Перейти до змісту

У Луцьку перевізники вимагають підвищити проїзд до 5 гривень, інакше - страйк


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, Юріч сказано:

в шубі, сяде на велосипед і попіздує поїде на роботу?

 

 

winter_ride-4.jpg

 

baba13.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 282
  • Створено
  • Остання відповідь
6 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А чьо не Голандцям? Ти думаєш, коли таке пропонуєш? В нас що, є умови для безпечної їзди на велосипедах? Особливо зараз, в слякоть, наприклад моя дружина в діловому костюмі, в шубі, сяде на велосипед і попіздує поїде на роботу?

і хай не забуде зимову гуму натягти :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Oli , ну вперед. Хватить того, що і так на зупинках мерзне, чекаючи маршрутки. Короче, нащо та мова, якщо вона не про любов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Oli , ну так треба вказувати відразу чи смайлик поставити.  А то таке відчуття, що ти намагаєшся мене переконати в утопічній їдеї @Saxo .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:
17 хвилин тому, Юріч сказано:

Особливо зараз, в слякоть, наприклад моя дружина в діловому костюмі, в шубі, сяде на велосипед і попіздує поїде на роботу?

 

В шубі у маршрутці? Це теж, якось дивно. Якщо костюм і шуба, то я б дружині виділив особисте авто або на таксі. Ну, точно не на маршрутці їй їхати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, kushmiruk сказал:

В шубі у маршрутці? Це теж, якось дивно. Якщо костюм і шуба, то я б дружині виділив особисте авто або на таксі. Ну, точно не на маршрутці їй їхати. 

 

Да шо ти гаваріш)). Ну в міліонерів свої забаганки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 хвилин тому, kushmiruk сказано:

В шубі у маршрутці? Це теж, якось дивно. Якщо костюм і шуба, то я б дружині виділив особисте авто або на таксі. Ну, точно не на маршрутці їй їхати. 

якщо з айфоном то можна, а так дійсно дико буде виглядати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Да шо ти гаваріш)). Ну в міліонерів свої забаганки.

Забруднити чи подерти такий одяг - буде більше вартувати ніж таксі за місяць часу. Тут не в мільйонах справа, а в реальному заощадженні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу в людей якісь збоченні уявлення про життя. Якщо в шубі, то маршрутка протипоказана і обов'язково особисте авто. Але якщо на авто не хватає, то хоча б айфон купи. А діловий костюм це взагалі за гранню звичайного життя, це десь з області офісів в скляних хмарочосах)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, kushmiruk сказал:

Забруднити чи подерти такий одяг - буде більше вартувати ніж таксі за місяць часу. Тут не в мільйонах справа, а в реальному заощадженні. 

 

Ну не розказуй байки. В дружини не перша шуба. Першу я купував ще коли долар був по 5 грн. Вдіває деколи, коли дуже холодно, до сих пір. Стан нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене швагро працює водієм на маршрутці. кожного дня має віддати власникові 200грн, заправити автобуса.а все що лишиться то його.знаєте скільки він приносить щодня додому зароблених грошей? 150-200грн. а бувають дні, коли і сотні немає. ви б їздили з п'ятої ранку до десятої вечора за такі гроші? а після зміни ще ж автобуса треба налагодити на слідуючий день. додому приходить в дванадцять-час ночі.

власник з тих грошей має потратитися на ремонт, податки і вже те що лишиться буде його прибутком. в нього сім чи вісім автобусів, а їздить на обшарпаному авто родом з 90. і так не він один. знаю принаймні ще трьох власників, які мали по два три автобуси , займалися перевозками більше десяти років. а тепер просто відмовилися від маршрутів і ті автобуси продають.

всі в один голос говорять, що з такою кількістю пільговиків, як в нас, щось заробити просто нереально. бо з трьох пасажирів платить тільки один.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima

а я знаю про 2 зміни, да і ремонтна бригада є...

 

шо то за рейси такі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima ,  ну неправда на рахунок пільговиків. Півтора місяця їзджу на маршрутках і наблюдаю. Всі люди платять, коли десь стоїш на передніх дверях - задовбуєшся передавати. Пільговиків бачу раз на три дні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Oli сказано:

@lanima

а я знаю про 2 зміни, да і ремонтна бригада є...

 

шо то за рейси такі?

зміни дві звичайно, інакше давно в лікарні з виснаженням лежав би. працює з напарником.  вони двоє і є ремонтна бригада)) власник їм доплачує за ремонт.

рейс з жд вокзалу в одне з приміських сіл. кілька разів каталася з ним літом. добра половина пасажирів- бабульки пенсіонерки чи ще якісь пільговики.

Юріч, ми мабуть різними маршрутками їздимо. можливо в міських, які дублюються тролейбусами, так воно і є. я їздила більше приміськими, які по місту також їдуть, іноді через весь луцьк.то там на кожній зупинці було чути слово " посвідчення"

ще хотілося би пару слів сказати про " засраність тих корчів". дорогенькі мої, а хто ж то все робить? невже водії?? ріжуть сидіння, пишуть фігню, витирають руки об штори( сестра раз в два тижні пере , бо такі брудні, що жах).на зупинці затяжка сигаретою і бігом в салон. це одна з причин, чому я краще пішки піду, ніж маршруткою поїду. завжди зайде хтось або накурений або з перегарищем, або з оселедцями якими небуть. про вічно замерзлих навіть в тридцятиградусну жару взагалі мовчу.

я ні в якому разі не захищаю маршрутчиків і маршрутки.їзджу ними тільки в зовсім крайніх випадках.ну не можу я довірити чужій людині свою безпеку.

минулого літа, поки були деякий час без авто, пересіла на велосипед. не така це й погана ідея. з гарним великом 10-15 км щодня це дитячі забавки. а по часові взагалі виходить швидше, ніж маршруткою.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пільговиків в маршрутках майже ніколи не має, не треба тут обманювати. Ви в троллейбусі проїдьтесь в сб/нд, от там пільговики. Та і взагалі, якого милого було тоді лізти в маршрутний бізнес, а потім нити? Чи Ви не знали, що є така штука як пільговики? Не оцінювали ринок і т.д., а просто щоб схватитись? Ну то хто винен, що не розумно поступили? Пасажири?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, seolutsk сказал:

Пільговиків в маршрутках майже ніколи не має, не треба тут обманювати. Ви в троллейбусі проїдьтесь в сб/нд, от там пільговики. Та і взагалі, якого милого було тоді лізти в маршрутний бізнес, а потім нити? Чи Ви не знали, що є така штука як пільговики? Не оцінювали ринок і т.д., а просто щоб схватитись? Ну то хто винен, що не розумно поступили? Пасажири?

Да ладно. Кожен ранок їжджу з тим самим водієм, а він принциповий, перевіряє усі посвідчення і якщо це звичайний пенсіонер, то висаджує або заставляє платити. Якби він кіпішу не піднімав, то я на задньому сидінні ніколи б і не почув, що людина буркне при вході "посвідчення". І таких кожен ранок 2-3 пасажири, хоча їм дозволили перевозити не більше 2 пільговиків одночасно, решта або має заплатити або чекати іншу маршрутку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima всього 2 водія чи 4? Якщо 4 то: 15 днів по пів дня * на 200 = 3000 + оплата за механіка. Повірте, далеко не всі водії мають навіть таку зп на сьогоднішній день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ha3aP сказано:

@lanima всього 2 водія чи 4? Якщо 4 то: 15 днів по пів дня * на 200 = 3000 + оплата за механіка. Повірте, далеко не всі водії мають навіть таку зп на сьогоднішній день.

два. п'ятнадцять днів по п'ятнадцять робочих годин. 200 грн /15--13,(3)грн за годину. багато знайдеться бажаючих? при цьому бути чемним, не реагуватм на конфліктних пасажирів, прибирати щодня автобус і тд.

знаю, що багато водіїв не мають і того. наприклад свого часу мені пропонували підгаєцьку маршрутку 150 номер. разом з маршрутом за зовсім малі гроші. бо за день там виходило максимум 300грн.і це максимум. ясно, що бажаючих працювати водієм за 100грн не знайшлося.власнику тих щоденних 200грн не вистачало навіть на ремонт, бо було стареньке івеко. тому їздити на ньому мало зміст тільки самому власнику, який разом з тим добре вміє крутити гайки і всі неполадки, чи майже всі зможе ремонтувати сам. але той хто добре вміє ремонтувати авто, заробить набагато більше займаючись власне ремонтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю я ту кухню з середини, у мене батько на маршрутці колись працював. І як показує практика водіїв на цій роботі вистачає, отже людей влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, seolutsk сказано:

Пільговиків в маршрутках майже ніколи не має, не треба тут обманювати. Ви в троллейбусі проїдьтесь в сб/нд, от там пільговики. Та і взагалі, якого милого було тоді лізти в маршрутний бізнес, а потім нити? Чи Ви не знали, що є така штука як пільговики? Не оцінювали ринок і т.д., а просто щоб схватитись? Ну то хто винен, що не розумно поступили? Пасажири?

ніхто і не ниє. і я не маршрутчик.

а тепер подивіться з іншої сторони. 

більш менш стабільна ситуація, курс долара5- 8грн і тд. люди зароблені гроші вкладають в справу. беруть нові богдани в кредит, мільйонні кредити причому. працюють. потім все починає дорожчати. соляра, запчастини, податки, з/п. а прибуток той же. і підняти ціну за проїзд зась.покажіть мені провидця, який в 2008 наприклад міг передбачити, що в 2016 долар в чотири рази підскочить?

кому стане краще, якщо збиткові маршрути просто закриють, як ті ж підгайці? навіть зараз в луцьку маршрутки забиті їздять. а якщо половина з них не буде їздити, бо власники не захочуть працювати собі у збиток?

мене взагалі добиває все це регулювання. хочуть піднімати, хай піднімають. поїздять порожняком, скинуть назад. попит завжди породжує пропозицію а не навпаки.

не подобається платити гроші в маршрутці, велкам в таксі,  тролейбус, на велик, пішком зрештою. чого ніхто не піднімає кіпішу, що наприклад курятина в там тамі подорожчала за останній місяць на 10 грн? не думаю, що всі на олії живуть.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Знаю я ту кухню з середини, у мене батько на маршрутці колись працював. І як показує практика водіїв на цій роботі вистачає, отже людей влаштовує.

мабуть ключове слово колись.

чоловіків дядько теж пів життя пропрацював. були часи, коли він за тиждень мав більше, ніж ми працюючи на заводі, за місяць. зараз працює тільки тому, що до пенсії лишилося пару років. і подітися йому по суті нікуди. люди тримаються за роботу, бо хоч якась але є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...