Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

З 2013 року в Україні відбулося 1690 рейдерських захоплення, 539 — за останні півтора року.

Про це повідомляє Opendatabot, платформа для роботи з відкритими даними на підставі інформації, наданої Генпрокуратурою.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, nickel сказано:

З 2013 року в Україні відбулося 1690 рейдерських захоплення, 539 — за останні півтора року.

З іншого боку наявність подібної статистики - скоріше плюс (не путати з самими фактами рейдерства). Адже у 2010-му її просто не було, оскільки рейдерством займалася лише одна "сім'я" разом з усіма гілками, в тому числи генпрокуратурою. Та й рейдерства тоді як такого не було, було просте і банальне переписування підприємств і нерухомості на користь овоча і Ко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, difoto сказано:

З іншого боку наявність подібної статистики - скоріше плюс. Адже у 2010-му її просто не було

Ми вже в курсі. rl72 давно вже пояснив.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, volks сказано:

Процитую:

Цитувати

Своєю чергою, голова ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що служба продовжує роботу над соціальним забезпеченням рятувальників.

 сьогодні на перший план у нас виходить саме соціальний захист наших рятувальників. Це і зарплатня, і забезпечення житлом.

 

На мою думку, в здоровій державі, потрібно платити достойну заробітну плату. Щоб працівник сам міг купити (збудувати) за адекватну ціну з використанням адекватних кредитів сам собі житло. 

На сьогодні, будівництво відомчого житла є корупцією. А те, що це подають як перемогу, є моральним злочином.

 

По закупках автотранспорту просто дупа. Народу ланоси, а за державні кошти те на чому більші відкати?

Змінено користувачем sergkots
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку закінчилися гроші на прибирання снігу

Спойлер

Директор департаменту ЖКГ Юрій Крась визнав, що є проблема з розчисткою пішохідних тротуарів.

Про це стало відомо під час засідання комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження, – пише «ВолиньUA».

Зі слів Юрія Крася техніки не вистачає, але вона працює протягом трьох днів без перестанку, лише водії чергують.

До слова, бобкат зламався відразу ж в той день, коли розпочався сніг. Відповідно, виявився не пристосований до роботи.

«Техніка – на грані, адже вона не є новою, найновіша 2002 року, тому має ймовірно високі ризики поломок», – розповів Юрій Крась.

Директор департаменту повідомив, що для розчистки доріг у місті задіяно 7 одиниць техніки та 12 машин по розчистці тротуарів.

«З проспекту Волі та центру міста сьогодні вночі вивозитимуть сніг, окрім вулиці Лесі Українки. До слова, вчора з Театрального вивезли 30 автомобілів», – наголосив Крась.

Також, Юрій Крась повідомив, що кошти для боротьби зі снігом уже закінчились.

Попередньо з бюджету виділяли 1 500 000 гривень, яких виявилось недостатньо. Тому до комісії ЖКГ звернувся директор «Луцькспецкомунтранс» Валерій Кузьмич з проханням виділити з бюджету 2018 року додаткових 340 тисяч гривень в якості фінансової допомоги.

А ще лише початок зими! Як премії собі - то херої, а як працювати на місто для людей...керовники пл@т... Бобкат зламався! :) Відпрацьована схема по типу швидкісного потяга до Борисполя :) Саме прикре те, що люди мовчки все те проковтують і мовчать... :(

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ВР продовжила мораторій на ринок землі. При тому,що  голосів не було,окремі путани накнопкодавили і ледь набрали голоси.
Скільки ще власників землі не доживе до прозорого ринку і скільки ще чернозему нагребуть на темних схемах той самий ляшко і кодло депутатське?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, zaHARE сказано:

Скільки ще власників землі не доживе до прозорого ринку і

А ти вважаєш, що якщо ті власники продали б (чи "пропили" б) ту землю, то ми почали б жити щасливіше? Я, наприклад, не впевнений... Не те, щоб я підтримував Ляшка, в цьому питанні я поки не розбирався досконально, але вважаю, що тут далеееееко не все так просто... Особливо у нас, у постСовку... Вже колись ми "напоприватизовували" типу "свої" підприємства, народ поотримував типу "акції", котрі ділки потім скуповували за копійки в того ж народу, а потім той народ дико обурювався, що ж то "фабрику порізали на металобрухт!". Так і тут - дай народу продати свою землю - в нас взагалі землі може не лишитися, все поскуповують ті, хто має бабло. А хто в нас в Україні має бабло? - ми ж знаємо... Чи може ти ні?

Вже поскуповували фірташі облгази, ахмєткі обленерго і т.д. А дай продавати землю - зможе з'явитись ще якийсь "земельний магнат". Навіть той же Ляшко, не виключено

Змінено користувачем jack74
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

А ти вважаєш, що якщо ті власники продали б (чи "пропили" б) ту землю, то ми почали б житьи щасливіше?

  Власне тільки в тоталітарних країнах відсутній ринок землі( по суті рабство). Північна Корея,Куба і т.д.

Ринок землі значно пожвавив би нашу економіку. бажаючих в це вкладати черга.
  Якщо ти не в курсі,то земля повним ходом вже продається і купується,тільки за дуууже низькою ціною і  через чорні схеми і хабарі. Оскільки відкритого ринку нема,то немає інвесторів,які не можуть працювати за чорними схемами. 
Люди продають або здають в оренду свої паї за копійки. 
Читав,що за час існування мораторію  більше 80.000 власників землі померли.
Той закон,що пропонувався не ідеальний(можна було б доопрацювати),але нормальний. 
 Наведу тобі власний приклад.

В мене є спадщина земля в  глухеньклму селі в іншій області. Фізично я не можу її обробляти-далеко їздити. За оренду пропонують копійки ,крім того орендар заливає землю хімією або кілька років підрят садить монокультуру. Все це вбиває землю. Бо сенсу йому берегти чужу землю немає. Коли здохне ця,то він візьме в оренду в іншому селіі і так далі. Якби існував відкритий ринок землі,я б зміг би її там продати,а тут ближче до Луцька купити. І обробляти її. Є бажання,є задумки і поки є здоров'я. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апять двацать пять. Вже ж тут той ринок обсмоктали вже з ніг до голови.

Так нє. "Міша всьо х..ня, давай па новай"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, zaHARE сказано:

або здають в оренду свої паї за копійки

ну і чого ж вони "за копійки" її здають? :) І чого ж різко почнуть продавати "за гривні", а не за ті ж "копійки"???

 

20 хвилин тому, zaHARE сказано:

В мене є спадщина земля в  глухеньклму селі в іншій області. Фізично я не можу її обробляти-далеко їздити. За оренду пропонують копійки

те ж саме - з чого ти взяв, що купити в тебе її "фіг-зна-де" хтось запропонує "гривні", а не ті ж самі "копійки"???

Не фантазуй

 

ПиСи:

20 хвилин тому, zaHARE сказано:

Якщо ти не в курсі,то земля повним ходом вже продається і купується

не в курсі, просвіти :) 

Змінено користувачем jack74
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, zaHARE сказал:

Коли здохне ця,то він візьме в оренду в іншому селіі і так далі.

Залишилось тільки знайти десь те інше село.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, volks сказал:

Залишилось тільки знайти десь те інше село.

Паїв в оренду валом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно валом! Тільки тому аграрію не дуже вигідно пускати комбайни "шаховою дошкою", ганяти по шматочках, правда?! гектар тут, сотка там... 

Не переповідай отієї дурні, що нам втюхують "депутати" про 

1 година тому, zaHARE сказано:

орендар заливає землю хімією або кілька років підрят садить монокультуру. Все це вбиває землю. Бо сенсу йому берегти чужу землю немає.

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, jack74 сказал:

звичайно валом! Тільки тому аграрію не дуже вигідно пускати комбайни "шаховою дошкою", ганяти по шматочках, правда?! гектар тут, сотка там... 

Не переповідай отієї дурні, що нам втюхують "депутати" про 

 

я не оповідаю чиєсь. Я кажу про своє.І мова не про соточку. Карочє я зрозумів тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

Паїв в оренду валом. 

Щось я не бачив валом пустуючих щемель. Майже всюди обробляються. Тим більше немає тисяч га вільнтх земель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Щось я не бачив валом пустуючих щемель. Майже всюди обробляються. Тим більше немає тисяч га вільнтх земель.

ти свої яйця поставиш на це? на рахунок тисяч гектарів вільних земель. Давай хоча б на сто баксів поспорим

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Щось я не бачив валом пустуючих щемель. Майже всюди обробляються. Тим більше немає тисяч га вільнтх земель.

Бо ти бачиш те,що при трасі( оце  якраз самі жирні ділянкі,які вже зайняті) і то в межах однієї-двох областей. Крім того,якби в нас працював би відкритий прозорий ринок землі,то був би земельний банк з даними про всі ділянки. Ми б знали хто ,скільки і чим засіває. Де розбалансування ,де концетрація,де відсутня сівозміна і т.д. Зараз анархія.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, jack74 сказал:

А ти вважаєш, що якщо ті власники продали б (чи "пропили" б) ту землю, то ми почали б жити щасливіше? Я, наприклад, не впевнений... Не те, щоб я підтримував Ляшка, в цьому питанні я поки не розбирався досконально, але вважаю, що тут далеееееко не все так просто... Особливо у нас, у постСовку... Вже колись ми "напоприватизовували" типу "свої" підприємства, народ поотримував типу "акції", котрі ділки потім скуповували за копійки в того ж народу, а потім той народ дико обурювався, що ж то "фабрику порізали на металобрухт!". Так і тут - дай народу продати свою землю - в нас взагалі землі може не лишитися, все поскуповують ті, хто має бабло. А хто в нас в Україні має бабло? - ми ж знаємо... Чи може ти ні?

Вже поскуповували фірташі облгази, ахмєткі обленерго і т.д. А дай продавати землю - зможе з'явитись ще якийсь "земельний магнат". Навіть той же Ляшко, не виключено

 

Може краще нехай продати землю чи прозоро здати в оренду за адекватну ціну?

Чому так всі бояться продажу землі? Є бабка наприклад в якої 5 гектар, їй вже за 70 років, продасть наприклад за тисяч 10 баксів, поживе хоть на старості літ як людина, а не на пенсію в 50 доларів. 

 

Чи коли алігархія скупить землю, то вони повинні будуть щось з нею робити, щоб відбити інвестиції. Так само є напевно багато земель де люди не бувають і не оброблають її, вона росте бур'яном, та той бур'ян заражає поле поряд яке хтось обробляє.

 

Чи по принципу діяти не продам бо не хочу, хтось продасть, хтось ні. Я думаю що давно вже великі господарства навимучували землі собі правдами чи не правдами, тому та, що заишиться на розпродажу не так її й багато.

 

Коли почнуть розпродувати землю, то ринок сам сформує ціну на неї. Може бути таке що у малих господарств не вистачить коштів викпуити чи арендвувати ті землі, якими вони розпоряджаються то вони просто лопнуть, а залишаться корпорації.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

ти свої яйця поставиш на це? на рахунок тисяч гектарів вільних земель. Давай хоча б на сто баксів поспорим

Я бачу по свому селі і по сусідніх селах. І по тому, що бачу катаючи по Україні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Я бачу по свому селі і по сусідніх селах. І по тому, що бачу катаючи по Україні.

 

Багато земель не обробляють, але їх вже прибрали до рук. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість Росії можна сміливо писати Україні.

Как выглядели бы европейские города, находись они в России?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...