Перейти до змісту

Не можу зайти в БІОС UEFI, ASUS Z97-E/USB 3.1


duke1975

Рекомендовані повідомлення

Привіт, як думаєте, от я поміняв залізо (материнку, проц, память), а віндовс не переставляв, можуть через це бути проблеми з біосом UEFI.

Проблеми такі: дуже часто просто не можу зайти, коли захожу ні мишка ні клава не активні. Біос останній, встановлював не я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, duke1975 сказано:

Привіт, як думаєте, от я поміняв залізо (материнку, проц, память), а віндовс не переставляв, можуть через це бути проблеми з біосом UEFI.

Проблеми такі: дуже часто просто не можу зайти, коли захожу ні мишка ні клава не активні. Біос останній, встановлював не я.

Результат пошуку зображень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене віндовс 7, є думка що може це через те що миша та клава через USB 3 підключенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема залишилась, з клавиатуры рс/2 заходить через раз, зазвичай перекидає в меню вибору системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо поставили фаст бут  - взагалі в біос не зайдете (допоможе скидання, я виймав батарейку) 

З ЮЗБ 3.0 все побудовано так якщо клава і миша втикнуті в 3.0 до ініціалізації дравера в він7 вони у вас неактивні. Єдине рішення втикнути їх в 2.0 (якщо такі є) 

УЕФІ розраховують що Ви житимете на він8+   там в самої вінди є механізми співпраці з БІОС. (звідси лише і можна програмно відклоючити фаст бут)

 

Якщо не напрягає  живіть як є. (потрібен біос,- скиньте батарейкою) 

Якщо хочеться мати "всі фічі" апдейдіться до 10тки :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...