Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

про тітушок висвітлює громов

думаю знайомий персонаж. вспливало лайно вже.

http://zaxid.net/news/showNews.do?aktivisti_yaki_organizuvali_shtab_v_goteli_bilya_maydanu_ogolosili_svoyi_vimogi&objectId=1383402

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
28 хвилин тому, la20 сказано:

як ти взагалі можеш писати що насіння щось робить правильно якщо ти навіть не можеш з відкритих джерел інфу взяти

все що треба зайти на риговський канал і глянути http://112.ua/politika/parasyuk-na-blokpostu-vozmozhno-proskakivala-necenzurnaya-bran-no-nikto-tochno-nikogo-ne-bil-370169.html

кофта така ж нє?

 

тобто те, Парасюк прийшов на гівно канал, для того чтоб просянити ситуацію щодо бійки, ( що є необхідним, так як ФБ дивляться не всі) то це зрада принципів? Зрада країні ? Чи ви забули що зараз інформаційна війна не менш важлива за фізичну?

У чому справа ? Семен піарится? Хоче награбастати денег? :) Та будь-ласка. Але він не поклався як маріонетка під путлера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

логіка люмпена. семен трахнув твою жінку. Та будь-ласка. Але він не поклався як маріонетка під путлера.

вчорашня "тітушня" це ж для оленів. якби там були тітушки які їхали валити насіння. він би відгріб. а того рагуля оператора в автобус ніхто б не пустив і вгріб він так що мама не впізнала б поки морда не зійшла.

Тіш себе...

Вже там одна голодувала і явно спухла не від голоду, а через те що жерла за дві щоки. але ж головне шоу, а люмени люблять шоу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, la20 сказал:

логіка люмпена. семен трахнув твою жінку. Та будь-ласка. Але він не поклався як маріонетка під путлера.

вчорашня "тітушня" це ж для оленів. якби там були тітушки які їхали валити насіння. він би відгріб. а того рагуля оператора в автобус ніхто б не пустив і вгріб він так що мама не впізнала б поки морда не зійшла.

Тіш себе...

Вже там одна голодувала і явно спухла не від голоду, а через те що жерла за дві щоки. але ж головне шоу, а люмени люблять шоу.

 

 

Я не розумію одного - чого тебе, мурло бидлувате, досі не заблокували. Хочеш побачити люмпена - поглянь в дзеркало, істота дурна. В мене все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MrFirst сказано:

Я не розумію одного - чого тебе, мурло бидлувате, досі не заблокували. Хочеш побачити люмпена - поглянь в дзеркало, істота дурна. В мене все.

прочитавши це треба подумати хто бидло мурчащє.

а чому не заблокували то не до мене.

вже всі на гадю дрочили. обісрались. дрочіть на цих двох рагулів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по 5му вже лякають віяловими відключеннями електроенергії через блокаду.....

ото їх ципануло....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

по 5му вже лякають віяловими відключеннями електроенергії через блокаду.....

ото їх ципануло....

Зараз ще ахметівська 6-ка волинець почне смердіти з всіх каналів що є загроза зупинки всіх ТЕЦ і ми всє умрьом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оте блокування понти для приєзжих ,

якби хотіли заблокувати рух ,то не так вже й складно зробити.

,не знаю куди переїхала управа донецької залізниці ,тай не важливо,

достатньо 10 бійців і таранами семена і парасюка ,заходять в управу ,хтож їх не пустить ,

далі до диспетчерів по руху поїздів ,і все ніхто нікуди не їде,

потягі які на лінії, доїдуть тільки до найближчої станції ,а далі без команди диспетчера нічого не рухається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

Зараз ще ахметівська 6-ка волинець почне смердіти з всіх каналів що є загроза зупинки всіх ТЕЦ і ми всє умрьом.

а вони щось ахмєтці блоканули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, la20 сказано:

а вони щось ахмєтці блоканули?

дик,

так там все ахметки.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да не все там його.

тай фіг би ті "блокєратори" пішли проти нього. там би реально підїхали по рожах настукали і не цяцькались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, la20 said:

да не все там його.

От тільки не треба тут нам на Петра Олексійовича намовляти! Немає в нього там інвестицій в енергетичні підприємства Донбасу!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, la20 сказано:

да не все там його.

тай фіг би ті "блокєратори" пішли проти нього. там би реально підїхали по рожах настукали і не цяцькались.

ну ахметич ж не ідіот, не ті часи зараз,

він через тєлєвізор тепер працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Rock said:

оте блокування понти для приєзжих ,

якби хотіли заблокувати рух ,то не так вже й складно зробити.

,не знаю куди переїхала управа донецької залізниці ,тай не важливо,

достатньо 10 бійців і таранами семена і парасюка ,заходять в управу ,хтож їх не пустить ,

далі до диспетчерів по руху поїздів ,і все ніхто нікуди не їде,

потягі які на лінії, доїдуть тільки до найближчої станції ,а далі без команди диспетчера нічого не рухається.

 

Ну так напстіть, діду, семену до фейсбуку, мо пацани того не знають. Так, мовляв, і так: я, старий ківерцівський залізничник, розповім вам як заблокувати рух і не отримати при цьому по рогам від бєркутів авакова.

Хлопці мерзнуть в палатках біля колії в такі люті морози, шкода їх. А так будуть в теплі в управі чаї ганяти і водночас контрабандні потяги блокувати.  

 

П.С. А як раптом виявиться, що управа нікуди не переїжджала, то може їм по дорозі до управи ще й якийсь шмат землі вдасться вернути під контроль української влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казак-патриот ударил по лицу начальника Донецкой полиции Аброськина  
Hide  
Аброськин рассказал о пощечине  
Hide  
Військовослужбовці в свою відпустку приєднались до блокади торгівлі на крові  
Hide  
Командування ЗСУ відкликає з відпустки військових-блокадників торгівлі на крові  
Hide  
Командування ЗСУ відкликає з відпустки військових-блокадників торгівлі на крові  

 

 

Hide  
Звернення військовослужбовців ЗСУ до вищого керівництва країни  
Hide
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Mikheil Saakashvili

Я підтримую припинення торгівлі з окупантами. Поки є торгівля - є стимул до продовження війни.
У Грузії після 2008 року ми припинили всі торговельні зв'язки з окупантами і окупованими територіями, бої припинилися, і ми змогли дуже швидко розвинути свою економіку. Не можна одночасно воювати і торгувати.
Хочу нагадати, що крім Путіна головним винуватцем розпалювання війни є Ахметов, який загрався в сепаратистські ігри з метою захисту та розширення своєї бізнес-імперії. Сьогодні через усю цю колотнечу він продовжує отримувати надприбутки за рахунок українського народу і ділиться ними з людьми президента: з Аваковим і СБУшниками. А народ України платить за його вугілля за формулою Роттердам плюс, а головне життями своїх синів і дочок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, jack74 сказано:

 

А якже Інгурська ГЕС, яка і абхазію і Грузію обслуговує? Забув як йому на троха вирубили  світло і піпец.

А як в односторонньому порядку в 2012 році відмінив візи для москалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, la20 сказано:

А якже Інгурська ГЕС, яка і абхазію і Грузію обслуговує? Забув як йому на троха вирубили  світло і піпец.

А як в односторонньому порядку в 2012 році відмінив візи для москалів.

Які електростанції Україну обслуговують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, case_l сказано:

Які електростанції Україну обслуговують?

і? Якщо принциповий то у всьому і не колише. Або хресник зняти або штани надягнути. Або хай не звіздить.

А знаєш звідки та сама Авдіївка отримує електрику?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Cherman сказано:

Ти подивися хоча б фотки ГЕС. Вона розташована пряміснько на кордоні. Половина об'єктів електростанції на грузинському боці, інша половина - на абхазькому. Експлуатація неможлива без співпраці сторін.

Я знаю де вона розташована. повторюсь Якщо принциповий то у всьому і не колише. Або хресник зняти або штани надягнути. Або хай не звіздить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...