Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, rl72 сказал:

 

а, точно. я ж тут маю за всю владу (і законодавчу, і виконавчу, і судову) відповідь дати. ти з цими питаннями адресою не помилився?

 

а про те, хто працює менше чи більше цифри он там вище говорять краще

 

 Ці питання були риторичні. По суті своїй вони і є відповіді. А на рахунок цифер - що знову по новій будемо все переводити в долари? Да уж...

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

 

 Ці питання були риторичні. По суті своїй вони і є відповіді. А на рахунок цифер - що знову по новій будемо все переводити в долари? Да уж...

 

ага, в нас як проводити реформи правильно знають навіть таксисти. тільки їм ніколи, бо вони мають баранку крутити )))

так я дані про ВВП в доларах і навів. нічого й переводити не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

ага, в нас як проводити реформи правильно знають навіть таксисти. тільки їм ніколи, бо вони мають баранку крутити )))

так я дані про ВВП в доларах і навів. нічого й переводити не треба

 

Та тут мова не про те що, правильно неправильно, мова про те, щоб взагалі проводити реформи, а не зображати бурну діяльність. Не потрібно зараз мені наводити статистики, циферки на бумагах і тому подібне. Реформи кожен українець має відчувати на собі, а саме покращення свого життя.

На рахунок ВВП. А то нічого що в нас все в гривнях, а ВВП рахується в доларах? І порівнюється в доларах? Це те ж саме, що з продуктами, один в один.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже просто ору в голосіну з цієї теми. Базарники, автомеханіки та інші "таксисти" розмірковують про ВВП та геополітику :))) То просто свято якесь. Пацани, ваші домисли - рівня Шарикова, "взять і падєліть".

А те, що штати йшли по своєму шляху 200 років, Польща пройшла через шокову терапію через 20 років, а ми 25 років йшли в абсолютно протилежному напрямку - вам нічого не говорить? :)

 

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Юріч сказано:

 

А я що десь писав, що ти проти того, щоб в мене зарплата була 2500 євро? Ти чого весь час з'їзджаєш з суті розмови? Ти ж тут печеш за владу, що в нас чуть лі не краще ніж за кордоном, цінами тут намагаєшся маніпулювати, переводиш їх ціни в євро на наші гривні і рівняєш з нашими цінами. Я тобі просто довожу по пунктам протилежне, але ти кожного разу переходиш на нову тему, з продуктів на мобільний зв'язок,  з мобільного зв'язку на автомобілі...далі куди? І кожного разу, по кожній статті витрат, твої доводи мімо. Я сам на себе працюю, мені не потрібен роботодавець. Як ти думаєш, я можу в наших реаліях підвищити собі зарплату до 2500 євро в місяць? В людей наших є платоспроможність, щоб підвищити в рази ціни на мої послуги? А машини 2000го року в нас теж по 1000 євро можуть вартувати без всяких блях? 

 

@Юріч

а тепер ще раз перечитай ось це моє повідомлення

і скажи де ти там прочитав

Цитувати

печеш за владу, що в нас чуть лі не краще ніж за кордоном, цінами тут намагаєшся маніпулювати, переводиш їх ціни в євро на наші гривні і рівняєш з нашими цінами.

 

чи може в цьому повідомленні я таке написав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

я вже просто ору в голосіну з цієї теми. Базарники, автомеханіки та інші "таксисти" розмірковують про ВВП та геополітику :))) То просто свято якесь. Пацани, ваші домисли - рівня Шарикова, "взять і падєліть".

А те, що штати йшли по своєму шляху 200 років, Польща пройшла через шокову терапію через 20 років, а ми 25 років йшли в абсолютно протилежному напрямку - вам нічого не говорить? :)

 

 

поляків реформи навчили масло на хліб мазати так, щоб цей бутер просвічувався. інколи навіть разом з ковбасою.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

8 годин тому, rl72 сказано:

 

 з чого береться зарплата? в італійця і в українця.

варіант надрукувати овердохера гривень і видати всім зарплату в 75000 грн. в місяць не проканає

 

Причому тут зарплата, там автомобілі дешевше коштують.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, difoto сказано:

а ми 25 років йшли в абсолютно протилежному напрямку - вам нічого не говорить? :)

 

Всі дебіли знають, що порошенко вже добрий десяток років брав в цьому безпосередню участь з того часу, як його в парламент привів медведчук. І ціни на автомобілі такі, бо порох займався їх виробництвом.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

 

поляків реформи навчили масло на хліб мазати так, щоб цей бутер просвічувався. інколи навіть разом з ковбасою.

 

там в той час олігархи не жирували як у нас зараз.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.03.2018 в 11:49, alexvvv сказал:

Якщо замість поганого Порошенка прийде хороша Юля, то Косюк не отримає дотацій із держбюджету і яйця стануть ще дорожчі.

А яким боком Косюк до яєць?

 

В 26.03.2018 в 20:53, case_l сказал:
В 26.03.2018 в 20:39, rl72 сказал:

тому, що для італійця експлуатація такого авто починає вилітати в таку копієчку, що йому вигідніше взяти нову

пруф?

Знайомі робили буса для українця, який живе в Італії. Там йому нарахували 1100 €, а в нас це обійшлось в 100 чи 200.(вже не пам'ятаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, volks сказано:

Знайомі робили буса для українця, який живе в Італії. Там йому нарахували 1100 €, а в нас це обійшлось в 100 чи 200.(вже не пам'ятаю)

Скільки коштує робота прибиральниці в нас і в Італії? Різниця в 5 чи 10 разів? 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, case_l сказал:

Скільки коштує робота прибиральниці в нас і в Італії? Різниця в 5 чи 10 разів? 

Так і в автомеханіка така ж різниця. Тому і машини такі дешеві. Бо коли автомобіль починає потрохи сипатися, то його ремонти виходять золоті. Тому і німці техніку викидають, а не ремонтують, бо за роботу мвйстру потрібно заплатити більше, ніж вона коштує.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Тому і німці техніку викидають, а не ремонтують, бо за роботу мвйстру потрібно заплатити більше, ніж вона коштує.

Вони викидають і не ремонтують бо висока зарплата і вся техніка там дешевша ніж у нас.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, case_l сказал:

Вони викидають і не ремонтують бо висока зарплата і вся техніка там дешевша ніж у нас.

Припустимо, в тебе зп 15000. В тебе зламалась річ, яка коштує 1000. Ти побіжиш купляти нову, якщо її ремонт буде коштувати 300?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Припустимо, в тебе зп 15000. В тебе зламалась річ, яка коштує 1000. Ти побіжиш купляти нову, якщо її ремонт буде коштувати 300?

А в тому і справа, вони там можуть обирати що завгодно, в залежності від того які таракани в голові, а в нас вибору немає.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
2 годин тому, halcogen сказано:

Популізм він такий, ги-ги )

То не популізм, а такий далекоглядний план по зменшенню безробіття в Україні.

Он ,як казав Петро Олексійович, дякуючи безвізу в Україні зменшився рівень безробіття за рахунок українських "гастарбайтерів".

А тут ціла черга буде на будівництво бази на Місяці.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.04.2018 at 13:36, halcogen сказано:

Популізм він такий, ги-ги )

https://news.finance.ua/ru/news/-/424151/ukraina-postroit-bazu-na-lune

 

Там же написано: спільно з Європейським космічним агентством... Може вони нашим на аутсорсинг кавалок роботи скинули по проекту?

Та і КБ "Південне" задіяне в європейських прожектах... Все таки наші ракети їм потрібні.

Можна підсміюватись, звичайно, але це явно не "Стидоба України" ІМХО

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це зрозуміло. Путін здохне, ішак буде головним транспортним засобом в Москві... ))

Але, сподіваюсь, КБ "Південне" існуватиме, як філіал контори Маска!  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мєчти" мають здатність збуватись. Особисто в цьому переконався... (якщо, звісно,не край мрій то Ай-фон 9 )) )

Змінено користувачем Volyniaka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Volyniaka сказал:

Це зрозуміло. Путін здохне, ішак буде головним транспортним засобом в Москві... ))

Тобто Путін - хороший президент, якщо зараз транспорт в Москві кращий ніж в Києві, а коли здохне, то будуть на ішаках їздити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Тобто Путін - хороший президент, якщо зараз транспорт в Москві кращий ніж в Києві, а коли здохне, то будуть на ішаках їздити?

Це твій, так би мовити,  логічний висновок ... (у кожного ж свої асоціації ;) )

Я лише з гумором продовжив притчу про віслюка й падишаха...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Кожен рік перед Пасхою прибирали і красили огорожу вздовж моста на Шевченка. Не знаю, чи покрали фарбу, чи всі в Польшу посвалювали і нікому фарбувати, але такої безвідповідальності вже давно не було. Короче - стидоба і зрада )

Надіюсь, що хоч до 9 травня виправляться і приведуть все в порядок. Як не як, а також велике свято.

ага. а ще 1 травня теж велике свято:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, halcogen сказал:

Не знаю, чи покрали фарбу, чи всі в Польшу посвалювали і нікому фарбувати, але такої безвідповідальності вже давно не було

Мабуть проблема в тому, що рання Пасха. Фактично був лише тиждень нормальної погоди.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Adis сказал:

Ця країна переворюється на північну корею, де кім чен ін відправляє людей на заробітки.

З Північної Кореї їздять на заробітки?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...