Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

 

4 годин тому, halcogen сказано:

Кожен рік перед Пасхою прибирали і красили огорожу вздовж моста на Шевченка. Не знаю, чи покрали фарбу, чи всі в Польшу посвалювали і нікому фарбувати, але такої безвідповідальності вже давно не було. Короче - стидоба і зрада )

Надіюсь, що хоч до 9 травня виправляться і приведуть все в порядок. Як не як, а також велике свято.

Чомусь в Німеччині та в західній польщі для таких споруд використовують оцинковане залізо? Можливо вони знають ціну тупої робітничої праці?

43 хвилин тому, Adis сказано:

Всі в польші, чехії, данії, голандії,серед знайомих тьма, і сам на пару місяців їзжу. Ця країна переворюється на північну корею, де кім чен ін відправляє людей на заробітки.Тут зарплати людей робітничих професій просто нульові, а це основний стовп будьякої економіки, в нас нажаль цього ніхто нерозуміє, тому скоро відчуваю будуть дуже великі проблеми через дефіцит робітників, в усіх галузях окрім юристів та менеджерів.

Своїми очима бачив як бригада лісорубів з 7 осіб вирізала за не повний день гектар лісу, все акуратно вивезла, територію зачистили і 10 соток пеньків викорчували. 

Бо основну виручку приносять технології.

Спойлер

 

через 500 м за ними вже нова посадка ведеться. Продуктивність не та...  

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мене вчергове намагалися переконати, що давай проведемо "модернізацію": купимо корбу на верстат за 3,2млн.грн. і посадимо людину, щоб кожні 5...10 хв підкручувала розмір, але після моєї пропозиції піти купити смартфон з дисковим набором наш діалог закінчився.

Мислення не те, вірніш те, ще минуле... Воно не погане і не хороше, але не те

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Adis сказал:

Всі в польші, чехії, данії, голандії,серед знайомих тьма, і сам на пару місяців їзжу. Ця країна переворюється на північну корею, де кім чен ін відправляє людей на заробітки.Тут зарплати людей робітничих професій просто нульові, а це основний стовп будьякої економіки, в нас нажаль цього ніхто нерозуміє, тому скоро відчуваю будуть дуже великі проблеми через дефіцит робітників, в усіх галузях окрім юристів та менеджерів.

@Adis проблеми вже є, дуже важко знайти дійсно кваліфікований персонал, приходить молодь яка нічого не вміє. І та молодь вчиться, набуває досвід та звільняється. Поки менегери вважають що це нормально, кваліфіковані ІТР в жахові від цього.

Поки директори та власники не зрозуміють що ПЛАТИТИ ТРЕБА ДОСТОЙНО, ця проблема відсутності кваліфікованих кадрів,їх міграції за кордон, буде тільки посилюватись

@Ukrainec дивно що на станку за таку суму виникли такі серйозні проблеми що потрібно корбу :) Невже щось настільки серйозне здохло, що іншого виходу немає?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Electronshik сказано:

 

@Ukrainec дивно що на станку за таку суму виникли такі серйозні проблеми що потрібно корбу :) Невже щось настільки серйозне здохло, що іншого виходу немає?

 

Ніц не здохло, просто так є передбачено заводом виробником 197Х, його справді італійці модернізовують (пихають Sinumerik 840d, нову пневматику, гідру всі діла), але корбу з мавпою  хотіли лишити бо просто не знають можливостей серво.  Там ще багато косяків, які можна виправити софтово, але процес простоює і втрачає продуктивність бо люди досі роблять дурну роботу руками бо лише так знають, і це якраз про це історія.

Манагари вони такі... Одні манагари навколо.

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, halcogen сказано:

3,2 млн грн великі гроші. Реалії такі, що треба 100 раз прорахувати доцільність модернізації обладнання в Україні з її ризиками. Тай заплати низькі в порівнянні з Європою. Інколи буває вигідніше посадити трьох пенсіонерів за мінімалку чим щось модернізувати.

Інколи, але буває - не буває  не берем. Я про конкретний випадок. І все через те що писав 

 

1 година тому, Electronshik сказано:

@Adis проблеми вже є, дуже важко знайти дійсно кваліфікований персонал, приходить молодь яка нічого не вміє. І та молодь вчиться, набуває досвід та звільняється. Поки менегери вважають що це нормально, 

Молодь виходить в життя з ілюзіями, стати манагером, до 23...25 отримує "по зубам" інтелекту, скочується і самим продвинутим вважає поїздку за кордон на всі тяжкі замість власного розвитку. 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, rl72 сказал:

ага. а ще 1 травня теж велике свято:D

Так, в Європі 1 травня - це реально велике свято робітників і профспілок і не дай вам Боже його у них забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

самим продвинутим вважає поїздку за кордон на всі тяжкі замість власного розвитку

Через скільки років розвитку і з якою відповідальністю ця молодь зможе досягнути тут тієї зарплати, яку там платять за елементарну роботу, для якої не потрібно ні знань, ні навичок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Adis сказал:

Всі в польші, чехії, данії, голандії,серед знайомих тьма, і сам на пару місяців їзжу. Ця країна переворюється на північну корею, де кім чен ін відправляє людей на заробітки.Тут зарплати людей робітничих професій просто нульові, а це основний стовп будьякої економіки, в нас нажаль цього ніхто нерозуміє, тому скоро відчуваю будуть дуже великі проблеми через дефіцит робітників, в усіх галузях окрім юристів та менеджерів.

Цей дефіцит уже катастрофічний, люди приходять на співбесіди і кінці розмови виявляється, що у більшлсті випадках працювати або не хочуть, або тупо немає ніяких знань і навичок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, volks сказано:

Через скільки років розвитку і з якою відповідальністю ця молодь зможе досягнути тут тієї зарплати, яку там платять за елементарну роботу, для якої не потрібно ні знань, ні навичок?

ХЗ? Залежить від здібностей організму у верхній його частині і що більш головніше: наполегливості:

 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Ukrainec сказал:

ХЗ?

А там це можна мати вже і без зусиль. Вся проблема в оплаті праці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, volks сказано:

А там це можна мати вже і без зусиль. Вся проблема в оплаті праці.

Так, але і там можна мати значно більше якщо прикласти аналогічних зусиль.

Це все говорить, що ми справді ліниві, бо не хочемо вчитися.

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec простий приклад, був взятий з одного з сайтів про роботу.

Робота: пакувальник. В нас 5к максимум (може й більше но не набагато), за кордоном у Польщі, якщо вірити тому сайту вийде приблизно 20к

Про який розвиток може йти мова?

Звичайно, якщо ти можеш, і знаєш мову, то там заробиш не 20к а набагато більше, якщо знайдеш де.

Тут манагари поки вважають що в нас під забором стоїть натовп професіоналів, які будуть працювати за копійки. Сам чув як один з вищих манагарів на одній фірмі обурливо казав: "В наших працівників дуже завищені вимоги на зарплату". Що ж коли ці манагари залишаться самі, може тоді до них дійде. Але дуже сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Electronshik сказано:

@Ukrainec простий приклад, був взятий з одного з сайтів про роботу.

Робота: пакувальник. В нас 5к максимум (може й більше но не набагато), за кордоном у Польщі, якщо вірити тому сайту вийде приблизно 20к

Про який розвиток може йти мова?

Звичайно, якщо ти можеш, і знаєш мову, то там заробиш не 20к а набагато більше, якщо знайдеш де.

Тут манагари поки вважають що в нас під забором стоїть натовп професіоналів, які будуть працювати за копійки. Сам чув як один з вищих манагарів на одній фірмі обурливо казав: "В наших працівників дуже завищені вимоги на зарплату". Що ж коли ці манагари залишаться самі, може тоді до них дійде. Але дуже сумніваюсь.

Ринок диктує попит і пропозицію...

все що можу сказати

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Electronshik сказано:

Що ж коли ці манагари залишаться самі, може тоді до них дійде

Не дійде.

Скоріш буде так згодом. Серед тих хто ще не втік виберуть контингент на підвищену зарплатню, але завантажать роботою як за трьох і тоді будуть казати: "В наших працівників дуже завищенні вимоги щодо виробничих нормативів". Ліниві тобто.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, легко вам сидячи в Луцьку розмірковувати про 20 тисяч "там" і жадібних роботодавців тут. Дійсно, частенько наші співвітчизники виходять на 2100зл мінімалки так як великий ринок праці, яка не вимагає високих знань і вмінь.

Але будемо відверті, щоб хоч пару сотень заощадити і привезти в Україну - працівнику прийдеться жити мало не в бараці і працювати по 10-12 год/6дн. Таке вас приваблює?

Звісно, є ще галузь іт і праця із зп понад 3000, але тут вже треба знання та досвід. А така людина і в Луцьку матиме хороші гроші.

Змінено користувачем Sky Net
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, halcogen сказано:

Не матиме, не нада ля-ля.

Співчуваю. Говорю як з особистого, так і досвіду рідних та друзів (працюємо в промисловості на різних категоріях посад, без звязків і за "білу" зп).

Змінено користувачем Sky Net
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, halcogen сказано:

Не матиме, не нада ля-ля.

В ІТ не матиме? Нормальний айтішнік навіть в Луцьку заробляє 25000 грн, а професіонал - 100к і більше.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю чому мені так не щастить? я не ІТшник, але на работа юа. мені пропонують 30000, 40000, але треба їхати в Харків, Київ, або Дніпро. Ну ще є дохлі пропозиції на 25000 з Одеси і Львова. З Луцька пропозицій немає,  лише пропозиції з Модерн відповідають на 80% мому резюме без зазначення ЗП. 

Наш теперішній український партнер непристойно натякав мені перейти до них і ЗП не обідити, бля, але для цього теж тра переїхати в Київ, або в якесь східне місто. Ще є партнери, якщо в мене доля складеться  з пошуком роботи і я до них звернусь, то думаю теж мене працевлаштують з ЗП в 15-20к.грн для початку. але знову ж таки треба буде переїхати мінімум у Львів.

Також по внутрішньокорпоративні мережі бачу, що є для мене пропозиції роботи по азії (декілька), Мексика, Німеччина, Швеція (про рівень ЗП по них не знаю) 

______________

Тобто прокачений скілс не проблема з працевлаштуванням навіть в Україні. Проблема наважитися зірватися з усидженого місця, бо це ж треба підривати не лише себе, а дружину дітей, що інколи є не так вже і легко. А на особисті пориви дружина каже: "їдь але лише через розлучення". Так і сиджу де є, але в принциппі в загальному теж немає на що жалітися :) 

За кордоном люд не такий усиджений, як в нас. Мало хто прив"язується з роботою до місця проживання. 

 

 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колишня колега з сім"єю в повному складі, з Івано-Франківська переїхала працювати у Львів, потім подала резюме і переїхала нас в Луцьк, тут за 5р доросла до керівника підрозділу, далі на вищу посаду на завод джабіл біля Чернівців. Колега, що знею від нас поїхав в Чернівці зараз в тій же корпорації, але в Польші. Зараз на роботу наших зве: в цій темі

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, halcogen сказано:

З ІТ в  мене три знайомих, всі сидять в Німетчині. Назад їхати не планують.

В мене брат - айтішник досить високого рівня. За бугор не виїхав лише за сімейних обставин (всі друзі вже там). Але є нюанси.

В Європі рядовий айтішнік отримує з/п як прибиральниця. Для нас - високу, для них - ні. В нас той самий айтішник отримує майже таку саму, але є одне але - він живе у країні з однією з найнижчих "цін на життя". Тобто в якійсь Німеччині 1500 євро і 500 баксів в Україні - це абсолютно різна зарплатня. На ПМЖ за 1500 люди просто виживають, на 500 в нас - ні в чому собі не відмовляють.

А крутий спец може працювати будь де, але в нас - жити як олігарх. 

Це я до того, що не все так радужно там і не все так пагано тут. Це тіпа я повністю згоден з Вовою "Українцем".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, halcogen сказал:

Всі начальниками не можуть бути.

А неначальники також хочуть їсти і десь мають жити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, halcogen сказано:

Є ще такий нюанс. Працюєш закордоном, платиш там податки, гуляєш по місту і розумієш куди йдуть твої податки, все чисто, культурно, вимито, вилизано, мінімум хамства. Так і хочеться жити в тій країні. Приїдеш в Україну і зрада зрадою, прям пороблено тут! 

"Порошенко" зрадник плює та паскудить скрізь, бички і пляшки лише після нього лишаються; фарбу яку видали щоб пафарбувати паркан 2/3банки додому заніс і т. д.;  хамить в магазинах, та структурах - теж він.

Країну треба любити, яка вона є і пробувати змінювати по своїй подобі. А не егоїстично тікати.

Взагалі Європа це скупчення Єгоїстів, які схильні до виродження. Німеччина, одна з основ Євросоюзу від"ємну тенденцію росту населення. Як на мене як мінімум показником здорового суспільства є примноження нації, а не егоїстична самореалізація на тлі майнового збагачення.

але хз? можливо я помиляюсь бо світ гавно і ми скоро всі помрем? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, halcogen сказано:

Ви не зрозуміли месіджа. Я вище наводив факт про те, що місцева влада забила болт і цього року не пофарбувата огорожу на мості по Шевченка. Цього року обійшлося тим, що нагнали туди людей, вони створили видимість роботи, тільки витерли його ганчірям і все, по домам. Навіщо я плачу налоги цій державі? Не бачу результату! 

На рєформи і покращення, ну і за життя по новому, шо ніпанятна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, halcogen сказал:

Навіщо я плачу налоги цій державі?

А до чого тут держава? Це міська влада, яка живе з нами в одному місті і ми ж її і вибрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, halcogen сказал:

Добре, нехай буде міська влада, яка є частиною державної влади. Суть то не міняється.

Міська влада до державної влади ну абсолютно ніякого відношення не має. Треба писати прямо - народ в нас - гівно і з гівняним менталітетом.

  • Збентежений 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...