Перейти до змісту
vadim7000

В Києві-"Троєщина",в Москві-"Бутово",а в Луцьку?

Recommended Posts

...
1 hour ago, vadim7000 said:

В Києві-"Троєщина",в Москві-"Бутово",а в Луцьку?

Які райони часто просять не пропонувати, коли хочуть купити/вийняти квартиру?

Поширити це повідомлення

Ну і на 40-вому наріків і гопоти немає, ну мені за 22 роки життя їх тут ні разу не зустрічалося, на 33/балка гуляв 4 роки, проблем ніколи немав , на ГПЗ працював, йшов з роботи в 22.30-23.00 також нічого ніколи. Шанс буди видпи**женим мені здається у всіх районах в нас рівні, хоча неприємності з биками я мав 3 рази ввечері в центральному парку і раз на Дубнівській. Не ті масштаби як в Києві чи Москві. По інфраструктурі так, один район кращий, другий гірший.

Поширити це повідомлення

@4erkeZ , на рахунок 40-го, то я жив на 40-а кварталі з 1990-го по 2002-й рік. І наріків там хватало завжди, на ступєньках біля універсаму завжди тусувались, знав деяких по клічках...На рахунок гопоти - я завжди ходив в той період гуляти на свій район дитинства (Карлуха-Балка-Теремно-33й квартал) і вертався нічкою в різних станах на 40-а, так ось саме на 40-му мене раз п'яного розділи (кожанку, часи), раз нарвався в такому ж стані на пізд@ліну, хоча нікого не чіпав, йшов на автопілоті додому спати). Розумію, що деінде можна відхопити, але розповідаю випадки з життя.

Поширити це повідомлення

@Юріч, ну мені так само в центрі 3 рази нещастило. В кожного є "свій" район, який він рахує типу гетто. Але для мене це аж ніяк не 40-ий.

Поширити це повідомлення

То треба Лєкса питати, він же з ГШР Самооборони патрулює. Хоча, мені здається, зараз всі райони досить спокійні. Є хіба що поодинокі "гарячі точки" - біля ригаловок, гуртожитків і т.д. Особисто мене пробували "гопнути" один раз - на рідному Привокзальному районі. 

Чув, що в 70-х особливо кримінальним був Вишків.

Поширити це повідомлення

А в Луцьку "разврат на Малиновского". Я не пам"ятаю звідки ця поговорка але чомусь у мене в голові постійно крутиться :wub:

Старожили згадають де було Маліновського?

Поширити це повідомлення

ГПЗ мені подобається, особливо зараз. Спокійний, сімейний район. Зараз переїхали з ГПЗ на Г.Артемовського, також чудовий район.Особисто мені Красне, Львівська не комфортні райони.

Поширити це повідомлення

13 хвилин тому, Ha3aP сказано:

А в Луцьку "разврат на Малиновского". Я не пам"ятаю звідки ця поговорка але чомусь у мене в голові постійно крутиться :wub:

Старожили згадають де було Маліновського?

теперішній проспект Соборності

Поширити це повідомлення

On 04.01.2017 at 8:18 PM, Юріч said:

Нетреба гнати на ДПЗ. Колись, коли я все дитинство прожив на Карлусі (теперішній проспект Відродження), мені ДПЗ здавався іншим містом, тому що я там ніколи не був до 18 років, і у всіх наших на районі була не дуже хороша думка про цей район. А познайомитись з дівчиною з ДПЗ - це було за гранню розуміння (до речі мій близький друг так і робив - зустрічався, проважав дівчину). Коли я одружився і сам став жити на ДПЗ, в корні змінив свою думку... Один тільки був мінус - це віддаленність району від життя міста, але наявність авто спрощує цю проблемку. А в остальному це тихий, облагорожений райончик, такий свій, сімейний....По центральному бульвару на тротуарах бруківочка, світлодіодні ліхтарі (освітлення нічкою як у казці, таке туманно-розсіяне, цікаво дивиться), зупинки скляні закриті, в подвір'ях скрізь асфальт, переходи підсвічуються, будують базарчик з нуля...Це як невеличке селище, де всі один одного знають, все під рукою, школи, садочки, магазини, кафешки....Наріків і гопоти як на 40-му нема (знаю, що говорю, так як прожив на 40-му 12 років)... не прохідний район, як 33-й, де зальотні щімлять прохожих і бомблять автівки...Алкаши є, але їх небагато і всі вони безобідні, тусуються в одному-двух місцях і нікого не чіпають... Так що говорити щось погане про ДПЗ можна лише тоді, коли тут поживеш деякий час, походиш ночами напідпитку, поспілкуєшся з робітниками ЖЕКу, залишиш пару раз на ніч відкрите авто з мордою в мафоні... А по чуткам і стереотипам судити не варто.

Эбать Манхеттен, нє - Беверлі Хіллз. 

Поширити це повідомлення

18 часов назад, SunSeth сказал:

Эбать Манхеттен, нє - Беверлі Хіллз. 

Інколи краще промовчати, і здатися ідіотом, ніж відкрити рота - і довести це.©

20 часов назад, vadim7000 сказал:

Дпз-як стемніє то помоєму помирає?Навіть сигарет не знав де купити(був біля колишнього військомату)!

Іншого разу зарання напиши в пп, проведу тебе до кіоску.

Поширити це повідомлення

Цитувати

Зараз переїхали з ГПЗ на Г.Артемовського, також чудовий район

Для мене Привокзальний ділиться на три географічні і ментальні частини:

Якщо стояти до Проміня лицем

1) По ліву сторону від Грушевського: Г. Артемовського, Арцеулова, Привокзальна

2) Власне Грушевського, стадіон, Шухевича

3) По праву сторону від Грушевського: 8-березня, Клима Савури, Саперів

Всі ці три частини кожна зі своїм духом :) Перша була найгірша в 90-ті. Тоді вас би не зрозуміли :)

Я жив в будинку вікна якого виходили на військ. частину, ще коли вона працювала, бачив як солдати сагяли через забор.

Поширити це повідомлення

19 минут назад, Юріч сказал:

Інколи краще промовчати, і здатися ідіотом, ніж відкрити рота - і довести це.©

Золоті слова!

Поширити це повідомлення

5 хвилин тому, Getman сказано:

А що там із Львівською?

Все чудово.

В порівнянні з 40-м це просто райський куточок.

Поширити це повідомлення

Давно вже майже немає. Кічкарівка то їхня вотчина. Ну і в Центрі їх зустрінеш часте, ніж будь-де.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз