Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

22 минуты назад, halcogen сказал:

Більшість мають щось подібне до мінімалки, але себе так не поводять.

Бо це впершу чергу люди. І хай пояснять ті, хто розповідає, що зараз живеться краще, як вижити на приблизно мінімалку при тому, що лише оренда квартири обходиться в 3000

Змінено користувачем volks
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Fagot сказал:

спецально навчені росіяни" ходили і фотографували руїни Нью-Йорка, Чікаго та інших міст Америки. Щоб показати ось як фігово виявляється на заході жити,

Ти зараз приколюшся? Це звичайна лікарня, яких сотні по Україні. І ситуація з школами і шкільними майданчиками аналогічна для ВСІХ 26 шкіл. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, volks сказал:

Бо це впершу чергу люди. І хай пояснять ті, хто розповідає, що зараз живеться краще, як вижити на приблизно мінімалку при тому, 

А ти, в свою чергу, розкажи, що ти будеш жерти при достойній зарплаті, але пустих полках? Якщо ти думаєш ми тут згущуємо фарби про срср, то ні. Прийшовши в магазин, ти реально міг застати магазин з всього двома продуктами - морською капустою і дитячим харчуванням. Попробуй тиждень жопу газетою потри, я хочу побачити чи далі будеш співати про вєлічіє союзу, бо папір туалетний був також в такому дефіциті, що лише депутатам давали по 2 рульки на рило, а решта газеткою терлись.

Змінено користувачем nickel
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

Бо це впершу чергу люди. І хай пояснять ті, хто розповідає, що зараз живеться краще, як вижити на приблизно мінімалку при тому, що лише оренда квартири обходиться в 3000

Зараз набагато більше можливостей ніж при совку.

І досить вже в цій темі дрочити на совок. (До речі, хтось знав, що в блокадному Ленінграді з нещасних утримували квартплату?).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, volks сказано:

Напевно через те, що мають гідну зп, на яку можна і харчуватись, і одяг купити, і якусь побутову техніку купити, і квартиру знімати, і комуналку оплачувати. 

Ага,  всі інші люди в маслі катаються. Херню нести не треба, голову включайте іноді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Volyniaka сказал:

І досить вже в цій темі дрочити на совок.

Ніхто тут на совок не дрочить. Я не хочу совка. Мені не треба безкоштовної квартири, безкоштовної освіти, безкоштовної медицини, при умові що людина яка отримує мінімалку зможе це все оплатити. Щоб той медик не думав, з кого б то здерти гроші, щоб просто жити. Щоб вся інфраструктура підтримувалась в належному стані. Ось що я хочу. А не совок. Взагалі совок тут був приведений для порівняння саме інфраструктури, і саме по цьому пункту ми далеко відстаємо від совка. Про Європу і мови немає. 

І для тих, до кого з першого разу не дійшло, повторюсь. Я не хочу ні совка, ні Польщі, ні Росії. Я не хочу емігрувати нікуди. Я хочу жити в Україні, по максимуму мононаціональній, де буде розвиватись економіка і в першу чергу віжношення до людей буде як до людей і не важливо ким і де вони працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Це звичайна лікарня, яких сотні по Україні. І ситуація з школами і шкільними майданчиками аналогічна для ВСІХ 26 шкіл. 

 

Чесно не доганяю, поміняй окуляри. Я памятаю як відразу після розвалу СССР навчався в школі, і яке було матеріальне забезпечення(ну щоб ти не думав на той час ще не встигли розвалити щось, занадто мало часу пройшло). Іржаві труби на спортмайданчику, обвітшалі стіни того всього, просто жесть. Зараз інколи буваю в тому районі, іду повз своєї школи і думаю, йомайо, клас, і ремонти поробили, і вікна нові і якісь гарні малюночки на стінах зробили(це замість стандартного "Вася лох іди нахуй"). Зміни на краще помітні? - Однозначно. Те саме і з лікарнями. Один роддом наш чого вартує, так біда з інфекційною, міська більш-менш толково зроблена, ось десь пару місяців тому заходив до знайомого в тюбік - активно робили ремонти і тд. Про що ти взагалі мелеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, halcogen сказал:

По вашій логіці, мені також потрібно брати хабарі та подяки на роботі (в університеті). Зарплата в мене неахті, і житло треба знімати. А я дурак цього не робив :D

Не треба. Я описав просто причину.

 

6 минут назад, bormotuha сказал:

Ага,  всі інші люди в маслі катаються. Херню нести не треба, голову включайте іноді.

А в мене чомусь тут намагаються переконати, що якраз таки катаються.

 

10 минут назад, Adis сказал:

Хто тебе заставляє працювати на мінімалку

Я й не працюю за мінімалку. Просто за державу обідно. Чому то й самий медик, вчитель повинен не спокійно лікувати і вчити, а думати, де б то заробити.

 

6 минут назад, Fagot сказал:

Те саме і з лікарнями. Один роддом наш чого вартує, так біда з інфекційною, міська більш-менш толково зроблена, ось десь пару місяців тому заходив до знайомого в тюбік - активно робили ремонти і тд. Про що ти взагалі мелеш?

Походи по районних. Та й в нашій міській в багатьох місцях облущені стіни.

 

8 минут назад, Fagot сказал:

Зараз інколи буваю в тому районі, іду повз своєї школи і думаю, йомайо, клас, і ремонти поробили, і вікна нові і якісь гарні малюночки на стінах зробили

Аж прямо цікаво яка школа. Бо в моїй 25-й вікна поміняли за рахунок батьків, асфальт потріскав і травою поріс, труби і ворота перекосойоблені стоять, а на уроках трудового навчання ми тільки правила поведінки в майстернях писали.

 

35 минут назад, nickel сказал:

що лише депутатам давали по рульки на рило, а решта газеткою терлись.

Не переживай. Я в 90-х також в селі газеткою терся, бо старалися економити на всьому. І першими в росхід пішли навіть не газетки, а підручники з історії ссср.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, volks сказал:

Походи по районних. Та й в нашій міській в багатьох місцях облущені стіни.

 

Якщо спеціально вишукувати чомусь думаю такі найду, але навіщо, і що в мене повинно бути на цей момент в голові?

 

15 минут назад, volks сказал:

Аж прямо цікаво яка школа. Бо в моїй 25-й вікна поміняли за рахунок батьків, асфальт потріскав і травою поріс, труби і ворота перекосойоблені стоять, а на уроках трудового навчання ми тільки правила поведінки в майстернях писали.

 

Я про вбиту занедбану в радянські часи 7-му)  і кажу я тобі лишень про контраст, контраст отого депресивного відчуття повної дупи часів СССР і того що робиться зараз. А на рахунок 25-ої знову ж такі, в мене там діти навчаються, і я там буваю доволі частенько. Про що ти мені тут розповідаєш? Так, як ти кажеш, за рахунок батьків, але вибач, це наші реалії, хочеш щоб твоя дитина навчалась не в руїні, підкінь трішки грошенят. І в загальному стан школи та матеріальне забезпечення порівняно з тим в якому навчався я, просто чудове. Як на мене ми дивимось на один і той же світ, тільки я бачу в ньому шось добре, а ти ні, ось і уся різниця. При такіх розкладах можна знайти десь смітинку на тротуарі, сісти і плакати за загублене життя півроку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Adis сказал:

Ой нерозказуй ти цих дурниць , та мені казав, що ти сталінські методи управління любиш

О, чергова реінкарнація рискового пацана? 

І я такого не говорив. Я писав, що за будь-яке порушення повинне бути покарання, настільки жорстке, щоб не виникало бажання його скоювати. І це не сталінські методи, а просто спосіб наведення порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе це ниття і уся та жопа в країні, імхо, має багато причин, але домінує над ними одна СРСР привчив українців ні за що не відповідати та щось мати просто тому що країна дає.
Власне, СРСР не зміг би і так довго існувати в світі ринкових відносин бо не можна вічно продавати ресурси та вкидати гроші в абсолютно нікому не потрібні та збиткові виробництва.

В 1991 всі ці мільйони "халявщиків" потрапили на ринок, де потрібно робити не "щось" а те за що інші платять гроші. Адаптуватися змогла невеличка частина а всі інші і досі пишуть пости типу "Візьміть на роботу в Польщу бо тут отримав диплома, який нічьо не дає бо країна гівно". Ти, мля, за знаннями в універ ходив чи за дипломом ? Відповідь відома :) за дипломом звичайно. А тут оппа :) на роботі треба спеціаліст зі знаннями і не беруть жопоруких магістів ‒ канєшно країна винна.

Ну і так у всьому. Країна має зробити інфраструктуру, країна повинна дати тобі житло, країна зобов'язана ловити злочинців яких ти ігнориш, країна має донести твій пакет зі сміттям до смітника і т.д.
Курво, а що маєш зробити ти ? народитися ? так і це не твоя заслуга.

P.S.: Країна гівно ? Так, згоден. Але визнаю, що гівняна вона лише через нас усіх разом взятих... через те що хата українців зкраю і ніколи вони жопу не піднімали і не піднімуть заради спільного а не приватного інтересу.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Fagot сказал:

Якщо спеціально вишукувати

Не треба вишукувати. Просто зайди в районну лікарню і все побачиш своїми очима.

 

30 минут назад, Fagot сказал:

Так, як ти кажеш, за рахунок батьків, але вибач, це наші реалії, хочеш щоб твоя дитина навчалась не в руїні, підкінь трішки грошенят.

Так все і почалось зі ставлення керовників до інфраструктури. І те що вікна вставляють і ремонти роблять за рахунок батьків , площадки будує на спіонерені гроші Палиця, тільки зайве тому підтвердження.

 

32 минуты назад, Fagot сказал:

Як на мене ми дивимось на один і той же світ, тільки я бачу в ньому шось добре, а ти ні,

Я бачу і хороше і погане. І погане дуже переважає. А від того, що ти стараєшся не помічати поганого, його не стає менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Соромітник сказал:

Країна має зробити інфраструктуру

Саме країна, точніше держава.

12 минут назад, Соромітник сказал:

країна повинна дати тобі житло

Для бюджетників - так, або дати зп, за яку можна те житло хоча б знімати.

 

13 минут назад, Соромітник сказал:

країна зобов'язана ловити злочинців яких ти ігнориш

Такий меседж треба доносити хоча б до тих, хто блимає фарами про те, що копи стоять.

14 минут назад, Соромітник сказал:

країна має донести твій пакет зі сміттям до смітника

Я свій завжди доношу, а держава повинна змушувати це робити і те бидло, яке не доносить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Соромітник сказал:

В 1991 всі ці мільйони "халявщиків" потрапили на ринок, де потрібно робити не "щось" а те за що інші платять гроші. Адаптуватися змогла невеличка частина а всі інші і досі пишуть пости типу "Візьміть на роботу в Польщу бо тут отримав диплома, який нічьо не дає бо країна гівно". Ти, мля, за знаннями в універ ходив чи за дипломом ? Відповідь відома :) за дипломом звичайно. А тут оппа :) на роботі треба спеціаліст зі знаннями і не беруть жопоруких магістів ‒ канєшно країна винна.
 

Ой. Соромітнику, не треба про дипломи і спеціалістів. Не готують наші ВУЗи підготовлених спеціалістів. Наша вища освіта як була, так і є відірваною від сучасності і потреб виробництва. Навіть якщо ти ходив, вчився і отримав диплом з відзнакою - ти не є спеціалістом, просто в тебе більше шансів перевчитися на роботі.

Змінено користувачем vaz75
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, volks сказано:

Для бюджетників - так, або дати зп, за яку можна те житло хоча б знімати

Таки оплата праці має бути відповідна, а людина вже сама має вибирати де жити хоче.

Але для цього всього мають бути бюджетні надходження. А для цього має бути багато успішних підприємців/підприємств. Чим більше таких людей тим сильніша держава. А у нас із цим повна опа - якраз через дії влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, sergkots сказал:

Але для цього всього мають бути бюджетні надходження

Для початку припинити розпродувати курей, які можуть нести золоті яйця. Щоб прибуток від їх діяльності йшов не на зарплати бюджетникам, а не макакам із Шахтаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Для початку припинити розпродувати курей, які можуть нести золоті яйця. Щоб прибуток від їх діяльності йшов не на зарплати бюджетникам, а не макакам із Шахтаря.

Про що мова? Державні підприємства не будуть успішними. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, volks сказал:

Я бачу і хороше і погане. І погане дуже переважає. А від того, що ти стараєшся не помічати поганого, його не стає менше.

 

Давай тако, ось перед тобою зроблений ремонт в приміщені, але трішки не вистачило, і невелика частина фарби допустимо стара і облущена. Це все погано чи все добре, чи десь посередині? Насправді ти можеш навіть не відповідати, я чудово знаю що в твоєму психологічному стані ти скажеш що все погано, адже фарба то облущілась, те що її наприклад 5% а 95% закрашено тебе не валить. Це називається зацикленість на негативі, на виході маєш депресію і апатію, все як розповідаєш. Але тут винні не наша злочинна влада ні навіть ПОП особисто, це все особисто твоє життя і твоя відповідальність. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Fagot сказал:

Давай тако, ось перед тобою зроблений ремонт в приміщені, але трішки не вистачило, і невелика частина фарби допустимо стара і облущена.

Ну якщо для тебе нормально жити з недофарбованою стіною, то навіть нема про що далі говорити. Найбільше в житті не люблю дві фрази " добре хоч так зробили", " хай крадуть, аби щось для людей робили"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, sergkots сказал:

Про що мова? Державні підприємства не будуть успішними. 

Чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

Ну якщо для тебе нормально жити з недофарбованою стіною, то навіть нема про що далі говорити. Найбільше в житті не люблю дві фрази " добре хоч так зробили", " хай крадуть, аби щось для людей робили"

 

Ми всі не ідеальні, чомусь собі ти це прощаєш, ну а для інших в тебе купа критики ;)  Але так, я не хочу від тебе твоєї апатії набратись, піду но почитаю щось позитивніше )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так смішно спостерігати, як сперечаються до хрипоти про срср двоє, одному з яких було 2 роки коли союз розпався, а іншому ще 30-ти років від народження немає :D.

  • Ха-ха 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Adis сказал:

не прикидуйся я тебе прошу я прекрасно памятаю, що ти говорив.

Ну якщо говорив, то можеш знайти підтвердження. Я тобі продублював наскільки пам'ятаю.

 

1 час назад, Adis сказал:

Ти взагалі пізніше мене на форумі і стільки повідомлень настрочив уже

В мене просто брак спілкування.

 

1 час назад, Adis сказал:

В тебе комуністичні ідеї в голові були і є.

Перечитав, що таке комунізм. Скажу прямо - ніразу не комуністичні. Частково соціалістичні - можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Юріч сказал:

Так смішно спостерігати, як сперечаються до хрипоти про срср двоє, одному з яких було 2 роки коли союз розпався, а іншому ще 30-ти років від народження немає :D.

Проблема в тому, що сперечаємось не лише про ссср, а й про сьогодення, в якому саме зараз і живемо. І не можемо дійти згоди. То про ссср тим більше думки розходяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...