Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

38 минут назад, Stinger сказал:

Порівнюючи податкове навантаження - однозначно, Україна виграє.

А можна конкретніше?

 

9 минут назад, halcogen сказал:

7-1=6. А тепер скажіть - куди діти тих 6 працівників? Відправити на біржу?

Шикарна логіка. Пропоную залучити ще з десяток людей. Так і безробіття подолаємо.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

а айтішнік сука бомж походу ))

Його Ді по блату на роботу влаштовував, щоб мати за що доньку в американському університеті в Києві вчити.)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

щось я не зрозумів, столяр, слюсар, сантехнік в Німеччині заробляє від 2 до 3 тис євро, а айтішник 1500 ? вротмнєногі

 

навіть помічник сідєлки КАРЛ заробляє від 1600 до 2000 євро, а айтішнік сука бомж походу ))

 

ти особисто пробував шукати роботу слюсаря - сантехніка за 3000 ойро? чи ти про того сантехніка, що в фільмах показують?

 

менеджер в мережі магазинів меблів (1800 ойро). і це не в перший місяць роботи. а вже на третьому році. магазин (один з десяти мережі) по площі як наш ПортСіті.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.04.2018 в 17:45, halcogen сказал:

Ви не зрозуміли месіджа. Я вище наводив факт про те, що місцева влада забила болт і цього року не пофарбувата огорожу на мості по Шевченка. Цього року обійшлося тим, що нагнали туди людей, вони створили видимість роботи, тільки витерли його ганчірям і все, по домам. Навіщо я плачу налоги цій державі? Не бачу результату! 

Крім того, досі не обрізані дерева і не нанесена дорожна розмітка.

Змінено користувачем Ivanna
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, rl72 сказал:

 

ти особисто пробував шукати роботу слюсаря - сантехніка за 3000 ойро? чи ти про того сантехніка, що в фільмах показують?

 

менеджер в мережі магазинів меблів (1800 ойро). і це не в перший місяць роботи. а вже на третьому році. магазин (один з десяти мережі) по площі як наш ПортСіті.  

тобто там вакансії для красоти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

у відео? я його не дивився.

а ну да, не дивно. Раптом заразу зради підхопиш, тре бути дуже перебірливим і берегтися

Змінено користувачем MANJAK11
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швагро - звичайний працівник на фабриці по шліфуванні нержавійки, має зарплату 3000€

 Зарплата за одну і ту саму роботу також залежить і від Федеральної землі де працюєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а ну да, не дивно. Раптом заразу зради підхопиш, тре бути дуже перебірливим і берегтися

 

та мені якби пох що там за зрада в тебе у відео.

я тобі реальну зарплату реальної, особисто знайомої людини, назвав.

мені пропонували підсобником 1400-1500 ойро грязними. при умові базового знання німецької.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, R01and сказано:

Швагро - звичайний працівник на фабриці по шліфуванні нержавійки, має зарплату 3000€

 Зарплата за одну і ту саму роботу також залежить і від Федеральної землі де працюєте.

 

а як на рахунок шкідливості для здоров'я роботи на такій фабриці? скільки становить доплата? в союзі молоко давали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди за декілька років мозгових тренінгів наблатикались бачити виключно переможеньку і тут медицина вже щось безсила зробити. Ні для кого не секрет що педерація наш головний торгівельний партнер на 4 році чи то війни, (чи ми собі думаємо що то війна, а це не війна, а Головнокомандувач вважає якось інакше.) Є така інфографіка:

30708086_1731055290307309_62141780278326

Це карта, яка показує головних торгівельних партнерів кожної з країн. Порохоботи кричать - дураки, статистику дивіться, ЄС переважає рашу. Я не зміг пояснити Ді, що немає такої країни ЄС, а рф нажаль є. Дійсно, якщо скласти сумарний торгівельний баланс всіх країн Європи, то раша ніби і не лідер, але чи то коректно отак маніпулювати країнами, союзами? Особисто я вважаю що ні. І фури, які курсують між Луцьком і Львовом тому підтвердження: одна польська, дві білоруські і чотири кацапські випали по дорозі зі Львова на Луцьк вчора.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rl72 сказано:

 

а як на рахунок шкідливості для здоров'я роботи на такій фабриці? скільки становить доплата? в союзі молоко давали

Там лише завантажують в машину сировину і забирають на виході готову продукцію, тож не вручну шліфують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, R01and сказано:

Там лише завантажують в машину сировину і забирають на виході готову продукцію, тож не вручну шліфують.

 

:huh:

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

тобто там вакансії для красоти ?

Не знаю як там у ввеликих містах, але  я бачив німців за 50 від яких тхне за 5м  і які як таргани копошаться в насипах з розпродажами в Lidli. 

Що  для мене вчергове було  показово то магазин типу АЛЛО 1 продавець; магазин типу "комвсесвіт" 1 продавець; в лідлі тьотка 50років на роклі завезла товар в торгову залу, поправила цінники завезла роклу і гоу на касу (їх 3 на весь зал типу середньостатистичного колібріса, рухаються швидко, посміхаються хальокають і чусають всім); в провінцівному промисловому магазині величиною як 2 епіцентра по залу 2 лише продавці-менеджери решта лише 2 касири і контролер-охоронець (до речі черв"яки на риболовлю навіть там продають). В 2-х пивно-винний магазинчиках величиною типу того що в нас в центрі по 1 продавцю який в той же час вантажник-менеджер- і ще й на монітор з камерами з залу поглядує). Термінали, каси, сканери, вітрини все теж саме що в нас. 

Ну і власне виробництво, ціль мого візиту, кінцевий продукт виготовляється на лінії де в зміну працюють 4 німаки, але якщо хтось захворіє і не вийде то 3, а якщо дуже сутужно то в 2х за це вже їм доплачують. Тепер в нас, такий же продукт виготовляємо, верстатів "лише" на 20% більше, продукції стілки ж скільки і в нас, як ви думаєте скільки людей працює? 13...16!

 

А тепер проаналізуйте і пригадайте як це все воно в вас. Чот в нас не те...

Тобто, що і писав  Stinger продуктивність праці в нас не та.  Мо звідсіля і ЗП береться? ХЗ?!

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, rl72 сказано:

 

а як на рахунок шкідливості для здоров'я роботи на такій фабриці? скільки становить доплата? в союзі молоко давали

Мені колись р.10 назад на спільних зборах профспілок довго довелося шведу пояснювати, а як це може бути? Врешті перекладачка якось пояснила йому, на що він відповів: "ми таких умов не створюємо і не допускаємо".

Зараз коли пишу якесь техзавдання для нього є стандартний бланк, там є пункт "безпека" і всього одна строчка, обладнання має відповідати стандарту "CE", я навіть не задумався що це таке, але на минулому тижні мені пояснили, все промислове обладнання в європі має мати таке позначення. Це якраз і говорить, що верстат безпечний і не створює шкідливих факторів на працівника.

Якщо цього немає і працівник на ньому працює, і якщо раптом профком, комісія чи сам працівник виявлять це то офігенний штраф накладється на роботодавця! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карамба - як ковток свіжого повітря, давно ти про мене байок не писав :) я аж заскучав

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, rl72 сказал:

 

та мені якби пох що там за зрада в тебе у відео.

я тобі реальну зарплату реальної, особисто знайомої людини, назвав.

мені пропонували підсобником 1400-1500 ойро грязними. при умові базового знання німецької.

 

 

мені от цікаво, ти розумієш, наскільки ідіотом ти виглядаєш, обсуждаючи предмет розмови, з тим предметом не ознайомившись ?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

мені от цікаво, ти розумієш, наскільки ідіотом ти виглядаєш, обсуждаючи предмет розмови, з тим предметом не ознайомившись ?

Мені якби пох на твою думку, яка основана на якомусь відео.

Бо доказів, що те що там показують правда, - 50/50.

З власного досвіду. Колеги іздили в РП, обіцяна зп від 12 зл. Офіційна. По факту, щоб заробити і привезти щось додому, треба ібошити по 12 годин 6 днів, бо реальність троха відрізняється від очікування .

Як в анекдоті про екскурсію в пекло)

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, rl72 сказал:

обіцяна зп від 12 зл. Офіційна.

А по факту яка була?

9 минут назад, rl72 сказал:

бо реальність троха відрізняється від дійсності.

Якби реальність і дійсність то одне і те ж.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А по факту яка була?

Якби реальність і дійсність то одне і те ж.

Звичайно, що менша) 

Виправив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, rl72 сказал:

Звичайно, що менша) 

Менша - це поняття розтягнуте. Бо 11,5 і 5 - це менше ніж 12

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, щодо якості життя рекомендую хороший сайт

По моїм спостереженням - відображає реальну ситуацію на 80% (мав можливість порівняти вживу 3 міста: Краків, Дортмунд і Львів)

 

upd1. Податки: з 6000zl в Польщі нетто отримуєш 4200-4300. Україна (рахував тут, курс 7,72) - 37287.60. Виходить приблизно 4500грн різниці в сторону України. Непогано, враховуючи нижчі ціни на багато продуктів тут. Німеччина: 3000євро брутто - 2200 нетто.

 

upd2. Підприємства наші теж починають пропонувати медстраховки (звісно, рівень поки бажає кращого). Але на одну сторону терезів ставити хорошу медстраховку, на другу - необхідність працювати 10-12год 6 (інколи, навіть 7 за "подвійну") днів - рівновага навряд буде.

Змінено користувачем Fahrenheit
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Fahrenheit сказано:

Німеччина: 3000євро брутто - 2200 нетто.

та ну нафіг, там що, податки треба платити???

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...