Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Adis сказано:

дайте  середньостатистичному українцю таку зарплату то це будуть самі щасливі люди в європі, навіть у великих містах далеко не у всіх така зарплата.

Заработная плата президента Украины Петра Порошенко за февраль 2018 года составила 28 тысяч гривен.

Об этом говорится в ответе Государственного управления делами на запрос Украинских Новостей.

"Заработная плата Президента Украины Порошенко П. А. за февраль 2018 года начислена в размере 28 000 гривен", - сказано в нем.

С начисленной зарплаты выплачено 5 460 гривен обязательных налогов и сборов.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, halcogen сказано:

З якої радості хліб по 11  доларів і комуналка 3200? Може вам ще маршрутку по 5 грн :D

Бо економіка то така штука, що все взаємопов"язано доходи-ціни-робочі місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Бо економіка то така штука, що все взаємопов"язано доходи-ціни-робочі місця

У такому разі яйця в Америці мають бути золотими 

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Бо економіка то така штука, що все взаємопов"язано доходи-ціни-робочі місця

А можеш розгорнуто описати причинно наслідковий зв'язок формування таких цін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що в США яйця коштують недорого це не новина, але те, що бірюков такий довб@йоб не підозрював :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, bormotuha сказано:

У такому разі яйця в Америці мають бути золотими 

Ні, там справді ринкова економіка. Я писав про фантастичне припущення якщо завтра враз ЗП раптом станене така про яку ви писали. До того щоб зп і цини були такі ж треба важко до цього доходити, а не щоб хтось комусь щось "дав".

 

1 хвилина тому, sergkots сказано:

А можеш розгорнуто описати причинно наслідковий зв'язок формування таких цін?

Можу, але немає натхнення, ну і зайнятий зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Adis сказано:

 Чого в польші можна затаритися на 500грн краще ніж в тамтамі, а зарплата в них вище? 

 

Бо конкретних товарів випускається більше ніж в людей грошей на цю продукцію. Та й думаєш поляки щасливі від свого рівня життя? Думаєш ніхто не їде далі на захід?

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Бо конкретних товарів випускається більше ніж в людей грошей грошей на цю продукцію.

У нас люди недоїдають, але прилавки заповнені, значить також має бути надлишок продукції.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, case_l сказано:

У нас люди недоїдають, але прилавки заповнені, значить також має бути надлишок продукції.

Часи змінилися, тепер: "хто не працює той не їсть" ;) 

13 хвилин тому, Adis сказано:

 

Я вам розкажу коротко сам, я в 2016 році їздив одного разу з знайомим за компанію в Маріуполь, по справах, знаєте, що я там побачив, жахливу екологію і немає чим дихати, і суцільне засилля реклами ахметова і його підконтрольні заводи, більше нічого суттєвого в місті немає, олігархи це як пухлина вони руйнують  країну нічого не модернізуючи, і руйнують уявлення людей про нормальну економіку, тому  й виходять потім такі думки в людей як у вас, ми не можем жити краще бо це погано буде, а тим часом саме на цій ідеї хтось заробляє свої мільярди.

Ну і я не сперечастимусь, дводити тут мені ніц не треба: ми живемо в країні монополій, але в той же час ми багато, що можемо, але робимо. Вірніш робимо, але малюсінькими кроками :) 

 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жити краще - це на твою думку більше купувати? І ти думаєш, що від того коли все скупиш те, що зараз не можеш на свої нинішні доходи купити ти станеш щасливим?  Дідька!

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Adis сказано:

Це навіть не монополії хоч і це теж, це уже феодальний олігархат,  в 90-х були в рекеті і скуповували майнові сертифікати великої промисловості або вибивали,  і мінімум вклавши в модернізацію і з дешевою робочою силою за 2 десятки років заробили величезні статки,  що взмозі скупити цілий держ апарат і з рештою це вони і вдало роблять.

Так. Ну і ...? 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, sergkots сказал:

Я без блату брав молодіжку.

 

Та ладно, справжню молодіжку на термін до 30 років під 3% річних?

А якщо маєте 1 дитину – звільняєтесь від сплати відсотків за користування кредитом,

А якщо маєте 2 дітей, за рахунок бюджетних коштів погашається 25 відсотків суми зобов’язань за кредитом,

А якщо 3 і більше дітей, погашається 50 відсотків суми зобов’язань за кредитом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Жити краще - це на твою думку більше купувати? І ти думаєш що від того коли все скупиш те, що зараз не можеш на свої нинішні доходи купити ти станеш щасливим?  Дідька!

Жити краще це мати вибір та можливість. Мати вибір товарів та можливість їх купити. Мати вибір де вчитись та оплатити навчання. Вибір де відпочивати та заплатити за це.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Prot сказано:

 

Та ладно, справжню молодіжку на термін до 30 років під 3% річних?

А якщо маєте 1 дитину – звільняєтесь від сплати відсотків за користування кредитом,

А якщо маєте 2 дітей, за рахунок бюджетних коштів погашається 25 відсотків суми зобов’язань за кредитом,

А якщо 3 і більше дітей, погашається 50 відсотків суми зобов’язань за кредитом...

В 2005 році були інші умови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Adis сказано:

усе щоб люди між собою сварилися і жили фальшивими ідеями, бо тоді їм так краще правити.

ніхто і не свариться, лише 1.5 порохобота, але воні на весь форум

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

10 хвилин тому, Adis сказано:

Це могло б бути обєднуючим фактором для людей, але олігархічне лоббі робить усе щоб люди між собою сварилися і жили фальшивими ідеями, бо тоді їм так краще правити.

 Сумно, але приємно, що все більше і більше людей цим цікавиться та це розуміє. :) 

 

Але ти  себе позиціонуєш  "об"єднуючий елемент" який слідує "правильним" ідеям: 

10 хвилин тому, Adis сказано:

конкретити як це подолати ніхто не пропонує, лише слідують їхнім правилам гри, це замкнуте коло якесь

 

чи ще якось? 

 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Adis сказано:

Я вам можу сказати річ яка вам несподобається, але цей олігархат і колишній партійний апарат срср який виріс на ідеях  ми влада а це народ наш покірний, написав нам конституцію, половина норм з якеї недіє, і згодом укріпившись у владі і економіці вони почали  формувати нам закони за якими ми живемо,  і українці зараз тільки з величезним тиском  і протестами можуть щось домогтися, і то з цим явищем вони навчилися боротися, закидують гроші у протести і вони розходяться, а причина в тому бідність,  а як подолати бідність в Україні я незнаю, бо це світова проблема. А просто рішення підірвати чи розстріляти наволоч, вони уже показали, що з цим буде і Савченко це зіграла, тому я вам кажу відверто я незнаю, що робити і навіть уявлення не маю як з цього кола вийти, просити допомоги за кордоном то вже обпеклися,   бо ми їм не треба, росія забрала все, що хотіла, а для америки ми інвестиційно не привабливі,  лише як засіб впливу на росію і не більше.

Багато слів чергових після яких можна розплакатись і впасти в депресію від безвиходу.

 

17 хвилин тому, Adis сказано:

... я вам кажу відверто я незнаю, що робити і навіть уявлення не маю як з цього кола вийти...

я маю, але  для цього треба вийти за рамки "звичайного".  При цьому тут і в житті тебе будуть називати: ідіотом, порохоботом, чи проплаченим. :) 

 

 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Ukrainec said:

 

я маю, але  для цього треба вийти за рамки "звичайного".

 

 

Тю, та які там "за рамки". Як заповідав дідусь Азаров, треба припиняти скиглити, а брати лопату і вперед з піснею. Ось і весь рецепт "щастя", еге ж? ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

В 2005 році були інші умови.

 

Та ну?) 

В частині 5 статті 10, а саме про процент і про те що держава звільняє від погашення, а інколи і погашає до 50% зміни не вносилися від 05.02.1993

Закон України Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні  (Ст.10 Ч.5)

 

Може ви писали про програму доступного житла (30*70), тоді можливо, але це не пільгове кредитування молодих сімей під 3%.

Змінено користувачем Prot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, yu2007 сказано:

чесно не розумію, що саме ти хотів сказати

 

Тобто той креативний яйцекрад, про якого ти написав на попередній сторінці, однак займався б крадіжками, навіть маючи сьогодні зарплату 1000 баксів?

 

так, є певна категорія людей, яка навіть незважаючи на зарплату в 1000 дол, все рівно буде щось "примучувати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, bormotuha сказано:

У такому разі яйця в Америці мають бути золотими 

 

 

3 годин тому, case_l сказано:

Те що в США яйця коштують недорого це не новина, але те, що бірюков такий довб@йоб не підозрював :)

 

про довбо@бів і дешеві яйця

 

On 01.03.2018 at 06:18, Waver сказано:

Ніяких блогерів не слухав, але про яйця...

Найдешевші яйця, певно такі як у нас найдешевші "магазинні" - можна купити в Волмарті за 99 центів за 12 штук... але - вони "ніякі" по вкусу і, уже не помятаю скільки років назад такі куштував... і саме головне, що в усіх  умовно "дешевих" ресторанах іменно такі яйця (м'ясо та рибу) і подають на "сніданок, обід чи вечерю"... тому в недорогі ресторани майже й не ходимо, краще вже дома щось приготовити...

Ті що ми за звичай купуємо та вживаємо, тобто "Органік" та "Cage Free", тобто ті що від курей що тільки на органічному кормі, без антибіотиків та ті що вільно гуляють по землі а не сидять цілими днями в клітках (ті що в Україні звуться домашніми)  - ціна від $4 до $5 за 12 штук... але вони дійсно смачні та з яскраво жовтими жовтками...

але й ціна в 4-5 разів вища від тих "ніяких".

Ось такі тут ціни на хороші та якісні продукти...

І до речі, у фермерів теж все дуже і дуже врегульовано і дійсно їм дають дотації, бо іменно держава регульє що і скільки їм вирощувати (бо імпортувати з країн з дешевою робочою силою набагато дешевше, але й потрібно підтримувати і власного виробника) тому і дає дотації...і дійсно, у фермерів теж майже все застраховано (навіть від паводків та неврожаю) на що теж йдуть немалі кошти...

Сам вимушений платити близько $45 000 в рік різних страховок починаючи від страховки на бізнес, на фуру (яка в кредит) на, власне життя та здоров'я (на забезпечення сімї та рахунків по кредитах в разі чого...) та медицину, плюс власне авто та на квартиру яку винаймаю та власне майно...

Не так все просто в США та дешево як більшість думає...

Органічні ананаси - будуть близько $4-$5 за штуку, тому давимо сік з "неорганічних" по $1 за штуку... в принципі, для України це звичайні ананаси, банани та все  інше що імпортується, бо по таких цінах органічних імпортованих продуктів майже ніхто в Україні купувати  не буде... 

Тому Українцям залишається тільки радіти тому що є "село" та ТЕЩА чи БАТЬКІ в СЕЛІ які підгодовують якісними ДОМАШНІМИ продуктами!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Prot сказано:

 

Та ну?) 

В частині 5 статті 10, а саме про процент і про те що держава звільняє від погашення, а інколи і погашає до 50% зміни не вносилися від 05.02.1993

Закон України Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні  (Ст.10 Ч.5)

 

Може ви писали про програму доступного житла (30*70), тоді можливо, але це не пільгове кредитування молодих сімей під 3%.

Держава гасила частину відсотків по кредиту, як називалась не пам'ятаю вже.  Отримав без хабарів та дзвінків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, rl72 сказано:

про довбо@бів і дешеві яйця

те що продають у нас далеке від поняття органічний продукт ще і коштує дорожче

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

те що продають у нас далеке від поняття органічний продукт ще і коштує дорожче

 

домашні яйця на базарі по 40 грн. - не органічний продукт і коштують дорожче. ти це серйозно?

з птахофабрик по 25-27 грн. за десяток.

 

ось ще ціни на яйця. в Італії

 

Я тут трохи зради нарив)))
Дивіться на фото, в Італії яйця коштують усього 0,69 € або 22 грн!!! 
Але, як то кажуть, «дьявол кроется в мелочах», та це ціна за 2 яйця!))) 10 яєць коштує 3,45 € або 110 грн.
Не ведіться на вкиди провокаторів які перекручують та маніпулюють...

Світлина від Руслана Сан-Марино.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

домашні яйця на базарі по 40 грн. - не органічний продукт і коштують дорожче. ти це серйозно?

з птахофабрик по 25-27 грн. за десяток.

 

От ти маніпулятор)). Рахуємо:

В Штатах середня зарплата - 3700, в Україні - 7500, тобто 1 до 2.

В Штатах дешеві неорганічні яйця 0,68-0,99, дорогі органічні 4-5 за 12 штук.

Тобто в Україні дешеві неорганічні яйця, якщо порівнювати з цінами в Штатах і відносно зарплат там і в нас, мають вартувати 1,36-1,98 (пам'ятаємо про відношення 1 до 2) за десяток (12?) яєць, а дорогі органічні мають вартувати 8-10 за десяток (12?) яєць. Валюту спеціально не пишу, просто в одиницях відносно до зарплат в кожній країні. Так ось питання - де в Україні такі ціни???

 

Про італійські яйця. По перше, вони великі, по друге - це яйця біо, тобто від курей, які тримаються на землі, а не в інкубаторах. Ну і по третє, якщо середня зарплата в Італії ~2500, тобто 1 до 3 до нашої, то в нас такі яйця мають вартувати 10,35 грн. Питаю ще раз - де в нас такі ціни?

 

Так що перекручуєш і маніпулюєш саме ти.

Змінено користувачем Юріч
  • Дякую! 2
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...