Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, rl72 сказано:

Ти мені краще скажи чому італійці продають 7річну машину по ціні 25% від вартості новоі і купляють нову в 4-5 разів дорожчу?

Бо в них залишаються гроші після купівлі яєць.

  • Ха-ха 3
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Юріч сказано:

 

Не буде ніякого паритету, навіть близько, якщо прирівнювати до зарплат. Скільки раз можна тлумачити? Береться українець з середньою зарплатою 7500 грн і італійця з середньою зарплатою 2500 євро ( поляк, чех, німець, тощо). І беруться ціни в кожній окремо взятій країні для кожного жителя теї чи іншої країни в їх валюті у відношенні до їх зарплат. І тоді рівняється.

@Юріч, я тепер взагалі запутався. То те, що чувачок з відео, який живе в Америці і бачить ціна на полицях на ті ж самі яйця від 22 центів до 4,5 баксів, втирає нам про яйця по 22 центи, то не є маніпуляцією ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, halcogen сказано:

1) Лазейку по бляхах скоро закриють,

:) ти з Южаніною спиш, чи звідки така впевнена інфа? ;) Ту "лазєйку" закривають вже років і років...

 

8 хвилин тому, halcogen сказано:

так що доплюсовуйте в ціну фіата розтаможку по повній програмі.

а ти звідки знаєш, яка буде та "повна програма" після закриття "лазєйки"? 

 

Народ, що ви тут з теми якусь шкільну курилку влаштували?

Змінено користувачем jack74
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

@Юріч, я тепер взагалі запутався. То те, що чувачок з відео, який живе в Америці і бачить ціна на полицях на ті ж самі яйця від 22 центів до 4,5 баксів, втирає нам про яйця по 22 центи, то не є маніпуляцією ?

 

Де ти взагалі ціну в 22 центи побачив??? Мова у відео йшла про ціну в 68 центів за 12 яєць. Це по перше. А по друге, чувачок показав у відео ціну на яйця в магазині США, він ніде не говорив, що це стала ціна чи найбільша ціна на яйця в Америці. Де маніпуляція? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

я тепер взагалі запутався. То те, що чувачок з відео

Та не переймайся так.

Бери середньостатичного українця і і талійця (головне щоб з яйцями) і міряй на прищур.

Всеодно результат буде передбачуваний. Тобі ж як соловю, що про яйця, що по яйцях.:D

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо замість поганого Порошенка прийде хороша Юля, то Косюк не отримає дотацій із держбюджету і яйця стануть ще дорожчі.

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, halcogen сказано:

Юля в свій час ніби Фірташа не долюблювала, так що може з її приходом газ подешевшає )

Ні, просто на грошові потоки сяде інша людина. А оскільки вони не будуть впевнені в тому, що при владі надовго, то будуть дерти три шкури вже і зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, halcogen сказано:

1)

2) Тому, що в італійців зарплата дозволяє міняти машини кожні 7 років.

 

тому, що для італійця експлуатація такого авто починає вилітати в таку копієчку, що йому вигідніше взяти нову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, rl72 сказано:

тому, що для італійця експлуатація такого авто починає вилітати в таку копієчку, що йому вигідніше взяти нову

пруф?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, rl72 сказал:

@Юріч, я тепер взагалі запутався. То те, що чувачок з відео, який живе в Америці і бачить ціна на полицях на ті ж самі яйця від 22 центів до 4,5 баксів, втирає нам про яйця по 22 центи, то не є маніпуляцією ?

не 0.22, а 0.68 . Не є маніпуляцією, бо в нас по такій ціні нема ні хороших, ні поганих яєць, а маніпулювати, в даному випадку, можна лише якістю за таку ціну, збрехавши наприклад, що в США за таку ціну хороші яйця, а в нас погані. Але в нас нема такої ціни взагалі, ні на які. Про співвідношення ціни до рівня зарплати (яке затронув Юріч) мова вже навіть не йде, але тобі ж хоч в очі сци ......... Ну да ладно

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

не 0.22, а 0.68 . Не є маніпуляцією, бо в нас по такій ціні нема ні хороших, ні поганих яєць, а маніпулювати, в даному випадку, можна лише якістю за таку ціну, збрехавши наприклад, що в США за таку ціну хороші яйця, а в нас погані. Але в нас нема такої ціни взагалі, ні на які. Про співвідношення ціни до рівня зарплати (яке затронув Юріч) мова вже навіть не йде, але тобі ж хоч в очі сци ......... Ну да ладно

 

собі посци. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

пруф?

 

в гуглі забанили?

 

Цитувати

Страховка составляет в среднем 715 евро. Деньги не маленькие, поэтому выплачивать стоимость страховки, разрешается частями.

Например, каждые шесть месяцев, нужно вносить половину суммы. Дорожный сбор в Италии, в среднем обходится около 200 евро. Технический осмотр машины, происходит один раз в два года, и стоит 75 евро.

 

 

Но это стоимость талона, и он выдается, если машина в хорошем техническом состоянии. Если найдены серьезные неполадки, нужно их устранить, иначе талон не выдается. И тогда, к плате за талон, добавляется еще и стоимость ремонта автомобиля..

 

Цитувати

автомобильная страховка в Италии является обязательной, и не один человек не имеет права управлять автомобилем без нее. А она, хочу я вам сказать, немаленькая, если сравнивать с ценами на автомобили.

Допустим, купив автомобиль Peugeot 206, 2000 года выпуска за 1000 €, Вам нужно будет ежегодно платить страховку, которая составит около 1000 €. Один мой знакомый платит 600 € в год за автомобиль с объемом двигателя 1 л.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, rl72 сказано:

в гуглі забанили?

Ну і де тут написано, що за старий автомобіль треба більше платити ніж за новий? Чи оновлювати авто - особиста справа, платежі аналогічні. Є зайві гроші, тому і купують нове. Чи техогляд раз в два роки за 75 євро це проблема?

Змінено користувачем case_l
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

Ну і де тут написано, що за старий автомобіль треба більше платити ніж за новий? Чи оновлювати авто - особиста справа, платежі аналогічні.

Цитувати

Если найдены серьезные неполадки, нужно их устранить, иначе талон не выдается. И тогда, к плате за талон, добавляется еще и стоимость ремонта автомобиля..

 

старий автомобіль ламається менше нового? чи може витрати пального в нього менша (при однаковому обємі мотора)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

 

старий автомобіль ламається менше нового? чи може витрати пального в нього менша (при однаковому обємі мотора)?

 А в нас що, старий автомобіль ламається меньше нового? Чи може витрати пального в нього меньша? В нас ті ж самі проблеми. Але італієць з своєю місячною зарплатою в 2500 євро може хоч кожен місяць собі купувати машини тіпа пежо 206 2000го року за 1000 євро і віддати в рік 800 євро при заробітку за рік 30000 тис євро для нього не проблема, в них в сім'ї по дві-три машини.  А в нас при зарплаті в 7500 грн такий пежо вартує біля 100000 грн, тобто щоб його купити, треба працювати суто на те авто 13 місяців. Зато в нас страховка дешевша і ТО проходити не треба, правда? Лафа ж)). От їздять зламки в нас по дорогах.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, rl72 сказано:

старий автомобіль ламається менше нового? чи може витрати пального в нього менша (при однаковому обємі мотора)?

Так отож, в нас те саме, але італійці можуть дозволити собі нове авто, а українці бляху.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

 А в нас що, старий автомобіль ламається меньше нового? Чи може витрати пального в нього меньша? В нас ті ж самі проблеми. Але італієць з своєю місячною зарплатою в 2500 євро може хоч кожен місяць собі купувати машини тіпа пежо 206 2000го року за 1000 євро і віддати в рік 800 євро при заробітку за рік 30000 тис євро для нього не проблема, в них в сім'ї по дві-три машини.  А в нас при зарплаті в 7500 грн такий пежо вартує біля 100000 грн, тобто щоб його купити, треба працювати суто на те авто 13 місяців. Зато в нас страховка дешевша і ТО проходити не треба, правда? Лафа ж)). От їздять зламки в нас по дорогах.

 

а я написав, що я проти того, щоб тобі твій працедавець платив в місяць 2500 євро в еквіваленті? 

я тільки за. при умові, що то буде офіційна "біла" зарплата.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

 

а я написав, що я проти того, щоб тобі твій працедавець платив в місяць 2500 євро в еквіваленті? 

я тільки за. при умові, що то буде офіційна "біла" зарплата.

 

 

 

А я що десь писав, що ти проти того, щоб в мене зарплата була 2500 євро? Ти чого весь час з'їзджаєш з суті розмови? Ти ж тут печеш за владу, що в нас чуть лі не краще ніж за кордоном, цінами тут намагаєшся маніпулювати, переводиш їх ціни в євро на наші гривні і рівняєш з нашими цінами. Я тобі просто довожу по пунктам протилежне, але ти кожного разу переходиш на нову тему, з продуктів на мобільний зв'язок,  з мобільного зв'язку на автомобілі...далі куди? І кожного разу, по кожній статті витрат, твої доводи мімо. Я сам на себе працюю, мені не потрібен роботодавець. Як ти думаєш, я можу в наших реаліях підвищити собі зарплату до 2500 євро в місяць? В людей наших є платоспроможність, щоб підвищити в рази ціни на мої послуги? А машини 2000го року в нас теж по 1000 євро можуть вартувати без всяких блях? 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А я що десь писав, що ти проти того, щоб в мене зарплата була 2500 євро? Ти чого весь час з'їзджаєш з суті розмови? Ти ж тут печеш за владу, що в нас чуть лі не краще ніж за кордоном, цінами тут намагаєшся маніпулювати, переводиш їх ціни в євро на наші гривні і рівняєш з нашими цінами. Я тобі просто довожу по пунктам протилежне, але ти кожного разу переходиш на нову тему, з продуктів на мобільний зв'язок,  з мобільного зв'язку на автомобілі...далі куди? І кожного разу, по кожній статті витрат, твої доводи мімо. Я сам на себе працюю, мені не потрібен роботодавець. Як ти думаєш, я можу в наших реаліях підвищити собі зарплату до 2500 євро в місяць? В людей наших є платоспроможність, щоб підвищити в рази ціни на мої послуги? А машини 2000го року в нас теж по 1000 євро можуть вартувати без всяких блях? 

 

наведи мої слова "що в нас краще ніж за кордоном"?

і заодно поясни звідки люди мають брати зарплату в 2500 євро, щоб бути платоспроможними доля твоїх послуг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Barugan сказано:

таке враження що в танку...хз....

італіїєць може за свою місячну з/п купити автомобіль,  українець може за свою з/п куптти авто?

 

 з чого береться зарплата? в італійця і в українця.

варіант надрукувати овердохера гривень і видати всім зарплату в 75000 грн. в місяць не проканає

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

 

наведи мої слова "що в нас краще ніж за кордоном"?

 

16 минут назад, Юріч сказал:

що в нас чуть лі не краще ніж за кордоном

 

5 минут назад, rl72 сказал:

заодно поясни звідки люди мають брати зарплату в 2500 євро, щоб бути платоспроможними доля твоїх послуг?

 

А звідки італійці беруть зарплати в 2500 євро і платоспроможні, щоб починити свої авто в майстра, який заробляє на своїх послугах 2500 євро? А може такі питання, які ти мені задаєш, ти задаш тому, за кого тут печеш? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rl72 сказал:

 

 з чого береться зарплата? в італійця і в українця.

варіант надрукувати овердохера гривень і видати всім зарплату в 75000 грн. в місяць не проканає

 

 

 А ми що, криворукі, меньше працюємо ніж італійці, дурніші чи ще щось? В нас бідніша країна ресурсами чи землями? А може то треба тим хто при владі проводити реформи, викорчовувати корупцію, олігархат, беззаконня, кумовство, працювати на народ і для народу, робити його багатшим, платоспроможним? Щоб людина не відкладувала третину зерплати цілий рік, щоб поїхати на 10 днів в Затоку? Це ж сюрреалізм якийсь.... та нема про що говорити і нема з ким. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

А звідки італійці беруть зарплати в 2500 євро і платоспроможні, щоб починити свої авто в майстра, який заробляє на своїх послугах 2500 євро? А може такі питання, які ти мені задаєш, ти задаш тому, за кого тут печеш? 

 

а мені не треба нікому задавати. я сам знаю відповідь.

Цитувати

Италия - Валовой внутренний продукт  1 921,14 (billion US dollars) в 2017

 

а в Україні ВВП - чуть більше 105 млрд. дол.

 

п.с. а ще в нас війна, і втрати від анексії Криму і окупації Донбасу за чотири роки приблизно 100 млрд. дол. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

 

 А ми що, криворукі, меньше працюємо ніж італійці, дурніші чи ще щось? В нас бідніша країна ресурсами чи землями? А може то треба тим хто при владі проводити реформи, викорчовувати корупцію, олігархат, беззаконня, кумовство, працювати на народ і для народу, робити його багатшим, платоспроможним? Щоб людина не відкладувала третину зерплати цілий рік, щоб поїхати на 10 днів в Затоку? Це ж сюрреалізм якийсь.... та нема про що говорити і нема з ким. 

 

а, точно. я ж тут маю за всю владу (і законодавчу, і виконавчу, і судову) відповідь дати. ти з цими питаннями адресою не помилився?

 

а про те, хто працює менше чи більше цифри он там вище говорять краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...