Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, nickel сказано:

Нащо відкладати на гірший варіант на СВОЄ, якщо ЗЙОМНЕ краще

 Не перекручуй. 

3 хвилин тому, nickel сказано:

так зйомна все-таки краще чи гірше?

 Зйомне краще 100% тимчасово( вплоть до 5 років)  якщо ти плануєш на щось більше, ну а як можна докулюпатися до того, що зйомна то це погано(гірше)вибач я не знаю просто.

 Поганого в зйомках я абсолютно нічого не бачу, ну канєшно якщо в тебе зарплата 6-7 тищ( наприклад),а ти знімаєш двушку з молодою дружиною і без дітей за 5500 з «удобствами» за ради кондюхи і модної мікрохвильовки ну то я не знаю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yura-patriot сказал:

 Не перекручуй. 

 Зйомне краще 100% тимчасово( вплоть до 5 років)  якщо ти плануєш на щось більше, ну а як можна докулюпатися до того, що зйомна то це погано(гірше)вибач я не знаю просто.

 Поганого в зйомках я абсолютно нічого не бачу, ну канєшно якщо в тебе зарплата 6-7 тищ( наприклад),а ти знімаєш двушку з молодою дружиною і без дітей за 5500 з «удобствами» за ради кондюхи і модної мікрохвильовки ну то я не знаю. 

"Зйомне краще 100%" за ЩО? В тебе є своє житло, просто тобі в кайф жити в чужому? Чи в тебе вибору немає - живеш в чужому, поки на своє збираєш. То яка квартира краща зйомна чи своя? Якщо зйомна, то накуя ти на свою збираєш/збирав? Я нічого не перекручую, я тебе зрозуміти не можу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ukrainec сказано:

А точно, залишається лиш набухатись на остннє)))

Так було.Я теж може так би поступав, але моя старушка...(старушка то є жінка.Вона в мене на 7 років молодша, тому я її називаю старушка) С...ка моск виносила за кожну зустріч "старого друга":)

Змінено користувачем iiron
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

"Зйомне краще 100%" за ЩО? В тебе є своє житло, просто тобі в кайф жити в чужому? Чи в тебе вибору немає - живеш в чужому, поки на своє збираєш. То яка квартира краща зйомна чи своя? Якщо зйомна, то накуя ти на свою збираєш/збирав? Я нічого не перекручую, я тебе зрозуміти не можу.

 Розмова десь там у вас вапщето розпочалася за «однушку», так ось , я за своє, що краще не купляти однушку і вкладати туда гроші в ремонти всякі там і знати, що ти хоч щось більше, краще( як на мене)перебутися на «некрутих» зйомках однушних і купити за пару років таке як ти і хотів наприклад трьошку, звісно якщо ти таку хотів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, iiron сказано:

Так було.Я теж може так би поступав, але моя старушка... С...ка моск виносила за кожну зустріч "старого друга":)

Ну вони такі... Ну я от не бухаю, практично, ніби моїх доходів вистачає, щоб вона не вкалувала на роботі, а їй теж інколи щось не подобається. :)

Але мова не про те, питання на який рівень доходів хочеш вийти саме ти. Чи бракне в тебе духу, самоконтролю, щоб не піти в паб і не набухатися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ukrainec сказано:

Ну вони такі... Ну я от не бухаю, практично, ніби моїх доходів вистачає, щоб вона не вкалувала на роботі, а їй теж інколи щось не подобається. :)

Але мова не про те, питання на який рівень доходів хочеш вийти саме ти. Чи бракне в тебе духу, самоконтролю, щоб не піти в паб і не набухатися.

 

Як цитував тут на борді один розумний чоловік іншого розумного чоловіка - щасливий той - кому вистачає.Мені вистачало завжди.Зараз вистачає, при папєрєдіках вистачало, і  в 90-х вистачало (а судимість з 90- х вже погашена:))Моя старушка з її методами не дасть розслабитись, але заначка в надійному місці(на роботі, цілодобово доступна), але більше турбує не матеріальний стан в цій кріїні, а так сказать моральний.Нинішня влада прийшла на крові небесної сотні + не знаю скільки інвалідів.Небуло в них морального, тай ніякого права творити такі чудеса.Як-би однотуровий вибрасвя на звичайних строкових виборах мені булоби нас..ть на політику.Я давно для себе роблю псигологічний портрет українця і раю тут не чекаю.Але те що відбувається це явний перебор.Думаю навіть папєрєднікі гідніше себе вели під час війни.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, yura-patriot сказал:

 Розмова десь там у вас вапщето розпочалася за «однушку», так ось , я за своє, що краще не купляти однушку і вкладати туда гроші в ремонти всякі там і знати, що ти хоч щось більше, краще( як на мене)перебутися на «некрутих» зйомках однушних і купити за пару років таке як ти і хотів наприклад трьошку, звісно якщо ти таку хотів. 

Розмова вапщето була про житло, а не про однушку, якщо точно, чи реально житло своє купити при зарплаті в 500 баксів. І якщо ти уважно читав, то це я доводив, що реально купити житло, а мій опонент доводив зворотнє. Отже якщо і реально купити однушку з такої зп, то так само реально купити і двушку і трьошку, це лише питання часу і хотєлкі. 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вже взяти іпотеку якщо є така можливість чим знімати житло. Так переплата і так далі. Але якщо знімати то постійно переплачуєш, живеш на чемоданах, і витрачаєш ці гроші в пусту. Тому якщо віднестись до мождивлсті взяти в іпотеку не хороми, а реальні квадратні метри за адекватну для вас ціну (якщо ви в змозі її платити), то можна віднестись до того що ця квартира теж в оренді, але теоритично може колись якщо все буде добре стане вашою -- це кращий варіант чим жити постійно в режимі "звалити за пару днів кудись". 

 

Та й світ не стоїть на місці інфляція їсть гривню (якщо гривенвий кредит) і шанс росте виплатити кредит швидше, звичайно при певних умовах, але якщо у вас не буде грошей взагалі, то й на орендованій квартирі не зомжете жити, і вже якщо попандос буде то іпотечну можна здати (кантуватись у батьків, якщо є така можливість) і жити далі.

 

Ціна між орендою і виплатою по кредиту мінімальна.

Наприклад кредит на 16 тисяч доларів квартира з кометичним ремонтом, стане вам в $16000 +  $1000 десь на оформлення і так далі). Далі 5000 десь віддаєте банку, і 11000 вам розбивають на 10 років, тоді виходить приблизно 6600 грн в місяць.

 

Зараз оренда житла стартує від 4000 грн. і вище. Так якщо у вас нема капіталу прийдеться позичати десь на перший внесок, але всеодно це краще чим жити на арендованому житлі й викидати ті самі 4000 грн., що в любий момент вам хазяїн скаже або виїзжати або буде 5000 грн. і ви подивитесь що виїхати це анріал (шмоткі поки вивезеш і так далі, ще й знайти квартиру не так легко в потрібному районі коли треба вже і зараз).

Змінено користувачем MACCEN
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

Своя однушка гірше ніж зйомна?

 

Як на мене гірше. Я 6 років жив на зйомній, нічого страшного.

А от як жити в однушці, якшо є хоча б одна дитина, старше 6-ти років не зовсім розумію

Хоча знаю шо так багато живуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

Отак просто... взяти і заробляти більше?

:sm110:

Просто нічого не буває. Але заробити в Луцьку можна. Явно більше 200 баксів.

А якшо сидіти і чекати поки хтось покличе в тепле місце, то звичайно нічого не складеться в житті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.12.2018 в 19:21, igorgame сказал:

Це по нашому, по українські :) Головне віща влада пропіарилась, а простим людям проблеми і незручності, топи за "покращення" далі...

З цим я згоден,спочатку зроби ,відтестуй місяць-два,а потім хвались. Це не по українські,це-совок,який вже вріс в мозги кількох поколінь.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, WebTraveller сказал:
 

Як на мене гірше. Я 6 років жив на зйомній, нічого страшного.

А от як жити в однушці, якшо є хоча б одна дитина, старше 6-ти років не зовсім розумію

Хоча знаю шо так багато живуть

Я щось, мабуть, упускаю, бо ніяк не можу зрозуміти чим краще жити в зйомній однушці ніж в своїй однушці? Від чого ви там кайф ловите?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, WebTraveller сказал:

Просто нічого не буває. Але заробити в Луцьку можна. Явно більше 200 баксів.

Кхм... Спочатку мова йшла про 500 баксів... Це якби "явно більше 200 баксів"... 

1 час назад, WebTraveller сказал:

А якшо сидіти і чекати поки хтось покличе в тепле місце, то звичайно нічого не складеться в житті

От мені просто цікаво, ви (не ти один так говориш) реально думаєте, що люди з малими зарплатами сидять і нічого не роблять, а власнику/директору похер, що працівник нічого не робить? 

Особисто ти за скільки часу вийшов на достатній для твоєї сім'ї заробіток? Початок відрахунку беремо від моменту закінчення школи або відколи ти почав самостійно заробляти, якщо ти заради цього кинув школу. Я потім поясню чому я це питаю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

З цим я згоден,спочатку зроби ,відтестуй місяць-два,а потім хвались. Це не по українські,це-совок,який вже вріс в мозги кількох поколінь.

Це не совок, це вибори на носі.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, nickel сказал:

Це не совок, це вибори на носі.

  та вибори в нас це перманентний стан)))).  Я просто пам'ятаю оте совітське "ДАЙОШ!!!!!" До якоїсь дати,події і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, zaHARE сказал:

  та вибори в нас це перманентний стан)))).  Я просто пам'ятаю оте совітське "ДАЙОШ!!!!!" До якоїсь дати,події і т.д.

Після минулих виборів Петя роки три на таких заходах не з'являвся, а тепер, коли вибори на носі, то мусить і на відкриття 5км дороги їздити і на пуск рейсового рейкового автобуса, бо інших здобутків не густо. А влада як наркотик, добровільно ще жоден не кинув.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, nickel сказал:

Я щось, мабуть, упускаю, бо ніяк не можу зрозуміти чим краще жити в зйомній однушці ніж в своїй однушці? Від чого ви там кайф ловите?

Краще жити в зйомній двушці. Лічно я жив 6 років у великій зйомній двушці

Хоча б тому, що поки назбираються гроші на ту ж однушку, десь треба жити. А з батьками не завжди варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zaHARE сказано:

  та вибори в нас це перманентний стан)))).  Я просто пам'ятаю оте совітське "ДАЙОШ!!!!!" До якоїсь дати,події і т.д.

повірте, на заході те ж саме... по своїй роботі бачу, що вони там ще більше займаються очковтиранням перед керівництвом ніж певно совєти. На заході своєчасність виконання не менш важлива ніж якість. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, nickel сказал:

Кхм... Спочатку мова йшла про 500 баксів... Це якби "явно більше 200 баксів"... 

От мені просто цікаво, ви (не ти один так говориш) реально думаєте, що люди з малими зарплатами сидять і нічого не роблять, а власнику/директору похер, що працівник нічого не робить? 

Особисто ти за скільки часу вийшов на достатній для твоєї сім'ї заробіток? Початок відрахунку беремо від моменту закінчення школи або відколи ти почав самостійно заробляти, якщо ти заради цього кинув школу. Я потім поясню чому я це питаю.

Про 200 баксів я написав, тому що тут хтось (не помню хто, не хочеться листати), написав шо якшо шеф не підніме зп до 200 баксів, то піде в бруківщики

Тобто є люди які працюють на мінімальну (напевно) і нічого не хочуть робити, щоб заробляти більше.

 

По другому питанню. Інститут покинув на 3-му курсі. Не цікаво там було. Може тому що це був Біотехнічний, одна назва а не інститут.

На достатній заробіток я вийшов років в 22, одружився в 25, в 27 купив нове авто.

При цьому весь час працював на різних фірмах і не боявся їх кидати, шоб мати шось краще. Причому кидав, не будучи 100% впевнений шо там все піде по плану, так як початкові умови були гірші ніж поточна робота, але були якісь перспективи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, WebTraveller сказал:

Краще жити в зйомній двушці. Лічно я жив 6 років у великій зйомній двушці

Хоча б тому, що поки назбираються гроші на ту ж однушку, десь треба жити. А з батьками не завжди варіант

Ще краще жити в зйомному будинку. Чо нє?

Вже забули вихідні дані: Чи реально купити власне житло при зп 500 баксів?

Ясно що краще жити в більшому житлі, навіть якщо воно не твоє, але ж ми на квартиру відкладаємо. І стараємося чим швидше. А швидше буде якщо більше зекономиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Вже забули вихідні дані: Чи реально купити власне житло при зп 500 баксів?

Так вроді ж дойшли до висновку шо реально. Якшо багато років у всьому собі відказувати

За кордоном багато людей живуть у зйомному житлі все життя і не паряться

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, nickel сказал:

Після минулих виборів Петя роки три на таких заходах не з'являвся, а тепер, коли вибори на носі, то мусить і на відкриття 5км дороги їздити і на пуск рейсового рейкового автобуса, бо інших здобутків не густо. А влада як наркотик, добровільно ще жоден не кинув.

Ну,я думаю,якби ти приймав би участь у виборчих перегонах,то також робив би все,що тобі кажуть піарщики.  Бо  навіть якщо ти 100% класний,чесний і розумний,але про це знають тільки твої рідні і друзі,то вибори ти програєш. 
Такий закон жанру.  хоча іноді вони так перегібають,шо тошнить.  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, WebTraveller сказал:

За кордоном багато людей живуть у зйомному житлі все життя і не паряться

За кордоном все більш-менш відбалансовано. І ціни на житло, і на оренду, і зарплати. Ми ще тільки йдемо до того, надіюсь.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, halcogen сказал:

Молодий вчитель, медсестра, вих. дит. садика і інші працюють за мінімалку. То вони нічого не хочуть робити? Хто ж тоді буде вчити і лікувати ваших дітей??? 

От якраз це і відображає назву теми. "Стидоба України". Шо такі важливі професії взагалі не фінансуються.

Ну але знов же, у медсестри, виховательки має бути чоловік, який заробляє і кормить сім"ю. Лікар має добре крім мінімалки всякими "добровільними" внесками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...