Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

52835982_2114433105303329_25097178353751

 

В мережі опублікували фото маршртуного автобуса “Львів – Дрогобич”, в якому замість дверей висить килим.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Volyniaka сказал:

В мережі опублікували фото маршртуного автобуса “Львів – Дрогобич”, в якому замість дверей висить килим.

:bayan:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.02.2019 в 13:30, sergkots сказал:

 

Вже прямим текстом нам кажуть, що потрібно робити, де проблеми. За п'ять! років жодного високопосадовця не посадили.

Ніби коли обирали у першому турі олігарха, то ніхто не думав, що так буде. Хоча, напевно таки ніхто не думав, в наш час це велика розкіш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конституційний суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення.

 

Кримінальну відповідальність за незаконне збагачення запровадили у 2015 році. Це було однією з вимог ЄС на виконання Плану дій з візової лібералізації, а також одним із зобов’язань України перед МВФ, закріпленим меморандумом.

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, halcogen сказал:

Чому в Україні виник скандал навколо Євробачення-2019?

Ок. Питань немає. А чим раніше думали, про це не знали перед відбором?! А ви не знали, що MARUV взагалі в останню чергу запропонували взяти участь у конкурсі, бо побачили який репертуар там представили і згадали, що є розкручена група, що може гарно виступити... Але може не очікували, що виграє? :) А умови контракту читали? Там таке..., що пердн...ти без дозволу НСТУ не можна!!! А спитайте у любого виконавця, що брав участь у минулих конкурсах, чи від них вимагалось ВСЕ оплачувати самим?! То на який Х... тоді та НСТУ і взагалі все, якщо я сам за все проплачую і представляю Україну, а вона мені ні цента?! Чому тоді 2-3 місця відмовились від участі? :) Бо контракт прочитали і ох...ли!!! Це називається повний пісець, а все інше то для відмазок! Ганьба!!!

Змінено користувачем igorgame
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, halcogen сказал:

Не ганьба, а правильно! Хоче на двох стільцях всидіти - не вийде!

Для того хто у бронєпоїзді вище написано що і до чого! :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, nickel сказал:

Це було однією з вимог ЄС на виконання Плану дій з візової лібералізації, а також одним із зобов’язань України перед МВФ, закріпленим меморандумом.

У ЄС не підтримали скасування статті за збагачення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, igorgame сказал:

Ок. Питань немає. А чим раніше думали, про це не знали перед відбором?! А ви не знали, що MARUV взагалі в останню чергу запропонували взяти участь у конкурсі, бо побачили який репертуар там представили і згадали, що є розкручена група, що може гарно виступити... Але може не очікували, що виграє? :) А умови контракту читали? Там таке..., що пердн...ти без дозволу НСТУ не можна!!! А спитайте у любого виконавця, що брав участь у минулих конкурсах, чи від них вимагалось ВСЕ оплачувати самим?! То на який Х... тоді та НСТУ і взагалі все, якщо я сам за все проплачую і представляю Україну, а вона мені ні цента?! Чому тоді 2-3 місця відмовились від участі? :) Бо контракт прочитали і ох...ли!!! Це називається повний пісець, а все інше то для відмазок! Ганьба!!!

Саме основне, що за MARUV проголосували і обрали саме глядачі і саме глядачів зараз кинули хєр через хєр! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, halcogen сказал:

Чому в Україні виник скандал навколо Євробачення-2019?

Після перемоги MARUV у фіналі Євробачення-2019 постало питання чи підпише Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) фінальний договір про представлення України в Ізраїлі. Представників Суспільного мовлення обурило те, що співачка гастролює у Росії і має заплановані концерти у квітні в Санкт-Петербурзі та Москві. Також права на пісню Siren Song, з якою співачка виграла у фіналі Нацвідбору та мала з нею їхати на міжнародний конкурс, належать російській компанії Warner Music Russia.

А Джамалу чого тоді пустили на Євробачення? Вона ж у 2014 і 2015 роках виступала і у Москві, і у Сочі, і батьки у неї в Криму з відповідними паспортами. Двайниє стандарти, пане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, risenseven сказал:

Саме основне, що за MARUV проголосували і обрали саме глядачі і саме глядачів зараз кинули хєр через хєр! 

А так у нас в усьому зараз :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Марув не дійшла згоди з Аласанією (керівником НСТУ), то може простіше змінити Аласанію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igorgame сказано:

 

1 година тому, halcogen сказано:

Чому в Україні виник скандал навколо Євробачення-2019?

тут обговорюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Basil сказал:

обговорюється

Не май звички іншим вказувати, що робити! Тема яка - «Стидоба» от ситуація з Євробаченням і є стидоба! А за твоїм посиланням там вже деталі обговорюють

Змінено користувачем igorgame
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден що темка Євробачення в цій темі піднята. Бо то реально стидоба по всіх параметрах. 
Стидоба з НСТУ в особі Аласанії,в тому числі.
Стидоба з суддями для яких нет палітікі і граніц. Стидоба з виконавцями,які хочуть і пропіаритись і в москві заробити .Стидоба за голосувальників,якім давно все пофіг.  
 Але є 2 позитивних моменти.
1- Європа вкотре не побачить пропаганди  версії "внутрішнього конфлікту" в Україні 

2.Неучасть України в Євробаченні позбавляє Україну права голосувати за конкурсантів.  Мінус голосів за мацкву.

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, zaHARE сказано:

Згоден що темка Євробачення в цій темі піднята. Бо то реально стидоба по всіх параметрах. 
Стидоба з НСТУ в особі Аласанії,в тому числі.
Стидоба з суддями для яких нет палітікі і граніц. Стидоба з виконавцями,які хочуть і пропіаритись і в москві заробити .Стидоба за голосувальників,якім давно все пофіг.  
 Але є 2 позитивних моменти.
1- Європа вкотре не побачить пропаганди  версії "внутрішнього конфлікту" в Україні 

2.Неучасть України в Євробаченні позбавляє Україну права голосувати за конкурсантів.  Мінус голосів за мацкву.

 

Стидоба з суддями для яких нет палітікі і граніц. Стидоба з виконавцями,які хочуть і пропіаритись і в москві заробити .Стидоба за голосувальників,якім давно все пофіг.  - То з точки зору вишивати.Точка зору притомних людей так виглядає.

 

Але є 2 позитивних моменти.
1- Європа вкотре не побачить пропаганди  версії "внутрішнього конфлікту" в Україні - Може й було б це позитивними моментами як-би тихо-спокійно відмовились від участі попередивши зарання.А так, коли вже обісрались на всю сонячну систему говорити що 1- Європа вкотре не побачить пропаганди  версії "внутрішнього конфлікту" в Україні якось смішно.Нє?

2.Неучасть України в Євробаченні позбавляє Україну права голосувати за конкурсантів.  Мінус голосів за мацкву. - То є шлях Північної Кореї, нам так нильзя, в нас є гідність.

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Transparency: Україна через рішення КСУ може втратити безвіз

Порошенко: "Я вас породив (безвіз) - я вас і вб'ю (зроблю щоб забрали) :)

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, igorgame сказано:

Transparency: Україна через рішення КСУ може втратити безвіз

Порошенко: "Я вас породив (безвіз) - я вас і вб'ю (зроблю щоб забрали) :)

Томос анулюють, армія розбіжиться, мову забудемо (це якщо порошенка не обрати на другий термін)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То переживати за безвіз чи ні? Декілька сторінок назад казали, що то все дурниця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, halgrath сказал:

Декілька сторінок назад казали, що то все дурниця.

Казали - бо ще була тиша, а зараз Захід вже аналізує кроки Порошенка і почнеться дискусія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, nickel сказано:

Автобан Харьков- Сумы

нижнє фото я минулої весни бачив в неті.
За саму трасу не знаю, не їздив.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Dima4s сказал:

нижнє фото я минулої весни бачив в неті.
За саму трасу не знаю, не їздив.
 

Походу, її зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...