Перейти до змісту

Чи відключать з нового року канали? Голосувалка.


zaHARE

Чи відключать з нового року телеканали?  

121 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

9 minutes ago, jack74 said:

 

ну! то "в КАБЕЛЬНОГО"! Який відсоток народу дивиться кабельне, а особливо ТІ канали в тому кабельному?

 

Насправді, в Луцьку немалий відсоток. Кабельним ТВ покриті основні спальні райони, а це мінімум половина міста. Зараз, можливо, народ по-троху спригує з кабеля, бо "таріффен хох залупіерд", але лінь щось міняти, тому продовжують користуватись "Волею", "Аверсом", "Домашнім телекомом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, SunSeth сказано:

Насправді, в Луцьку немалий відсоток. Кабельним ТВ покриті основні спальні райони, а це мінімум половина міста. Зараз, можливо, народ по-троху спригує з кабеля, бо "таріффен хох залупіерд", але лінь щось міняти, тому продовжують користуватись "Волею", "Аверсом", "Домашнім телекомом".

отож-то, я якраз про те. Це і є "невеликий відсоток"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yura-patriot сказал:

і після гарного сніданку вмостившись на диван трішки подивитися сім'єю

ага, те трішки й вимірюєтся відрізком між рекламами

4 минуты назад, yura-patriot сказал:

можна і то все об'єднати до тєліка,але то не те,прикольно коли ти цим абсолютно непарися.

звичайно не те, там же реклами нема, а вона така цікава й корисна (сарказм) . Я телевізор можу дивитись лише коли готую на кухні, а то буває  не часто, до кінця чи повністю не можна подивитись НІЧОГО !!! руки в рибі наприклад, а ти мусиш бл*ть переключати на інший канал бо тій рекламі нема кінця краю. Був би смарт на кухні, навіть в ДУМКАХ би не було телевізор дивитись, я ж не мазохіст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви не враховуєте, що телевізор не один дома, нє? В мене, наприклад чотири тв, в залі (є кабелне, але його там не дивлюсь, стоїть тарєлка), на кухні, в спальні і в дитячій (скрізь кабельне). Це як прикажете, по всіх чотирьох тєліках одночасно дивитись з одного компа одне і теж, чи зкрізь ставити смарт-тв (зажирно, в мене в спальні ще Електрон квадратний стоїть, з останніх моделей правда, але все ж таки). Кабельне багато в кого є і спальні райони, як тут згадували, це якщо не більшість населення Луцька, то точно не "невеличкий процент", на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повна хата зомбоящиків то біда...

...в еру коли місячний інтернет (іптв, торент тв, ютуби, етц )коштує як пару кіло фруктів...:)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

Народ, ви не враховуєте, що телевізор не один дома, нє? В мене, наприклад чотири тв, в залі (є кабелне, але його там не дивлюсь, стоїть тарєлка), на кухні, в спальні і в дитячій (скрізь кабельне). Це як прикажете, по всіх чотирьох тєліках одночасно дивитись з одного компа одне і теж, чи зкрізь ставити смарт-тв (зажирно, в мене в спальні ще Електрон квадратний стоїть, з останніх моделей правда, але все ж таки). Кабельне багато в кого є і спальні райони, як тут згадували, це якщо не більшість населення Луцька, то точно не "невеличкий процент", на мою думку.

вай фай, п'ять планшетів і кожен сам собі господар)) вибирає і дивиться, що йому цікаво.

телевізора немає взагалі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, lanima сказал:

п'ять планшетів і кожен сам собі господар

Вибачайте але це повний мазохізм - ТБ контент на планшеті дивитись! :) Всьому є межа але ніхто не відкажеться від перегляду гарного фільму дома на гарному телевізорі 43-55 дюймів у якості HD або 4К з гарним звуком, а не уткнутись у планшет і портити очі!!! Може ви у клуб підете але діджея не буде, кожен вімкне свої навушники і так "кожен собі господар" буде віджигати?! :) Маразм... ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема 1 января. Отключат ли телевидение?

Цитувати
В Украине в преддверии Нового года набирает обороты истерия по поводу массового и тотального отключения телевидения у украинцев. Доходит совсем до абсурдных заявлений о том, что в селах отключат телевидение, останется 3 государственных телеканала и украинцам будет нечего смотреть!
Так как до часа «Х» осталось менее недели, мы обратились к медиаэксперту Александру Глущенко за разъяснениями по поводу сложившейся ситуации в медиапространстве

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

Вибачайте але це повний мазохізм - ТБ контент на планшеті дивитись! :) Всьому є межа але ніхто не відкажеться від перегляду гарного фільму дома на гарному телевізорі 43-55 дюймів у якості HD або 4К з гарним звуком, а не уткнутись у планшет і портити очі!!! Може ви у клуб підете але діджея не буде, кожен вімкне свої навушники і так "кожен собі господар" буде віджигати?! :) Маразм... ІМХО

подивитися фільм в гарній якості я ходжу в кінотеатр.

віддавати 25000грн і вище за телевізор, який справді гарно показує плюс ще скількись там тисяч за якісний звук я поки що не маю змоги. а дивитися на квадратики, чи то пікселя при кожній динамічній сцені в звичайних бюджетних телевізорах.. махохізм теж іще той)). розширення 1920 на 1950 пікселів що в телевізорі 55 дюймів, що в моєму планшеті на 10 дюймів.тому це ще питання де картинка буде кращою. 

і як бути, коли дружина хоче серіал а ви футбол? купляти два телевізори?

а дітям мультики? а якщо старша дитина хоче фіксики а менша про машу? 

для мене телевізор-це пожирач часу.і я дуже рада, що одного дня він зламався назовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БАШНИ – ретрансляторы гипноизлучения, оказывающего на жителей Мира «белое» и «черное» воздействие, то есть ввергающие в патриотический экстаз или в депрессионную боль. (с)

І ото їх візьмуть і виключать? Сміюсо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Deemon сказал:

повна хата зомбоящиків то біда...

...в еру коли місячний інтернет (іптв, торент тв, ютуби, етц )коштує як пару кіло фруктів...:)
 

 

3 часа назад, lanima сказал:

вай фай, п'ять планшетів і кожен сам собі господар)) вибирає і дивиться, що йому цікаво.

телевізора немає взагалі. 

 

Хлоп'ята і дівчата. В мене, якщо вже не те пішло, вибір майже необмежений. Повторюся: на чотири людини є чотири тв (один з них підходить для перегляду якісних фільмів, так як 50 дюймів, фулейчді, смарт, 3Д, домашній кінотеатр зі звуком долбі сьорраунд), стаціонарний комп'ютер, ноутбук, три планшета і чотири смартфона, плюс супутникове тб, кабельне тб, швидкісний інтернет з вайфай. Так що в мене усвідомлений вибір в сторону супутникового тб. Діти частіше дивляться ютуб, на планшетах, хоча менша любить мультики саме по кабельному тб. Дружина завжди дивиться кабельне тб, фільми, серіали... В кожного є свій вибір і я не збираюсь економити на комусь з членів сім'ї в цьому питанні. Тому що 50 грн в місяць за інет і 30 грн за кабельне (+ -), то вам не півтори тисячи за опалення, де зекономити неможливо. Ну не буду я скачувати, шукати по інету різну дрєбідєнь, старий я вже для того, мені хочеться прийти з роботи, клацнути кнопку і не замарачуватись. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Panek сказал:

до часа «Х» осталось менее недели

"Изменения касается ТОЛЬКО провайдеров/операторов и никоим образом не затрагивает эфирное и спутниковое ТВ! "

Супутник - наше фсе, "а остальное до лампочки" © :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, lanima сказал:

в гарній якості я ходжу в кінотеатр

А ви пробували подивитись те що у кінотеатрі дома і у UltraHD? Раз подивитесь і у кінотеатр дорогу забудете! :) Ну що новинки... то зрозуміло, но після перегляду фільмів у UltraHD у всієї сім'ї пропало бажання ходити у кінотеатр і ще гроші там платити :) А так дома, лежачи на диванчику... ляпота! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

А ви пробували подивитись те що у кінотеатрі дома і у UltraHD? Раз подивитесь і у кінотеатр дорогу забудете! :) Ну що новинки... то зрозуміло, но після перегляду фільмів у UltraHD у всієї сім'ї пропало бажання ходити у кінотеатр і ще гроші там платити :) А так дома, лежачи на диванчику... ляпота! :)

 

Нє, сімейний похід в кіно, як прогулка, має право на існування. Але якість в кінотеатрі і поруч не стоїть з переглядом дома на якісному тв, що є то є. Тим паче дома в теплі, можна що хоч попоїсти під кіношку, а не тільки попкорн...захтів вийти - паузу поставив))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

похід в кіно, як прогулка, має право на існування

Не сперечаюсь :) Але смаки у всіх різні і діти, у більшості, з нами батьками, йти не хочуть (вік дітей теж різний) :( Ну то таке, мають де дивитись! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, ForZa сказано:

А ви пробували подивитись те що у кінотеатрі дома і у UltraHD? Раз подивитесь і у кінотеатр дорогу забудете! :) Ну що новинки... то зрозуміло, но після перегляду фільмів у UltraHD у всієї сім'ї пропало бажання ходити у кінотеатр і ще гроші там платити :) А так дома, лежачи на диванчику... ляпота! :)

ні))) тому і не буду сперечатися)))

зараз я не можу собі дозволити справді гарний телевізор. а що небуть не хочу.

я люблю читати. багато і всюди. з моєю гарною уявою це набагато цікавіше, ніж дивитися те, що уявив собі і зняв хтось. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

і що канал Україна також відключать?

ніколи в житті, інакше мільйони не побачать добродушність фонду святого ахметова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, charlie сказано:

ніколи в житті, інакше мільйони не побачать добродушність фонду святого ахметова

а, ну тоді все норм - народ буде мати що дивитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Deemon сказал:

..в еру коли місячний інтернет (іптв, торент тв, ютуби, етц )коштує як пару кіло фруктів...:)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Cherman said:

Було б цікаво, якби відключили. Хотілось би побачити, як люди почнуть божеволіти без "дози".:D

Вони успішно доганяються в інтернетах ^_^ 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Мда. 4 телека, 4 смарта, 3 планшета, 2 ПК. Лютий пісєц . Згадалося ті часи, коли люди мали 2 канали на один телек, і все: багато гуляли, виходили на вулицю, спілкувалися, щось робили по двору, мужики, діти грали у футбол, теніс, хокей... А зараз прийшли додому, перекинулися новинами. поїли і втупилися  в гаджети. куди котиться цей світ. Я, щоб хоч якось спілкуватися з сусідами по дому створив чат в Вайбері - почали обговорювати проблеми будинку, приймати якісь рішення. А на вулиці - це складно, всі спішать втупитися в гаджет. Пічалька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yura-patriot сказано:

)) Чого так.В мене нічого не запущено,просто я думаю, що цікавіше у вихідний день вмикнути тєлік і випадково попасти

 

в мене монітор 22" виконує функцію телевізора і монітора.

 

+користуюсь торентТВ  з безкоштовним архівом на 2 тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, vaz75 сказал:

Згадалося ті часи, коли люди мали 2 канали на один телек, і все: багато гуляли, виходили на вулицю, спілкувалися, щось робили по двору, мужики, діти грали у футбол, теніс, хокей... А зараз прийшли додому, перекинулися новинами. поїли і втупилися  в гаджети. куди котиться цей світ.

Є й друга сторона медалі, й зараз немало людей, які з ранку до пізнього вечора тусуются на вулиці, що там можна робити весь цей час, для мене загадка. Причому тусуются з малими дітьми, коли в 21 00 дитина має вже спати, а вона ще в 23 00 з батьками на дворі соваєтся. Й ті батьки то насінням округу засирають, то бухають, то *перемивають кості* сусідам й оточуючим. В більшості випадків, то малоімущі, що не мають за що купити девайса (таких меньшість) , або *деревьяні по пояс*, для яких компьютер й інтернет то *таємниця за сімома печатями* 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Вони успішно доганяються в інтернетах

 а селища, села, хутори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...