Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

Хоч тема і зайшла трохи в інше русло, але напишу і свою думку. Вже коли на руках є необхідна сума для купівлі житла (скажемо, хоча б 15-20 тисяч $) - тоді є сенс покласти ці гроші по декільком надійним банкам, а за відсотки (можливо, плюс пару грн доплачувати "своїх") - знімати житло. Тоді це справді мобільність в житті. Нікого не переконую в правильності, сам живу за цим принципом.

Якщо ж таких грошей немає - то починати з іпотечної однушки (я теж з батьками жив довгий час і міг навіть дозволити інколи дівчину привести), а далі розвиватись. Витрачання щомісяця грошей на чужу квартиру - на свою можна так ніколи і не назбирати. А життя може всяк повернутись, може краще буде синиця в руках, ніж журавель в небі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, halcogen сказал:

Молодий вчитель, медсестра, вих. дит. садика і інші працюють за мінімалку. То вони нічого не хочуть робити? Хто ж тоді буде вчити і лікувати ваших дітей??? 

До речі про мінімалку. Був я по справах на біржі. Прийшов мужик, каже - Хочу стати на облік, не можу знайти роботу." Йому кажуть -Окей. Яка спеціальність ? Ким працювали?
- Комірник.
- Є вакансії. Зарплата 6000- 6500грн.
- Нє,то мало,не підходить.
- А яку ви отримували на останній роботі?
- Більшу.
- Офіційно?
- Офіційно 3500грн,
- Тоді ми не можемо Вас взяти на облік.
- Чого? Я ж безробітний.
- Бо ви відмовляєтесь від роботи  зі значно вищою зарплатою,ніж та що у Вас була.
-Добре,давайте телефон і адресу.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, WebTraveller сказал:

От якраз це і відображає назву теми. "Стидоба України". Шо такі важливі професії взагалі не фінансуються.

Ну але знов же, у медсестри, виховательки має бути чоловік, який заробляє і кормить сім"ю. Лікар має добре крім мінімалки всякими "добровільними" внесками

А якщо вчитель - чоловік, то дружина має працювати в податковій? :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

А якщо вчитель - чоловік, то дружина має працювати в податковій? :)

Якось так)) Але чоловіків-вчителів малий відсоток. І більшість з них "рветься" в заучів, директорів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, WebTraveller сказал:

За кордоном багато людей живуть у зйомному житлі все життя і не паряться

  Дивився документалку якраз на цю тему. Там якраз казали,що в часи глобалізації і міграції  все меньше людей бажають мати нерухомість і автомобіль. Покоління 20-35 років надають перевагу мобільності(тобто трохи там пожив,потім переїхав там пожив і т.д кожні 4-5 років),навіть разом з дітьми. Бо  діти так само виростають і не прив'язані до хати,їдуть куди хочуть. Питання власного транспорту також їх не турбує,бо власний транспорт це витрати( парковка,страхування,паливо,екологія і т.д). 

Думаю в нас так само скоро буде. Та і вже є.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

  Дивився документалку якраз на цю тему. Там якраз казали,що в часи глобалізації і міграції  все меньше людей бажають мати нерухомість і автомобіль. Покоління 20-35 років надають перевагу мобільності(тобто трохи там пожив,потім переїхав там пожив і т.д кожні 4-5 років),навіть разом з дітьми. Бо  діти так само виростають і не прив'язані до хати,їдуть куди хочуть. Питання власного транспорту також їх не турбує,бо власний транспорт це витрати( парковка,страхування,паливо,екологія і т.д). 

Думаю в нас так само скоро буде. Та і вже є.

Все правильно

Наші батьки набудували великих хат,  бо думали шо діти там будуть жити і внуки.

А діти повиростали, і їм вже нецікаво, бо й хата "не така" і ремонти вже не ті і всьо не так, бо мода міняється, пріоритети міняються.

І в результаті тепер незнають як ті хатиська отопити і шо з ними робити, бо діти повтікали, живуть своїм життям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, halcogen сказано:

Внутрішня міграція практично не цікава по заробітках.

Все залежить від твоєї спеціалізації і кваліфікації.

Якщо ти заправщик картриджів і встановлювач віндовсів то так, але якщо ти + до того вище середнього володієш хоча б с++ і постійно вдосконалюєш свої навички у вільний час то сумніваюсь.  

І так само в будь якій сфері ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, zaHARE сказано:

  Дивився документалку якраз на цю тему. Там якраз казали,що в часи глобалізації і міграції  все меньше людей бажають мати нерухомість і автомобіль. Покоління 20-35 років надають перевагу мобільності(тобто трохи там пожив,потім переїхав там пожив і т.д кожні 4-5 років),навіть разом з дітьми. Бо  діти так само виростають і не прив'язані до хати,їдуть куди хочуть. Питання власного транспорту також їх не турбує,бо власний транспорт це витрати( парковка,страхування,паливо,екологія і т.д). 

Думаю в нас так само скоро буде. Та і вже є.

Не всім підходить кочовий спосіб життя

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, halcogen сказал:

Не перекручуй. Вчити твоїх дітей хто буде? Чи в тебе є гроші на приватну школу?

Я не про вчителів,а просто до слова про мінімалку,я ж це написав.
Але якщо зачепив за школу,то напишу власну думку. Моїй дитині в школі не цікаво(за виключенням 2-х предметів), рівень подачі матералу ніякий, мультімедійні дошки і плазма( яку ми купували) не використовуються за призначенням, домашніми завданнями завантажують під зав'язку. Відповідно дитина робить кількість не зважаючи на якість,бо часу вникнути нема. Коли якісь складні моменти я їй пояснюю,вона каже- "Тату чому так цікаво нам не розповідають в школі?"
Пропонував їй вчитись вдома,сказала,що поки не готова.
  Скажете що за такі гроші ніхто не захоче карячитись і щось видумувати, така система освіти, якісь методичкі і т.д. Згоден в чомусь,але також знаю,що частина вчителів у нас працює не за покликанням,а тому,що просто крім педухи нікуди було поступати. Є вчителі-новатори, креативщики,фанати . Як наприклад оцей.
Тому я ще в 2014 році писав на "Борді",що потрібно при школах створювати попечительські комітети і окремий рахунок для пожертв. І з цього рахунку доплачувати креативним і топовим вчителям. Заради яких в школу буде черга з учнів і їх батьків-спонсорів.
Інакше школа так і залишиться камерою схову для дитини на пів дня.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, halcogen сказал:

Внутрішня міграція практично не цікава по заробітках. А зовнішня це вже окрема тема. Там є дуже багато нюансів.

Ну так,перший ньюанс для нас це мова і менталітет. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Я не про вчителів,а просто до слова про мінімалку,я ж це написав.
Але якщо зачепив за школу,то напишу власну думку. Моїй дитині в школі не цікаво(за виключенням 2-х предметів), рівень подачі матералу ніякий, мультімедійні дошки і плазма( яку ми купували) не використовуються за призначенням, домашніми завданнями завантажують під зав'язку. Відповідно дитина робить кількість не зважаючи на якість,бо часу вникнути нема. Коли якісь складні моменти я їй пояснюю,вона каже- "Тату чому так цікаво нам не розповідають в школі?"
Пропонував їй вчитись вдома,сказала,що поки не готова.
  Скажете що за такі гроші ніхто не захоче карячитись і щось видумувати, така система освіти, якісь методичкі і т.д. Згоден в чомусь,але також знаю,що частина вчителів у нас працює не за покликанням,а тому,що просто крім педухи нікуди було поступати. Є вчителі-новатори, креативщики,фанати . Як наприклад оцей.
Тому я ще в 2014 році писав на "Борді",що потрібно при школах створювати попечительські комітети і окремий рахунок для пожертв. І з цього рахунку доплачувати креативним і топовим вчителям. Заради яких в школу буде черга з учнів і їх батьків-спонсорів.
Інакше школа так і залишиться камерою схову для дитини на пів дня.

 

Щоб ми розквітли як нація це треба щоб всі вчителі були такі ж мотивовані і викладали на одному рівні. 

Простіше прийняти якийсь закон про акредитацію приватних шкіл. 

Тоді хоч вибір буде, для кого камера схову, для когось школа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Щоб викладачі були мотивовані потрібно підняти їм суттєво зарпплату, особливо молодим. Молодий вчитель сьогодні отримує мінімалку. .

Масових страйків не спостерігається... Значить всім добре, добре бути терпілами  з якого нічого не візмеш, про що й йшла мова раніше :) 

Знову до своєї історії з головуванням в цехкомі: підняли ми бучу предстрайкову, і тут працівників почали жорстко дибати, з часом на перекури, з дотриманням норм і т.д. Але коли за 1тиждень почали трусти всіх на предмет трезвості і вивертати шафки на предмет горілки налагоджувальники, а це 100% чоловіки  здались. Одного здається навіть показово зільнили (але потім назад взяли :) ) Підійшли до мене в курилці і кажуть "ну може вже досить, те що ви тут затіяли? ми народ простий, нам аби працювати/бухати тому хай єбуть аби по морді не били". За 2 тижні я склав повноваження і написав заву про вихід з профспілки за власним бажанням. 

Тому розумію, що низька зарплата не просто так, а все має свою ціну ;) 

Змінено користувачем Ukrainec
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, zaHARE сказал:

який вже вріс в мозги кількох поколінь

А тут ще вибори на носі... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Ukrainec сказал:

***

Тому розумію, що низька зарплата не просто так, а все має свою ціну ;) 

Ну от ти сам здався, а нам розказуєш як треба добиватися. Багато добився?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Oggy сказал:

Хоч тема і зайшла трохи в інше русло, але напишу і свою думку. Вже коли на руках є необхідна сума для купівлі житла (скажемо, хоча б 15-20 тисяч $) - тоді є сенс покласти ці гроші по декільком надійним банкам, а за відсотки (можливо, плюс пару грн доплачувати "своїх") - знімати житло. Тоді це справді мобільність в житті. Нікого не переконую в правильності, сам живу за цим принципом.

Якщо ж таких грошей немає - то починати з іпотечної однушки (я теж з батьками жив довгий час і міг навіть дозволити інколи дівчину привести), а далі розвиватись. Витрачання щомісяця грошей на чужу квартиру - на свою можна так ніколи і не назбирати. А життя може всяк повернутись, може краще буде синиця в руках, ніж журавель в небі.

 

В чому мобільність, що за пару років у вас три буса шмоток буде, і якщо переїзжати вже і зараз - це той ще геморняк буде. Хіба ви нажили тільки пару трусів та пару шкарпеток що влізе в одну спортивну сумку :)

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Підійшли до мене в курилці і кажуть "ну може вже досить, те що ви тут затіяли? ми народ простий, нам аби працювати/бухати тому хай єбуть аби по морді не били". За 2 тижні я склав повноваження і написав заву про вихід з профспілки за власним бажанням. 

Тому розумію, що низька зарплата не просто так, а все має свою ціну ;) 

Це так само як ниють, що штрафи по півзарплати. А не порушувати не пробували?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, nickel сказано:

Ну от ти сам здався, а нам розказуєш як треба добиватися. Багато добився?

на той час 15% до зп. А не піднімали би бучу хрен смоктали б.

Перед керівництвом ми 10% таки ілюзію створили, що контролюємо процес, але опісля самим не раз ставло гидко, коли на твому рівні привселюдно купа людей приходять і висловлюють свої фе... Бо когось 15% десь чимось "ущемило" керівництво, а якби не ми і те "кляте підняття зп" такого не було б. Частина яких не ніц не зачепило 30% самі за компанію єхидно починали нас хаяти. А інші 45% довольні мовчать як телята.

Після цього я нікуди не пішов, просто сказав, що наступного разу ви приходьте, а не я маю вас "будоражити". але це вже інша історія

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MACCEN сказал:

 

В чому мобільність, що за пару років у вас три буса шмоток буде, і якщо переїзжати вже і зараз - це той ще геморняк буде. Хіба ви нажили тільки пару трусів та пару шкарпеток що влізе в одну спортивну сумку :)

Ну якщо проблема перевезення трьох бусів шмоток вас так лякає - тоді питань нема. Та й ціль в житті теж зрозуміла :)

p.s. Перевозив двічі (один раз в інше місто) і окрім шмоток дрібні меблі і посуд - проблем жодних, коробки запакувати/розпакувати - менше половини дня.

Змінено користувачем Oggy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Oggy сказал:

Ну якщо проблема перевезення трьох бусів шмоток вас так лякає - тоді питань нема. Та й ціль в житті теж зрозуміла :)

p.s. Перевозив двічі (один раз в інше місто) і окрім шмоток дрібні меблі і посуд - проблем жодних, коробки запакувати/розпакувати - менше половини дня.

так в основному живуть дві категорії людей : офіцери й цигани :) Циган перевозити не доводилось, нажаль, а скоріше на щастя , а от офіцера з сімьєю довелось, під час строкової служби. Якщо коротко, ті самі цигани, але в військовій формі. Але то моя субьєктивна думка :) Монголо-татари ж не тільки в кацапстані, а й тут свою кочівну кров вприснули :) 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 так в основному живуть дві категорії людей : офіцери й цигани :) Циган перевозити не доводилось, нажаль, а скоріше на щастя , а от офіцера з сімьєю довелось, під час строкової служби. Якщо коротко, ті самі цигани, але в військовій формі. Але то моя субьєктивна думка :) Монголо-татари ж не тільки в кацапстані, а й тут свою кочівну кров вприснули :) 

З Вашої логіки половину Сполучених штатів цигани або військові))) Там поширена практика переїздів. 

Змінено користувачем solovej
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, solovej сказал:

З Вашої логіки половину Сполучених штатів цигани або військові))) Там поширена практика переїздів. 

Цитата

Когда речь заходит о жилье, вспоминается миф о том, что большинство американцев проживают в съемных квартирах и довольно часто переезжают. Такое суждение справедливо далеко не для всех. Американцы стремятся сделать карьеру и именно в связи с этим вынуждены часто перемещаться в пределах этой огромной страны. И в таком случае, да, они предпочитают жить в съемных квартирах или домах. Но это характерно в основном для молодых людей, карьера которых только строится и которые пока не имеют возможности приобрести недвижимость, завести семью и, как говориться, осесть. Американцы, достигшие хороших должностей, как правило, предпочитают приобретать недвижимость. А верхом благополучия считается, когда она уже не в кредите.

Звідси

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, solovej сказал:

З Вашої логіки половину Сполучених штатів цигани або військові))) Там поширена практика переїздів. 

думаю, кожен з нас, бачив вже багато різних американських фільмів, на різну тематику, й якщо дивитись не тільки на суть фільму, а й просто на особливості побуту й інші моменти американського життя, то можна було б помітити *американську мрію*, власний будинок, з *лужайкою* й всім з цього витікаючим ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...