Перейти до змісту

просимо допомогти продуктами


Мар'яна2888

Рекомендовані повідомлення

Так в банку сказали.Прийде на карточку .Пін коду ми не знаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Мар'яна2888 сказал:

Так в банку сказали.Прийде на карточку .Пін коду ми не знаємо.

а причому тут банк ? Якщо це вирішуєтся в пенсійному фонді по предьявленню свідоцтва про смерть й отримуєтся налом на поштовому відділенні, а не на карточку. Щось тут не те

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.12.2016 at 23:30, Мар'яна2888 сказано:

Доброго дня, прошу допомогти крупами,молоком,медом,побутовою хімією. Мої кошти були витрачені на аптеку- з вересня захворіли втреттє дівчатка, 3-ий тиждень вдома, бронхіт, ліки, інгалятор, робили флюрографію(на чеку лише половина потраченого на ліки). Тата нема уже майже 6 років .Мій номер:0971462726. Карта наша: 5168 7556 2126 8321, дякуємо

WP_20161205_19_29_51_Pro.jpg

On 23.12.2016 at 23:30, Мар'яна2888 сказано:

Доброго часу доби,відредаговую тему трохи.Мене звати Мар'яна,я мама донечок-двійнят Оленки та Олі,яким зараз 10 рочків.Минулого року донечки перехворіли бронхітом 6 разів,у дівчаток схильність до бронхітів з народження. Від холодного повітря чи ковтка-двох холодної води,збільшені та запалені мигдалики і зразу на бронхи.В школі я ,нажаль,не можу за ними прослідкувати.У дівчаток далекозорість і з 3 років носимо окуляри.Зір покращується.Підробляю-прибирання,збір яблук на фермі в сусідньому селі у сезон.Догляд за дітьми під час канікул,простуди,як і щодня,на мені повністю.Мама прибирає в нашому ЛКП,до  пенсії бракує стажу,зарплата у мами мінімальна.Недавно,1 листопада помер мій тато.У жовтні 2015 діагностували Негоджкінську лімфому.Ми відразу почали лікування.6 блоків хіміотерапії у відділенні гематології в 5 лікарні Львова.Препарати купляли самі,одна хімія виносила 19800.Ми уже не знали де брати кошти,позичали де тільки можна-сусіди,далека родина,на роботі,кредит.Тато був проти розміщення оголошень в інтернеті,він був ліквідатором ЧАЕС 1 категорії,один з тих,хто знаходився в тому пеклі і помагав евакуювати людей.Оголошення я все-таки дала,але ми не зібрали повної суми навіть на одну хіміотерапію.Опісля звернулись в Чорнобильську лікарню у Львові і тата направили на наступний блок до лікарні при Київському іституті радіаційної медицини.На лікарню надають необхідні препарати,ми докупляли лише дріб'язкові та ліки призначені для прийому у перерви між блоками.Тато пройшов 9 хіміотерапій.У серпні не вдалось зробити,з дому виїхав здоровим,а в Києві уже мав бронхіт.Імунітету не було і легко підхоплював віруси,нежить,часто температурив.16 жовтня з дому забрала швидка до винниківського госпіталю,УЗД показало кісту у лівій нирці,застійну печінку,асцит було видно і ззовні.23 жовтня тата перевели у 5-у лікарню,3 дні в реанімації.Зробили пункцію,викачали 2,5 л води,але ноги відмовили повністю.1 листопада тато помер.Варто один раз побачити відділення з онкохворими людьми і запам'ятаєш надовго.Тато не встиг зробити ремонт самотужки,не встиг утеплити квартиру...Хвороба помішала і забрала життя.Але йому зараз легше..Нам це необхідно зробити самим,щоб донечкам було тепло,затишно.Попереду документація і переоформлення,борги перед людьми.Знаю ,що я і мама ,ми самі не впораємось.Тому якщо є бажання у Вас будь-чим допомогти,ми будемо Вам безмежно вдячні.Добро завжли вертається добром.Карта: 5168 7551 0482 3139, [email protected]

WP_20161205_19_29_51_Pro.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.11.2017 at 16:13, flashmax сказано:

то все таки, яка карта актуальна?

5168 7551 0482 3139

On 17.11.2017 at 21:05, MANJAK11 сказано:

а причому тут банк ? Якщо це вирішуєтся в пенсійному фонді по предьявленню свідоцтва про смерть й отримуєтся налом на поштовому відділенні, а не на карточку. Щось тут не те

В банку сказали,що гроші поступлять на татову пенсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Мар'яна2888 сказал:

В банку сказали,що гроші поступлять на татову пенсі

ще раз, при чому тут банк ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При тому,що пенсію виплачують з пенсійного на банківську карту-це раз.Минулого понеділка повторно їздила в пенсійний,бо не дочекалась від них обіцяного дзвінка.Кредит закрити на татовій карточці можна зараз,а отримати баланс-лише після оформлення спадщини.Татові пенсію по інвалідності оформляли 3 місяці,він її так і не дочекався.Я відповіла на ваші запитання.P.S.Бабину пенсію посмертно видали на руки в поштовому відділенні,у баби не було карточки,пенсію приносила поштарка,це майже 4 роки назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...