Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, jack74 сказал:

Десь на початку "незалежності", коли я на ЕТМ проходив практику, а потім і писав диплом (в ті "мутні" часи, коли людям тулили "акції" різних підприємств, а потім ділки ті акції скуповували), німці хотіли "купити" цей приладобудівний завод. Але тодішнє керівництво задерло носа, стало в позу, послало німців подалі, і ... в результаті маємо те, шо маємо. Так що "реформи", а тим більше "тепер", до цього відношення не мають.

Замєчатільна історія, але висновок... В минулому році йшов дощ, тому сьогодні фломастери подорожчали.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, твій сарказм до мого "висновку" відноситься? То поясни.

Бо як на мене, то ти просто перефразував мій висновок про пост risenseven-а 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, jack74 сказал:

nickel, твій сарказм до мого "висновку" відноситься? То поясни.

Бо як на мене, то ти просто перефразував мій висновок про пост risenseven-а 

Так, до твого. Що тут пояснювати? Зв'язку між сьогоднішнім закриттям і небажанням продаватися німцям 25 років тому немає, звідси й сарказм на таку думку. Власники-німці не гарантують його вічну роботу. Німці навіть скоріше закриють, якщо існування заводу буде  економічно недоцільним, сентиментів до нього у них не виникне. Сіменс мобайл проіснував менше ніж наш завод за незалежної України, а радянське минуле я й не згадую. І це з таким потужним тилом як Сіменс АГ і його фінансами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про спеціально продумане збанкротування ніхто ніколи не чув? Почекаємо-подивимося хто його купить і за скільки. Щось мені здається, скоро ми там побачимо якусь "Карамель"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЕТМ сидів на оборонних замовленнях, були цілі "закриті" цеха. Керівництво звикло до постійних держзамовлень за суперцінами, а тут бац - нова влада ввела ProZorro з тендерами і виявилось, що технології середини 20-го століття за ціною крила від Боінга нікому не треба. Ай яка пагана влада! 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Так, до твого. Що тут пояснювати? Зв'язку між сьогоднішнім закриттям і небажанням продаватися німцям 25 років тому немає, звідси й сарказм на таку думку. Власники-німці не гарантують його вічну роботу. Німці навіть скоріше ...

Мдааа... До чого тут німці?! Я мову вів про дерев'янне керівництво, котре, в результаті, й привело завод до того, що сьогодні є

Але ж читати слова простіше, ніж думати зміст, правда. Шкода, що малюнків нема, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jack74 сказал:

німці хотіли "купити" цей приладобудівний завод. Але тодішнє керівництво задерло носа, стало в позу, послало німців подалі, і ... в результаті маємо те, шо маємо.

11 минут назад, jack74 сказал:

Мдааа... До чого тут німці?!

А хз до чого. Це ж ти їх згадав.

 

11 минут назад, jack74 сказал:

Я мову вів про дерев'янне керівництво, котре, в результаті, й привело завод до того, що сьогодні є

25 років пливли і нарешті втонули. Сраний Сіменс м. стільки не проплив. Там мабуть взагалі тупаки одні працювали.

11 минут назад, jack74 сказал:

Але ж читати слова простіше, ніж думати зміст, правда. Шкода, що малюнків нема, нє?

Обідився? Видихай, бобер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається ми рано похоронили ЕТМ. В новинах ніде про закриття ні слова, лише про страйк.  Якщо вірити народним приметам, то буде жити довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.10.2017 в 19:42, volks сказал:

А мене в цій аварії вибісило зовсім інше:

Після ДТП у Харкові посилять контроль на дорогах

Тобто, до вчорашнього дня все було зашибісь і всім було покуй, що за рік на дорогах гинуть тисячі. Як завжди. А як тільки стається ЧП, то відразу в нас виявляється, що половину ліфтів взагалі експлуатувати не можна, боєприпаси на складах зберігається і охороняються хєр знає як, а на дорогах взагалі звіздєц твориться і тд. по інших сферах. А найгірше, що через декілька тижнів всім і далі буде покуй.

І знову ж те саме. Поки щось не станеться - ніхто ніх€ра не робить.

У Києві перевірять усіх перевізників через ДТП з маршруткою

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Лидер антимайдана в Харькове Сергей Юдаев оказался на свободе, после того, как был амнистирован Киевским райсудом.  Сначала суд вынес ему максимальный срок и тут же отпустил на волю

 

http://korrespondent.net/city/kharkov/3904081-sud-otpustyl-lydera-kharkovskoho-antymaidana

 

*facepalm*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Savage сказал:

значить однієї *русської весни* було замало :( Нічого так не провокує до наступного злочину, як безнаказанність за попередній. З оточуючими теж саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, la20 сказал:

закон хєроїні рулить.

щоб той закон  застосувати, мабуть *случайно* справу затягнули

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, la20 сказано:

закон хєроїні рулить.

який закон? якої хєроїні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, case_l сказал:

який закон? якої хєроїні?

 

А по посиланню не варіант перейти?

 

Цитата

Учтя его отбытое наказание в СИЗО, что он находился в следственном изоляторе на стадии досудебного расследования и рассмотрения дела в суде, кроме того, применив к нему закон Савченко, суд применил к обвиняемому закон об амнистии

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компанія Rothschild майже за 100 мільйонів допоможе розділити "Нафтогаз"

 

Будуть консультувати як розділити штучного монополіста. Гроші з'явились через необґрунтоване збільшення вартості власного газу, вирішили потратити таким чином. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В загибелі 4 "політологів" на Варшавській трасі  у Вересні слідчі виявили руку Москви, а виконавцем виявився заморожений агент - 29 річний водій лісовоза з Костопільського району.:D

http://radiotrek.rv.ua/articles/ruka_moskvy_dotyagnulasya_do_rivnenshchyny_i_vbyla_vidomyh_politologiv_foto_220908.html

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДФС призупинено 469 тис податкових накладних на суму понад 10 млрд грн

 

Цитувати

В Україні станом на сьогодні ДФС призупинено 468810 податкових накладних/розрахунків коригування на суму 10 205 632 тис. грн ПДВ. 

Ситуація з масовим блокуванням податкових накладних стала настільки критичною, що підприємства реального сектора економіки змушені масово зупиняти роботу. Завдяки системі автоматичного блокування, яка працює на підставі наказу Мінфіну, практично заблокована діяльність підприємств середнього і малого бізнесу. При цьому зупинити "схемщиків", як це спочатку декларувалося Мінфіном, так і не вдалося. 

 

Мудаки-налоговики хочуть отримувати відкати. Стара як світ практика наших фіскалів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Закарпатті лісничі вбили рись і виставили фото мертвої тварини в соцмережі

https://styler.rbc.ua/ukr/zhizn/ostavit-ruk-zakarpate-lesniki-ubili-rys-hvastalis-1510667937.html

23472467_1491927644217890_80399871651048

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...