Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

Так, це дуже цікаві питання, на які не просто хотілось би знати відповідь, а заодно ще й послухати опитування людей/влади в Криму, луганську, ростові, як вони можуть це пояснити :) Бо в них дуже цікаво фуражка повертається, все що стосується забезпечення ( будь чим, пенсія, зп, світло і т.д.) - то це повинна робити Україна, а у всьому іншому - то це ж нєзавісімая гордая і нєпадємая республіка !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ольга Решетилова

1 год · 
 

Слухайте, ну я вже не планувала повертатися до цієї теми. Я ненавиджу срачі у себе на сторінці. Але дивлюся, як розганяються по мережі пости капслоком типу "увага всім, хто їде до блокадників! по дорозі стоять нацгвардійці і мєнти! вони вас будуть зупиняти!", і це просто якась жесть. В так званій блокаді все чіткіше вимальовуються риси технології, тому, мабуть, треба сказати ще.

Цей пост, швидше, для тих, хто в темі або хто хоче розібратися. Якщо вам нічого не говорять назви населених пунктів, підрозділи, імена, приведені нижче, утримайтеся, будь ласка, від коментарів і просто проігнорте цей пост. Це збереже нерви і вам, і мені. Дякую 1f642.png:)

Епізод 1. 
Ми їхали з Волновахи в Мар'їнку півтора тижні тому, в розпал авдіївських боїв. Було близько 20:00. Спалахи попереду було видно здалеку. В цей час на дорогах АТО не надто жвавий трафік, тим більше в бік Донецька.

З нами по трасі їхали три завантажені фури з дніпропетровськими номерами. На відміну від нас, вони взагалі не зупинялися ні на блокпостах, ні на КПВВ, тому ми постійно обганяли один одного. Фури повернули ліворуч, в бік Докучаєвська, десь у районі Березового.

Ті, хто в темі, знають: це зона відповідальності однієї доблесної (без сарказму) механізованої бригади. А окрім неї, в тих краях на "нулі" стоїть відомий батальйон на букву А.

Це до того, що всі атошники підтримують блокаду. О, ви не повірите, є такі, що всією душею підтримують! Це ж якщо перекрити залізницю, який профіт буде володарям атошних доріг 1f642.png:) І наша пісня гарна й нова! Знову перестрілки за маршрути, знову рєшали і бариги, знову купівля командирів і блокпостів... Rodion Shovkoshytnyi вам може розповісти.

Епізод 2. 
Ми їхали знімати ст Фенольна в Новгородському. На блокпосту в Нєлєпівці нас затримала торецька поліція. Точніше, не затримала, а "запросила на бесіду", як вони це назвали, вигадавши, що нібито наша машина в розшуку. Негарно з їхнього боку, чисто по-мусорськи, я б сказала, але я не ображаюся, бо я від цього затримання отримала значно більше інформації, ніж вони.

Як виявилося, торецька (джержинська) поліція з самого ранку була в готовності, тому що за оперативною інформацією, блокадники мали їхати в Торецьк. За інформацією іншого відомства, за кілька днів до цього серед населення Торецька і околиць розповсюджувалися вкрай негативні настрої щодо блокади і готувався протест аж до силового протистояння блокадникам. Ми переконалися в цьому, поспілкувавшись зі співробітниками Фенольного заводу - вони були в очікуванні блокади. Як нам сказали прикордонники, в останній момент блокадники передумали і на Фенольну не поїхали. Нагадаю, Торецьк - місто в 5 км від лінії зіткнення, одне з найбільш сєпарських серед усіх звільнених. Саме тут блокували техніку 17 батальйону влітку 2015-го та військослужбовців 53 бригади влітку 2016-го. Мер міста Слєпцов затриманий минулого року за сепаратизм. Іноді здається, що тут вистачить іскри, щоб вибухнуло.

Хто стоїть за цим нагнітанням і кому це вигідно?

Епізод 3. 
Ми знімали редут блокадників в Бахмуті. Старший "Сільвер", як професійний піар-менеджер, підказував нам, де краще знімати і з ким краще поговорити 1f642.png:)
З усіх блокадників, з ким ми спілкувалися у приязній атмосфері, лише один зізнався, що служив у 93 бригаді. Решта "ветеранів" на питання "Де служили?" і "В яких точках воювали?" робили загадковий вираз обличчя і тікали від відповіді.

Я знаю дуже багатьох ветеранів. Я особисто прийняла понад тисячу заявок у "Повернись живим", починаючи з червня 2014-го, з багатьма перетиналася в АТО. Ніхто з них не приховує, де воював і що робив. Що і чому приховують ці люди?

Епізод 4. 
Про тітушок.
Тут треба здалеку. Пам'ятаєте, влітку Семенченко і Ко перекривали Хрещатик, щоб звільнити з-під варти Батю, Валентина Лихоліта? А заразом із ним ще одного колишнього айдарівця - Рубєжа, Ігоря Радченка. Батя і Рубєж проходять по одному кримінальному провадженню, одна із статей - бандитизм.

Батя зараз один із організаторів блокади. А що Рубєж?
Приїхавши після зйомок в Сєвєродонецьк, ми зустрілися з людьми з компетентних органів, які пильно відстежують діяльність Рубєжа (а політичні амбіції Ігорька ні для кого не є секретом). Як нам повідомили, Рубєж на той момент уже зустрічався з блокадниками і пообіцяв їм силову підтримку в разі чого.

Поясню. Радченко давно і наполегливо працює над формуванням озброєного угрупування, воно частково легалізоване як підрозділ охорони громадської безпеки підприємства "Зоря", що належить опоблоківцю Юрію Бойко (про зв"язок Рубєжа і Бойко неодноразово говорили і писали місцеві активісти, а про його зв"язок з близьким соратником Бойко Дунаєвим писала Maria Tomak). Відтак, ми очікували появи тітушок Рубєжа десь збоку блокадників.

Яким же було наше здивування, коли блокадники самі заявили, що тітушки, які нібито на них нападали, мають стосунок до "Зорі".
Ще раз. Спочатку Рубєж обіцяє підтримку блокадникам, а потім відправляє тітушок нападати на них. Дивно, нє?

Ну і вкотре повторю: я не проти блокади як такої.
Я проти короткої пам'яті. Проти піару на крові. Проти брехні. І проти брудних технологій.

P.S. На неадекватні коментарі традиційно не відповідаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, rl72 сказано:

Америки не відкрила взагалі. Побачивши компанію "блокєраторів" відразу було ясно що все пустишка для збивання бабла і для прикривання своєї сраки по кримінальним провадженням. ще не раз "ці хєрої" будуть кричати що їх за "блокаду" переслідують, хоча насправді там клейма немає де ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже сам Гройсман лякає "віловими відключеннями" ....

добре напевно цепануло їх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене мучить питання таке, якщо блокування вигідне москві (як це намагаються подати порохоботи), а не нам, то чому тоді вона сама не блокує ці речі зі своєї сторони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Мене мучить питання таке, якщо блокування вигідне москві (як це намагаються подати порохоботи), а не нам, то чому тоді вона сама не блокує ці речі зі своєї сторони?

уточнюючі питання:

хто такі порохоботи?

яку саме територію ти маєш на увазі під "своєю стороною"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, la20 сказано:

хто такі порохоботи?

це ті юзери борди, що з піною біля рота кидаються виправдовувати будь-яку інфу про порошенка

34 хвилин тому, la20 сказано:

яку саме територію ти маєш на увазі під "своєю стороною"?

окуповану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

окупована територія то не москви, а наша.

а нічого не рубають бо якщо щось вирубити на окупованій території настане жопа, чорна, безпросвітна жопа. А вони ж з себе пушистих роблять мол ми гарні гумку ганяєм, а хунта всіх хєрячить і людей простих кладе.

мені одне цікаво, що коли було блокування в Крим то виходили статті що то ідіоти так роблять. а при цій "блокаді" то вже все пучком ветерани і т.д.

C4fbpgCWQAE1YvO.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, halcogen сказано:

Чому у всьому винуватий Порох??? В нас крім всього ще є 450 нахлєбникув у верховній раді. Вот до них і запитання. Не забуваємо, що в нас парламенсько-президенська форма правління.

Та я і не звинувачую пороха ні в чому, а форма правління - це само собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, halcogen сказал:

Чому у всьому винуватий Порох??? В нас крім всього ще є 450 нахлєбникув у верховній раді. Вот до них і запитання. Не забуваємо, що в нас парламенсько-президенська форма правління.

бо його влаштовує той розклад,що є

ми ледь не щодня читаємо,як наближені до нього виграють тендери і тд

коли в Президента ростуть доходи в 7 разів,а у населення - падають , то треба задуматися як це так може бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, paksivatova сказано:

бо його влаштовує той розклад,що є

ми ледь не щодня читаємо,як наближені до нього виграють тендери і тд

коли в Президента ростуть доходи в 7 разів,а у населення - падають , то треба задуматися як це так може бути

а де тут семикратне збільшення? просто цікаво.

C4ezg1EWYAE86Fm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, la20 сказал:

а де тут семикратне збільшення? просто цікаво.

C4ezg1EWYAE86Fm.jpg

читала про це на українській правді та інших ресурсах

почитайте і ви

http://www.pravda.com.ua/news/2015/04/7/7064018/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

українська правда це клоака. яка останні тижні лише москальске лайно розносить

впадло посилання шукати тут все зібрано бачив своїми очима

C4fZn3CXAAAV8JU.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, la20 сказал:

українська правда це клоака. яка останні тижні лише москальске лайно розносить

впадло посилання шукати тут все зібрано бачив своїми очима

C4fZn3CXAAAV8JU.jpg

я після майдану їм перестала вірити,Але по звичці час від часу захожу

мені більше до вподоби Дзеркало тижня і Страна.ua

В даному випадку скажіть , щодо Порошенка і статків вони збрехали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 5му показують засідання "антикризового енергетичного штабу" ребьята жгуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

це також не той ресурс, якому треба вірити

добре,а є такий - кому можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, kroha сказано:

я після майдану їм перестала вірити,Але по звичці час від часу захожу

мені більше до вподоби Дзеркало тижня і Страна.ua

В даному випадку скажіть , щодо Порошенка і статків вони збрехали?

стран.юа дзеркало? кароч не важно

якщо в 13 році було 1 млрд. семикратне збільшення це має бути 7 млрд. а є 800 з гаком млн. то що вони правду всетаки сказали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, la20 сказал:

стран.юа дзеркало? кароч не важно

якщо в 13 році було 1 млрд. семикратне збільшення це має бути 7 млрд. а є 800 з гаком млн. то що вони правду всетаки сказали?

не люблю рахувати чужі гроші,але якщо вже почали

 

Як відомо, у 2013 році сума сукупного доходу Порошенка становила всього 51 мільйон гривень. З них зарплатня складала - 240 338 гривень, дивіденди, проценти - 13 535 818 гривень, дохід від відчуження цінних паперів - 38 061 525 гривень.

 

Президент Петро Порошенко заробив за 2014 рік 368 мільйонів гривень.

 

та ладно ,що заробив - все його )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як що реально зробити блокаду сепар територія то це буде початком кінця  АТО.

Реально збройний конфлікт це --- колосальні витрати ресурсів, а для підтримки збройного процесу на певний період це мега колосальні витрати в періоді.

Так от щоб пітримувати живим данний проект АТО  І фсб проект лнр і гру проект днр , треба касса , тобто фін потоки.  Фін потоки це і є  котрабанда , питання в тому хто смотрящий який робить перерозподіл і вашим і нашим .

Якщо робиться двіж , це означає комусь врізали кормову базу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, la20 сказал:

стран.юа дзеркало? кароч не важно

якщо в 13 році було 1 млрд. семикратне збільшення це має бути 7 млрд. а є 800 з гаком млн. то що вони правду всетаки сказали?

Не плутай статки з доходами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 хвилин тому, nickel сказано:

Не плутай статки з доходами.

давай тоді статистику по доходах, які мабуть будуть в більшості від тих статків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, la20 сказал:

 

давай тоді статистику по доходах, які мабуть будуть в більшості від тих статків.

Тобі треба, ти й "давай".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Тобі треба, ти й "давай".

лінь

АПД, Просто що перше попалось за посиланнями

2013 – 52 ляма - http://korrespondent.net/ukraine/politics/3342962-za-2013-hod-poroshenko-zarabotal-pochty-52-mln-hrn-deklaratsyia

2014 - 369  https://tsn.ua/politika/za-rik-poroshenko-zarobiv-369-milyoniv-griven-420041.html -

2015 - 62,16 млн - http://news.liga.net/ua/news/politics/9889439-deklarats_ya_poroshenka_sk_lki_zarobiv_prezident_u_2015_rots.htm

2016 - відзвітується побачимо. бо конкретно нічого поки не знаходжу. Може в когось краще вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, la20 сказал:

Ось тобі 7-кратне збільшення доходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...