Перейти до змісту

Де найкраще можна здати золото?


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Хто підскаже де можна у нас в Луцьку здати золоті савєтскі персні по найкращій ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Хто підскаже де можна у нас в Луцьку здати золоті савєтскі персні по найкращій ціні.

Краще в ювелірній майстерні обміняти на нове

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Gendruk сказано:

Краще в ювелірній майстерні обміняти на нове

Угу,я знаю,що найкраще обміняти,але якщо не треба, а тупо продати,чи то буде геть невигідно,скільки дають за грам а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Itzamna сказано:

середнє 650 грн

То напевно максимум, а не середнє. Якщо 585-та. Більша проба - дорожче. Але золото СРСР в більшості 583, 585.

Напевно в ломбарді найвигідніше. На базарі дешевше беруть. А найкраще в знайомого, який займається золотом напряму, якщо такий є. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, kushmiruk сказано:

Але золото СРСР в більшості 583, 585.

 

Ага саме 585та.

 

1 година тому, kushmiruk сказано:

 

Напевно в ломбарді найвигідніше.

А де вони ті ломбарди? бо якось на очі попадалися,але як не треба той не запам'ятовував.

 

1 година тому, Itzamna сказано:

кум здав по 680 в ломбарді.

А в якому случайно не знаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Соборності, парна сторона. Від мосту до північки прогуляйся, там декілька різних ломбардів є по твоєму питанню. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавала в цьому році по 850. 

Що здивувало - центр. Ломбард біля ніко - 650 грн. За пару метрів, ломбард біля перлини по волі - 850 грн.

Ще заходила навпроти там-таму по відродження - було десь в районі 700

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, natalka) сказано:

Здавала в цьому році по 850. 

Що здивувало - центр. Ломбард біля ніко - 650 грн. За пару метрів, ломбард біля перлини по волі - 850 грн.

Ще заходила навпроти там-таму по відродження - було десь в районі 700

 

 

Ого! якщо такі качєлі,то можна і полазити,дякі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, kushmiruk сказал:

585-та не буде 850грн.

По такій ціні можна вже купити готовий виріб. 

Здавала 585, стару совєтску сережку. Якби не здавала - не говорила б. Було десь на початку літа. Сама здивувалась в різниці в ціні. Але ці дєвочкі (в ломбардах на відродження і біля ніко), які оцінюють виріб і встановлюють ціну  не викликають довіри і зовсім не схожі на експертів... листають щось в своїх журналах... Натомість на Волі був мужчина - який якось більше схожий на експерта. На скільки зараз актуальна ціна - не знаю. Доречі в ломбарді на відродження прям наклеїна скрізь реклама що в них найвища ціна десь там понад 800 грн., а в результаті біля 700. Можливо ціна також залежить від виробу, не знаю. Але проба точно 585.  Контакти дала, нехай Юрій сходить, перевірить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, natalka) сказано:

Здавала 585, стару совєтску сережку. Якби не здавала - не говорила б. Було десь на початку літа. Сама здивувалась в різниці в ціні. Але ці дєвочкі (в ломбардах на відродження і біля ніко), які оцінюють виріб і встановлюють ціну  не викликають довіри і зовсім не схожі на експертів... листають щось в своїх журналах... Натомість на Волі був мужчина - який якось більше схожий на експерта. На скільки зараз актуальна ціна - не знаю. Доречі в ломбарді на відродження прям наклеїна скрізь реклама що в них найвища ціна десь там понад 800 грн., а в результаті біля 700. Можливо ціна також залежить від виробу, не знаю. Але проба точно 585.  Контакти дала, нехай Юрій сходить, перевірить.

 

Не спорю, але...

Злиток на 16 число в банку коштує приблизно 1250грн. 999.99проба Продаж. 

 

Screenshot_20161217-230658.png

Screenshot_20161217-230045.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно народ,з цінами вже по ходу можна розбиратися,а ось ще одне питання,завтра ломбарди працюють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скарбниця точно працює,  Соборності 4 вроді. Перед мальвіною, як йти від загсу до північки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, kushmiruk сказал:

...

По такій ціні можна вже купити готовий виріб. 

Андрій, не знаю по яких магазинах ти ходиш, але точно не по таких як я :)

 

Пару місяців назад пройшлась по магазинах (цум, гостинець, порт сіті), ціну готового виробу в 850 грн бачила лише біля гостинця і то коли там продавали якесь донецьке фуфло. У всіх інших - набагато вищі ціни, навіть з їхніми супер-мега знижками.

Хотіла обміняти старі ланцюжки на новий. Майже скрізь в магазинах казали що  здаєш по 650 + треба доплатити в новому виробі за роботу (дорога робота виходить).

Найбільш демократичним по цінах мені здався магазин Золотий вік (але не знаю що в них за золото... - сказали українське).

Так от, навіть якщо обрати зараз в них на сайті виріб - маленький ланцюжок 585-ої проби 1,33 грама, 40 см http://www.zolotoyvek.ua/ua/66924-1.html - ціна виробу з 60% знижкою!!! - 1775 грн. Це виходить 1334 грн. за грамм!!! 

От точно дешевше злиток на шию на шнурочку повісити :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, natalka) сказано:

Андрій, не знаю по яких магазинах ти ходиш, але точно не по таких як я :)

 

Пару місяців назад пройшлась по магазинах (цум, гостинець, порт сіті), ціну готового виробу в 850 грн бачила лише біля гостинця і то коли там продавали якесь донецьке фуфло. У всіх інших - набагато вищі ціни, навіть з їхніми супер-мега знижками.

Хотіла обміняти старі ланцюжки на новий. Майже скрізь в магазинах казали що  здаєш по 650 + треба доплатити в новому виробі за роботу (дорога робота виходить).

Найбільш демократичним по цінах мені здався магазин Золотий вік (але не знаю що в них за золото... - сказали українське).

Так от, навіть якщо обрати зараз в них на сайті виріб - маленький ланцюжок 585-ої проби 1,33 грама, 40 см http://www.zolotoyvek.ua/ua/66924-1.html - ціна виробу з 60% знижкою!!! - 1775 грн. Це виходить 1334 грн. за грамм!!! 

От точно дешевше злиток на шию на шнурочку повісити :lol:

Так і є. Це магазини.

На варшавці є чувак, який займається золотом. Коли я купував вироби в магазині (ціна була приблизно 1000), то він пропонував на 150грн. дешевше за грам (вироби з пломбами). От і кажу що воно, якось так виходить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, natalka) сказано:

 

Найбільш демократичним по цінах мені здався магазин Золотий вік (але не знаю що в них за золото... - сказали українське).

Коли купував золото, то ,золотому віці ціни були найвищі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Itzamna сказано:

Завтра роскажеш яка ціна в ломбарді :)

 Кароч так.Об'їздив я сьогодні п'ять точок, можна сказати центральних,одна на Відродження,одна у центрі і одна майже в центрі на початку Волі,ну і дві на Винниченка вони обидві в одному домі просто по різні боки перукарні "Панна",що можна сказати,всюди абсолютно однаково рахують,різниця в 30грн,на загальній сумі,перстень та пара сережок.Значить перстень важить 8.45г. але якось там заміряли і певно відмінусовували(всі однаково) камінчик,сережки 2.85г. разом 11.3г. але вроді помітив що -1г. за камінчик ну і того 10.3г. за то все дають 5520-5550грн.(нагадую що так усі) виходить ну майже 540грн.за 1г. взагалі шняга якась,нє?

 PS: хоча пише, що 585 проба до 650грн,і від 650,а на Винниченка і по 900грн.,кароч хрєн поймеш як вони рахують.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 Кароч так.Об'їздив я сьогодні п'ять точок, можна сказати центральних,одна на Відродження,одна у центрі і одна майже в центрі на початку Волі,ну і дві на Винниченка вони обидві в одному домі просто по різні боки перукарні "Панна",що можна сказати,всюди абсолютно однаково рахують,різниця в 30грн,на загальній сумі,перстень та пара сережок.Значить перстень важить 8.45г. але якось там заміряли і певно відмінусовували(всі однаково) камінчик,сережки 2.85г. разом 11.3г. але вроді помітив що -1г. за камінчик ну і того 10.3г. за то все дають 5520-5550грн.(нагадую що так усі) виходить ну майже 540грн.за 1г. взагалі шняга якась,нє?

 PS: хоча пише, що 585 проба до 650грн,і від 650,а на Винниченка і по 900грн.,кароч хрєн поймеш як вони рахують.

 

Можливо треба мати, якусь картку постійного клієнта? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, kushmiruk сказано:

Можливо треба мати, якусь картку постійного клієнта? 

 

Ги)) а таку картку щоб мати треба певно змінювати своє коло спілкування, а чьо на...))

 

45555_w_700.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, kushmiruk сказано:

СЬОГОДНІ. 

Скарбниця. 

750 проба. 

 

 

_20161219_140752.JPG

 Це де?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...