Перейти до змісту

Хто чим пише треки своїх велопрогулянок


Basil

Рекомендовані повідомлення

Всіх з Новим роком!

Питання зрозуміло з заголовку.

Хотілось би освоїти свій смарт в цьому напрямку.

Цікавлять програми, що працюють оффлайн, без інтернету.

Андроїд 4.2.2 якшошо... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@case_l дякую, не міг знайти... але темці вже більше двох років, а прогрес не стоїть на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Basil сказано:

@case_l дякую, не міг знайти... але темці вже більше двох років, а прогрес не стоїть на місці.

мабуть повиходили новіші версії тих самих програм, та і  Андроїд 4.2.2 вийшов на початку 2013 року ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Strava. Все що потрібно є, інтерфейс не перегружний кнопками та показниками. Користуюсь, як на іРhone так і на андроїді. Працює офлайн. До плюсів можна віднести, що зберігає трек навіть якщо розрядилась батарея (не раз закатувався до такого або забував зарядити телефон). 

Колись користувася GPSies+ і втративши не раз треки по 60-70 км перейшов на страву. Зручна, на мою думку, статиска, свого роду соцмережа, челеджи і все таке. Колись пробува Runtastic Pro, але щось не сподобалась прога із-за занадто перегруженого інтерфейсу та надлишкового функціоналу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Osmand є плагін для запису .gpx-треку

Сам Османд як навігатор, непаганий, але записом треку я не користувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sports Tracker, ще ні разу не підводив. Подобається інтерфейс програми (щоправда він англійський, тому для декого це може бути мінусом), адекватно працююча функція авто-паузи, можливість зробити фото та прикріпити його до треку відразу на маршруті, ну і звісно те, що додаток досить точно записує треки і при цьому не зажерливий в плані батареї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, kolser сказал:

Sports Tracker, ще ні разу не підводив. Подобається інтерфейс програми (щоправда він англійський, тому для декого це може бути мінусом), адекватно працююча функція авто-паузи, можливість зробити фото та прикріпити його до треку відразу на маршруті, ну і звісно те, що додаток досить точно записує треки і при цьому не зажерливий в плані батареї.

Теж його раджу. Найзручніший варіант для мене.

 

Також хороша софтинка: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.protogeo.moves

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Basil сказано:

@case_l ти чим з того користуєшся?

Якось відпала потреба в софті, лише навітел інколи запускаю для офлайну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишу на Strava, інтерфейсом і функціями задоволена!sanbOK описав переваги! є чат, де можна коментувати трек;  підтягує людей, які їхали по тому ж маршруту для порівняння!

колись користувалася endomondo та мій андроїд його не сприймав і прога часто зависала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить, щоб якомога точніше відображали маршрут на картах, зокрема волинських (ківерцівських і маневицьких) лісів і не тільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, emelka сказано:

пишу на Strava, інтерфейсом і функціями задоволена!sanbOK описав переваги! є чат, де можна коментувати трек;  підтягує людей, які їхали по тому ж маршруту для порівняння!

з мене вимагає оплату за користування 200 грн. при реєстрації

чи я щось роблю не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Basil сказано:

з мене вимагає оплату за користування 200 грн. при реєстрації

чи я щось роблю не так?

явно щось не так :blink: ніякої плати за користування не має! завантажуйте додаток на google play market і реєструйтеся за допомогою електронної пошти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Basil сказал:

з мене вимагає оплату за користування 200 грн. при реєстрації

чи я щось роблю не так?

Нічого не вимагає, тільки що спробував. А перший раз увійшов за допомогою Фейсбук-аккаунта, нічого не треба було заповняти, лише відмовитись від пошуку друзів (чи погодитися, якщо хочеться) і вказати стать. Все.

Я користуюсь SportTracker`ом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 03.01.2017 at 21:29, Basil сказал:

Цікавить, щоб якомога точніше відображали маршрут на картах, зокрема волинських (ківерцівських і маневицьких) лісів і не тільки.

 

osmand + свої карти або викачувати якісь карти щоб офлайново працювали

 

Я то користуюсь strava щоб писати трек та ovitalmap або maps me для навігації. На рахунок maps me ..... мало споживає батарею з нею їхав марафон Поліська січ по треку який попередньо загрузив. проблем з навігацією не було. ovitalmap жре батарею нещадно але може все ... треки пише, офлайн карти має (навіть гугл сателіт можна загрузити попередньо задавши область) але стараюсь по мінімум користуватись бо батарея розряджається на очах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще є непогана прога ViewRanger - Trails & Maps, але для когось мінусом буде відсутність української/російської мови.

В піших походах саме те, інтернету і батареї споживає мінімум :ok:

це одна з 4-ох прог для навігації в мене в смартфоні

Strava - для бігу, для вело

Maps.Me - для офлайн навігаціїї

Navizor - для ознайомленняз якістю покриття автодоріг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Українізація програми і веб-інтерфейсу програми Strava

 

Цитувати

Шановні друзі. Багато з Вас користуються різноманітними програмами, які дозволяють слідкувати за параметрами та досягненнями під час спортивних вправ. Однією з таких досить потужних програм є Strava . Особливо вона стає в пригоді для велосипедистів (роверистів) та любителів бігу.

Суттєвим недоліком цієї програми є відсутність українського інтерфейсу як у програмі для смартфонів, так і веб-інтерфейсі. Більше того, розробники Strava чомусь не діляться файлами для перекладу за допомогою різноманітних перекладацьких знарядь типу Transifex, Pootle та інших. Як природний результат програма має лиш кілька загальновживаних мов і повний брак локалізації іншими менш поширеними мовами, хоч користувачів цими мовами є греблю гати.  В січні 2016 року я спробував змінити цю ситуацію, написавши запит на сторінці підтримки Strava та розповсюдивши згадку про нього на певних спеціалістичних форумах. За якийсь час це принесло свої результати, хоч і було багато “нафіг нада”, етс. Сподіваюся, що наші зусилля зрештою принесуть свій ефект і плани щодо перекладу Strava українською таки додадуть до проекту. Я Вас прошу теж підтримати запит на переклад. Чим більше голосів “за”, тим більша ймовірність позитивного розгляду запиту. Для цього потрібно зробити дві дії:

  1. Зайти на сторінку з запитом на переклад українською і зареєструватися.
  2. З правого боку біля основного повідомлення є стрілки вгору/вниз з номером між ними. Номер показує кількість відданих голосів. Натискання на стрілку вверх додає голос, вниз – віднімає. Прохання проголосувати, натиснувши на стрілку вверх. При бажанні можете написати повідомлення на підтримку ініціативи.

Прохання теж розповсюдити це повідомлення. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно якби ти не написав я б і уваги на не звернув на цей нюанс. 

Плюс поставив хоча дискомфорту анг версія не викликає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sanbOK сказано:

Напевно якби ти не написав я б і уваги на не звернув на цей нюанс. 

Плюс поставив хоча дискомфорту анг версія не викликає

Та в мене теж не виникає, чудово розібрався і в англійській версії, але побачив таке прохання, вирішив перепостити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

кхм. Сам Google нефігово так треки пише:D

P.S. В обох стоїть Runkeeper, для бігу, колись, використовував micoach( для крос з датчиком).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...