Перейти до змісту

Допоможіть відформатувати micro SD ADATA 32 G


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

Спробуйте форматнути телефоном на Симбіан, іноді спрацьовувало, можу позичити Нокію 5700

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед проблемами ви робили з флешки загрузочну, для вінди чи телефону?

-так

-ні

-не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Revolver А це має значення? Бо в мене стояла моя мікросд як основна пам'ять на телефоні (всі 4 гб встроєної були перерозміченні під програми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ruslyk сказал:

@Revolver А це має значення? Бо в мене стояла моя мікросд як основна пам'ять на телефоні (всі 4 гб встроєної були перерозміченні під програми)

Низькорівневе форматування вирішує ці питання, в ТС не той випадок (або він щось не те робить).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тс прожени флешку на Victoria 447 write,  походу флешка мертва і операції перезапису не працюють вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

Низькорівневе форматування вирішує ці питання, в ТС не той випадок (або він щось не те робить).

Ні, воно не вирішує... Повірте...  Я вже чим тільки і зчого тільки не форматував.. результату 0.

Конкретно в моєму випадку на смарт закидалися файли по USB і тут нада було комусь подзвонити... Я трубку різко підняв... Кабель вискочив і все.. Флешка read only...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ruslyk сказал:

Ні, воно не вирішує... Повірте...  Я вже чим тільки і зчого тільки не форматував.. результату 0.

Конкретно в моєму випадку на смарт закидалися файли по USB і тут нада було комусь подзвонити... Я трубку різко підняв... Кабель вискочив і все.. Флешка read only...

 

тада фсьо :0084:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

тада фсьо :0084:

Ну я ще хочу з фотіком спробувати.. Десь валявся в дома старий... Люди пишуть, що часом спасає ситуацію... Бо linux, windows, acronis без результату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ruslyk сказано:

Флешка read only...

Якщо СД - то вже точно фсьо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Revolver сказано:

перед проблемами ви робили з флешки загрузочну, для вінди чи телефону?

-так

-ні

-не знаю

для телефону люмия 640 причому музика фото відео відкривається але не видаляється питання вона мертва чи ні?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Anatoliy313 сказано:

музика фото відео відкривається але не видаляється

флешка перейшла в режим "тільки для читання". теоретично, і надалі все так і залишиться - наявні файли будуть доступні для читання, запис нових - неможливий. якщо перепробувати кучу різних утиліт для її форматування - "підняти" 99,9% не вдасться, зате легко буде втратити доступ і до читання наявних файлів.

 

одну зі своїх флешок - вдалось відформатувати в Нікон Д80. на щастя, в десятку-другому тестових фотографій, зроблених після фотографування, одна з них не прочиталась - записалась з помилками. тоді я собі зрозумів, що у відповідальне місце "реанімовану" флешку все-одно немає сенсу ставити, а якщо якась з утиліт її відформатувала - то туди хіба мп3 можна накидати, а вже ні на фото, ні в телефон її краще не ставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав на увазі, чи намагались прошити телефон з флехи, а перед тим заливали прошивку на карту спец програмами на зразок fenix card, якщо ні, то вона просто вмерла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

УХХХХ у меня тоже была такая проблема но потом я искал решение. перерыл куча сайтов итд... 

В итоге наткнулся на такую программу WinToUSB

  Мне она очень сильно помогла, вот сама программа-http://soft-ok.net/3953-wintousb-2-8.html пользуйтесь на здоровье )) 

УДАЧИ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...