Перейти до змісту

В Києві-"Троєщина",в Москві-"Бутово",а в Луцьку?


vadim7000

Рекомендовані повідомлення

Балка специфічне місце, якщо ти не місцевий :) в Парку там бувають різні пригоди з розповідей, але я там бував кілька разів компанією до ночі - то все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь
On 07.01.2017 at 15:54, snouden сказано:

Перша була найгірша в 90-ті. Тоді вас би не зрозуміли

Тільки місцеві її називали коротко - "вокзал". Мій райончик. :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що задумався де ділись оті малолітні бригади з постійними розборками, стрілками як в 90-х. Інтернет пацани, їх знищив інтернет. Кожна людина отримала доступ до нескінченого потоку інформації на всі смаки і просто тусити, бикувати часу вже не вистачає. Контра, танчики, порнуха, серіальчики, онлайн-стратегічки. Навіть в клубах, та що казати, навіть в бані знайдуться 30% всіх штемпів, які на противагу веселому мужському спілкуванню все одно виберуть смартфон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті по темі можна і плюсам до топіків можна промоніторити приблизно хто де живе..

Згадалась приказка "Кожна жаба хвалить своє болото"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, ZLOvSmetane сказал:

Кстаті по темі можна і плюсам до топіків можна промоніторити приблизно хто де живе..

Згадалась приказка "Кожна жаба хвалить своє болото"

 

Теж про це думав ще раніше)). Але я не хвалю, а передаю реальність. А на рахунок 40-а кварталу, то його теперішній я не ганю, бо не знаю як там зараз живеться. А якщо взяти його в 90-х роках, то я б його ніколи не похвалив, була б Борда і ця тема в ті роки. Це був для мене якийсь депресивний район, де я старався тільки спати або дома сидіти, гуляти їздив в інші райони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, romaxa11 сказал:

Тільки що задумався де ділись оті малолітні бригади з постійними розборками, стрілками як в 90-х. Інтернет пацани, їх знищив інтернет. Кожна людина отримала доступ до нескінченого потоку інформації на всі смаки і просто тусити, бикувати часу вже не вистачає. Контра, танчики, порнуха, серіальчики, онлайн-стратегічки. Навіть в клубах, та що казати, навіть в бані знайдуться 30% всіх штемпів, які на противагу веселому мужському спілкуванню все одно виберуть смартфон.

 

ага, такі "інтернет-пацани" начитаються пацанських пабліків в ВК, позамовляють ножиків з AliExpress, а потім кучкуються біля клубів. Якщо ще в таких лічностєй машина-девятка є магнітолою і русскім репом, то там по стандарту хтось биту в багажнику тримає чи травмат. Для таких за честь комусь носа розбити чи ножа встромити, бо "брат за брата". Принаймні, не в Луцьку, але в іншому місті знаю таких колєг, які живуть вулицею і колективними тусовками й махачами. А якщо їх не помічаємо, то тільки через те, що надто зайняті своїми справами і наш та їхній образи життя не часто перетинаються локаціями і часом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, fenmix сказано:

А якщо їх не помічаємо, то тільки через те, що надто зайняті своїми справами і наш та їхній образи життя не часто перетинаються локаціями і часом :)

Ця цитата варта того щоб опинитися на сторінках якогось роману.

А по темі, можу казати лише про 40-й. П'ять років по ньому швендявся, похмурий райончик, але неприємностей в мене не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, VojinSvitla сказал:

Ця цитата варта того щоб опинитися на сторінках якогось роману.

 

Просто в процесі написання дипломної) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.01.2017 at 15:54, snouden сказано:

Для мене Привокзальний ділиться на три географічні і ментальні частини:

Якщо стояти до Проміня лицем

1) По ліву сторону від Грушевського: Г. Артемовського, Арцеулова, Привокзальна

2) Власне Грушевського, стадіон, Шухевича

3) По праву сторону від Грушевського: 8-березня, Клима Савури, Саперів

 

Всі ці три частини кожна зі своїм духом :) Перша була найгірша в 90-ті. Тоді вас би не зрозуміли :)

Я жив в будинку вікна якого виходили на військ. частину, ще коли вона працювала, бачив як солдати сагяли через забор.

Я тільки 3 роки тут живу. Що було раніше не знаю. Зараз мені тут чудово...Може через те, що все необхідне знаходиться в пішому порядку.))))) На маршрутках майже не їздимо, скрізь куди треба можна дойти "ножками".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Natalia Blagovirna сказано:

Я тільки 3 роки тут живу. Що було раніше не знаю. Зараз мені тут чудово...Може через те, що все необхідне знаходиться в пішому порядку.))))) На маршрутках майже не їздимо, скрізь куди треба можна дойти "ножками".

у вас там під мостом стрьомно, з гпз не порівняти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 hours ago, romaxa11 said:

Тільки що задумався де ділись оті малолітні бригади з постійними розборками, стрілками як в 90-х. Інтернет пацани, їх знищив інтернет. Кожна людина отримала доступ до нескінченого потоку інформації на всі смаки і просто тусити, бикувати часу вже не вистачає. Контра, танчики, порнуха, серіальчики, онлайн-стратегічки. Навіть в клубах, та що казати, навіть в бані знайдуться 30% всіх штемпів, які на противагу веселому мужському спілкуванню все одно виберуть смартфон.

Рома, таке враження, що ти судиш по своєму оточенню. Хто бикував, той далі бикує. Йому до сраки твої танчики і серіальчики, він про них навіть не знає, а смартфон щоб "не хуже, чим в пацанов".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема в Луцьку окремого такого району,  є окремі дебільні точки збору гопоти і малолєток-ідіотів: всі виходи з порт-сіті (крім центрального, бо там їх видно, йоптеть, а вони круті тільки там, де їх "стая" підтримує), центр (вони ще називають його "зустрітися на драмі"), версаль+кончений нічний ларьок через дорогу і "окрестности" з 22.00 і до ранку...

Ну і ригаловки, а їх є багацько в різних районах.

P/S/ Це мій особистий список місць, які я обходжу стороною.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@LenKa , стєсняюсь спрасіть, але чого Ви ходите одна з 22.00 і до ранку по місту? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, electrotrans сказано:

Шайбу забули і Наталку - ось де концентрація.

що це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

@LenKa , стєсняюсь спрасіть, але чого Ви ходите одна з 22.00 і до ранку по місту? :D

Юріч, ай-яй-яй. Я ж не писала, що вештаюсь сама по місту. Але якщо вже так сталося, що іду одна - то обходжу деякі місця стороною. Ось і все.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, romaxa11 сказано:

Тільки що задумався де ділись оті малолітні бригади з постійними розборками, стрілками як в 90-х. Інтернет пацани, їх знищив інтернет. Кожна людина отримала доступ до нескінченого потоку інформації на всі смаки і просто тусити, бикувати часу вже не вистачає. Контра, танчики, порнуха, серіальчики, онлайн-стратегічки. Навіть в клубах, та що казати, навіть в бані знайдуться 30% всіх штемпів, які на противагу веселому мужському спілкуванню все одно виберуть смартфон.

потусуйся біля любого ломбарду 30 хвилин часу, там такий контингент, від хачів та циган, до гопніків з загіпсованими ногами...:)

в певній мірі ти правий на рахунок сучасних технологій, вони ж дозволяють, практично будь-якого бика, котрий рамсить, досить швидко знайти серед фоток з чужими геліками\нюбеленсами\треніками.

тому з публічної сцени, свіжі маргінали 21 сторіччя, подрейфили в оффлайн (те +- що я писав у 1 реченні), або торгують шостими айфонами по 2К грн на олх.

а вже що робиться вечорами\ночами по синьці, це класична класика, тільки зараз добавились джони ремби, що горіли під напалмом у лісах В'єтнаму, псевдовоїни, що дискредитують справжніх захисників Вітчизни.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, LenKa сказано:

Нема в Луцьку окремого такого району,  є окремі дебільні точки збору гопоти і малолєток-ідіотів: всі виходи з порт-сіті (крім центрального, бо там їх видно, йоптеть, а вони круті тільки там, де їх "стая" підтримує), центр (вони ще називають його "зустрітися на драмі"), версаль+кончений нічний ларьок через дорогу і "окрестности" з 22.00 і до ранку...

 


 

З 22.00 і до ранку можна будь-де "попасти", не важливо який район,ніхто від всяких дибілів не застрахований,але обережним треба бути, напився як свинтус,ну чи десь затримався-викликай таксі, завжи треба мати пару гривень на таке,і ще ніяких ларьків,чи магазинчіків по ночам,навіть якщо(наприклад)  хліба забув купити,пофіг, можна і зранку перед роботою вибігти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав про бригади. Найбільша стрєлка малолєток за моєї пам'яті налічувала +170 чоловік расової бритоголової гопоти. Оті часи вже минули і це не так погано. Також минули часи коли вулиця на вулицю, і район на район з штахетами, ланцами і палками з цвяхами. А ареал одиничних гопніків необмежений нічим. Ви їх зустрінете і в Парнижі, і в Нью-Йорку, і в Сіднеї, і в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romaxa11 сказано:

А ареал одиничних гопніків необмежений нічим.

 Оце точно,необмежений нічим і необмежиться ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

що це?

 

Шайба- дискобар через дорогу від ринку "Північний"

Наталка - те саме, тільки на Гнідаві, недалеко від ДЕПО.

Я б сюди добавив "Техас", що на Пугачова, чи як він там зараз, вродє "Стара Підкова"...От де гадюшник був, так був...Не знаю, чи зараз ще працює...

 

44 минуты назад, romaxa11 сказал:

Також минули часи коли вулиця на вулицю, і район на район з штахетами, ланцами і палками з цвяхами.

 

Був на такій з арматурою :rolleyes:, десь так в 1983-1985 роках, точно не пам'ятаю. Стрєлка була на КарлаМаркса біля сапалаївського мосту (клуб "Юність" вроді рядом був, короче бар "Єреван" там також присутствував...потім). Народу було з дві сотні, помоєму Теремно проти Розвилки. Мєнти понаїхали, до драки не дійшло, але запам'яталось, що мєнти когось в бобік загрєбли, так банда підняла той бобік і почала трясти доти, поки мєнти не відпустили пацанів)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ,часи змінилися.І інтернет в цьому також допоміг.Згадати ,скільки було проломлено черепів та вибито очей за радянську добу та в дев яності - це неможливо.Моя мама кілька рока років, як пенсіонерка, а до того 40 років лікар -анестезіолог.40 років заступала на сутки в реанімацію, з бригадою ургентних лікарів.То з її слів в савдепі вихідні чи свята - це постійно черги побитих та сильно побитих молодих людей.Арматура,  кастети, обрізки труби, пляшки, ножеві поранення ....Також майже немає самоліквідаторів - мотоциклістів.За Радянських часів - постійно і в основному молоді хлопці.Але різко збільшилась кількість наркотичної інтоксикації.А просто провести дівчину в чужий район в кінці 80х на початку 90х?Особливо вродливу?Рідко без тюлей получалося.По моїм спостереженням багато було й тих красунь яким подобалось що за них б ються та калічаться.Був якийсь внутрішній поштовх до агресії, до бійки, до вияснення відносин.Інтернет багато згладив.Знайомства з протилежною статтю в мережі, знайомства по інтересам та хоббі, море інформації по роботі ,по відпочинку....Тай поняття фізичного насильсва зовсім інше.Якщо більшість раніше  з прийомного покою, а то і з операційної , потерпілі відмовлялися писати заяву, бо то було западло, то зараз зовсім навпаки.Гопарі це смішні зелені  дурники, яким мало що світить в цьому житті.Перший гоп-стоп, ну може другий буде фартовим ,а третій-розбій та важкі тілесні.Це пару років державна  дача, вузька смердюча кімната ,туберкульоз і після цього всього ти ніхто і звати тебе ніяк.Тому зараз  все одно більшість молодих людей старається більше рухатись та заробляти, а не бухати,  шлятися  і шукати на свою дупу пригод.А по Луцьку, то я бачу цих маргіналів більше всьго вночі в центрі. Версаль с цілодобовим ларьком через дорогу ,Опера з цілодобовим ларьком через дорогу, Театральний майдан, і постійно на очі потрапляють упыри черти и вурдалаки ,що всю ніч вилазять та назад залазять в Укрлото на Волі 14, там де був переговорний пункт, потім банк.Мабуть дуже хочуть зірвати джекпот.Хтось в темі писав  про девятки з російським репом.Так постійно також зустрічаю якісь лахи з наклейкою ноГГано на кузові і кацапськими матюками що лунають з салону.Особливо цікаво   дивитися на них та поміхатися з висоти своїх сорока  років.Чомусь пишу останні речення а в голові пісня Басти:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Зустрічі" біля Вокзалу ще можна зустріти старих героїв, але то да, все таки вже щось одиничне.

 

Навпроти обласної, трошки в сторону Вокзалу був крутий заклад "Трактірь" )

Де того був овочевий магазин. Там ще біля нього бабульки продавали цигарки і горілку школярам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.01.2017 at 11:43, Юріч сказано:

@VojinSvitla , привіт, пропажа)). Ти ж заходь, не пропадай так надовго).

В роз'їздах, трішки не до Борди) Приємно що пам'ятають))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 04.01.2017 at 8:18 PM, Юріч said:

А в остальному це тихий, облагорожений райончик, такий свій, сімейний....Наріків і гопоти як на 40-му нема (знаю, що говорю, так як прожив на 40-му 12 років)... не прохідний район, як 33-й, де зальотні щімлять прохожих і бомблять автівки...

 

Стрілянина та невзірвана граната: у Луцьку грабували банк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...