квартира на шару.

Редаговано halcogen

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, halcogen сказал:

Ну тоді сидіть у мами на шиї, або чекайте поки бабушка того..

Я сиджу в своєму будинку, побудованому без будь чиєї допомоги

Може варто перестати плакати, підняти дупу і заробляти більше?))

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, WebTraveller сказал:

Харчуватись мівіною, 

Якщо харчувптись мівіною, то можна і більше а місяць відкладати

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, volks сказал:

Якщо харчувптись мівіною, то можна і більше а місяць відкладати

Ну розкажи як на 200 баксів в місяць можна заплатити комунальні, накормити нормальними харчами сім"ю, зібрати дітей в школу, вдягнутися самому, вдягнути дітей і т.д. і т.п.

Особисто в мене похід в магазин раз в 2-3 дні виходить 500-600 грн. 

Редаговано WebTraveller

Поширити це повідомлення

Только что, WebTraveller сказал:

Я сиджу в своєму будинку, побудованому без будь чиєї допомоги

Ну так в чому нєдопоніманіє? Щоб побудувати будинок, треба гроші, значить треба вкалувати. Будинок дорожчий за квартиру, тому вкалувати прийдеться довше! Навіть якщо ти ІТ-шник

Поширити це повідомлення

9 минут назад, halcogen сказал:

Ну так в чому нєдопоніманіє? Щоб побудувати будинок, треба гроші, значить треба вкалувати. Будинок дорожчий за квартиру, тому вкалувати прийдеться довше! Навіть якщо ти ІТ-шник

Недопоніманіє в тому, як на 200 баксів прокормити сім"ю. От і все))

А так звичайно потрібно вкалувати шоб щось мати в цьому житті. З цим ніхто не спорить

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, Basil сказал:

в Збройні Сили на контракт.

Я і армія речі несумісні ))) Та й платять там також неаxті.

Редаговано halcogen

Поширити це повідомлення

34 минуты назад, WebTraveller сказал:

Ну розкажи як на 200 баксів в місяць можна заплатити комунальні, накормити нормальними харчами сім"ю, зібрати дітей в школу, вдягнутися самому, вдягнути дітей і т.д. і т.п.

Особисто в мене похід в магазин раз в 2-3 дні виходить 500-600 грн

Розпитай в медсестер, санітарок, продавців, вантажників та купи іншого некваліфікованого персоналу, який живе на мінімалку все життя. А тут мова лише про 5 років.

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, volks сказал:

Розпитай в медсестер, санітарок, продавців, вантажників та купи іншого некваліфікованого персоналу, який живе на мінімалку все життя. А тут мова лише про 5 років.

В нас всі на мінімалку живуть

А в барі ввечері місця не знайдеш))

Поширити це повідомлення

Бюджетникам - теж.  А ціни зразу - Ап, і доллар, і бензин.

Коли вже ті тупі Гройсманди з порошками зрозуміють просту істину про товарно-грошову масу?

Редаговано Harddriver

Поширити це повідомлення

16 минут назад, WebTraveller сказал:

В нас всі на мінімалку живуть

А в барі ввечері місця не знайдеш))

Яй не писав про всіх, а конкретно про тих хто працює за 3-5 тисяч

Поширити це повідомлення

@volks а між тим багато наших роботодавців чешуть репу, і піднімають ЗП, бо розуміють що робити немає кому. А це вже збитки і немалі. Платять, вчать, виховують кадри, бо іншого виходу немає.

Якщо вмієш робити, вчишся, не страждаєш фігнею на роботі, то можеш заробити. І немалі гроші. І хто відміняв можливість чи бажання ще десь підзаробити, використовуючі свої знання? Чи підучитись та вийти на інший рівень?

Навіть зараз в цій веселій, блін, державі, яку вже просто просять не заважати своїми дурними законодавчими ініціативами.

За державні підприємства, лікарів вчителів, бюджетників краще промовчу, логіка держави вбивча і незрозуміла. Певно держава почне міняти своє ставлення коли не останеться людей, що працюють у державному секторі, але їм зараз на це начхати. І тут повністю погоджуюсь з @Ukrainec який процитував

Спойлер
8 часов назад, Ukrainec сказал:

Зазвичай коли людина погано виконує свою роботу, вона обурюється: "А ви знаєте, скільки мені платять ?!". Знаю. І не розумію, що ти тут робиш. По-моєму, все просто: не подобається - не працюй. І так у всьому.

Погано тобі жити з людиною - не живи. Погано з тобою обходяться ділові партнери - міняй. Погано сидить костюм - віддай тому, на кому буде сидіти ідеально. Погано спиш - займися своїм душевним станом. Погано себе почуваєш - лікуйся. Погано тобі жити на одному місці - переїжджай в інше. Роби, а не ний.

А якщо ти нічого не робиш і не міняєш, значить, тобі добре. Будь чесний з собою - тобі добре. Добре нити. Добре скаржитися. Добре страждати. Добре бути жертвою. Добре, щоб співчували. Добре, щоб за тебе вирішували і допомагали. Добре нічого не робити зі своїм життям. Спокійно. Передбачувано. Це твоя зона комфорту. Бути в лайні - твоя зона комфорту.

У цьому в усьому є сенс. Найбільший сенс в житті. Якщо ти не жертва, то хто? Якщо ти не будеш скаржитися, то що будеш робити? Адже доведеться ж робити. Якщо прибрати цей сенс "Мені нестерпно важко, але я несу свій хрест", то що залишиться? Куди ти підеш без хреста? Як ти взагалі будеш жити без нього?

Не вирішувати - це теж рішення. Не змінювати - це теж вибір. Якщо ти робиш такий вибір, будь з ним, визнай його, отримуй бонуси, насолоджуйся ним. Але не @..би мозок іншому. Він не зобов'язаний грати в твої ігри.

Визнай: ти там, де хочеш бути. У цьому правда. =) 

Я пропрацював 17 років на одному серйозному підприємстві, зрозумівши що там вже нічого нового не отримую вже давно, що там чим далі, тим більш нервово, що бюрократія росте у геометричній прогресії, взяв та  змінив роботу. Не жалію: отримую новий досвід, нові знання, нові можливості.

І наостанок...

Дуже добре що є безвіз, можливість поїхати у ЄС, подивитись як там живуть, спробувати самому там пожити, попрацювати, зробити висновки. Які, нажаль, не на користь цієї держави.

Редаговано Electronshik

Поширити це повідомлення

2 часа назад, WebTraveller сказал:

Своя однушка гірше ніж зйомна?

Цитата

Живучи у власній квартирі, в тебе вже зменшуються витрати, бо ти не платиш за оренду. Відкладай їх на двушку, трьошку. А можна і з зарплати ще відкладати, тільки вже не 300 баксів, а, скажімо, 100. І Через пару років буде і двушка.

Цитата

Людина за 11 двушку взяла, якщо вмієш шукати, то однушку ще дешевше знайдеш.

Редаговано nickel

Поширити це повідомлення

1 час назад, WebTraveller сказал:

Отак просто... взяти і заробляти більше?

:sm110:

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз