Перейти до змісту

За зарплату в конверті тепер штрафуватимуть на 320 тис. грн


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

46 minutes ago, prosto_dima said:

Основним доходом міського бюджету 2017 є ПДФО - 500 млн з 1,7 млрд

А що на 2му місці? І це 2 місце більше ніж усі інші податки і збори, крім ПДФО ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь
5 hours ago, prosto_dima said:

Як ідеться у проекті бюджету на 2017 рік

 

А саму табличку з бюджетом 2017 дивився? Чи лише "прес-реліз" читав?

 

*Тут маленьке уточнення. Коли я казав за 2е місце, я спирався на цифри 2015 року:

budget.png

 

Коли викладуть на сайті міськради включно з груднем, можна буде побачити і за 2016. Але вже видно, що акцизи на роздрібну торгівлю бухлом, папіросами і паливом спустились на 3е місце (на 2у податки на майно). 

 

До речі, у 2017 луцьких курців, пияків і автомобілістів планують подоїти вже на 83 100 000,00 грн. Тобто всі-всі місцеві податки ("податок на житлову нерухомість, на нежитлову нерухомість, плата за землю, транспортний податок, збір за паркування, туристичний збір, єдиний податок") - 206 мільйонів, а один лише акциз - 83 мільйони :) 

dodatok_1_dohody (1).xlsx

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, prosto_dima said:

Тільки тут тема про зарплати,а не про акцизи.

 

Взагалі то тема про штрафи за недопуск перевіряючих на підприємства. Але дехто помилково думає, що за високі податки з його білої зарплати "будують автобани".

 

П.С. Просто_ДІма_5днів_9годин? Мєня тєрзают смутниє сомнєнія :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yu2007 сказано:

Просто_ДІма_5днів_9годин? Мєня тєрзают смутниє сомнєнія :) 

вже є ще один

хоча, я точно знаю хто це :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, Zheny@ said:

вже є ще один

хоча, я точно знаю хто це :)

а оцей російськомовний, в якого не грузиться вінда, випадково не родич користувача з єврейськими корнями:) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аааа, любителі Зеленського...

ну майже родичі, в них куратори з Сколково за сусідніми столами сидять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

А чому не обговорюєм місцеву новину? - Ви за тими виборами взагалі нічого не бачите...

Цитата

Луцький депутат та підприємець дав 1100 доларів хабара за неоформлених працівників

https://lutsk.rayon.in.ua/news/128295-lutskogo-deputata-tkachuka-pislia-ogoloshennia-pidozri-perevezli-v-izoliator

 

І чого після всіх цих скандалів (а це вже не перший за останні пару місяців) він ще депутат ЛМР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, natalka) сказано:

І чого після всіх цих скандалів (а це вже не перший за останні пару місяців) він ще депутат ЛМР?

нормальна ситуація

 

+ люди бачили кого вибирали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, Zevs_Isver said:

+ люди бачили кого вибирали

 

Хм, ДПЗ... Ти сам часом за нього не голосував? ;) 

 

Quote

На місцевих виборах 2015 року став депутатом Луцької міської ради VІI скликання за списками партії «Солідарність» Блоку Петра Порошенка, округ 3, ДПЗ

 

У Луцькій міській раді 6-го скликання був керівником депутатської групи «Рідне місто», котра послідовно підтримувала чинного мера Миколу Романюка. Депутат відомий активною життєвою позицією та діяльністю на рідному окрузі, де, власне, знову отримав квотум довіри від лучан.

 

Ткачук отримав найбільший відсоток голосів "за" серед всіх БПП-шників, які потрапили в міськраду в 2015-му. Невже 35% виборців на його дільниці так помилялися?))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, ЗЕ!2019 сказано:

Хм, ДПЗ... Ти сам часом за нього не голосував? ;)

 

ага

і на шашликі їздив - я ж знатний єдок шашликів

 

p.s. мій будинок на входив в округ №3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, Zevs_Isver said:

 

ага

і на шашликі їздив - я ж знатний єдок шашликів

 

p.s. мій будинок на входив в округ №3

А що, цей Ткачук купував виборців шашликами? От же ж хитрий чорт)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, ЗЕ!2019 сказано:

А що, цей Ткачук купував виборців шашликами? От же ж хитрий чорт)) 

ти що вчорашній?

контингент підвозять на дільниці, наливають і відпускають- стандартні місцеві вибори

нічого нового

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не у всіх підпрмємців все гладко, але й не всі люди хочуть отримувати білу зарплату - це теж факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MACCEN сказал:

...але й не всі люди хочуть отримувати білу зарплату - це теж факт.

а у нас згідно чинного законодавства когось гребе хто що хоче?

 

От це, знову ж ментальність наша. Він "вроді не поганий" бо щось на ДПЗ робить... а він же депутат і от ми бачим приклад як депутати порушують самі закони (і дехто думає раз вони так роблять, то чого ми не можем робити так само?)

А через нього, якраз таки міський бюджет не доотримує кошти, яких не вистачає на соціальні потреби лучан.

А попередній скандал з взятками за земельні ділянки? -   Але ж кого це хвилює, він же ДПЗ "ублажає" :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, natalka) сказал:

А чому не обговорюєм місцеву новину? - Ви за тими виборами взагалі нічого не бачите...

https://lutsk.rayon.in.ua/news/128295-lutskogo-deputata-tkachuka-pislia-ogoloshennia-pidozri-perevezli-v-izoliator

 

І чого після всіх цих скандалів (а це вже не перший за останні пару місяців) він ще депутат ЛМР?

Чому це ми за виборами нічого не бачимо? Якраз арешт Ткачука і вибори - це події одного ланцюжка. Ткачука наказують за перехід до Укропу (Палиці (Коломойського)). Палицю трясуть за те саме - людина Коломойського. Шевченка також трясуть за те саме, але це вже не наша область. Савченка назначили губернатором, щоб посунув людей Палиці і підім'яв область під себе (Порошенка). Все ми бачимо. Петру щоб виграти вибори, треба залучити адмінресурс, для цього треба область контролювати. Запасайтеся попкорном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, natalka) сказано:

а у нас згідно чинного законодавства когось гребе хто що хоче?

 

От це, знову ж ментальність наша. Він "вроді не поганий" бо щось на ДПЗ робить...

маєш на увазі те "архітетектурне чудо" в будинку біля 24 школи?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

 Ткачука наказують за перехід до Укропу (Палиці (Коломойського)). Палицю трясуть за те саме - людина Коломойського.

клас Ткачук "узнік совєсті" - це треба запам'ятати

а Палицю трясуть (тут має знаходитися великий жирний смайлік)..... ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

клас Ткачук "узнік совєсті" - це треба запам'ятати

Нє-нє-нє, ти невірно мене зрозумів. Він вже давно усім відомий як Женя-дерибанщик, на ньому немає де проби ставити, але він усіх влаштовував поки був у БПП. Я не йому оцінку давав.

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

а Палицю трясуть (тут має знаходитися великий жирний смайлік)..... ?

Що тебе розсмішило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, halcogen сказано:

Соціальний популізм потрібно припиняти!!! Хочеш краще жити - йди заробляй і не ний.

а найкраще перестати  писати всяку хуйню типу  "масло масялноє" + "вода мокрая"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, nickel сказал:

Чому це ми за виборами нічого не бачимо? Якраз арешт Ткачука і вибори - це події одного ланцюжка. Ткачука наказують за перехід до Укропу (Палиці (Коломойського)). Палицю трясуть за те саме - людина Коломойського. Шевченка також трясуть за те саме, але це вже не наша область. Савченка назначили губернатором, щоб посунув людей Палиці і підім'яв область під себе (Порошенка). Все ми бачимо. Петру щоб виграти вибори, треба залучити адмінресурс, для цього треба область контролювати. Запасайтеся попкорном.

Вдогонку:

СБУ знайшли порушення при будівництві “Спорт Лайфу” в Луцьку.

СБУ... порушення при будівництві... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, nickel сказал:

...Якраз арешт Ткачука і вибори - це події одного ланцюжка. Ткачука наказують за перехід до Укропу (Палиці (Коломойського)). Палицю трясуть за те саме - людина Коломойського. Шевченка також трясуть за те саме, але це вже не наша область. Савченка назначили губернатором, щоб посунув людей Палиці і підім'яв область під себе (Порошенка)...

І що? те що зараз всі копають проти всіх хіба звільняє його від відповідальності за його дії? Чи він ту тисячу нікому не давав і на перевірку до нього на СТО ніхто не приходив і про неоформлених працівників видумка?

Мені важлива суть події і  конкретний результат по цій події. А те, чому це зробили саме зараз, а не ще 3 роки тому (коли був прийнятий закон) - для мене вторинне.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, natalka) сказал:

І що? те що зараз всі копають проти всіх хіба звільняє його від відповідальності за його дії? Чи він ту тисячу нікому не давав і на перевірку до нього на СТО ніхто не приходив і про неоформлених працівників видумка?

Мені важлива суть події і  конкретний результат по цій події. А те, чому це зробили саме зараз, а не ще 3 роки тому (коли був прийнятий закон) - для мене вторинне.

 

Наталка відкрийте свою фірму, найміть людей, платіть їм білу зарпалту всю, розвивайтесь, платіть всі податки.

Та потім відписуйте які ви круті, і як треба правильно поступати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, natalka) сказал:

І що? те що зараз всі копають проти всіх хіба звільняє його від відповідальності за його дії? Чи він ту тисячу нікому не давав і на перевірку до нього на СТО ніхто не приходив і про неоформлених працівників видумка?

Мені важлива суть події і  конкретний результат по цій події. А те, чому це зробили саме зараз, а не ще 3 роки тому (коли був прийнятий закон) - для мене вторинне.

Побуду Вангою: Ткачука зламають, повернуть під крило БПП, ніякого конкретного результату для Вас не буде. Женік, при цьому, полиняє на велику суму грошей, але це буде не штраф "за зарплату в конверті". За хабар також сроку не буде. Бо для влади це вторинне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...