Перейти до змісту

Луцька новорічна ялинка


romaxa11

Як вам Луцька ялинка 2016-2017  

85 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

По нормальному мають бути місця для фото із дітьми. Бо як на мене дорослим та ялинка не дуже то й потрібна. А от гарні фото по мережі гуляли б. І найбільш недоречним є той "сніговик" - він просто ніякий. А ялинки як не наряджуй вони вище голови все одно не стрибнуть, хіба яку конструкцію а не іграшки на них вчіпити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Ви знаєте, якби замість іграшок на гілках вісіли б казнокради, то й і гірлянд не нада - була б красота і я б там з радістю фоткався і інСТОграмив.

А так...-_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, sergkots сказал:

 І найбільш недоречним є той "сніговик" - він просто ніякий.

Мені він якийсь синьо-сірий, як алкаш-аватар. А ялинки норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіпа хто я щоб оцінювати великого Романюка? Де я а де Романюк? Мені не дано зрозуміти всю велич стилістичного ансамблю створеного цим генієм? І я тупо хейтер заради хейтерства? Ок, Романюк і Вівальді речі співрозмірні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 ну від того що Вам не подобається ялинка, краще вона не стане.

P.S. Дуже добре те що в нас наряджають живу ялинку, не знищуючи дерево заради якогось там свята! Навіть такого як новий Рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки пафосу навколо однієї ялинки, коли Полісся винищується вщент і Карпати майже лисі. Зрештою я не про вирубку тут, а про якість прикрашення вже готового дерева. Якщо вам "красіво" то і добре, веселих свят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже не доходить,що Ромаха саме про прикраси????я в шоці! проста звичайна ялинка бляха!(гарна не спорю),а тим більше у свято  на Новий рік в принципі не може бути не гарною))) чого Ви шановні вумнічаєте про  саму ялинку,загалом прикрашена вона дико!не сучасно,старо якось,по савєтскі,і вапще криво!нашо та мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot та @romaxa11 проявіть ініциативу та в слідуючий раз вийдіть на міську владу з ініциативою що будете наряджати ялинку.

Ви що, думаєте що там було море бажаючих її наряджати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Electronshik стоп, ну і захищати бездарів теж не треба. Грошей на це виділено не мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Electronshik сказано:

проявіть ініциативу

 

Був би мером проявив би.

11 хвилин тому, Electronshik сказано:

 

Ви що, думаєте що там було море бажаючих її наряджати?

Отакої, зашибісь так назбирати бажаючих,щоб ялинку міську нарядити))давайте ще робити конкурс хто хоче,я рахую що це треба! міській раді для міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 

Був би мером проявив би.

Отакої, зашибісь так назбирати бажаючих,щоб ялинку міську нарядити))давайте ще робити конкурс хто хоче,я рахую що це треба! міській раді для міста.

а про конкурс ідея слушна. є сума, виставляється на конкурс послуга "оформлення ялинки" і в торги на прозорро )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rl72 сказано:

а про конкурс ідея слушна. є сума, виставляється на конкурс послуга "оформлення ялинки" і в торги на прозорро )

Може навіть і не так, "не є сума" а хто за кіко? а там вибирати,бо хто ту суму адекватно встановить? кум продавця новорічних іграшок))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 згоден, хоча і не звертав на це особливої уваги.

@rl72 згоден абсолютною Принаймні є з кого спитати :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yura-patriot сказано:

Може навіть і не так, "не є сума" а хто за кіко? а там вибирати,бо хто ту суму адекватно встановить? кум продавця новорічних іграшок))

так я ж і написав, торги - на прозорро - в сторону зменшення допустим від суми, в яку обійшлось прикрашання ялинки цього року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rl72 сказано:

так я ж і написав, торги - на прозорро - в сторону зменшення допустим від суми, в яку обійшлось прикрашання ялинки цього року

Ну да, то я щось просто завумнічав,зазвичай я не влажу у такі теми,звиняйте)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У скільки Луцьку обійшлось прикрашання новорічних ялинок

15 грудня, 12:11

 

На прикрашання трьох новорічних красунь у центрі Луцька з бюджету довелось виділити більше 150 тисяч гривень.
Про це йдеться у договорі, укладеному департаментом ЖКГ Луцької міської ради з комунальним підприємством «Луцьксвітло».
Зокрема, у документі вказано, що послуги з святкового оформлення новорічних ялинок міста Луцька вартують 150 тисяч 987 гривень.
Нагадаємо, новорічні ялинки у Луцьку почали прикрашати у понеділок, 12 грудня. Засвітити їх планують на День Святого Миколая. 
Святкові дерева, а також Театральний майдан до того ж планували прикрасити новою фігурною огорожею, гірляндами та мішурою, загальна вартість яких – більше 200 тисяч гривень.
Окрім цього, проспект Волі обіцяють до нового року прикрасити ілюмінацією за 900 тисяч гривень.

 

п.с. в минулому році 139 тис. грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До правди, вночі вона непогано виглядає, як на водія на швидкості 40 км/год, тим більше в порівнянні з днем.. 

1 година тому, rl72 сказано:

На прикрашання трьох новорічних красунь у центрі Луцька з бюджету довелось виділити більше 150 тисяч гривень.

:ohmy::blink:<_<

в когось ще є питання? Ну а чо, бо війна, діти-сироти, інваліди, пенсіонери...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, romaxa11 сказано:

До правди, вночі вона непогано виглядає, як на водія на швидкості 40 км/год, тим більше в порівнянні з днем.. 

:ohmy::blink:<_<

в когось ще є питання? Ну а чо, бо війна, діти-сироти, інваліди, пенсіонери...

 

Франик - штучна = 562 тис. грн.,

Тернопіль - штучна (6 рік підряд), вартість прикрас не вказана

Львів - 1 ялинка = 116 тис. грн., частина іграшок минулорічна

Луцьк - 3 ялинки = 150 тис. грн.

Ужгород - жива, привозна, вартість не вказана

Рівне - жива, привозна, 65 тис. грн. на встановлення (чи входить сюди прикрашання не зрозуміло)

Хмельницький - штучно-жива, вартість не вказана

Чернівці - жива, привозна, найвища серед ЗУ, вартість не вказана

 

фото за посиланням

 

вівторок, 20 грудня, 2016, 14:52 Людина
 

Новорічні ялинки Західної України: найвища – у Чернівцях
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

 

 

На прикрашання трьох новорічних красунь у центрі Луцька з бюджету довелось виділити більше 150 тисяч гривень.
 

 

а можливо в цю суму входять ще ялинки біля міськради, на ГПЗ, пр.Молоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю...можливо я щось нерозумію, щось не знаю чи взагалі нічого не знаю... 150 тис грн це 5,5 тис доларів, вартість не самої поганої іномарки. Що можна таке начепити на три ялинки, враховуючи те як прикрашені ялинки, впевнений, що там більша половина прикрас не нові, тому незрозуміло, звідки така цифра. І це притому, що на самі ялинки грошей не потрачено, навідміну від штучних чи свіжезрубаних, про які тут згадували. Можливо мені хтось тут на Борді обгрунтує цю витрачену суму. Дійсно, хочу зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Zevs_Isver сказано:

щось мене ніколи не тягнуло "бухати під ялинкою"

Мене вже теж не тягне.А по молодості,ялинка біля ЦУМу була,так вночі полізли побухати.Сховалися за Дідом морозом,а я ще на ялинку поліз.Так мене 220в як шарахнуло.Все,вже не хочу..:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Юріч сказано:

Я не знаю...можливо я щось нерозумію, щось не знаю чи взагалі нічого не знаю... 150 тис грн це 5,5 тис доларів, вартість не самої поганої іномарки. Що можна таке начепити на три ялинки, враховуючи те як прикрашені ялинки, впевнений, що там більша половина прикрас не нові, тому незрозуміло, звідки така цифра. І це притому, що на самі ялинки грошей не потрачено, навідміну від штучних чи свіжезрубаних, про які тут згадували. Можливо мені хтось тут на Борді обгрунтує цю витрачену суму. Дійсно, хочу зрозуміти.

навряд чи тут хтось обгрунтує, бо треба мати хоча б кошторис.

сама ялинка свіжозрубана вартує не так багато (4.5-5 тис. грн. + доставка)

 

 

7 годин тому, depp сказано:

а можливо в цю суму входять ще ялинки біля міськради, на ГПЗ, пр.Молоді?

можливо ж таки написано, що тільки ці три ялинки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, rl72 сказано:

Окрім цього, проспект Волі обіцяють до нового року прикрасити ілюмінацією за 900 тисяч гривень.

жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодня проїздив бялі обленерго... і троха ахрєнєл - ну красотіща блін :)

Ялинка  

IMG_20161229_075938_HDR.jpg

Hide  
фото троха кривеньке, але ялинка дуже карна в живу. Думаю і ціна прикрашання значно менша, ніж центральних.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...