Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

7 годин тому, halcogen сказано:

І кому реально знадобилися знання по скороченню дробів на керівній посаді? 90% йдуть в ВНЗ не за знаннями, а щоб отримати корочку (диплом), який можливо ніколи так і не пригодиться )

Скорочення дробів у рівнянні взагалі нікому не треба у повсякденному житті як і вся та фігня, що була у тесті, фактично тест заради тесту.

Змінено користувачем case_l
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, case_l сказано:

Скорочення дробів у рівнянні взагалі нікому не треба у повсякденному житті як і вся та фігня, що була у тесті, фактично тест заради тесту.

Це просто ще один пройоб нашої системи освіти - вони не вчать використовувати отримані знання. А математика це економіка (особиста також).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Це просто ще один пройоб нашої системи освіти - вони не вчать використовувати отримані знання. А математика це економіка (особиста також).

економіка це економіка, бо начебто в ссср давали норм мат. знання, та економіка в сраці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

Скорочення дробів у рівнянні взагалі нікому не треба у повсякденному житті як і вся та фігня, що була у тесті, фактично тест заради тесту.

Та 99%шкільної програми в повсякденному житті не треба. Тому пропоную в садочку вчити читати і писати буковки. І достатньо. Рахувати не треба вміти. Для того є калькулятор. Грамотно писати - також. То ж не диктант.

І відразу після садочка в Польщу на яблука чи на завод.

І взагалі, судячи з результатів,

10 часов назад, rl72 сказал:

56% учасників не знають, що сила вітру залежить від різниці атмосферного тиску, а не від інших зазначених факторів.

незабаром цю фразу будуть вважати не комедійною, а освітьо-пізнавальною:

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, case_l сказал:

економіка це економіка, бо начебто в ссср давали норм мат. знання, та економіка в сраці.

Економіка економікою, а от судячи з того, як люди попадають в опу з кредитами і мікрокредитами, читання і математику в школі проіпали.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, volks сказал:

Економіка економікою, а от судячи з того, як люди попадають в опу з кредитами і мікрокредитами, читання і математику в школі проіпали.

 

Капєц логіка)). Тобто це люди винні, що їх постійно мають банки і олігархи при владі? Що ті змінюють правила гри на ходу і керують економікою так, що курс скаче в тридорого? Є такий анекдот по темі:

- Ти ж у банківській сфері працюєш. Хочу кредит оформити.
- Знаєш, у мафії можна в борг взяти.
- Та ти що, я ж не самогубець! Скажи мені як найкращий друг, який банк вибрати?
- Як друг раджу: у мафії візьми.

 

А на рахунок тестів...Я наприклад, читання і математику, знав на відмінно в школі, та й взагалі всі предмети... І якщо взяти ті питання в тесті, що приводилися в цитаті вище, так я більше половини не знаю правильні відповіді...і що, це заважає мені жити, заробляти нормальні гроші і бути хорошою людиною?

Змінено користувачем Юріч
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Юріч сказал:

Капєц логіка)). Тобто це люди винні, що їх постійно мають банки і олігархи при владі? Що ті змінюють правила гри на ходу і керують економікою так, що курс скаче в тридорого?

значні скачки курсу були декілька разів, а в опу з кредитами попадають щодня. Ніхто не відміняє скотності влади на протязі всієї незалежності України, але відсоток ідіотів, які не вміють чи не хочуть читати увжно договори й рахувати платежі, теж таки доволі високий, бо як інакше спостерігати, коли людина за пьять умовних копійок пів міста оббігає, але спокійно переплачує по 50 і більше відсотків за річ, без якої цілком міг би обійтися ?

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Юріч сказал:

Капєц логіка)). Тобто це люди винні, що їх постійно мають банки

Ну да. Вони ж самі кредити беруть. Їх ніхто не примушує. Крім виняткових випадків.

26 минут назад, Юріч сказал:

Я наприклад, читання і математику, знав на відмінно в школі, та й взагалі всі предмети... І якщо взяти ті питання в тесті, що приводилися в цитаті вище, так я більше половини не знаю правильні відповіді...і що, це заважає мені жити, заробляти нормальні гроші і бути хорошою людиною?

Аналогічно. Але. Я ще можу зрозуміти, коли не знають, в якому океані течія, але не знати, чому дме вітер і не вміти скорити елементарний дріб. Ну блін...

200 млрд в рік на вітер.

Змінено користувачем volks
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, MANJAK11 сказал:

значні скачки курсу були декілька разів, а в опу з кредитами попадають щодня. Ніхто не відміняє скотності влади на протязі всієї незалежності України, але відсоток ідіотів, які не вміють чи не хочуть читати увжно договори й рахувати платежі, теж таки доволі високий, бо як інакше спостерігати, коли людина за пьять умовних копійок пів міста оббігає, але спокійно переплачує по 50 і більше відсотків за річ, без якої цілком міг би обійтися ?

 

Нє, ну придурків скрізь хватає, дехто розраховує на свою "стабільну" зарплату і часто попадає...І ще оте попадання більше від нашого менталітету, схапати побільше... Наприклад, моя знайома, мама в якої справно слала гроші з-за кордону, взяла в кредит чотирикімнатну квартиру, вгатила купу бабла в ремонт всієї квартири...їх було троє в сім'ї, нахріна тобі 4-кімнатна квартира? Потім мама захворіла, приїхала додому і піпєц...гроші на лікування, квартира з молотка, купа боргів і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, case_l сказано:

економіка це економіка, бо начебто в ссср давали норм мат. знання, та економіка в сраці.

Тоді так само знання були відірвані від їх практичного використання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Barugan сказал:

а є список хто складав ці тести? хотілось би побачити

Тести до оцінки знань не мають ніякого відношення взагалі. Бо можна вгадати, дійти до правильної відповіді, виключивши неправильні. 

Має бути запитання, на яке учень має написати відповідь. Тоді буде реальна оцінка знань.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Тести до оцінки знань не мають ніякого відношення взагалі. Бо можна вгадати, дійти до правильної відповіді, виключивши неправильні. 

Має бути запитання, на яке учень має написати відповідь. Тоді буде реальна оцінка знань.

І це до дупи також. Бо мають навчити оперувати інформацією. Цінність не в енциклопедичних знаннях, а у вмінні їх застосувати та при потребі знаходити. Учням потрібно давати практичні завдання, а не знання формул та правил перевіряти.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україну визнали найгіршою країною Європи за умовами для ведення бізнесу

 

Цитувати

У рейтингу, складеному Асоціацією європейських торгово-промислових палат (Eurochambres), Україна, як і в минулому році, замикає список з 46 країн континенту, отримавши 48 балів.
З сусідів України у рейтингу «Найкращі європейські країни для бізнесу» в поточному році знову вище за всіх виявилася Польща, щоправда, погіршила свої показники – тепер вона займає 19-е місце. Словаччина залишилася 25-ою, Румунія опустилася на 27-у позицію, Білорусь піднялася на 31-е місце, Угорщина – впала на 32-е, а Росія покращила свої покажчики до рівня Молдови – дві країни ділять між собою 42-ю позицію.

Як і в минулому році, перше місце в рейтингу займає Данія, Норвегія піднялася на друге місце, третю позицію утримує Фінляндія, - повідомляє Свідок.

Eurochambres – незалежна організація, що представляє інтереси національних і міжнародних компаній, що ведуть бізнес в Європі.

При складанні рейтингу враховується оцінка загального бізнес-середовища, законодавства, державної політики, соціального клімату і умов, які можуть служити перешкодою для діяльності приватного сектору.

Рейтинг охоплює 46 країн. Кожній країні надається оцінка за стобальною шкалою. Найвищий бал присуджується країні з найкращими умовами ведення бізнесу.

Питання стоїть не у грошах і певно не у розмірі податків. Головна біда в наших чиновниках, прокурорах, мусорах, суддях. Біда в тому, що депутати мають бізнеса, які захищають всіма можливими способами - законами, митом, акцизами, ліцензіями.

Тому маємо таке:

На закупки в Польщу, або Які товари в Україні дорожчі і чому

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або дорожні служби Костополя  не знають ПДР, або хтось дуже хотів заробити на знаках.

20180823_171445.thumb.jpg.6e76f66f82de49cb40b1e06adac808b8.jpg

І таке на багатьох виїздах з дворів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Санкції-нє?;)

Спойлер

i.gifSnymok6_500.jpgi.gif

Snymok5.jpgi.gif

Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні реально захотілося битись головою в кермо.

Отож, на Перець ФМ час від часу запускають короткі пізнавальні повідомлення. Сьогодні почув наступне:

"99% маси Сонячної системи сконцентровано в планеті Сонце."

  • Збентежений 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, halcogen сказал:

Сонце це зірка, а так все ніби правильно )

Підпис "Ваш кеп" забув поставити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

За год – с июля 2017 года по июль 2018 года – социальный белый хлеб подорожал в среднем по стране на 28%, или на 3,4 грн. 

До речі, так. Але цьогорічне подорожчання буде не дивним, бо півліта була засуха, а в жнива щоденні дощі.

А от куряче філе сьогодні по 105 грн взагалі жесть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз напишуть, що я порохофіл... ;)

Але... Сьогодні на Еспрессо-ТВ один економіст резонно запитав: А хтось сказав наскільки виросли зрЯплати? (це не грам.помилка, то констатація, що підняли бюджетникам, та для збільшення надходження податків).

ЗІ. повірте, я прекрасно знаю, що "штучне" підняття зарплати не є показником економічного розвитку, швидше навпаки. Але не люблю однобокості у висвітленні...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Volyniaka said:

Зараз напишуть, що я порохофіл... ;)

Але... Сьогодні на Еспрессо-ТВ один економіст резонно запитав: А хтось сказав наскільки виросли зрЯплати? (це не грам.помилка, то констатація, що підняли бюджетникам, та для збільшення надходження податків).

ЗІ. повірте, я прекрасно знаю, що "штучне" підняття зарплати не є показником економічного розвитку, швидше навпаки. Але не люблю однобокості у висвітленні...

 

Угу, вчителям, лікарям і іншим трутням штучно підняли зряплату до космічних 200-300 євро за місяць. Це й призвело до подорожчання всього: від хліба і курячого філе, до долара і євро.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це головна стидоба України... коли журналісти показують сюжет як травлять Українців на головному каналі на всю Україну, визивають поліцію - а вона навіть не приїжає на виклик...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Volyniaka сказал:

прекрасно знаю, що "штучне" підняття зарплати не є показником економічного розвитку, швидше навпаки. 

А як підняття зп бюджетникам може бути не штучним? Самі ж зарплати не піднімуться.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рахункова палата має претензії до 70 млн, витрачених на Євробачення

Ну а як без цього, а "попіляти"... :) Стидоття! Де ми живемо? Вже ніхто навіть не дивується і всі мовчать... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Майже половина, з закуплених для МВС гвинтокрилів, виявились б/в.

https://cfts.org.ua/news/2018/09/04/pochti_polovina_iz_55_zakupaemykh_ukrainoy_vertoletov_airbus_budet_b_u_49221?tg_rhash=317eb407c8ab00

Беркут будуть б/у перевозити. Ці гвинтокрили їм потрібні для швидкого реагування на заворушення в регіонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, sergkots сказано:

Беркут будуть б/у перевозити. Ці гвинтокрили їм потрібні для швидкого реагування на заворушення в регіонах.

А як беркут в б/в не долетить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...