Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Але на ній стоїть будинок, де 100% квартир приватизовані. 

 

Але ж не не конкретно квартири №1 чи №100.

Швидше за все спільна власність ОСББ або комунальна, якщо немає ОСББ... імхо

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я живу на першому поверсі, в мене перед вікнами клумба / газон. Я за ним доглядаю. Квартира приватизована.

Я не проти, щоб сусіди там поставили столик і випили по 100грам.

 

Типу якось так.  Ну і там вище є посилання, про прибудинкову територію багатоквартирного будинку.

Мало-мальськи грамотний адвокат відмазав би від штрафу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

Вся Україна суцільна стидоба.

Мав змогу проїхатися через усю Білорусь.

Чисто, прибрано, охайно, гарно.

перетнули перехід "Доманово"  - зупинка "Кортеліси" - гори гівна, сміття, пляшок і блювотиння,  і це все на фоні базарчику, що влаштували місцеві бариги.  Понад дорогою.

Доречі, про дороги, в порівнянні із білоруськими - у нас немає доріг. Від слова "взагалі".

А білоруські, в свою чергу, гірші від російських.

 

Що зміниться від критики?

Щож це, браття, виходить?Раби живуть в чистих охайних країнах, з дорогами, з адекватною купівельною спроможністю, а не раби в Україні якось так?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Я повторюся, мєнтів було викликати слабо?

Якщо слабо - то не ний.

Ти я бачу суцільного ну ніяк не розумієш, ну хоч трісни, а будеш на свому стояти!!! :) Ну то таке... то твоя карма і з нею вже тут ніхто не сперечається :)

 По темі: я мав на увазі які в нас люди - під вікнами і взагалі буде безлад і ніхто і рота не відкриє!!! А в мене схожа ситуація у минулому році була, з шашликами ще у додачу, коли дим у квартиру валив і вся білизна, що сохла на балконі, провонялась і я визвав поліцію і в цьому році маю тишу!!! Так що не треба вчити!!! А це мені кум фото прислав але він у сусідньому будинку живе і з балкона побачив. Йому особисто те все не заважало але здивували люди, що там живуть, що мовчать, і самі пияки-жителі, от у чому справа! Тобі все розжувати треба, щоб ти зрозумів без своєї "приватної" власності і всяких своїх заморочок! :) Невже суть того що відбувається не зрозуміла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Cherman сказано:

В КНДР теж чисто та охайно, і люди працьовиті.І зброю ядерну мають - ото країна мрії.

 

Краще розкажи про Гондурас.Помниця мені до революції гідності було модно гордитись, що тут не Гондурас якись.Зараз виявилось що навіть не Гондурас.Хто буде після КНДР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Cherman сказано:

Я не знаю чим ти колись гордився, але ВВП, часто має до реальної ситуації досить слабе відношення. Як приклад, ось такі цікаві крани мають більший ВВП, ніж Україна: Венесуела, Лівія, Сальвадор, Папуа-Нова Гвінея, Нігерія, Судан. Але, тільки дебіл, на основі цих  цифр буде стверджувати, що там вищий рівень житття, ніж в нас.

А ще тільки дебіл буде заперечувати очевидні речі.Мало цифр?Тримай - 1

                                                                                                                                          2 Тут інформація застаріла.На сьогодні 80% за межею бідності.

                                                                                                                                          3 Тут чергові здобутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halcogen сказано:

 Це все журналіський наклеп. Я їм не вірю. За останні 3 роки + 5,5 кг набрав. А ви все про зраду і бідність..

Я теж набрав.90% втратило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здобуття.Років 5 тому навіть в страшному сні не могло приснитись те , що твориться зараз в спокійній і відносно ситій на той час країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.09.2017 at 06:05, Waver сказано:

Сфоктай, цікаво ж...

d2RuySEjSeWYeELiQi_qFA.jpeg

 

Типу і поправили.. та не пофарбували... згниє дуже швидко.
Однією рукою погойдав ліхтар... немає відчуття моноліту.  Хоча при такій висоті можливо я придераюсь)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова алея з ліхтарями прикольна. Але ставили ті ж джамшути) Крива бруківна, вище ніж доріжка, на пару см від доріжки, вирізане місце як не під цей ліхтар, бровка вже розламалась і відійшла ззаду ліхтаря) Халтура одним словом)

TxHvAmKrQA_UPF9RYktcMw.jpeg

ydBHmXrvSKeRU_WHq1jgxA.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Dima4s said:

d2RuySEjSeWYeELiQi_qFA.jpeg

 

Типу і поправили.. та не пофарбували... згниє дуже швидко.
Однією рукою погойдав ліхтар... немає відчуття моноліту.  Хоча при такій висоті можливо я придераюсь)

Дякую, посміхнувся...

Було би не погано для Лучан, на майбутнє, знати ім'я головного майстра цієї халтури і хто затвердив і підписався під цією халтурою...

Перестрахуєтесь на майбутнє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, Waver said:

Дякую, посміхнувся...

Було би не погано для Лучан, на майбутнє, знати ім'я головного майстра цієї халтури і хто затвердив і підписався під цією халтурою...

Перестрахуєтесь на майбутнє...

Так про що я...

Ось це - наглядний приклад куди йдуть ваші гроші!

Ось це -  приклад того куди йдуть ваші податки!

Ось це - приклад того кому, тобто яким чиновникам міста, яким директорам та головним майстрам комунальних підприємств з вашого карману платять зарплату з бюджету вашого міста!

Ось це - приклад ВАШОГО пох...чного відношення до вашого міста і до всієї країни взагальному!

Бо в інших нормальних країнах, люди які працюють і платять доволі значну частину своєї зарплати на податкі - ні за що би не стерпіли такої халтури по відношенню до себе і до своїх заплаченних грошей на податки зі своєї заробітної плати чи доходу, самі би люди почали вимагати знайти відповідального за таку халтуру, і за таке, як мінімум - хтось би лишився своєї посади...

А у нас, в Україні - попостять фотки, трошки повозмущаються і забудуть... 

А потім, через років 5-10 - такі головні майстри стають директорами комунальних (бюджетних) підприємств, а теперишні директора цих комунальних підприємств балотуються в депутати чи мери і т.д.

ЗНАЙДІТЬ хто відповідальний за цю роботу - хто розробляв проект, хто його виконував, яке бюджетне підприємство виконувало ці роботи, хто головний майстер, хто здавав роботу, хто з міських чиновників підписався під приннятям цієї халтури і хто відповідальний за оплату з бюджету (ваших же грошей) за цю халтуру!

І до речі... якщо навіть ви зараз нічого не зможете зробити - то хоч документуйте цю всю халтуру (з усіма датами, затверджувачами та виконавцями, записуйте, фотографуйте і увіковічуйте хоча би інтернеті), і на наступні вибори чи через деякий час чи наприкдад пять-десять років,  коли когость будуть призначати чи повишати в посаді - то зможите хоча би предоставити як аргумент чому ви проти таких людей людей у владі чи у керівництві ваших же бюджетних підприємств... бо у них для майбутніх виборців в автобіографії буде все просто як і раніше - "з такого по такий рік працював там-то і там головним майстром, потім директором комунального підприємства... тепер вот балотуюсь чи признаєчений туди-то і туди...

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Waver сказано:

Так про що я...

Ось це - наглядний приклад куди йдуть ваші гроші!

Ось це -  приклад того куди йдуть ваші податки!

Ось це - приклад того кому, тобто яким чиновникам міста, яким директорам та головним майстрам комунальних підприємств з вашого карману платять зарплату з бюджету вашого міста!

Ось це - приклад ВАШОГО пох...чного відношення до вашого міста і до всієї країни взагальному!

Бо в інших нормальних країнах, люди які працюють і платять доволі значну частину своєї зарплати на податкі - ні за що би не стерпіли такої халтури по відношенню до себе і до своїх заплаченних грошей на податки зі своєї заробітної плати чи доходу, самі би люди почали вимагати знайти відповідального за таку халтуру, і за таке, як мінімум - хтось би лишився своєї посади...

А у нас, в Україні - попостять фотки, трошки повозмущаються і забудуть... 

А потім, через років 5-10 - такі головні майстри стають директорами комунальних (бюджетних) підприємств, а теперишні директора цих комунальних підприємств балотуються в депутати чи мери і т.д.

ЗНАЙДІТЬ хто відповідальний за цю роботу - хто розробляв проект, хто його виконував, яке бюджетне підприємство виконувало ці роботи, хто головний майстер, хто здавав роботу, хто з міських чиновників підписався під приннятям цієї халтури і хто відповідальний за оплату з бюджету (ваших же грошей) за цю халтуру!

І до речі... якщо навіть ви зараз нічого не зможете зробити - то хоч документуйте цю всю халтуру (з усіма датами, затверджувачами та виконавцями, записуйте, фотографуйте і увіковічуйте хоча би інтернеті), і на наступні вибори чи через деякий час чи наприкдад пять-десять років,  коли когость будуть призначати чи повишати в посаді - то зможите хоча би предоставити як аргумент чому ви проти таких людей людей у владі чи у керівництві ваших же бюджетних підприємств... бо у них для майбутніх виборців в автобіографії буде все просто як і раніше - "з такого по такий рік працював там-то і там головним майстром, потім директором комунального підприємства... тепер вот балотуюсь чи признаєчений туди-то і туди...

 

 

 

за то в Україні більшість вчать президента як краще керувати країною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стидоба України зара робиться на вокзалі в Перемишлі

Поїзду "Інтерсіті" заборонили їхати, поки Саакашвілі не вийде

Цитувати

"Укрзалізниця" дала вказівку адміністрації поїзда "Інтерсіті" сполученням "Перемишль - Київ" не виїжджати до тих пір, поки екс-глава Одеської ОГА Міхеіл Саакашвілі не вийде з вагона. 

Про це журналістам заявив нардеп Юрій Дерев'янко, який перебуває у цьому потязі. 

 

"Щойно прийшов провідник і повідомив: адміністрація поїзда дала вказівку - поки Саакашвілі не вийде з поїзда, він нікуди не поїде. Ця вказівка надійшла від "УЗ" щодо конкретного поїзда, в якому ми зараз перебуваємо", - повідомив він. 

Нардеп додав, що у Саакашвілі є квиток на цей поїзд і він має повне право у ньому перебувати. 

При цьому через гучномовець у вагоні пролунало повідомлення від провідника: "Від поліції надійшла інформація, що у потязі є особа, якій не дозволено в'їзд в Україну".

"Наш поїзд вирушить, якщо ця оосба залишить поїзд", - заявили у гучномовець залізничники. 

Це можна спостерігати в прямому ефірі зара на стрімі, посилання на котрий виклали у відповідній темі

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Alex S сказано:

Як же ж Пертуха його сциться що такою фігнею займається.....    Пєтя хочет в Растов....

Є ж дибіли які в це вірять.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.unian.ua/politics/2132456-proti-lutsenka-ta-matiosa-vidkrili-provadjennya-cherez-posti-u-facebook.html

Проти генерального прокурора України Юрія Луценка та головного військового прокурора Анатолія Матіоса відкрили дисциплінарні провадження, які розпочала кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів.

Зазначається, що Луценка та Матіоса звинувачують публікації у соціальних мережах повідомлень, які порушують презумпцію невинуватості.

І один листочок тої маячні...
1-1-1024.jpg?cb=1505314297

Тобто - хабарника назвати ХАБАРНИКОМ вже не можна? Та не "посаду і прізвище" таких засранців, а домашню адресу, телефон і номер авто публікувати треба!

Проти генерального прокурора України Юрія Луценка та головного військового прокурора Анатолія Матіоса відкрили дисциплінарні провадження, які розпочала кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/2132456-proti-lutsenka-ta-matiosa-vidkrili-provadjennya-cherez-posti-u-facebook.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, як би з точки зору закону все вірно: поки не доведено судом, не варто називати хабарником. Але з моральної точки зору, ще й час коли приїжджає і від'їжджає, для кілера, тре публікувати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

для кілера,

Хм. Певно все ж не кілера а народного месника.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, vaz75 сказал:

Ну, як би з точки зору закону все вірно: поки не доведено судом, не варто називати хабарником. Але з моральної точки зору, ще й час коли приїжджає і від'їжджає, для кілера, тре публікувати.

Особливо у випадку, коли взяли на гарячому, на руках мічені купюри і сліди від них... Ну хоча б не відпускати таких під застави і "чесне слово", а зразу і до суду в СІЗО в загальну камеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Учора Ленінський суд Харкова відпустив сепаратистку Нелю Штепу під домашній арешт. Камбек? Або просто блєять вже немає слів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

От барани!

УКРАЇНА ПОСІДАЄ ПЕРШЕ МІСЦЕ ЗА КІЛЬКІСТЮ ПСИХІЧНИХ РОЗЛАДІВ У ЄВРОПІ, ВІД НЕРВОВИХ РОЗЛАДІВ СТРАЖДАЄ КОЖЕН ТРЕТІЙ УКРАЇНЕЦЬ, - МІНСОЦПОЛІТИКИ

Згідно статистики в Україні 1,2 млн жителів (це більше

3% всього населення) страждає психічними розладами, і цей показник з кожним роком зростає

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...